HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 89 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 14.08.2004
Príspevky: 103
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kam teď?
Spodný Londýn, 20té století.
Zabíjet lidi?
Myslím, že to vám mohu s jistotou zaručit.
(Croup a Vandemar, NIKDYKDE)

Nedělej to, na mně nezáleží!
Na mně záleží. A moc. Ale musím souhlasit, nedělej to.
(Richard a de Carabas, NIKDYKDE)

_________________
"Lidé se mi svěřují. Rádi si se mnou povídají."


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze, dva cerstve v originalnom zneni :)

Citácia:
It´s easier to kill people when you´re dead yourself. I mean, it´s not such a big deal. You´re not so prejudiced anymore


Citácia:
Coroner´s job is to kick the corpse, and if it doesn´t kick him back, he signs the death certificate

poz. prekl.: Coroner je nieco ako forenzny patolog, ostatne myslim ze nemusim prekladat :)

oba citaty su z knihy American Gods od N. Gaimana

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.12.2004
Príspevky: 92
Body: 5
Bydlisko: Žilina

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A trocha toho krčmového...

"Láhev od piva proletěla místností a roztříštila se o zeď, takže její pozůstatky zasypaly barmana Kalika. V příštím okamžiku ork, který ji hodil, proletěl místností a roztříštil se o zeď, takže jeho pozůstatky zasypaly barmana Kalika."

James Bibby : Barbar Ronnan


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
"Nepijete. Nejsou tu žádný ženy. Nejíte maso. Co děláte, když se chcete pobavit?"
"Studujeme," odpověděl Serbitar. "A cvičíme, Pěstujeme květiny a chováme koně. Jsme velice zaneprázdnění, o tom tě ujisťuji."
"Žádnej div, že chcete někam odejít a umřít," prohlásil procítěně Rek.


D.Gemmel; Legenda

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

The Great Space Sheep
Obrázok používateľa

Založený: 04.01.2005
Príspevky: 1079
Body: 5
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
voľne citované:
Citácia:
"E:Takže vy ste alchymista...Člen cechu?
T: Bývalý, sire.
E: A jak ste z cechu odešel?
T: Střechou, pane. Ale jsem si naprosto jist, kde se stala chyba.
E: Alchymisté často vyhadzují věci do vzduchu. Neslyšel jsem, že by proto někoho vyhodili...
T:To proto, že ješte nevyhodil do vzduchu celou cechovní radu!

T. Pratchett a kniha Nohy z jílu
vysvetlivky: E je kapitán Elánius, T= nový člen Hliadky, trpasličí alchymista Pleškot Řiťka

_________________
When in doubt, set something on fire!


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.09.2004
Príspevky: 73
Body: 5
Bydlisko: Spodne vrstvy spolocnosti

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
"Je docela hezky pocit mat volny pristup k panovi sveta"
"Jeden z nich na me zautocil s nozem. Zakrutil jsem mu rukou a nuz mu vytrhnul. Chlapek se zatvaril udivene. Bylo to proto ze jsem mu nuz vytrhnul i s predloktim"

J. Kulhanek- Nocni klub 2.

_________________
"Mors principum est..." Smrť je len začiatok....


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano

Nevýstižné ale väčšie písmo tu nie je.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No pár lidí si myslelo, že jsem mrtvý. Musel jsem se držet stranou. - markýz de Carabas
Proč si nějací lidé mysleli, že jste mrtvý? - Richard
Protože mě zabili ...  no musíme jít. - mdC
--------- NIKDYKDE

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.02.2005
Príspevky: 93
Body: 5
Bydlisko: Soul Society :)

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no mne sa z Pratchetta pacili napriklad tieto:

"Vidite tuhle sklenici? Dite ji? Je jako pamet. Jedenabyslel, ze kdyz je plna, co do ni nalejes, to vytece, zjo. A jo. Kazdy clovek ma takovou pamet. To ohranuje lidi, aby nesezi...nezesli..nezblbli. Tak. Akorat ja. Kromne me. Jamalyhudacek. Si pamatuju. Fsecko. Jako kdyby se to stalo zitra. Fsecko."     Smrt....myslim, ze to je zo Sekaca, nie som si ista...

"TENHLE NAPOJ V SOBE MA NEJAKOU HAVET." Barman zasilhal z boku do dklenky. "To neni havet, pane, to je cerv." "AHA. A TO JE LEPSI, ANO?" "No ten tam ma byt, pane. Tohle je totiz mexikal. Oni tam toho cerva davaji jen proto, aby ukazali, jak je to silne." SILNE TAK, ZE SE V TOM UTOPI I CERVI? Barman se poskrabal za uchem. Takhle o tom nikdy nepremyslel. "No je to proste neco, co lidi pijou." Smrt zvedl lahev a podrzal ji v mistech, ktera by obycejny clovek nazval urovni oka. V tekutine bezcilne plul cerv. "JAKE TO JE?"rekl..."No je to tak trochu jako-" TO JSEM NEMLUVIL S VAMI.

a posledna vec :P :
Starenka Oggova se podivala pod postel, aby zjistila, zda se tam nahodou neskryva nejaky muz. nebyl tam, ale clovek nikdy nevi, kdy prijde ke stesti. vedle postele mela sklenici cucavych bonbonu a velkou lahev plnou cire tekutiny, kterou cas od casu vyrabela na svem slozitem destilacnim pristroji vzadu za drevnikem. Nedalo by se o tom presne rici, ze je to whiskey a tim mene presne se to dalo nazvat ginem, ale zato to melo presne 0 stupnu a poskytovalo to neprekonatelny pocit klidu ve tri hodiny ranokdyz se clovek probudil a zapomnel kdo je. Po sklenici one cire tekutiny jste nevedeli kto jste, ale uz na tom nezalezelo, protoze jste stejne byli nekdo jiny..."

ehm..dobre, uz koncim ospravedlnujem sa, nechala som sa uniest :)


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 147
Body: 5
Bydlisko: LM
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v šílenství je moudrost a v každém obvinění silná pravděpodobnost, protože lidé v sobě mají všechno a jsou schopni všeho...

(J.Heller: Buh vi)

_________________
Gänsehaut statt Gänsemarsch


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 07.01.2005
Príspevky: 1002
Body: 5
Bydlisko: never mind...
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prekrasne hlasky su v Hlave XXII... cele pasaze... ked to najdem tak to skopcim  :oops:


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.09.2004
Príspevky: 147
Body: 5
Bydlisko: LM
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hlava XXII je fajn, ale mne sa viac pacilo Nieco sa stalo... hoci tam bolo takych "absurdit"  pomenej, paci sa mi, ako vyuziva slova...

"Cítim sa napätý, úbohý, pustý, ľahostajný, deprimovaný. Prežívam drásavé, skazonosné vnútorné konflikty, ktoré ma vnútorne nahlodávajú, krájajú, sekajú a pilujú neľútostne ako nástroje z kosti, kameňa, skla alebo zhrdzaveného, stupeného železa, ktoré katujú svoju vlastnú nepremneiteľnú svalovú masu."

_________________
Gänsehaut statt Gänsemarsch


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 17.08.2005
Príspevky: 12
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zvierata vonku hladeli z prasata na cloveka, z cloveka na prasa a opat z prasata na cloveka;nedalo sa vsak rozoznat, kto je kto.

George Orwel- Zvieracia farma


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
SadSilence napísal:
v

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Denning Troy: The Trial of Cyric the Mad

Let them scorn me if they dare. I am the One, the All, the Face Behind the Mask. I am the Everything.

-----------

Praise be to Cyric the One, Most Mighty, Highest of the High, the Dark Sun, the Black Sun, the Lord of Three Crowns, and the Prince of Lies! All Blessings and Strength upon his Church and his Servants, who alone shall rule over the Kingdom of Mortals and Dwell Forever in the Palace of Eternity in the time beyond the Year of Carnage!

-----------

This is the book of the Seraph Malik el Sami yn Nasser, Favored of the One and the True Prophet of all Believers, in which I give a complete account of my Faithful service to Cyric the All in the boundless lands of Faerun and beyond, and of the Great Reward I received for my Valiant Labors during the Trial of Cyric the Mad. Every part is true, and I swear mat if one word is false, then they all are!

-----------

It depends on me, of course. Everything does. Who shall live. Who shall die. What is, what shall be. Imagine I am watching from above, hovering in the sky as mortals are wont to think we gods do.

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 89 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun