HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 266 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalšia
Autor Správa

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 147
Body: 5
Bydlisko: LM
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co vsetko vam pri tom napadne?

_________________
Gänsehaut statt Gänsemarsch


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zacnem sa smiat,pri gothoch-muzoch ma napadne slovo buzna /predsalen,chlap co ma pery naruzovane nacierno,skratka nieje CHLAP/ a celkovo biedny odvar blackmetalistov a taki akozetemni ludkovia /ti skutocne temi su mi smiesni takisto/

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.04.2005
Príspevky: 74
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Notre Dame, Amy Lee, priemerny film s Hally Berry a hodne napriemerna rpg.

_________________
[Running] Okay, so what am I doing? [Sees man also running] I'm chasing this guy. [Man shoots] Nope. He's chasing me. / Memento, 2000 /


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
moj oco je gotik (niezeby sa makeupoval a ruzoval alebo tak nieco ale doma mame takej hudby vdaka nemu plne skrine). mne pri tom napadne the cure, fields of the nephilim a spusta dalsej gothic/darkwave muziky.


Naposledy upravil M-Bassy dňa St. 18. Máj 2005, 20:08, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 147
Body: 5
Bydlisko: LM
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
belial> cheche - nie vsetci gothici-"chlapi" maju usta naruzovane nacierno... a myslim, ze to s BM nejake extra suvislosti nema... :wink: (okrem tej "temnosti" hehe)

_________________
Gänsehaut statt Gänsemarsch


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hudba určite fajn...ale tí ľudia.... :lol: ak majú pod dvadsať, tak sú to zvečša exoti a ak majú nad dvadsať... občas sú fajn.
ale hudobne/textovo je to fajn. navyše gothic "vraj" má korene v punku...
len v metale nemám rád takých tzv: "temných" ľudí... alebo aj "pohanov" (ale to je k blacku) respektýve "satanistov"... šicko dzeci...
ale temní... to sú experti, fak... niečo ako 15ročný punker čo všade píše punk´s not dead a zabije to veľkým A... :lol: grc :zrudi:

ad SadSilence : Metropoils, tajemná... 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 27.02.2005
Príspevky: 54
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gotika??? Skoro určite gothic-metal. Krásne veci od Therionu, album Nosferatu od XIII. století, rytieri, budovy z kameňa ako je Dóm sv. Martina a úzke kamenné uličky, les a zrúcaniny, Ivanhoe a tak rôzne... A chlapi čo sa líčia- to asi nie, niektorým to stašne zversky sekne, ale keď má chlap lepšie urobenú špirálu na očiach ako ja, tak to teda nie :) !!! Aj sa divím, že si hneď všetci dávajú do súvislosti gotiku a satanistov a tých tzv. temných... To ma trochu prekvapilo...No áno oni sa síce snažia hlásiť k starým odkazom, ale polka z nich ani nemá jasno v satanizme a každý "normálny" okultista by povedal, že uznávanie Satana je úplná blbosť (na to majú oni iných démonov :wink: )... Keď už gotika a niečo nepríjemné k tomu, tak potom skôr procesy s kacírmi a čarodejnicami..(Aj ja by som asi pekne pohorela :) )


Hore
 Profil  

el Moderatoro
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2004
Príspevky: 253
Body: 5
Bydlisko: Espana

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Donar Tyr napísal:
Keď už gotika a niečo nepríjemné k tomu, tak potom skôr procesy s kacírmi a čarodejnicami..(Aj ja by som asi pekne pohorela :) )



La inquisición? / Inkvizícia?


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no tak gotika ako obdobie alebo gotika ako hudobný štýl (gothic metal), alebo gothic ako štýl obliekania (mňám babenky v koži...)...
Keď už to XIII Století, tak rovno album Gotika :lol:
Žiaden chlap, čo sa líči nieje zversky seknutý (a to som, za mlady, skúšal aj ja... :oops: )
nedávam do súvislosti gotiku a satanistov. gotikovia, satanáši a blekáči :evil: sú "temní" dokopy...ale nie všetci... len ten mainstream, tzv: deti...
BTW: aké staré odkazy???Koho odkazy???
a k tým gothikom a démonom... čo ja poznám goťákov, tak našťastie neblbnú s mágiou a podobnými [vymazané], len počúvajú hudbu (dobrú)
BTW2: "normálny okultista" :lol: je rovnaké teliatko jak nenormálny... ale to je na samostatnú tému a Flame jak z draka :lol: , bo :zrudi: nemá rád magikov, mágiu atď... (až ked uvidí prvý fireból!!)

Spanish Inquisition napísal:
Donar Tyr napísal:
Keď už gotika a niečo nepríjemné k tomu, tak potom skôr procesy s kacírmi a čarodejnicami..(Aj ja by som asi pekne pohorela :) )



La inquisición? / Inkvizícia?


ano ano, presne tá. Dokonca priam Španielska :lol: ... tá bola mňamková v tomto, že Tomas Torquemado? :wink:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 17.10.2004
Príspevky: 732
Body: 5
Bydlisko: Snina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZRudi T.M. Hein napísal:
navyše gothic "vraj" má korene v punku...

prva gothic skladba - bela lugosi´s dead od post-punkerov bauhaus


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
M-Bassy napísal:
ZRudi T.M. Hein napísal:
navyše gothic "vraj" má korene v punku...

prva gothic skladba - bela lugosi´s dead od post-punkerov bauhaus


jojo... a z naších
XIII Století je kapelka, ktorú tvorí bývalé HNF (Hrdinové Nové Fronty), jedna z najlepších ČS punkových kapiel... a ich posledné album ako HNF sa volalo Nová Drakulománie... 8)

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mna pri slove Gotika napadne najprv historicke obdobie, brnenia a maece a tak, a potom moderne veci- Goticky metal a cela ta "kultura" okolo toho. V podstate ju absolutne nemusim, ale ked sa to niekomu paci, tak prosim :)

jo, a este ma napadne jeden spoluziak a jeho zazitky so spitymi gotackami v jednom holandskom bare, co mi dookola rozprava :roll:

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aldebaran napísal:
jo, a este ma napadne jeden spoluziak a jeho zazitky so spitymi gotackami v jednom holandskom bare, co mi dookola rozprava :roll:


nooo.. netreba ani do holandska ist, ked sceš mať zažitky so spitými goťáčkami :zrudi:
stačí ti BA...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 24.02.2005
Príspevky: 29
Body: 5
Bydlisko: île des fées

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mno ja si pri slove gotika vybavim niekolko veci:) takze stredovek, cize krasne mece, hrady, zbroj, saty, goticky sloh, rozne stredoveke zbrane, krizove vypravy..no proste vsetko co sa historicky tohto obdobia tyka..
urcite ma napadne aj goticky romantizmus cize od Poea, Byrona, Shellyho, Lovecrafta az po prekliatych basnikov :) a krasne goticke katedraly, noci v starych mestach, upiri, zas tie stare hrady a cintoriny a proste tak dalej k podorobnejsim motivom nejdem :) heh
no a ti ghoti?:) ak to nie su deca a nie su na smiech, alebo ak len nerobia pozu tak su podla mna vazne uuplne v pohode...


Hore
 Profil ICQ  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pod slovom gotika - si predstavim priblizne to co Asenath
Goth- teplos cierne vlasy biela tvar ruzove pery, ale verim ze su aj normalnejsi
Gothka - brutalna a pekna holka v kozenom obleku velke popersie cela v ciernom ostre opatky na ciernych cizmach podvazky moze mat bic
A pri hudbe celkom ,,pohodova,, hudba trocha krvi a demonov a krasne zeny

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 266 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun