HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 95 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia
Autor Správa

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ehm saimon preco tak ostro ? o instinkte nepadla teraz ani zmienka....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
ehm saimon preco tak ostro ? o instinkte nepadla teraz ani zmienka....


Ked som sa ho minuly herny den ("vcera") opytal, ze preco ma obvinil (lebo aj vtedy som bol v zozname jeho podozrivych) tak mi odpovedal jednoslovne. "Instinkt."

A dnes opät ma tam supol bez nejakeho vaznejsieho dovodu, tak dufam, ze ked ma uz chce poslat na ony svet nech aspon zdovodni preco. :|

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vies saimon, myslim ze tu v mafii plati prezumpcia viny... o svojej nevine nas musis presvedcit... ak mas nejaky skill, ak nam prezrad ako si s nim v noci nalozil a na koho si ho pouzil....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cool-Lilla napísal:
vies saimon, myslim ze tu v mafii plati prezumpcia viny... o svojej nevine nas musis presvedcit... ak mas nejaky skill, ak nam prezrad ako si s nim v noci nalozil a na koho si ho pouzil....


Neuveritelne naivna predstava o mafii, ze polovica ludi odhali svoju schopnost v prvy den tak naco ich GM potom vlastne utajuje? To je taka [vymazané] taktika, ze cloveku sa to neoplati urobit vobec, lebo bud sa dostane do ohrozenia zo strany dobrych ze klame, alebo zo strany mafianov ze sa im jeho schopnost zda nebezpecna. Toto podla mna urobi iba zaciatocnik, mafian alebo sialenec. :wink:

To ze niekto neodhaluje svoju schopnost NEMUSI (!!!) nutne znamenat ze je zly a nieco zleho taji a snova.

A aby som ta usetril dalsieho prispevku, konkretne na Dragonovom obvineni ma rozculilo to, ze ma obvinil bez nejakeho VAZNEJSIEHO dovodu ci argumentu, pricom este mne vytykal, ze som mal prazdne nekonstruktivne prispevky? Tak toto teda nie. :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak postupne:
Mna ako studenta mediciny napadne pri slepom creve Collumn caecum(ak si vsimnete to som pouzil v prvy herny den takze yb som musel mat imbu taktiku a citat buducnost zeby som vedel ze sa budu odhalovat povolania)

Si rakovina ze si aj napriek mojim tehdy nespochybnitelnym vypoctom siel proti nim - haoj saimon ahoj Juki)
ale AK ta morti preveroval! daj citat kde to napsial ze si nevinny a tym sa ocistis. (to som si nevsimol zeby to morti tvrdil, preto som predchvilou napisal tehdy nespochybnitelne)

Lilla - tak sa tomu vravi, prezumcia viny :lol: :ikonka19:

Saimon - no na zaklade tvojich 3 prispevkov sa fakt ziaden vaznejsi dovod ani argument najst nedal. A taktika cusat je pre mafiana prisluchavejsia ako odhalovta schopnosti. Najma ked mame aj prave(smrt vinca) aj neprave(Jecur) dokazy o tom ze su fakt dobri. Ak neverite mojmu povolaniu(hadam sam seba nebudem upodozrievat ze klamem :roll: ) a nazberam dost dokazov proti tebe a shady, pachnu samovrazdu aby som potvrdil svoju nevinu - vinu vas

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
tak postupne:
Mna ako studenta mediciny napadne pri slepom creve Collumn caecum(ak si vsimnete to som pouzil v prvy herny den takze yb som musel mat imbu taktiku a citat buducnost zeby som vedel ze sa budu odhalovat povolania)

Si rakovina ze si aj napriek mojim tehdy nespochybnitelnym vypoctom siel proti nim - haoj saimon ahoj Juki)
ale AK ta morti preveroval! daj citat kde to napsial ze si nevinny a tym sa ocistis. (to som si nevsimol zeby to morti tvrdil, preto som predchvilou napisal tehdy nespochybnitelne)

Lilla - tak sa tomu vravi, prezumcia viny :lol: :ikonka19:

Saimon - no na zaklade tvojich 3 prispevkov sa fakt ziaden vaznejsi dovod ani argument najst nedal. A taktika cusat je pre mafiana prisluchavejsia ako odhalovta schopnosti. Najma ked mame aj prave(smrt vinca) aj neprave(Jecur) dokazy o tom ze su fakt dobri. Ak neverite mojmu povolaniu(hadam sam seba nebudem upodozrievat ze klamem :roll: ) a nazberam dost dokazov proti tebe a shady, pachnu samovrazdu aby som potvrdil svoju nevinu - vinu vas


Kamo tocis somariny.

Nikdy som proti nevystupil proti tebe NA ZAKLADE toho, ze by som ta obvinoval ze si sfalsoval PMku. Ja som len podotkol, ze clovek jednoducho nemoze verit kazdemu, kto zrazu vyjde ze ahaaaaaa ------------------------> MOJA PMKAAAA!!!1!!!1 Taktiez som za teba zahlasoval iba v prvy den a to pre tvoje bullshiting posty voci Davanistom (co boli taktiez prazdne obvinenia, takze...).

A zase dalsia kool taktika, kto cusi, je URCITE mafian. :ikonka09: Okrem prveho dna som stale splnil pocet prispevkov a moje prispevky neboli prazdne reci alebo obvinenia, ale vzdy som sa snazil zdovodnit. Takze ak by platilo neaktivny=mafian, tak E'lune alebo shady, ktorych tu fakt nevidiet, by boli to najskazenejsie jadro rakoviny.

Snazis sa ma obvinit z toho, co som neurobil, z priameho vystupovania proti tebe a zda sa mi ze sa stale zamotavas do vlastnej siete. :|

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragon :arrow: Jeho odpoveď na otázku, prečo preveroval práve mňa:
Morti napísal:
no specter preto lebo si sa mi vcera zdal podozrivy.....
ale mne to je jedno ci vam to poviem...aj tak mi nebudete verit cize aj tak vam to velmz nepomoze :D:D:D
ale Specter je nevinny....
mne je tiez dost podozriva Shady .....ale nie som si isty


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ano neurobil - nepostoval si :D
Inak ak si si vsimol aj Shady som obvinil, dokonca za nu aj hlasujem
A ak si si nevsimol.. moj dovod na obvinenie Lilli(vase keci o davane) bol prvy post, to osm mal nieco vydedukovat ze ty si mafian? z coho probuh? V okamihu jak som nasiel serioznejsi dovod som zmenil obvinenie na Juki. Ty si ma obvinil na konci dna, apson neico logicke si si mohol najst.
A nezda sa mi zeby som sa zamotaval do vlastnej siete... Ty stale pises dookola stale to iste NIC len vzdy pouzijes na vyjadrenie toho nicoho viac a viac slov.

Specter - Hlboko sa ospravedlnujem! Tiez si to mohol zacitovat hned :) Takze volne miesto rakoviny davam Elunemu. CO Lilla pisala, tak nema ziadne konstruktivne(ale fakt ziadne) prispevky a potvrdil to aj Saimon :lol: (a Saimon predsa musi vediet s kym je kumpan)

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
ano neurobil - nepostoval si :D
Inak ak si si vsimol aj Shady som obvinil, dokonca za nu aj hlasujem
A ak si si nevsimol.. moj dovod na obvinenie Lilli(vase keci o davane) bol prvy post, to osm mal nieco vydedukovat ze ty si mafian? z coho probuh? V okamihu jak som nasiel serioznejsi dovod som zmenil obvinenie na Juki. Ty si ma obvinil na konci dna, apson neico logicke si si mohol najst.
A nezda sa mi zeby som sa zamotaval do vlastnej siete... Ty stale pises dookola stale to iste NIC len vzdy pouzijes na vyjadrenie toho nicoho viac a viac slov.

Specter - Hlboko sa ospravedlnujem! Tiez si to mohol zacitovat hned :) Takze volne miesto rakoviny davam Elunemu. CO Lilla pisala, tak nema ziadne konstruktivne(ale fakt ziadne) prispevky a potvrdil to aj Saimon :lol: (a Saimon predsa musi vediet s kym je kumpan)


Ja stale pisem to iste? Tak potom to je mozno preto, lebo stale odpovedam a reagujem na TIE ISTE, obvinenia a otazky.

V prvy den ako som uz milionkrat napisal (dam si to asi do podpisu) sa tazko nieco logicke da fakt najst, preto naozaj nechapem (tusim si to bol ty, co si uznal ze v prvy den sa niet coho chytat) preco na mna kydas na zaklade prveho dna, ze som mal nelogicke obvinenie. :)

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Precital som si celu debatu styrikrat a... o com sa vy vlastne hadate? Ja to chapem tak, ze "Saimon vravi, ze Dragonlord je mafian" ale ta hmla okolo toho...

Inak vytvarat hmlu je tiez dobra taktika ako zakryt mafianstvo.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tu skor verim Dragonovi ako Saimonovi, a nejak velmi nevidim rozumne argumenty proti Dragonovi (ano, Davano v den 1 OK, ale dalej to je kadejake).

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Murphy Payne
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2005
Príspevky: 1625
Body: 0
Bydlisko: Noir York City
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
OMG ludky toto je Mafia, ne Hostinec vs. Saimon :lol: Radsej by sme sa mali sustredit na to, ze sme sundali este len jedneho mafiana.

Ok, takze po poriadku:

alef0: Saimon nikde otvorene nevravi ze Dragon je mafian (vyjma prvy den, stokrat omielane to iste). Vlastne je to presne naopak. Saimon sa praveze od zaciatku dna brani, kedze Dragonlord vysiel s listom podozrivych a ja som v nom figuroval, co sa nemoze nikomu nezvrhlemu pacit. Takze ja sa branim (aspon sa snazim). 1. :roll:

Silverbow: detto co alef0, kebyze fakt tvrdim, ze Dragon je mafian, tak zanho kua zahlasujem, nie? Vlastne cely cas tu na mna Dragonlord utoci a ja sa branim. 2. :roll:

Moznoze az teraz po dvestopätdesiatcich postoch, v ktorych ide de facto o to iste, mi to zacina pripadat akokeby sa Dragonlordovi zacali hrnut jeho ovecky. 3. :roll:

_________________
<insert cliché quote here>


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
takye to mame takto: Specter je podla mortiho nevinny, comu sa da verit - prepac specter, na ten mortiho post som pozabudla.
Saimonovym postom rozumiem cim dalej tym menej, to mlzenie sa mi prestava pacit.
Dalej tu mame eluneho, ktory sa dnes ece neozval a predosle 2 dni to boli len bohapuste vykriky do tmy, len aby splnil pocet prispevkov, co sa mi na nom tiez nepaci a pripada mi to podozrive.
a dnes sa neozvalo este docela dost ludi..... a nikto z tych co sa ozvali, nic nezistil alebo nam nechce povedat. hm... takze zatial mozeme spoliehat len na informacie z predoslych dni a na instinkt :) co je nic moc karta.... :?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2005
Príspevky: 792
Body: 6
Bydlisko: net
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja tiez mozem vyuzit schopnost raz za hru

_________________
if you dont know where you're going, any road will get you there


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak hovoris pravdu, tak potom asi nie si rakovina.... :?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 95 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun