HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
ale mne to je jedno ci vam to poviem...aj tak mi nebudete verit cize aj tak vam to velmz nepomoze :D:D

Mne je to velmi luto, ale takymito vyrokmi koncili ludia, ktorym bolo jasne, ze umru, ale napriek tomu boli jasne rakoviny.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aha...tak ja neviem...btw mozem mat random povolanie kazdu druhu noc cize to asi aj tak uz nedozijem....

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
aha...tak ja neviem...btw mozem mat random povolanie kazdu druhu noc cize to asi aj tak uz nedozijem....

:roll: aha ........
rozhodla som ze neverim kazdemu kto tu vyhlasil svoje povolanie teda okrem pepi , neviem kto z vas klame ale jeden musi , nemoze tu byt predsa tisic liecitelov , preverovacov , blokerov a neviem cio este vsetko , Cerebro predsa neni totalny vymlet a dufam ze ma aspon minimalnu predstavivost , ak ano tak som sa v tebe trosku sklamala Cerebvo :P
kedze ale neviem kto tak predsa nechcem ukratit vsetkych
a kedze neviem ani to kto z vas je ta neplecha a nechcem strielat na slepo ( kedze ste ma teraz dokonale zmiatli) tak hlasujem za toho kto tu este nepovedal nic a to je uz vazne dost divne , chces zit tak hovor vina:Saimon
ak sa vyjadri nejako vkusne a konstruktivne tak to zmenim na mortiho bo je dalsi adept , hoci pripustam ze prinom absolutne neviem co si mam myslet

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no mame tu vinca aj mortiho ktori tvrdia obaja ze mozu preverovat a dotycny nic nezisti. To znamena logicky ze jeden asi klame. Kedze morti dava ruku do ohna za Vinca, to znamena ze su kumpani a klamu obydvaja. Vysetrovatel by predsa v druhy den neodhalil svoju imbu schopnost.

Dalej tu mame Shady ktora opat svojim ultra-in-game prispevkom ukazala ako sleduje temu a ked jej nedosli suvislosti v mojich prispevkov su moznosti 3
a) nema na hru cas a tak to tu necita
b) nesce sa jej hrat
c)je rakovina ale netuism preco sa chce zbavit prave mna...

Inak kedze u mna su vinco aj Morti rovnako podozrivi a morti ma viac hlasov tak

"nevina": Vincent
vina: Morti

nech sa uz zbavime rakoviny

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm. Ono to je stale ako strielat naslepo, ale uz sa zacinaju profilovat pakty a strany. CL, pakt Dragon + alef a pakt Morti + Vinco su mi prakticky rovnako podozrive. A potom je tu par undeadov, co pomaly ani nepostuju... Dam na intuiciu zatial.

vina: Morti

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
c)je rakovina ale netuism preco sa chce zbavit prave mna...

to vyznelo trochu divne nie ??? ak by bola predsa rakovina tak je jej jedno koho sa zbavi ale hlavne ze sa zbavi nie , ale keby ste boli obaja rakovina tak potopm by si predsa nemal predstavu preco sa ta chce zbavit , teda ak by to nebol sikovy blaf

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
pakt ja a alef je troksu mimo ponimania, kedze zozaciatku paktu ma skoro dostal na sibenicu.

Juki - nechapes pointu. Odhalili sa nam tu dvaja quasi preverovatelia(mafiani) a ja(moje povolanie som nezverejnil ale Alefovi to doslo z mojich prispevkov takze skus precitat par stran dozadu) s imho nie nebezpecnym povolanim(aspon myslim, ono je nebezpecne hlavne pre mna :lol: ) som sa stal jej obetou. Cize bud je tiez rakovina a ignoruje tych dvoch "vysetrovatelov")lebo sama dobre vie ze su rakovinaci tiez) a preto ide napr. po mne( lebo predchadzajuci den sli po mne skoro vsetci,)
lepsie to uz nejde vysvetlit

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
no mame tu vinca aj mortiho ktori tvrdia obaja ze mozu preverovat a dotycny nic nezisti. To znamena logicky ze jeden asi klame. Kedze morti dava ruku do ohna za Vinca, to znamena ze su kumpani a klamu obydvaja. Vysetrovatel by predsa v druhy den neodhalil svoju imbu schopnost.
"nevina": Vincent
vina: Morti

nech sa uz zbavime rakoviny

Ja z Mortim nemam nic docinenia, ja som sa len zastal Cool-Lilli, lebo som vedel ze je nevinny organ na strane dobrich, to je vsetko... ja neviem preco prekrucas?
Zaujimalo by ma, co to su za kraviny, tuto hru sa kazdy ohana PMkami od Cerebra, a co ja viem cim...
Ja napriklad Mortimu neverim, podla mna je mafian, co sa chytil situacie, ale na druhu stranu ak je nevinny, Dragon to znova cele obrati a zabije mna.
takze ostava mi jedine vina:Dragonlord

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
pakt ja a alef je troksu mimo ponimania, kedze zozaciatku paktu ma skoro dostal na sibenicu.

Juki - nechapes pointu. Odhalili sa nam tu dvaja quasi preverovatelia(mafiani) a ja(moje povolanie som nezverejnil ale Alefovi to doslo z mojich prispevkov takze skus precitat par stran dozadu) s imho nie nebezpecnym povolanim(aspon myslim, ono je nebezpecne hlavne pre mna :lol: ) som sa stal jej obetou. Cize bud je tiez rakovina a ignoruje tych dvoch "vysetrovatelov")lebo sama dobre vie ze su rakovinaci tiez) a preto ide napr. po mne( lebo predchadzajuci den sli po mne skoro vsetci,)
lepsie to uz nejde vysvetlit


aha aha tak dakujem normalne som v pokuseni hlasovat za shady alebo mortiho teda pokial sa tu nejako viac konstruktivne ozve saimon a nebude len rypat do cool-Lilli za pravidla ci co to bolo

vincik - nevim tebe verim ale nevim preco - zeby instinkt , ale mam taky pocit ze morti chce niekoho stiahnut dole , Lilla nas dost presvedcivo presvedcila pmkou ale u nho mame len jeho slovo a ja vazne uz nevim

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to by ma zaujimalo ako by sa mi to podarilo obratit proti tebe kedze v danej situacii by bolo:

Zlyncujeme mortiho, vyjde na javo ze je nevinny. Ako nevinny by nemal dovod klamat o tom ze je na 99% isty ze si cisty organ, a ked si tym bol tak isty tak asi mu fakt cerebro poslal PM o tebe ci co. To by znamenalo ze (silverove pakty) si nevinny aj ty a my sa mylime, teda ja hlavne
_____________________________
Nieco na sposob ako keby ste zabili mna, tak (pakty) by vam ocividne prisiel vinny aj Alef.

Ak chcu ostatne organy skusat touto cestou, mozte ma zabit, zistite ze osm nevinny, (nasledne pride logicky ze je nevinny aj alef, samozrejme ja zanho ruku do ohna nedam ale po predchadzajucich postoch mu verim) a bude jasne ze vinny si ty, a nasledne morti.

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zhrniem vsetky moznosti afery morti verzus vinco
1. bud su spolocna grupa rakovinakov a tym chce "nenapadne " ochranit seba alebo vinca
2. alebo je rakovina a dufa ze v noci niekto preveri vinca a zisti ze je cisty a tym bude radoby cisty aj on
3. alebo je jednoducho svina a kedze ma tusenie ze dnes padne tak chce so sebou stiahnut kazdeho kto pojde
4. alebo su obaja dobry a hovori nam cistu pravdu lebo nema co stratit a chce aspon zachranit vinca
5. je neutral a chce prezit
6. je neutral a ochranuje vinca ( kt. je rakovina) a chce si splhnut u rakoviny aby ho nechala na pokoji
7. morti ma schopnost radoby nejakeho blazna alebo opilca a ma robit vsetko na opak ci co
8. vzdy je nejake podalsie ..)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
pakt ja a alef je troksu mimo ponimania, kedze zozaciatku paktu ma skoro dostal na sibenicu.

No presne, mne bol Dragon strasne podozrivy na zaciatku (vsak obvinoval zlava sprava) a potom sa ukazalo, ze je to randomizer, takze ked pakt, tak az odteraz.

Citácia:
Ja z Mortim nemam nic docinenia, ja som sa len zastal Cool-Lilli, lebo som vedel ze je nevinny organ na strane dobrich, to je vsetko... ja neviem preco prekrucas?
Zaujimalo by ma, co to su za kraviny, tuto hru sa kazdy ohana PMkami od Cerebra, a co ja viem cim...

Vincik, tuto si nejaky zmateny. Ak si si nevsimol, tak PMku som chcel od Cool-lilly preto, aby potvrdila, ze je nevinna. Takze ake ohananie, co za ohananie? Na druhej strane sa Cool-Lilly zastavas sam, tak opat nechapem, preco protestujes proti zverejneniu PMky.

Ja mam dost podozrenie v dalsom slede, ze si Rakoviniak (mozno aj s Cool-Lillou, ktoru velmi neobratne branis-nebranis a mozno aj s Mortim).

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:

Ja mam dost podozrenie v dalsom slede, ze si Rakoviniak (mozno aj s Cool-Lillou, ktoru velmi neobratne branis-nebranis a mozno aj s Mortim).


mysli ze Cool-Lilla dostatocne potvrdila svoju dobrost tou pmkou , takze to je dost proti logike , bud si dobry a neviem o co sa pokusas a bud si zly a pokusas sa o nieco hoci mi unika zmysel

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uff, ja som sa nejak zle vyjadril.

Zrejme nastalo nejake nedorozumenie: ja Cool-Lille uplne verim a PMka je pre mna uplnym dokazom.

Len Vinco sa snazi veci nejak zamlzit.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No AleF, mozno som k tomu mam napisat OT, mne sa len celkovo nepaci postovanie PMiek :)
Tot vsjo...

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun