HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 128 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Jaká kniha či série Dragonlance se Vám nejvíce líbí?
Kroniky (Chronicles, Annotated Chronicles) 27%  27%  [ 3 ]
Legendy (Legends, Annotated Legends) 18%  18%  [ 2 ]
Draci letního žáru (Dragons of Summer Flame) 9%  9%  [ 1 ]
Příběhy (Tales) - všechny 0%  0%  [ 0 ]
Předehry (Preludes) 0%  0%  [ 0 ]
Raistlins Chronicles (Procitnutí mága, Brother in Arms) 27%  27%  [ 3 ]
Jiná... 0%  0%  [ 0 ]
DL je shit 9%  9%  [ 1 ]
Četl jsem ale DL mě neoslovilo 9%  9%  [ 1 ]
Celkový počet hlasov : 11
Autor Správa

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Měl by být (já si furt pletu ještě minulý rok) a já doufám že budou, ale s kamarádem jsem dlouho nemluvil


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2005
Príspevky: 12
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mně to taky strašně vadí. Zrovna sem narazila na 2. díl a nemůžu se dovědět, co bylo předtím, či potom. Na Letnou bych klidně jela, abych si to mohla konečně přečíst. Jen nevím přesně kde je ta knihovna, ale s tím si časem poradím... Taky by mě zajímalo, jestli je to v té elektronické podobě...


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 05.01.2006
Príspevky: 44
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a kde jsi narazila na ten druhej dil? :wink:

_________________
"ty vole "say hi to the kids from me" ja ti dam ty, ty ses takovej vul" - Dr. Radek Zelenka


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
TO já jsme zjistil že jsme někde potreatil jednu ze dvou dílů Draků letního žáru, snad to najdu, aspoň že to mám alespoň anglicky :(


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 27.12.2005
Príspevky: 12
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Já sem na Legendy- Válku zatracených- narazila, když sem chtěla bráchovi koupit dárek k Vánocům asi tak před skoro 3 lety. Bylo to v Horních Počernicích v našem menším knihkupectví na Náchodský ulici. Tam měli pouze tento díl a já váhala, jestli to mám určitě koupit, poněvadž by bylo lepší, kdyby to četl radši od prvního dílu. Tak sem jí nakonec koupila a bylo vidět, že se jí velmi ráda po dlouhé době zbavila. Brácha, jakmile jí uviděl pod vánočním stromečkem, tak nespojeně zabručel, že sem měla koupit první díl a odhodil jí stranou. Víc jak půl roku se mu potom bez sebemenšího dotknutí prášila na polici nad stolem a její stránky působením slunce tmavly. Nakonec sem se slitovala a začala jí číst. No, a takhle to začalo. Jakmile sem jí asi po 4 dnech dočetla, šla sem shánět ostatní díly, ale nikde nebyla. Ani v tom menším knihkupectví, ani na Andělu či v Paláci knih. Prostě nikde. :cry:  V žádném antikvariátu. Jedině v těch knihovnách. To je moje poslední naděje.


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Njn na staré knížky když anrazíš tak je to strašná náhoda


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 05.01.2006
Príspevky: 44
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak mne napadlo píšou se stále jěště nové knihy z Dragonlance nebo už se definitivně přestalo a pokud ano kdo je píše?... Takovej divnej dotaz ale nikde sem na to nenašel jednoznačnou oďpověd  :?

_________________
"ty vole "say hi to the kids from me" ja ti dam ty, ty ses takovej vul" - Dr. Radek Zelenka


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://www.wizards.com/books
http://www.dragonlance.com
http://www.dl3e.com

Nové knihy se stále píšou.
A jejich spoustu.

V prvé řadě je dokončena Minotaru Wars trilogy od Richard A. Knaaka, vyšel první díl trilogie z kontinentu Taladas (Blade of the Tiger), pokračuje v příběhu Gilthase aKieransinay (prý v extrémě nepovedeném díle) a margaret s Tracym píšou trilogii původně nazvanou the Dark Chronicles ale nedávno přejmenovanou která bude pokrývat šerá místa v Kronikách - tj co se stalo mezi útěkem z Pax Sarkasu a příchodu do Throbardinu a tak... Tedy to co je popsané v "herních" kronikách DL1-DL16. Nevím co si o otm mám myslet...

Margaret také dopisuje svoji trilogii Dark Disciple o Mině, ajko pokračování jejích osudů po Válce duchů.

No a Doug Niles (v čechách vyšly dvě trilogie z FR, jeden z lepších Wizardích spisovatelů) pracuje na své trilogii Rise of Solamnie pracují s Rytířstvem. Knížka je to prej super, (já jí dostanu 28.1.) ale staví na hlavu vše co jsme o Rytířstvu věděli, tak nevím nevím.

No a samozřejmě pokračují starší rozpracované série....

Detaili jednotlivých knih tu bohužel nedohledám neb v praáci mám e zakázané wozardí knížky, takže hledejte sami.

Pokud bude zájem budu o knižních novinkách a herních novinkách Dragonlance dále informovat an hlavní stránce


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 05.01.2006
Príspevky: 44
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jo Knaak je super  slyšel jsem že od něj vyšla legenda o Humovi a že to je pry perfektni kniha ale Niles  :roll:  nevim jestli je to chybou prekladu ale zkusil jsem číst první díl Mazticy a na další díly jsem už ani nemyslel tak moc mne to znechutilo (hold když FR tak Salvatore :wink: )... takže doufam že
ty Solamnijce nezkazí ... no myslím že než(a jestli) to vše vyjde v Čj tak zešedivim  :)  

o novinky bych určitě stál :) a určitě nebudu sám

_________________
"ty vole "say hi to the kids from me" ja ti dam ty, ty ses takovej vul" - Dr. Radek Zelenka


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Novinky jsou skoro celé sepsané, jen se doma musím dostat na Wizardské stránky abzch obsáhl ještě knižní novinky, jinak je obsažený Nexus, Com, Devils Due, PC Hry a další. Příště pak obsáhnu další internetové stránky. Jo a Annun to musí uploadnoat prorože už zase nemlžu najít přístu do redakčního systému.

Já jsem četl od Nilese celou řadu dalších věcí (Mazticu a Moonshae, Maztica mi nesedí settingem, to není autorem). Je autorem části Elves Nation Trilogy /nejlepšího druhého dílu), dále jsem četl The Puppet King a to bylo také výborné.

Knaak je dobrej jak kdy, třeba se mi moc nelíbí Dragon Realms a ani Diablo a první Warcraft, ale teď jsem četl Studnu prastarých a to je dobré. Jinak jsem od Richarda četl Legendu o Humovi a Miinotaur Wars I a to je fakt obojí špičkové, stejně jako všechny jeho povídky v Tales I a II


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 05.01.2006
Príspevky: 44
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno já včera dočetl vládu Ištaru a kupodivu se mi nejvíc líbila ta povídka o šotkovi co se snažil stát rytířem(i když nejsem nijak velkým zastáncem humrné fantasy, šotkové mi asi ze všech ras nejvíc přirostli k srdci).

Dalcor napísal:
Knaak je dobrej jak kdy, třeba se mi moc nelíbí Dragon Realms a ani Diablo a první Warcraft, ale teď jsem četl Studnu prastarých a to je dobré. Jinak jsem od Richarda četl Legendu o Humovi a Miinotaur Wars I a to je fakt obojí špičkové, stejně jako všechny jeho povídky v Tales I a II


Já jsem od Knaaka četl hlavně povídky a pak warcraft a Studnu věčnosti a všechno se mi to líbilo...

No maztica na mne hlavně působí divně tím prostředím...připomíná mi to víc aztéky než kontinent ze sveta FR a přijde mi to takové nijaké ,možná je to v dalších dílech lépe vykresleno ale číst dál už radši ne... To spíš až bude čas zkusím to Moonshae jestli mi sedne líp.

Dalcor napísal:
Nové knihy se stále píšou. A jejich spoustu.


To je vážně výborné že i po tak dlouhé době stále vycházejí nové a nové díly
Já se nejvíc těšim na Pokračování Raistlinovych kronik ,protože Procitnutí mága mne uplně dostalo a považuju to zatím nejlepší Dragonlance knihu co jsem četl...
No otázkou také je co u nás vyjde v Čj ,protože nepovažuji svou znalost angličtiny za dostatečnou na čtení knih v originale...

_________________
"ty vole "say hi to the kids from me" ja ti dam ty, ty ses takovej vul" - Dr. Radek Zelenka


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ad Knaak - já bych řekl že třeba Dragon Realms trpí ne příliš povedeným překladem. Ale opravdu dávám přednost Knaakovi v DL než jeho jiným sériím.

Ad nové knihy - dneska jsem psolal annunovi Článek DL News :)

Ad Maztica - kontinent Maztica je vzdálen od Faerunu a je opravdu založený na Jižní Americe, stejně jako Kara Tur je Japonsku, Tuigan na Mongolsku et cetera ert cetera
Ale vraťme se striktně k DL!

BTW třeba by vás mohlo zajímat tohle :)

EDIT Thanks to Mr. MONGOL eh ALEF0 jsou novinky na halvní stránce: http://www.annun.sk/index.php?damsi=clanok.php&id=105&sekcia=adad


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 05.01.2006
Príspevky: 44
Body: 5
Bydlisko: Praha

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neexistuje nějaká Česká Dragonlance stránka? Já totiž Aj zatim moc neovládám
:wink:

_________________
"ty vole "say hi to the kids from me" ja ti dam ty, ty ses takovej vul" - Dr. Radek Zelenka


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Měla existovat, nakone cse to nepovedlo, kamarád mi nedodělal design a já nemám čas, největší prostor o DL je zatím tady a snad nědy do budoucna najdu dostatek spolupracovníků aby ot se mnou živil články.


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Diskuze o nových knihách Fantom Printu, viz speciální thread


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 128 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 33 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun