HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Svitlo rano. Ako kazdy den si sa ohmatal ci si skutocne na zive a ci sa ti to len nesniva. Natiahnes na seba to co si mal vcera. Okolo dveri do kupelne prejde ako bez duse. Uz je to tyzden co ti vypli vodu. Cestou vo vytahu dufas ze ta zbalia policajti hned rano aby si bol pred obedom v praci. Zastavis sa v stanku kde potiahnes dnesnu tlac. Flegmaticky prechadzas po velkych titulkach hlasajucich o skvelych uspecho policie , novych vrazdach, ........ az. Zaujme ta maly stlpcek uplne dole. Podpisany je anonymny novinar.


Pod uvodnou omackou sa naslo par viet co ta zaujalo.

Citácia:
Z nasich zdrojov vieme , ze dnes do mesta dorazil tajny agent ktory ma vyriesit akutny problem v meste
Dalej vas musim ubezpecit ze nie vsetci policajti su podplateny, lebo ........
Z vysledkou vyskumu vypliva ze vsetci ludia narodeny v meste Gothem su slusny obcania a za momentalnu situaciu mozu len privandrovalci, tym padom staci preklepnut matricny urad a .......
V jednej frakcii je potencionalny zradca.....
Novinary vzdy hovoria pravdu .....
Ak mate problemy a neviete si poradit obrate sa na lekara patri k obcanom a je dobry

Do mesta sa opet vratila pop star. Koncetr bude tento piatok.
Postari strajkuju mame sa coho obavat?
3 tieto trvdenia klamu

Anonymny novinar.


Hra 16 hracov - Lilla , Alef0 , Cerebro , Juro , Baelara, Kleriker, Majo , Morti , Saimon, Specter , Silver , E`lune , Velitel , Peekay , Quicky , Patria

upozornujem na dorzanie poctu postov, nezvernovanie pmiek , nepisanie do temy po ukonceni Patria :wink: , hlasovat
den trva do nedele :)

Tak ...... mozte zacat.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ahojteeeee takze kedze tu este nikoho niet a trafila som sa vynimocne do spravneho dna navrhujem najst lekara pretoze hladat neskorumpovaneho policajta bude tazsie hmmm

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Konečne máme ako začať prvý deň. :) Teda aspoň dúfam, že sa z toho dá začať.

Prvý fakt bude asi pravda, keď sa o tom hovorilo aj v úvode. A v hre bude asi naozaj kopa čudných povolaní, ak je pop star niekto z hráčov.

Patria :arrow: neviem, či by teraz bola väčšia výhra pre nás alebo pre mafiánov, odhaliť cenné povolanie hneď na začiatku. :)


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pri Patriinom zmatku tazko nieco usudit.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som zmätená, and I cannot tell a lie.

Tvrdenia idem priamo ignorovať, lebo keďže sú nepravdivé tri (alebo ľubovoľný počet, keď sme už pri tom), nemá význam sa tým zaoberať.

Z toho vyplýva, že ani nevieme, či vôbec existuje lekár, na čej strane je, a dokonca ani čo má robiť.

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jej clovek ide nahodou okolo hostinca a tu uz bezi dalsia mafia...

nemam rada ked dostaneme 100% pravdive tvrdenia kde sa vyskytne tvrdenie, ze xy tvrdeni je nepravdivych...


mam ece otazku k hre: kolko je minimalny pocet prispevkov, a je to brane na jeden realny den tak ako bolo v sanatoriu alebo na herny den, ako byva bezne?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:

Hraci, ktori na konci herneho dna nebudu mat aspon styri( 3 s prižmúrením oka) prispevky s aspon jednym zahlasovanim za hraca, automaticky zabiti pre neaktivitu. Vynimkou su hraci, ktori si dopredu vyprosia imunitu, lebo budu mimo internetu.




Kto si neprecital pravidla . Nech tak prosim teraz cini, podla zakanona nevedomost neospravedlnuje.

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Noze, dobre rano vsetcia.

Citácia:
V jednej frakcii je potencionalny zradca.....

Toto mi pride ako pravda :) neviem preco, ale je to taka klasicka vec, co moze urobit mafiu zaujimavejsou
Citácia:
Ak mate problemy a neviete si poradit obrate sa na lekara patri k obcanom a je dobry

hehe bolo by zaujimave, keby lekar nebol dobry!
Citácia:
Do mesta sa opet vratila pop star. Koncetr bude tento piatok.

kto tam ide?

Nuz, nemame skoro ziadny zaklad, z ktoreho sa da odpichnut (ale viac nez v klasickej mafii). Ako tak citam pravidla, musime hlasovat, ale mozeme hlasovat aj za den bez strat :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na koncert by sme mali ísť všetci, keďže sa tam určite stane niečo prelomové.

Ako som hovorila, na tvrdeniach sa nedá stavať, alebo aspoň nie zatiaľ (a po mojej skúsenosti vôbec :))

_________________
Thinking isn't sufficient. I want to know. -- J. Bristow
"I am free, no matter what rules surround me. I am free because I know that I alone am morally responsible for everything I do."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hehe.. bolo by zaujimave, ak by tu bol niekto ozaj ze popstar :lol:
pisem bludy pretoze sa nemam coho chytit... a ehm tie vyroky neriesim... pretoze teraz to je nepodstatne... to dopadne potom ako v sanatoriu, ked sa vyroky riesili na neviem kolkych stranach a aj tak sa k nicomu nedoslo...
tesim sa na koncert :lol:

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ja by som chcel poukazat na aspon jedno nepravdive tvrdenie....a to
Citácia:
Novinary vzdy hovoria pravdu .....
lebo dole je napisane
Citácia:
Anonymny novinar.
dalej je napisane
Citácia:
3 tieto trvdenia klamu
ja neviem ci je to podstatne ale podla mna z toho jasne vychadza ze novinari nehovria vzdy pravdu...a este nejak sa mi nepaci
Citácia:
V jednej frakcii je potencionalny zradca.....
co to ma znamenat...ved ked to tak zobereme ved vsetci zly su zradcami nasej spolocnosti...a ako moze byt dobry zradca zlych? (to by o nich musel vediet ze su zli...cize neviem ako to mam chapat

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
morti zlaticko co keby sme neriesili tie vyroky :wink: dovod preco to nechcem riesit som uviedla vyssie... radsej mi povedz co si mam obliect na ten koncert :lol: a kto je ta / ten popstar?

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti, sice na to ides logicky, ale obavam sa, ze v tejto hre logika nema svoje miesto :P , stavim sa, ze to tvoje odhalenie si Juki neuvedomila ked to pisala :lol:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
2Kleriker aj nad tym som uvazoval ale podla mna to co som hodil stoji aspon za povsimnutie...
2Lilla preco sa tesis na pop star?teoreticky ak sa nenarodila v gotheme
Citácia:
vysledkou vyskumu vypliva ze vsetci ludia narodeny v meste Gothem su slusny obcania a za momentalnu situaciu mozu len privandrovalci, tym padom staci preklepnut matricny urad a
tak neni slusny obacan...potencionalna hrozba (ak je to nejaky hrac)..ale teoreticky sa tu mohla narodit (keby nikto chcel rypat) lebo o tom sa tam nepise
last metagame words ....ked tam pisu ze v piatok...je to relalny piatok? alebo aky den je v gotheme dnes?

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
2Kleriker aj nad tym som uvazoval ale podla mna to co som hodil stoji aspon za povsimnutie...
2Lilla preco sa tesis na pop star?teoreticky ak sa nenarodila v gotheme
Citácia:
vysledkou vyskumu vypliva ze vsetci ludia narodeny v meste Gothem su slusny obcania a za momentalnu situaciu mozu len privandrovalci, tym padom staci preklepnut matricny urad a
tak neni slusny obacan...potencionalna hrozba (ak je to nejaky hrac)..ale teoreticky sa tu mohla narodit (keby nikto chcel rypat) lebo o tom sa tam nepise
last metagame words ....ked tam pisu ze v piatok...je to relalny piatok? alebo aky den je v gotheme dnes?

ale ja som pisala ze sa tesim na koncert a v tom druhom poste som sa pytala kto je popstar...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 168 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun