HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia
Autor Správa

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Saimon - predchadzajuci den si mal prispevky o tom ako si CL vysvetlovaa metatronovu instant death, popripade si riesil moj postoj k hre na zaklade coho si ma chcel obvinit, resp gogo pre nezaujem v hre(ako si napisal, na pomery prveho dna su to dostatocne dovody)
druhy den si mal v case ked som pisal zoznam 2 prispevky kde si riesil to ze CL nema precitane pravidla a trosku si do nej zabrdol ohladom taktiky s prezradzovanim povolani.
Vskutku konstruktivne in-game prispevky. Ale budis, ale nijako to nevyvracia moje tvrdenie ze z tvojich malopocetnych prispevkov nemozme o tebe usudit nic.

CL- k elunemu sam usite vyjadrit vy, ja ho mam v ignore takze mi nezobrazuje jeho prispevky :lol:


Neviem co tu pleties prvy den a zaroven citujes mna, ked som sa vyjadril ze na prvy den tazko nieco vyzistit.

Hm, k poctu prispevkov sa nevyjadrujem. Totizto mam skolu a aj osobny zivot takze nejako nemozem sedet stale pri pc ale ver ze vzdy ked sa vratim tak si to tu vsetko precitam a napisem nieco. :P

Ohladom CL, podstatou NEBOLO vytknut CL ze nema precitane pravidla, mne to totizto pripadalo ako taktika, vyhlasit ze pravidla neprecitane, odhalit svoju schopnost, chapes? Urcite to bolo k teme, bolo to k hre tak nevytykaj (ne)konstruktivnost tam, kde to urcite NEBOLI prazdne reci.

A co mozes usudit o ludoch, ktori odhalia svoje povolanie? Ako vies ci hovoria pravdu, po CL sa spustilo bandwagonovanie odhalovania svojich schopnosti, a ver mi, ked uz zverejnila aj PMku tak vobec nie je umenie pozmenit slovicka a schopnosti a tiez "vyjst" s pravdou na svetlo bozie, s tym, ze aj ja odhalujem svoje povolanie, verte mi, som nevinny, som nevinnny!!1!

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no nestihol som vsetko precitat....ale co som pozeral asi ma popravite...never mind kazdy sa moze seknut :D
ale je to asi lepsie lebo na cele tieto prazdniny(od stvrtka do utorka ci kedy) budem asi mimo netu.....
vina Shady....malo postuje podla mna sa snazi skryt....
cize zajtra nemusite cakat na moju obhajobu lebo tu asi nebudem

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
musim oznamit, ze od zajtra(stvrtok) do pondelka tu pravdepodobne nebudem - ideme na lyzovacku a neviem ako to tam je s netom. Ak tam chytim nejaku wifinu, tak sa vecer vzdy ozvem. Ak sa neozvem, nie je net a vtom pripade by ste ma mohli na chvilu setrit.
Dakujem za pochopenie

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
zobrane na vedomie
ak chces, mozes is zobrat imunitu do pondelka, ale v tom priapde nebudes moct postovat(aj ked ten net budes amt), ale budes imunna na vsetky druhy smrti, ake by Ta mohli postihnut
alebo to mozes risknut s tym, ze beriem na vedomie, ze nemusis mat do pondelka pristup k netu a nezabijem Ta za neaktivitu, za hracov sa ale potom uz nemozem vyjadrovat, ci Ta uz oni zabiju pocas dna/noci, bude zalezat na nich, ale budes moct postovat
ktore chces?

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a nemozeme sa dohodnut tak, ze ak sa zajtra vecer neozvem, znamena to ze nemam net, tak by si mi dal imunitu a ak sa ozvem tak to znamena ze net je a tym padom budem hrat skoro normalne ako doteraz?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok, ale kedze zajtra vecer bude herna noc, musis mi poslat PMku/spravu na ICQ ;)
upozornujem vsetkych, zajtra sa konci herny den

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
Dalej tu mame Shady ktora opat svojim ultra-in-game prispevkom ukazala ako sleduje temu a ked jej nedosli suvislosti v mojich prispevkov su moznosti 3
a) nema na hru cas a tak to tu necita

citam. ale nie kazde pismenko

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Drahy Cerebro bolo by od teba velice premile kedy si sem hodil nejaky report aby sme vedeli ako sme nato , kedze toto je trochu (neviem ako to nazvat) den tak by bolo aj fajn kedby si tam niekde zakonponoval kto za koho vsetko hlasoval , kto ma kolko prispevkou , aky je priebezny stav a ja neviem co este vsetko trebars ake bude v piatok pocasie o 8 rano :P . Vopred ti velmi pekne dakujem.
S laskou JuK-i. :lol:

PS: Skoro by som zabudla , C.e.r.e.b.r.o mam ti od Cool-Lilli odkazat ze chce imunitu , v pondelok vecir by sa mala vratit, tot vse.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Okej, kedze pomali ale iste odchadzam a uz sa neviem ako dlho nevratim :)
nevina: Dragon, vina: Shady
neviem preco si ma napadla ty, a dnes som iracionalny :)

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord:(1) Vincent, Cool-Lilla, Vincent, Morti
Vincent: Dragonlord, Shady
Morti(5): Shady
Cool-Lilla: Morti
Shady(2): Dragonlord
Specter:
Elune:
GoGo: Morti
Šťuki (nemohol som si odpustiť :-) ): Saimon
Silverbow: Morti
Alef0: Cool-Lilla, Morti
Saimon:(1)

Dufam, ze som nikoho nevynechal, ak ano, kricte, cele doobedie(teda vlastne poobedie, rpave som len vstal :-) ) budem an ICQ

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
saimon - ano je logicke ci si napisal, ale maly detajl su tie oslovenia ktorym kazdeho pomenoval Cerebro. Zmenit rakovina za organ nie je problem ale zmenit cancer alebo ako to napsial rakovinam za jecur alebo rene, ktore su ocividne odvodene od greckych/lat. organov by hadam nenapadlo ani mna. Sice moj apendix bol jednoduchy ael co je Jecur ako si si mohol vsimnut bol neznamy pojem even though aj pre mna. To beriem ako dokazy o tom ze hovoria pravdu.

a kedze mortiho som zaradil k nevinnym, a z mojich personal podozryvych vykukla a dostala par hlasov Shady s radostou sa pridam. Preco? Napisal som uz vyssie

Nevina: Morti
Vina: Shady

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ok, ok, blizi sa koniec dna a treba zahlasovat a kedze CL ma jednak imunitu a jednak ma spolu s Dragonlordom viac-menej presvedcili o jej nevine, tak zahlasujem za Mortiho a to z takeho prozaickeho dovodu ako je, ze ma najviac hlasov. Chaosil (ako aj v tusim minulej hre) co nie je az taky dostatocny dovod na zahlasovanie zanho ale kedze mi "odkvecla" jedina podozriva tak sa priklonim k väcsine.

Vina:Morti

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Prepáčte, ale pre totálne skvelé počasie mi vypadával net a bol som rád, keď som sa dostal na chvíľu na icq. Teraz som toto všetko, čo mi ušlo prečítal.
Ešte som ale v žiadnej nevidel, že by niekto citoval pm, čo dostal. Vyjadrovať sa k všetkému, čo sa tu udialo by mi trvalo pár hodín a dúfam, že nabudúce naskočím hneď od začiatku.
Uvažujem medzi specterom a mortim. Zatiaľ ale viac chaosí morti, tak dám hlas jemu.
Ja zas CL verím.

Vina: Morti


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
Prepáčte, ale pre totálne skvelé počasie mi vypadával net a bol som rád, keď som sa dostal na chvíľu na icq. Teraz som toto všetko, čo mi ušlo prečítal.
Ešte som ale v žiadnej nevidel, že by niekto citoval pm, čo dostal. Vyjadrovať sa k všetkému, čo sa tu udialo by mi trvalo pár hodín a dúfam, že nabudúce naskočím hneď od začiatku.
Uvažujem medzi specterom a mortim. Zatiaľ ale viac chaosí morti, tak dám hlas jemu.
Ja zas CL verím.

Vina: Morti



postnute pre dragona este raz :lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vina: Dragonlord

Už som vravel aj predtým, že mi je podozrivý. Včera sa z popraviska dostal iba tesne a argument, prečo by nemal zomrieť bol niečo takéto - aj ak je rakovina reční a napáda ľudí a preto môže niekoho odhaliť.
Šikovná rakovina nás vedie nesprávnym smerom a to je podľa mňa aj Dragon.

PMku mohol veľmi ľahko zfalšovať, keď vraví, že ovláda tieto latinské názvy. Okrem toho myslím, že slepé črevo by bolo na strane neutrálov a nie imunitného systému, ak by bolo v hre.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 151 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun