HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 94 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Správa

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2008
Príspevky: 122
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
WILDEWALDER napísal:
je to tvoja sestra? alebo kto ze ju tak dobre poznas....


sestrou by som ju nenazvala :lol: nás je v mojej gebuli trocha viac, než by sa na prvý pohľad zdalo :) taktiež som sa stretla s pojmami schizofrénia alebo minimálne fixná idea o tom, že schizofréniou trpím 8)
inak som úúplne psychicky zdravá (čo potvrdzuje aj osem strán prepúšťacej správy z psychiatrie z dôvodu neschopnosti tamojších odborníkov liečiť toľko neobvyklých diagnóz súčasne :ikonka17: )
Ale už sme nejako veľmi offtopic :oops:
P.S.: Nezišlo by sa založiť samostatný thread Pod Stolmi pre tých, ktorý sú vplyvom požitia nadmerného množstva alkoholu, urieknutia, zakliatia alebo vrodenej psychickej poruchy nespôsobilí popíjať s uvedomelejšími pocestnými?? :wink:

_________________
I eat my peas with honey,
I've done so all my life.
It makes the peas taste funny.
But it keeps them on the knife.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nárazuvzdorná napísal:
P.S.: Nezišlo by sa založiť samostatný thread Pod Stolmi pre tých, ktorý sú vplyvom požitia nadmerného množstva alkoholu, urieknutia, zakliatia alebo vrodenej psychickej poruchy nespôsobilí popíjať s uvedomelejšími pocestnými?? :wink:


Práve pre tento dôvod vzniklo toto fórum.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nárazuvzdorná napísal:
A čo poviete na dajme tomu 13 ročnú babu, ktorá sa posledný rok dosť aktívne "venuje" (čítaj počúva takých 6 hodín denne) metalu (pod tým sa z môjho krátkozrakého pohľadu rozumie Nightwish, Sonata Arctica, myGRAIN, Winterborn, Tristania, Epica, Sepultura, Amberian Dawn, Anorexia Nervosa, Apocalyptica, Leaves´ Eyes, Amon Amarth, Dimmu a iné fínofilné a pridružené záležitosti)...??Okrem toho má spomínaná a nemenovaná nárazuvzdorná Košičanka silne rozvinutú slabosť pre Jarka Nohavicu, Poets Of The Fall (znova fínofília), Mikea Oldfielda a ešte zopár mainstreamových záležitostí (kde by sa dalo hovoriť skôr o konkrétnych piesňach než interpretoch).Vyššie spomenuté indivíduum je v dave nemožné rozoznať a nikto by si o ňom neodvážil pomyslieť, že má rado natoľko psychopatickú hudbu :P Ďalej sa spomínané indivíduum nezúčastňuje na koncertoch z dôvodu nízkeho veku (ostatní zúčastnení vlasáči by asi podľahli zraneniam spôsobeným záchvatom smiechu) a jeho vzhľad nijako nenapovedá o žánrovej orientácii (okrem iného preto, že sa na tú stelesnenú ohyzdnosť ešte nikto neodvážil detailnejšie zadívať) :D
Ja osobne sa k metalistom určite neradím, keďže nejak dlho na metale rozhodne nefičím a správanie niektorých jedincov hlásiacich sa k metalistom mi príliš neimponuje :ikonka23:

v pohode. ja som Linkin Park zacala pocuvat tiez az v 12 ;)
a tiez by som rada videla tvoju fotku

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
shady napísal:
a tiez by som rada videla tvoju fotku
Ja chcem hesielko do albumiku xixi

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 94 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 23 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun