HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 32 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall: k tomu že kmnihu len dvakrát prečítaš... mno ak je dobbrá tak ju dáš aj 32krát (Hviezdna Pechota)... hihi.. alebo 8x celý román (Zaklínač 8) )

A ano, myslím si že kartičky sa NEDAJÚ porovnať s stolnými verziami a originálmi!!! RPG je vždy lepšie... a kartičky kupujú už 10 ročný a ťahajú to vyššej so sebou... Marketing, kolega. Neúprosný marketing

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citat nejaku knizku 32 krat? No tak toho minimalne ja nie som schopny. A na dobrej karticke mozes postavit vela deckov, s kt. budes hrat hodne dlho.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
grrrrr.... magicky sú dobré len a len ako záložka... mno ak z tej knihy čerpáš aj akúsi filozofiu, dá sa...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem ake knihy mas na mysli - ale takisto dost vela knih je dobrych len ako tazitko proti vetru. Argggh... :)


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hihi.. ano.... bibliu mám na stole PRESNE z toho dôvodu... aby mi ju nevzal vietor...

Nie, Magick ešte chápem, tie sú len a len ako kartičky. ale po boome LOTRa z toho spra(s)viť kartičky je chorééé.... a po peniazoch bažiace..

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OK zda sa, ze sme sa dohodli, takze skoncime tuto debatu. BTW k tym peniazom - ono vies ti ludia musia z dacoho zit a lotr karticky som asi raz v zivote zahliadol, takze neviem sudit, ci to je somarina, alebo sa to da zahrat (ale ak to je spate s pribehom lotra - ako som zapocul - tak si myslim, ze to nema buducnost...). :?


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zrudi, mylis sa MTG niesu len karticky, je to aj niekolko (desiatok?) knih, ktore sa odohravaju vo svete MTG... A ano Starship troopers su skveli :) Kniha.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso napísal:
OK zda sa, ze sme sa dohodli, takze skoncime tuto debatu.


Ja som sa nezhodol :-) Co sa tyka knih, osobne si kupujem len take, o ktorych viem, ze to nebude jednorazova zalezitost -- try before you buy :-)

Na kartickovinach (a postupom casu aj na D&D) je podla mna zvlastne to, ze rozbehnu marketingove koleso, ktoreho cielom je, aby si zakaznik kupoval viac a viac a viac (....uplne nova edicia.....uplne nove kuzla, uplne nove specialne schopnosti/featy..........a dalsia edicia s uplne novymi kuzlami a uplne novymi kuzlami...) a mnoho zakaznikov sa na tomto kolese rado chvilu povezie.

Teraz ma mozno kartickari UMLatia, ale mam pocit, ze zatial co na take RPG, Scrabble, Osadnikov, marias, ci sach ti staci jednorazova investicia a zabavas sa dvadsat rokov (no dobre, trosku menej), karticky na principe MtG na tomto principe podla mna nestoja.

------------
Este Sazky a dostihy.


Naposledy upravil alef0 dňa Ne. 20. Feb 2005, 13:21, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jak... Šnaps hrám už desať rokov aktývne... a balíček stojí nejakých 36 sk???

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Šnaps spadá do kategórie ,,mariáš" v mojom predošlom príspevku.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Teraz ma mozno kartickari UMLatia, ale mam pocit, ze zatial co na take RPG, Scrabble, Osadnikov, marias, ci sach ti staci jednorazova investicia a zabavas sa dvadsat rokov (no dobre, trosku menej), karticky na principe MtG na tomto principe podla mna nestoja.

No neviem kde si na to prisiel... nie je absolutne potrebne kupovat nove karty ked uz raz dajake mas... a okrem toho, investovat do toho tiez nejak vela netreba, pokial sa nechystas stat profesionalnym hracom. :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako to tu tak sledujem, tak sa to zvrhlo na pomaly hadku medzi tymi, co Magic hraju a tymi co nehraju/hrali... Kazdy ma pravdu, aj zabava aj komercia, ale je to moznost vyberu a nikto nikoho do toho nenuti. Co sa tyka neustaleho vydavania novych edicii a karticiek, myslim si, ze tam robia dost tlakov aj hraci, nie len marketing a zas ked si to tak clovek vezme, tak aj z knih zacina vychadzat podozrivo vela tetralogii a inych logii... Takze tam sa tiez snazia naryzovat co sa da. Ale taky je dnes svet. BTW.: Fantasy kniha za 300,- Sk? To ako pred troma rokmi???:) Alebo z antikvariatu? Napiste mi prosim, kde take lacne knizky kupujete...


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.12.2004
Príspevky: 13
Body: 5
Bydlisko: Považská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
magicy hram cca skoro 5 mesiacov a zatial som do toho dal mozno 1200-1500 kc (370 za pcd, 5x 115 za boostre + nieco za kusovky :D ) a tie peniaze nelutujem - zatial :lol:
za tu srandu to urcite stoji a su aj horsie veci ako magicy - cigarety napriklad :)


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nie je to brak aspon v niektorych pripadoch ale peniaze to vysava spolahlivo az sa mi toci hlava ked si spomeniem kolko som za ne vysolil


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moje predstavy o tom, ze D&D je drahe sa rozplynuli v hmle, ked mi ukazal Varimathras fakt, ze starter stoji 450 a booster 150.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 32 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun