HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vy, ľudia z fóra, máte možnosť pýtať sa človeka s menom v nadpise tejto témy (teda mňa) na čo chcete (aj na osobné veci, samozrejme treba byť taktný) a ja sa mám snažiť vám čo najpravdivejšie odpovedať. Ak na otázku odpovedať nechcem, mal by som uviesť dôvod prečo (ale nemalo by sa to stávať).

Pravidlá sú jednoduché - žiadne urážky, žiadne nemiestne otázky (heslá, PINy..), žiadne vulgárnosti a ŽIADNE FLAMY alebo provokačné otázky. Prosím berte to tak, že sa chceme spoznať a nie tak, že si zo seba chceme robiť srandu - preto to aj dávam do všeobecného pokecu a nie na dvor - ide o serióznu vec. Ak budete v tejto sérii tém provokovať, alebo budete hnusní, alebo budete robiť neporiadok, dostanete ban.

Na moje spovedanie máte týždeň - po týždni náhodne vyberiem niekoho z vás, kto sa mi prihlási PMkou s tým, že by mal záujem a on sa stane ďalším cieľom otázok (tému už nech si k tomu založí sám, s tým, že tam skopíruje tieto pravidlá a dodrží nadpis, teda "Verejná spoveď - Meno). Veľmi, veľmi by som ocenil, ak by sa mi niekto prihlásil - ak vás bude viac, vyberiem jedného a zoznam ostatných mu prepošlem, čiže z nich potom bude môcť vyberať on zase svojho nasledovníka. Naozaj, skúste sa nehanbiť a možno to bude celkom sranda.

Och a bolo by dobré, keby ste o otázkach a odpovediach príliš nedebatovali - ak budete mať pocit, že niečo chcete prebrať / prediskutovať, zvážte, či sa neoplatí založiť vlastnú tému na dvore, alebo aj tu.

Ľudia, ktorí sa prihlásili už predtým, sú naďalej zaradení do žrebovania o to, kto sa bude spovedať na budúci týždeň a mne môžu písať tí ktorí majú záujem, no neprihlásili sa ešte


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 31.01.2007
Príspevky: 1392
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co ti najviac na fore vadi?
Koho z fora mas najviac rad/nerad? :ikonka01:


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na fóre mi nič nevadí, je skvelé. Čítam skoro všetko, čo sa dá, aj keď sa všade nezapájam.
Nedokážem napísať, koho nemám rád, lebo tu nikoho tak nevnímam, aj keď to tak môže vyzerať. Na to, aby som niekoho mohol nemať rád, tak by som ho musel spoznať osobne.
A rád? Tých ľudí je dosť, aj keď o tom niektorí nevedia :)


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 07.01.2006
Príspevky: 553
Body: 8
Bydlisko: WildWildWest

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Máš radšej mliečnu alebo horkú čokoládu?

_________________
Len mŕtvi sa dočkali konca vojny. Platón
Když vám bude v živote nejhúř, otočte se ke slunci a všechny stíny padnou za Vás.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nikdy si nemal chuť definitívne odtiaľ odísť? (pýtam sa kvôli nejednému konfliktu, ktorý si tu mal, nie preto, že by som ťa rád vyhodil :) )

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preco mas zenasky avatar? A preco mas vlastne zenske meno?


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Gustík - Ja zjem všetky druhy okrem jedného a to sú tie nechutné ( poľské ) čokolády.

Annun - Nie. Vždy sa to nejak urovnalo, aj keď som za toho debila bol často ja, ale nevadí mi to. Ja som sa ( mám taký pocit ) zmenil a prešiel som dosť veľa a vždy s fórom. Čítal som si posty, ktoré som sem písal na začiatku a smial som sa na sebe, že aký som bol. Zmenil som sa, to je pravda. Som rád, že ma tu ešte stále trpíte a momentálne považujem situáciu na fóre za super - okrem emo prasaťa, ktoré asi to potrebuje k existencii.
Budem tu, kým nedostanem ban na doživotie a ešte aj to si spravím ďalší nick :ikonka01:

Majo - Preto mám ten avatar, pretože momentálne najradšej zo všetkého mám anime Hell Girl. Vždy mám pri ňom zimomriavky. Ale toto nie je prvý avatar, na ktorom je zobrazená žena. Predtým som mal napr. hlavnú postavu zo Silent Hill 3 a to je tiež dievča. Proste čo mám veľmi rád, tak si to dám ako avatar.
Nick mám podľa svojej prvej postavy v davane. Dokonca sa mi páči, aj keď používam nick Noir ( krásne slovo a ešte názov skvelého anime ). Teraz dokonca pri hraní cs používam nick Noir_Ai ( Ai sa volá už predtým spomínané Hell Girl a s tým nickom sa mi neuveriteľne darí )


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
taka mala otazocka - kedze tu vznikalo v poslednom case dost spontannych spovedi, teda zalozili si to bez toho ze by ich predosly spovedajuci sa vybral, ako je to s tebou? zalozil si tuto spoved tiez spontanne alebo ta niekto vybral z tych co sa spovedali pred tebou? ak druha moznost, kto?
to len pre istotu..... :)

potom budu aj lepsie otazky

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na zaklade coho si si vyberal nick? nevadi ti trosku ten pohlavny chaos? dnes by si si dal ten isty nick ?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla - Nie, spravil som si ju bez vyznania iných, pretože spovede sú viac menej mŕtve a rozhodol som sa, že by som si mohol spraviť aj ja. Premýšľal som o tom dlhší čas a v ten večer ma to proste chytilo, tak som to tam dal.

Ozzy -
na základe svojej prvej postavy v davane, s ktorou mám ešte plány v pokračovaniach.
Nevadí mi ten chaos.
Neviem, či by som si ho dal ale som s ním spokojný. Keby si môžem zmeniť, tak by som ho asi nahradil nickom Noir.
Keby mi vadí tento, čo mám, tak by som si proste spravil druhý účet.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Koho poznas z hostinca osobne? Stretol si sa s niekym z hostinca osobne koho si predtym neviedel..ak ano vyzeral tak ako si si myslel alebo uplne inak?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z hostinca poznám osobne len Andyho - veľmi dobrý kamarát - a stretol som sa aj s Finrodom. Presne tak som si ho aj predstavoval, ako vyzerá. :D Samozrejme sa s ním aj dobre rozpráva.
Je ale ešte dosť ľudí, ktorých by som chcel stretnúť.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Z hostinca poznám osobne len Andyho - veľmi dobrý kamarát - a stretol som sa aj s Finrodom. Presne tak som si ho aj predstavoval, ako vyzerá. :D Samozrejme sa s ním aj dobre rozpráva.
Je ale ešte dosť ľudí, ktorých by som chcel stretnúť.

padnu aj nejake mena ???
inak nejake snz do buducnosti ??

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i - Mená? Najradšej by som naraz stretol všetkých ľudí, s ktorými píšem CdA.
Okrem nich ( teraz neviem všetky mená z pamäti vymenovať ) - alef0, annun,
l shady, andelika, cyric l ich diela mám veľmi rád.
corvus, ozzy, quicci ( dúfam, že som to dobre napísal )
to je asi všetko. ale určite je ich ešte dosť

sny? mojím hlavným cieľom je raz vypadnúť z tejto komunistickej diery niekam do sveta ( myslím túto dedinu, v ktorej momentálne žijem svoj čiernobiely život. )
inak pestujem len reálne sny a aj to v malom množstve, lebo aj tak je skoro vždy všetko naopak.


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Obľúbený film, kniha, seriál, hra? prečo?

Hráš stolové RPG?

Aj mňa máš rád? :D


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 60 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 9 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun