HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 266 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Finrod Elensar napísal:
numen napísal:
Teenage punk chicks

teenage pop chicks.

Obrázok
HAAAAIIIIIIAAAAAA!!!

A teraz kľud, toto tu má byť o hudbe. :uc:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nightfall: prepáč no....

hostinský:  :)

to all: mne ale k tej gotike aj tak nejak stále sedia aj tí típci...chápete. proste celkovo. keď už, tak nech aj s prostredím, garderóbou a všetkým...
ale zase, príliš spadnúť do toho nechcem, celkom sa bojím...pri tom čo mi hrá v discmane je ľahké aj pod električku sa nechtiac šmyknúť...

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 11
Body: 5
Bydlisko: trvalo : Al empire (zh) ;studijne : pazrava pri Zvolene :) (bb)

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nuž mám celkom blízko k rockovej muzike (popri všetkej klasike a elektronike ktorú počúvam), a mám aj dosť skúseností s - povedzme "gotickou" muzikou (aj keď mi je bližší crust a grind), ale musím ku gotike a iným temnostiam toto :
muzika je poväčšine celkom spoko, ale ...  približne 98% ľudí (samozrejme tých, čo poznám), ktorí to počúvajú a "žijú" touto muzikou sú óbrdepresívny, radikálne póserskí, predevoluční ultraču(d/r)áci.
je jasné, že sa na to pozerám veľmi subjektívne (veď objektivita je utópia), ale vidím to tak.
jediní, kto stoja za to v týchto vodách, sú starší paní/dámy (okolo 40 a vyššie s vlastnými rodinami, deťmi v teenagerskom veku, prácou atď.) - s nimi sa o tejto muzike dá dokonca aj rozprávať bez toho aby ťa zatracovali a posielali do rôznych (niektoých aj celkom príjemných   :D ) destinácií, a znesú aj iný pohľad ako ten svoj "gotický".
nechcem, aby to vyzeralo nejako veľmi protigoticky, takže sa rád nechám presvedčiť o opaku a o tom, že aj gotik/čka je len človek/žena, ale bude to úloha kruto náročná, a ak sa na to niekto dá, tak mu držím palce.
tiež ale ešte musím povedať, že u nás je situácia ešte celkom do pohody oproti napríklad takej Veľkej Británii, kde boli pre mňa návštevy takýchto koncertov a pubíkov sqor ako návšteva nejakej dosť zvrhlej módnej prehliadky, alebo stredovekej parížskej štvrti La Temple (myslím že sa to takto píše).
nuž ale na odľahčenie ... ak sa chcete trošičku s nadhľadom pobaviť na všelijakých gotikoch, BM-istoch, deťákoch a iných podobných, tak choďte na stránku http/metal.eu.org/fun/ a tam si prečítajte najmä textové súbory (je tam aj kopec muziky, fotiek a videí) - odporúčam okrem pravidiel všetkých rôznych štýlov najmä : metalheads_saving_princess a tiež black-rap ... a vlastne všetko si pozrieť - no najmä s nadhľadom. have fun... dúfam že propagácia inej web stránky tu nie je trestná.
zatiaľ toľko

_________________
Be kind to your local Dark Elf


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Weighing in at #10 is our good friend, Dani. Yeah, yeah, we all know Cradle of Filth isn’t black metal -- they're more a retarded version of Marilyn Manson aimed at really sexually frustrated teenage losers -- but I say tough titties!! I’ll be damned if that isn’t the most angst-ridden, irritable bowel grimace I’ve ever seen. Is that a cold sore on his lip? Oral herpes? Fuck, what is that!? The microphone, as displayed, is clearly a homage to the mighty phallus. You would think he’s preparing for a blood-curdling banshee wail, when in fact he’s going to plunge the faux-cock directly into the hole of his fishnet Spider-Man shirt in a gesture of unprecedented homoeroticism. Carry on, Dani.

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Namor Akdamorh napísal:
dúfam že propagácia inej web stránky tu nie je trestná.
zatiaľ toľko

<OT>A za trest budes uprostred Vlkolinca prespevovat Battery s fujarovym sprievodom</OT>

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslim ze gotici su len ludia ale suhlasim s tym clovekom so zlozitym nazvom, ze vacsina zacina byt v pohode az po 30... mam perfektnu kamaratku, ktora ma dceru starsiu odo mna - dobry pohlad na zivot, prijemne nazory a goticka ako vysita pritom.
neviem.
zalezi asi od roznych osob. ja som mala to stastie ze vsetci ti povestni gotici, s ktorymi som nejak nadviazala rozhovor boli sice miestami depresivny - ale mali preco -  no hlavne velmi inteligentni, co ma-povedzme si uprimne - milo prekvapilo. hlavne po precitani vsetkych tych reportov o stretnutiach tretieho druhu s tymito bytostami.
asi som mala stastie, no aj tak ma to fascinuje.

a tymto vas srdecne pozyvam na festival gothiky do lipska.
nezarucujem prijemnu spolocnost, no budem sa snazit:)

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem, mne pridu gotici (muzskeho pohlavia) ponekud divny, neviem preco ich mam tak zaskatulkovanych, ale je to proste tak. Urcite samozrejme aj medzi gotikmi su rozny ludia co sa tyka nazorov a zmyslania ale zatial som nemal docinenia, rad zmenim svoj nazor nato ze mi pridu divny, ked budem mat tu cest sa s nejakym stretnut.
O gotkach nebudem hovorit nic, tie sa mi lubia.

Na taky festival by som  isiel omrknut, ale ma to niekolko hacikov. A vobec asi by som tam bol ako past na oko. A uz ma vidis ako sa ja maskujem za gota. I ked cierne vlasy raz budem mat .....

OT: Preboha, princezna, to je ako mozne ze nespis ale pises na forum takto hlboko v noci ?
Inak je podozrive, ze  tento syndrom ma aj Nage, minule sme sa o druhej v noci bavili o levoch.

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 09.08.2004
Príspevky: 429
Body: 5
Bydlisko: La Blava
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Galthea: Tak, priznam sa..Zvedavost ma prinutila pozret sa na stranku toho gotackeho festu v Lipsku a....musim uznat, ze nie vsetci gotaci vyzeraju ako 4%-ni .....Kvoli tomuto by som  tam aj sla  :lol: .......
Obrázok

_________________
Ringer


Hore
 Profil ICQ  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 16.08.2004
Príspevky: 413
Body: 5
Bydlisko: taká útulná tôňka vo Fangorne
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nuz to sice neni moj typ, ale paci sa mi ako ma vyriesene rukavy  :P  :wink:

_________________
I will not move, yet
I'll stand still instead

Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
numen:  :ikonka55:
jednoznacne! ale tie rukavy dostali aj mna...

to hostinsky: tak vidis, nespavy syndrom, pisanie dennikov a prehrnanie sa na roznych lampami ovesanych strankach robi svoje.

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Markíza
Obrázok používateľa

Založený: 09.08.2004
Príspevky: 429
Body: 5
Bydlisko: La Blava
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, ja som si skorej vsimala ine veci, nez tie rukavy  :roll: .......Ma nadherne ciro  :lol: .....

_________________
Ringer


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:)

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 147
Body: 5
Bydlisko: LM
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslim, ze gotikov (tych, co sa nielen tvaria, ale aj "su") najlepsie vystihuje reportaz odvisielana v istej polskej TV pohladne Castle Party, kde sa vyjadrovali samotni gotici, ale aj miestni ludia... a vsetci sa vnimali pozitivne  :)  
podla mna maju niektore goth kapely taku zvlastnu silu vyjadrit celu hlbku smutku velmi prijemnym a napodiv uprimne posobiacim sposobom...

_________________
Gänsehaut statt Gänsemarsch


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
...ja by som tychto nechcel stretnut v tmavej ulicke:

http://www.thedside.it/articoli/hocico.jpg
http://photos.lacoccinelle.net/22/69/112269.jpg
http://www.freestudentbox.it/images/news/hocico.jpg

:ikonka06:  :mrgreen:
...ale inac moc fajn hudbu robia... 8)


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mile, ale nie su to gotici, ktori by sa mne pacili - trosicku iny styl. ale inak pohoda.
da sa od nich stiahnut niekde nejaka hudba?

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 266 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun