HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2868 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 192  Ďalšia

Veríte v Boha??? Teda v toho kresťanského:)
Áno a vyznávam ho 32%  32%  [ 48 ]
Verím, ale nenávidím ho 2%  2%  [ 3 ]
Je mi to lahostajné 7%  7%  [ 11 ]
Nie 32%  32%  [ 48 ]
Nejaká iná odpoveď (Aj keď mňa nič iné nenapadá:)) 28%  28%  [ 42 ]
Celkový počet hlasov : 152
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
MickTheMage napísal:
vies co je Wiccan Rede? :)

Nie som wiccan, takze nie  :?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Silverbow napísal:
MickTheMage napísal:
vies co je Wiccan Rede? :)

Nie som wiccan, takze nie  :?


Zakon, ktory vyznavaju vcetci wiccani, ma dlhu versovanu podobu a kratku, a hadaj ako znie ta kratka :)

"Čiň, co chceš, pokud to nikomu neuškodí."

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
No tak maju pravdu :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
Este ze som opity jak hovado, bo to je lepsie jak rozmyslat. Tymto zbavujem svoje vedomie svojpravnosti na dobu neurčitu.

pif paf

Bang......

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow napísal:
1. Nie je, nastuduj si zakony.

2. Hovori ti nieco meno Fronc? Reforma (deforma) skolstva? Vatikanska zmluva? Poznas agendu KDH?

Citácia:
tato veta mi nedava zmysel

Ta veta ma normalny zmysel - osobne presvedcenie a nazory jedinca trestne nie su, trestna je len propagacia (inak nechapem preco). A je rozdiel jeden clovek na ulici a strana vo vlade.


1.

Citácia:
Kto  verejne  prejavuje  sympatie  k  fašizmu  alebo  k  inému
podobnému  hnutiu   uvedenému  v  § 260   alebo  verejne  popiera,
spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť zločiny fašizmu
alebo  iného  podobného  hnutia  uvedeného  v  § 260,  potresce sa
odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.


pricom §260 =
Citácia:
Kto podporuje alebo  propaguje hnutie, ktoré preukázateľne
smeruje   k  potlačeniu   práv  a   slobôd  občanov alebo  hlása
národnostnú,  rasovú,  triednu  alebo náboženskú  zášť, potresce sa
odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.


Neviem ako tento zakon vykladaju sudy ale podla mna tieto paragrafy postihuju aj propagaciu komunizmu.

V Cechach to maju upravene jasne:

Citácia:
Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické nebo komunistické genocidium nebo jiné zločiny nacistů nebo komunistů proti lidskosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.
 :?

2. Fronca aj agendu KDH poznam a povazujem ju za primeranu tomuto typu strany (zalozenej na krestanskych a konzervativnych hodnotach)

3. Reforma skolstva je zufalo potrebna a myslim si, ze rezort skolstva ju pripravil vyborne. To, ze niektori studenti by najradsej dalej zili v komunistickom systeme "vsetko bezplatne" je uz iny problem.  :?

4. ta strana vo vlade reprezentuje urcity okruh volicov..nebyt nich, nebolo by ani strany


Hore
 Profil ICQ  


Nightfall napísal:
3. Reforma skolstva je zufalo potrebna a myslim si, ze rezort skolstva ju pripravil vyborne. To, ze niektori studenti by najradsej dalej zili v komunistickom systeme "vsetko bezplatne" je uz iny problem.  :?


Akoze sorry, ale ak nie je premysleny cely system, tak netreba robit reformu. Neviem ako ty, ale my zijeme tak ledva, ledva a ked som si poziadal o socialne stipko, nevyslo mi to - lebo to bolo len o par korun viac (doslova). Kym sa nezmeni cely system, nemoze sa menit ani to platenie. Najprv nech sa zmenia "sluzby" studentom a potom si mozno za ne budem chciet aj zaplatit. Ale opacne, v ziadnom pripade!!!!!! :x


Hore
   

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Citácia:
3. To, ze niektori studenti by najradsej dalej zili v komunistickom systeme "vsetko bezplatne" je uz iny problem.  

Na jednej strane si mal vsetko bezplatne, ale ako vystudovyny clovek si sa tak ci tak musel ,, modlit ku komancom,, , inak ti to studium bolo na nic.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow napísal:

"Čiň, co chceš, pokud to nikomu neuškodí."


podobny zakon maju aj telemisti a satanisti

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
az na to, ze satanisti z neho maju len tu prvu cast  :P


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
noo..maju aj tu druhu cast,len poznemenu  :D

bezdvovodne sa ublizovat nesmie...ak je dovod,co i len banalny ,je zle :shock:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To mi pripomina miestami nasu druzinu, ktora je lokalne Neutral Evil. Dovod sa vzdy najde (kto chce psa bit...)


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
Nightfall : mam chuť ti rozkopať hlavu, ale že som slušny človek, nič take sa nestane.

To o satanistoch vam odpušťam tiež, lebo o tom prd viete.... ä


a možte ma fšeci fajčiť...

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Nightfall napísal:
1.

Citácia:
Kto  verejne  prejavuje  sympatie  k  fašizmu  alebo  k  inému
podobnému  hnutiu   uvedenému  v  § 260   alebo  verejne  popiera,
spochybňuje, schvaľuje alebo sa snaží ospravedlniť zločiny fašizmu
alebo  iného  podobného  hnutia  uvedeného  v  § 260,  potresce sa
odňatím slobody na šesť mesiacov až tri roky.


pricom §260 =
Citácia:
Kto podporuje alebo  propaguje hnutie, ktoré preukázateľne
smeruje   k  potlačeniu   práv  a   slobôd  občanov alebo  hlása
národnostnú,  rasovú,  triednu  alebo náboženskú  zášť, potresce sa
odňatím slobody na jeden rok až päť rokov.


Neviem ako tento zakon vykladaju sudy ale podla mna tieto paragrafy postihuju aj propagaciu komunizmu.

Tak to mas teda paradne popletene, a v zaujme slusnosti sa radsej zdrzim komentara.

Citácia:
V Cechach to maju upravene jasne:

Citácia:
Kdo veřejně popírá, zpochybňuje, schvaluje nebo se snaží ospravedlnit nacistické nebo komunistické genocidium nebo jiné zločiny nacistů nebo komunistů proti lidskosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až tři léta.
 :?

Ak si niesi schopny uvedomit rozdiel medzi ideologiou a cinmi s nou nesuvisiacimi... :roll:

Citácia:
2. Fronca aj agendu KDH poznam a povazujem ju za primeranu tomuto typu strany (zalozenej na krestanskych a konzervativnych hodnotach)

Moj nazor je, ze konzervativcov by mali vyhostit niekde na neobyvany ostrov a nechat tie lemry umriet hladom  (povodne som chcel napisat nieco o strielani, ale to necham na Greya ;) ).

Citácia:
3. Reforma skolstva je zufalo potrebna a myslim si, ze rezort skolstva ju pripravil vyborne. To, ze niektori studenti by najradsej dalej zili v komunistickom systeme "vsetko bezplatne" je uz iny problem.  :?

Tebe sa to lahko hovori, asi nezijes z ruky do ust ako niektori z nas. A na skolstvo je penazi DO BLUDU. Treba v prvom rade zrusit uplne nepotrebnu a extremne drahu armadu. A reformu zahrnajucu povinnu vyucbu bludov na ZS oznacit za dobru je chore.

Citácia:
4. ta strana vo vlade reprezentuje urcity okruh volicov..nebyt nich, nebolo by ani strany

Existuje tu aj urcity okruh vrahov, maju mat vlastnu stranu?

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Silverbow:

1. myslim ze si vzajomne nerozumieme (asi kazdy hovorime o niecom inom), takze to necham tak

2. vy odsudzujete KDH (konzervativcov, krestanov,...) za to, ze vnucuju svoje videnie sveta ostatnym. A pozrite sa na seba! Niekto vyslovi iny nazor ako je ten vas a hned ho strielate, rozkopavate mu hlavu, posielate na pusty ostrov,... To je podla vas tolerantnost? a demokracia :? A netyka sa to len tohto fora. Vid. napr. forum o hudbe ("metal je najlepsi a zvysok su sracky")  :ikonka26:

3. Ja som hovoril o reforme VS. zavadzanie povinneho nabozenstva na ZS sa nepaci ani mne

ale tak je to vzdy; kazdy vola po tom ake su reformy potrebne ale ked sa maju dotknut priamo jeho sameho tak nadava a vykrikuje, ze nech sa najprv reformuje tamto a ono  :?


4.ad vrahovia:  Kludne nech si ju maju. Ale ta strana by mala preferencie na urovni statistickej chyby. Nehovoriac o tom, ze si nie som isty ci ma clovek vo vykone trestu odnatia slobody pravo volit.


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
Silverbow:

2. vy odsudzujete KDH (konzervativcov, krestanov,...) za to, ze vnucuju svoje videnie sveta ostatnym. A pozrite sa na seba! Niekto vyslovi iny nazor ako je ten vas a hned ho strielate, rozkopavate mu hlavu, posielate na pusty ostrov,... To je podla vas tolerantnost? a demokracia :? A netyka sa to len tohto fora. Vid. napr. forum o hudbe ("metal je najlepsi a zvysok su sracky")  :ikonka26:


to nieje az tak pravda..to nik netvrdi,ale rap a techno naozaj ako hudba pri metale alebo rokcu neobstoja..ale to je trosku pomimo..hlavne co som chcel povedat je to,ze to co nam,slovanom cirkev,krestania a podobni mili ludkovia napachali,by strana ako je Krestansko demokraticke hnutie nemalo existovat..v dnesnej dobe,ked cirkev sice moc straca,ale nadobuda obrovske majetky... :roll:

povinne nabozenstvo na zs je vnucovanie viery a vlastne je to obmedzovanie osobnej slobody a nazoru,nie?to mozem potom kludne aj ja zaviest povinnu vyucbu slovanskeho nabozenstva na skolach..vlastne nie to sa nemoze..vidis Nightfall,my sme netolerantni..hlavne ze podla krestanskej spolocnosti,som ja,SLOVAN,krvilacna bestia co vrazdi ludi v lesoch,zijem v budke na strome a som neveriaci divoch...no..vrav mi nieco o tolerancii..
btw,uz neviem ake vychodne nabozenstvo stavia ludi zarovno so zvieratami..podla krestanstva je to ubohe ruhanie,lebo clovek je najvyssi vladca tvorstva..a tak to aj teraz vyzera... :roll:

btw,k tomu zakonu /nexce sa mi tu hadzat citat  :P /:
hnutie co smeruje k potlacaniu nabozenskej zasti...no..kedy cirkev v poriadku koexistovala s slovanmi,severskymi nabozenstvami,africkymi nabozenstvami,greckymi nabozenstvami,egyptskymi nabozenstvami,alebo dokonca satanizmom?????
Hitler dal vrazdit zidov,ale jeho strana neexistuje,skratka ostalo len zopar tupych nadsencov,ktori z toho aj tak raz vyrastu,no kreslit hakenkrojc je trestne...dobre...
Ale-cirkev dala povrazdit mozno viacej nevinnych ludi za dobu svojej existencie,no jej to bolo prepacene,dokonca sa na to oficialne "zabudlo"...o com to je? :evil:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 2868 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 192  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun