HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 288 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:lol:

Citácia:
kto chce nech dvíha pravicu
ZONA A

ako nieje... len koňyk ma kontakty na NS scenu

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale ved ja nejako nehovorim o kupovani, ale o pocuvani - pripadne vyjadreni sa "ten clovek je NS, ale hudba je dobra". Mimochodom, stale zostava moja otazka, ze podla tvojho "si taky isty ako on" ci ked si sadnem a zacnem hrat Chopina, ci som naozaj ako on.

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a ked hraš + spievaš kratky proces?
aked hraš + spievaš Landser?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Imperátor
Obrázok používateľa

Založený: 05.12.2005
Príspevky: 946
Body: 5
Bydlisko: Le frere et gloire
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pozri, zopakujem to. Chopin nedaval NS do svojej hudby, pretoze ono to bez tych slov ani asi nejde. Lez podla tvojho vyssie zmieneneho principu, je ta hudba NS, a ja som NS tiez.

Takisto si myslim, ze clovek, ktory pocuva, alebo tvrdi, ze Burzum je dobra hudba (ja teda nie), ale nekupi si to, tak nie je NS, nakolko samotne Burzum NS nie je.

Inak, mi napadlo, ze obcas nazyvame klavir "da 88", ked si robime srandu z rapu. (myslim, ze nemusim vysvetlovat) :)

_________________
"Však lev, to je vlastne kôň."


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:D nože si to prečitaj ešte raz...
to že si nazi vypočuješ neznamena že si nazi. ovšem ked to už propaguješ/podporuješ/kupuješ/braniš ta dava do nezavidenia hodnej situacie tzv. kolaboranta :D

inak to čo tvrdim ja nemusi byť nutne pravda. je to len môj pohlad na svet.

šopena a wagnera veselo ignorujem a myslim že aj nadalej ignorovať budem kedže ich hudba mi nič mo nehovori hehehe, čo už napriklad paganiniho mam celkovo radšej :D

a ešte raz. klasikovia ktorí su mrtvy už dlho, su už dlho mrtvy... nevedeli nič o WW2  ani o zverstvach čo sa diali. čo napriklad už mr.Varg  a jemu podobny kryptofašisti vedia :)

antisemitsky založena bola europa už od daaaaaaaaaavnych čias, je to čosi ako folklor:)
(preto je napr arabska kultura stredoveku a novoveku lepšia, lebo nieje tak protižidovska hehe :P )

obavam sa ale že pan Varg je nielen antisemita a to tu riešime hlavne. antisemitske postoje mam kde tu aj ja ked nadavam na izrael (ovšem su to antisemitske postoje? kde je antisemitizmus a kde nie? kde začina?)

a HLAVNE ako tvrdiš že je to NS hudba...prdlačku.. NS - Narodny socializmus, vznikol ked pani ktorých hraš boli davno na pravde Jahveho :lol: ... čiže ništ...
ak mi daš dokaz o wagnerovom rasizme, nacionalizme a pohanstve, možeme ho prirovnať k vargovi...

mna hlavne serie ospravedlnujuci ton kopy metlakov v pripade roztodivnych bullshitnych pagan/NS/ktoviečo kapiel ktore sa vyrojili a zasieraju metalovu scenu.
Citácia:
tie kapelky su hudobne dooobre, len su nazi hehheheheh


nato sa možem vykakať...
-už len o tom či su hudobne dobre sa da polemizovať.
-je kopa dobreho metalu nezasvinena NS sračkami (zasvinenost nemusi byť nutne textovej formy, ale častejšie je to formou frontmana alebo filozofie kapely. kedže NS nazory sa trošku tažšie predavaju... a to predsa kopa zapalenych politickych ludi neche, že ano...)
-novodobe pohanstvo je smiešne... to už satanizmus mi prijde inteligentnejši lebo niečo buduje na niečom stavia a posuva človeka dopredu. ale týto novodoby pohania su smieškovia čo sa rýpu v, často, davno zabudnutej minulosti a vytahuju odtial veci čo nemaju žiaden suvis, ani naznak s realitou.

ja som sa už napočuval dosť rečí (iba pohanov, šaknejsu NS neeee) o čistote slovanskej rasy, a ako kedysi tu nemiešali sa ine rasy a len slovania si tu vladli a jak im bolo dobre a jak oni nevedia zniesť negrov lebo negri su prišelci a len slovania tumaju historicke pravo žiť...

ano, prave tieto reči a tieto bullshity su mojim dovodom k nevraživosti k NSBM a pohanskemu BM v takmer akejkolvek forme...
a nech mi tu nik nevyklada že trepem, lebo tieto priklady a tie blbe reči som teda počuval. a nie od 15-ročnych satanašov u matuša...

tak wagnera a chopena si kludne hraj. ujovia nemali radi židov rovnako ako 3/4 europy. myslim že to bola sučasť folkloru, žiadnej až nulovej vzdelanosti, poverčivosti a krestanskej nevraživosti z ktorej vyrastli. lenže kde dnes hlada krestanstvo zmierenie, hladaju bazmekovia z NS a pohanskej sceny často nenavisť!

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
ja som sa už par krat priznal, že počuvam z nazi veci Landser, Zonu A, PittbullFarm, Orlik a Landu alebo Buldok... ale až na jednu kazetu Zony A som nazi scenu svojou kupou nepodporil...


Warrior napísal:
ZONA A ako nieje... len koňyk ma kontakty na NS scenu



clovece ty tu svoju krizovu vypravu zenies do extremov a protirecis si. Zonu A si zaradil na uroven Buldoku a tvrdis ze si len raz podporil nazi scenu tym ze si kupil kazetu Zony A. A zrazu povies ze nie su nazi len Konyk pozna par NS ludi.  :ikonka26:


Warrior napísal:
mna hlavne serie ospravedlnujuci ton kopy metlakov v pripade roztodivnych bullshitnych pagan/NS/ktoviečo kapiel ktore sa vyrojili a zasieraju metalovu scenu.
Citát: tie kapelky su hudobne dooobre, len su nazi hehheheheh  


ty si paradny pokrytec. takmer presne tuto vetu som tu od teba neraz cital, pretoze ty  pocuvas pravu nezakryto nazisticku White Power NS hudbu.

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mojko pozri. či som či niesom pokritec mi je jedno lebo niesom nazi a nepodporujem ichkupou ich praštenej muzičky. hentu vetu si zasa odomňa až tak často nemohol počuť a ked, bolo to so smajlíkom... čiže for fun. ako si sa presvedči IRL, rad sa haluzim a smejem. to je ten pripad. tak isto aj zona A...

zonu a som zaradil k buldoku čisto zo srandy. ak to nevieš pochopiť, tvoj problem nie moj :lol: ...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nenut ma to hladat.. nechce sa mi.

a to ze si zonu a zaradil k nackom zo zartu som fakt nepochopil pretoze tam ziadni smajlikovia niesu. a jasnovidec zial nie som.

ja som podla tvojej moralky dva krat podporil nazi: kupou TS tricka ktore som jednoducho chcel a kupou CD Nokturnal Mortum ale este v case ked nazi neboli.

inak nepodporujem  kupou vobec nikoho  :P

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:D nehadaj sa... a nevpichuj z kontextu  :P

k zone a mam trošku rozporuplne nazory a sam neviem čo s ňou.
lebo ako hudba/feeling je fajn aj ked pre 15-ročnych punx (tak ale aj ja som mal 15 a ktory punk nevyrastal na zone A, že?)

ovšem Koňyk je to čo je a ma kamaratov akych ma...

joke part: preto som zaradil zonu A k buldoku hehehehe, aj ked buldok ma lepšie texty :ikonka42:  a hudbu :lol:  :lol:  :lol:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Corvus ma ale pravdu v tom, ze odsudzujes inych za to co sam robis. Ked ty sam pocuvas Orlik, Buldok,.. tak preco niekomu vycitas ze pocuva Burzum? Nehovoriac o tom, ze u Burzum je to NS zameranie diskutabilne zatial co u tych tvojich je jasne..


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ale ja orlik či buldok nepovažujem za strašne uuber kapelu a HLAVNe nightfall keby si mal tolko slušnosti a prečital si prispevky moje
Warrior napísal:
kludne si počuvaj aj biely odpor, ale NEPODPORUJ to alebo NETVRD že to nieje NS...  :D

a zistil by si asi kde sa moje a corvusove nazory rozchadzaju...

takže s rozumom sa bicykluj. možno že warrior a alex su stejny ludia, ale niesu rovnaky...

warrior rad mysli čo napiše... :)

tak si prečitaj čo tvrdim a daj 2+2 dokopy:D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja totiž NETVRDIM že buldok NIEJE NS ani sa ich NEZASTÁVAM...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
takže s rozumom sa bicykluj. možno že warrior a alex su stejny ludia, ale niesu rovnaky...

warrior rad mysli čo napiše... :)


tomu sa hovori schizofrenia  :P

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:D v tom vynikam

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Matte napísal:
hej v sebaobrane nepoviem 2 max 3 rany do tela...ale nie 23 ran a z tych 5 do hlavy a neviem kolko do hrudnika a chrbta...
a este mu vraj k tomu asistoval aj clen skupiny Emperor...ale tomu vrazda nebola dokazana...jeho zabasli za vrazdu nejakeho chlapika..vraj nemal do koho pichnut tak dobodal jeho  :twisted:
sak varg by uz bol davno na slobode keby [vymazané] neusiel z basy a nasli ho na mexickych hraniciach s autom plnym zbrani...
takze varg je len obycajna hnusna svina...ale naozaj hudbu ma nadhernu  :lol:

asi tolko k vargovi a k smrti eura...

Corvus napísal:
OK matte dufam ze sa to nezvrhne na flame ale si znacne mimo odporucam precitat to co tu uz bolo pastnute: http://www.burzum.org/eng/library/a_bur ... ry02.shtml


1. 23 ran mal preto lebo rozbil sklo a do neho padol. varg mu dal tym pidinozikom par ran do pleca a zabil ho ranou do hlavy. (to muselo byt dost drsne s vreckovym nozom)
2. odkedy bol Snorre clen Emperor?  ten chlapik mal/ma kapelu Thorns. a neasistoval mu ale bol totalne dosrany a v soku.
3. Snorre isiel do basy pretoze sa priznal pod natlakom ze pomahal planovat vrazdu. dostal 8 rokov za nic, pretoze urcite na vrazde nemal ziaden podiel. jednoducho bol na zlom mieste v zly cas.mohol si ale za to on sam a jeho pravnik, totiz aby dostali varga za planovanu vrazdu tak museli zabasnut aj Snorreho za to ze to planoval s nim.

a z tej basy fakt nemusel zdrhat.

stale dufam ze sa to tu nezvrhne na burzum bashing.

edit: ach jasne silver uz zacal. :roll:

Nightfall napísal:
Corvus: nic v zlom, ale myslim si, ze sudny lekar dokaze rozlisit ranu od rozbiteho skla a od noza  :roll:

Wlacho napísal:
tresky plesky, mi nehovor ze patologovia nerozoznaju ranu nozom od porezania na crepe...
a snorchla zabasli preto, lebo ak vidis ako niekto niekoho sejme a este mu pomahas odpratat dokazy, je to trestny cin

inak to mexiko je cool
:ikonka42:

ale jedno nechapem corvus - o hudbe sa nebavme, ale varg je vrah, xenofob a podpalac, to je neodskriepitelne nech to bolo hocak, tak preco sa ho furt zastavas???

Ta posledna Wlachova otazka by aj mna zaujimala..


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 288 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun