HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 23 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Pacila sa vam tato mafia ?
1. Ano. 57%  57%  [ 8 ]
2. Hmm usla 21%  21%  [ 3 ]
3. Nie 0%  0%  [ 0 ]
4. Aaaaa hrozne 0%  0%  [ 0 ]
5. bolo to divne 21%  21%  [ 3 ]
Celkový počet hlasov : 14
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Systemaci
- Lilla- Detektiv = cez den moze niekoho zavriet do vezenia ( straca hlas aj skill ), v nocny skill raz za dva dni moze zistit vsetko o danom cloveku az na frakciu

-Quicky - sialeny vedec , inak radom , jedze je cvok tak medzi jeho konicky patri vypisovanie kratkych sprav s podpisom anonomny novinar, 6 - mozes niekoho predavkovat nejakymi liekmi z tvojho labaku ( cez dalsi den cez den nebude moct vyuzit schopnosti , a ani sa mu nebude pocitat hlas), ked ti padne tato moznost mozes typovat este raz ak ti zas padne tak predavkovanie konci smrtou obete
3 - vynajdes nejaku latku , mozes tym ochranit jednu osobu pred vsetkymi skillmi
1 - podstrcis niekomu halucinogenne latky ( bloknes ho )
2 - vybuchol ti labak , nachadzas sa v nemocnici ( si odolny voci vsetkemu)
4 - vyuzijes specialne drogy na jednej osobe ( alias mozes zistit bud frakciu , povolanie alebo skill podla toho co si vyberies)
5 - vyskusas svoj experiment ( mozes si vybrat dvoch ludi ktory svoje nocne schopnosti vyuziju proti sebe bez toho aby o tom vedeli)

- Elune - psychiater = jeho skill mu umoznuje sa zamerat na nejaku osobu a oklamat ju , ak dana osoba bude v noci vrazdit na klamemu ze moze pri tom zomriet , je takmer odolny voci setreniu maximalne co by niekto zistil je to ze je psychiater

-Silver - politik = dvojity hlas a nahodne zistovanie

- Alef0 - pyrotechnik = alias vrah - kazdu noc moze zabit toho koho mu urcia systemaci , raz za hru moze odmietnut a sam si vybrat obet, raz za hru moze niekoho odstrelit cez den , odolny voci setreniu


Citácia:
Mafiani -
-Cerebro-
majitel restauracie alias krsny otec - dvojity hlas , raz za dva dni moze niekoho priotravit vo svojej restauracii ( blokne danu osobu na den aj noc)

-Peekay - pop star v noci drogovy diler = radom mafianov-
3 - mozes niekoho predavkovat drogami ( zabit)
5 - mozes dat niekoho zmlatit a tym ho bloknut
2 - mozes niekoho pozvat do svojej spolocnosti a tym ho ochranit pred vsetkymi skillmi
6 - dnes si sa totalne zhulil . nachadzas sa v nemocnici ( si odolny voci vsetkemu)
1 - mozes vyuzit svoje kontakty a dat niekoho sledovat ( alias mozes zistit bud frakciu , povolanie alebo skill podla toho co si vyberies)
3 - podplatis niektorych ludi ( mozes si vybrat dvoch ludi ktory svoje nocne schopnosti vyuziju proti sebe bez toho aby o tom vedeli), ak zabije spolu mafiana schopnosti straca

-Kleriker - zlodej umenia = moze zistit frakciu , skill alebo nieco ine , podla toho co mu padne

-Juro- sniper =kazdu noc moze zabit toho koho mu urcia systemaci , raz za hru moze odmietnut a sam si vybrat obet, raz za hru moze niekoho odstrelit cez den , odolny voci setreniu


Citácia:
Mesto
Patria
- taxikar alias bodygard = cez den moze niekoho polobloknut , v noci moze chranit nejaku osobu pred skillmi alebo aj seba

Morti - zbohatlik a hacker = radom
1. zistis o niekom jeho frakciu.
2. zablokujes
3. zachranis zivot
4. posles mu virus aby vsetko co zistil alebo urobil vyslo naopak
5.rozhodnes sa hrat pocitacove hry alebo sa nahodne zakecas na icq
6.naburas sa do systemu a odhalis denne povolanie jedenej osoby, ty zistis ake to bolo pre teba nebezpecne
raz za hru mozes moze pouzit skill aj cez ale odhali mestu v ktorej frakcii sa nachadza hacker

Baelara - spivovatel alias tajny agent =
1-2 vysetrujes frakciu
3-4 vysetrujes schopnost
5-6 zistit len dennu pracu a povolanie danej osoby , kratky zivotopis, pozor ked ta niekto blokne , napr. ked budes zistovat frakciu napr . Annuna – zistis ze je vorkoholicky naladovy fotograf ktory ma rad dobre vino , lahke zeny a klasicku hudbu a nepohrdne lahko zarobenymi peniazmi. Jeho zivotnym snom je letiet na mesiac a ma doma zbierku mafiansky poviedok. Raz za mesiac robi pre cerveny kriz a ma preukaz prvej pomoci. Takze aj ked ta niekto blokne vzdy nieco zistis.
spolupracuje s novinarom , raz za hru mu moze zachranit zivot

Saimon- novinar - zisti o danom cloveku vsetko co sa da ,moze sa stym podelit s tajnym agentom , vypisuje do denneho suhrnu a v noci dostava informacie co sa dialo v noci

Velitel - ucitel tanca alias gigolo = zistuje co v noci dany clovek robil

Majo - student , dvojity hlas , v noci nezavrazditelny aspon myslim , bohuzial sa mi vymazalo pra dokumnetov a medzi nimi aj majo takze na nejake podrobnosti sa musite spytat jeho

Specter - vreckar - zradca - v noci moze bud bloknut alebo oklamat, raz za hru moze zradit a pridat sa k mafianom


Velke odhalenie :
Spoiler! :
Batman nebol
:lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1 den =
Zomiera Majo
nikto nepouzil denny skill
1 noc=
Specter - blok na cerebra
Velitel - preverovanie Lillu
Saimon - nic
Baelara - preverovanie Peekay
Morti - 4 na Lillu
Patria - Kleriker
Kleriker - preverovanie Lilla
Peekay - ochrana Cerebro
Cerebro - blok na Lillu
Silver - vysetrovanie Kleriker
Elune - klamat Jura hehe pametne chvile :lol: :wink:
Quicky - blokovanie Baelary
Lilla - setrenie BAelara
Alef0 - nic
Juro - kill Silver
zomrel Silver

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
2 den
zomiera Saimon a Alef0
Patria - polo blok na Lillu

2 noc=
Specter - oklamat na cerebra
Velitel - preverovanie Juro
Baelara - preverovanie Patria
Morti - blok na Velitela
Patria - Baelara
Peekay - vie :( :wink:
Kleriker - preverovanie Quicky
Cerebro - blok Patria
Elune -
Quicky - ochrana Elune
Juro - kill Baelara
zomrel Kleriker a Baelara[/quote]

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
3 den
zomrel Elune

2 noc=
Specter - oklamat na peekaya
Velitel - preverovanie Morti
Morti - blok na Velitela
Patria - Patria
Peekay - velky kaka blaf na Jura a Patriu
Cerebro - blok Patria
Quicky - zistovanie Peekay
nik nezomrel

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
4 den
zomrel Quicky
Lilla zavrela Jura


4 noc
Peekay- kill Morti
Lilla -kill Velitel
Juro - kill Specter
Specter - blok velitel
Velitel - preverovanie Morti
Morti - Velitel

zomrel Morti , Velitel , Specter , Vyhrala GM

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Naj vacsi strateg a klamar hry - :ikonka33: Juro :ikonka33: = jeho vyhlasenie vojde do dejin , ja osobne som pochybovala ze prezije , ale ocividne vas pozna viac , tiez som sa velmi zabavila na jeho pokuse uputat na seba pozornost mafianov aby ho nezabili po com nasledovala podpisova kampan jedneho pekneho vecera , zasveteny vedia vsak Juro vsak Cerebro
Citácia:
cerebro - prisiel som nato ako zabit jura , pekne ho blokneme a potom ho zabijeme

o 20 sekund neskor a skoro po polmetrovom Jurovom podpise s velkymi pismenami a cervenou farbou si Martin konecne vsimol Jurov podpis , Juro v tedy riesil dilemu ci zabije Peekeya aby mohol Cerebrovi v noci vyhubovat alebo zabit Cerebra zato ze je slepy, musim sa zastat Jura to co robil ho lahko mohlo stat krk , kedze ktokolvek v tedy na fore to mohol vidiet a roznymi sposobmy sa snazil uputat Cerebrovu pozornost o tom ze Peekay prisiel a odisiel bez povsimnutia nebudem hovorit :lol:
Citácia:
cerebro
sakra Juro je asi s nami


Naj zahadnejsi muz hry - :ikonka33: Peekay :ikonka33: , ziskava za nekompromisne utajovanie skoro vsetkeho aj pred svojimi mafianmi , napriklad sa mi velmi pacilo ako nabulikal Cerebrovi ze ma schopnost v noci chranit a ze ho bude ochranovat
Najzmetenejsi hrac hry - :ikonka33: Lilla :ikonka33: nanu v tuto hru platilo vsetci su mafiani len ja som lietadlo a hlasky typu je viem kto je nas vrah je to Peekay o den neskor , som zmetena bud je to Peekay alebo Cerebro :lol:
Najvacsi smoliar hry - :ikonka33: Quicky :ikonka33: odhalil mafiana , predhodi ho ako peknu chrumkavu navnadu a potom je obetovany vlastnym clenom ach noo .....
Najznudenejsi hrac hry - :ikonka33: Kleriker :ikonka33: k tomu niet co dodat skoda :(
Najstastnejsi hrac hry - :ikonka33: Cerebro :ikonka33: - blaho ktore pocitoval po zavrazdeni niektorych ludi bolo lol :lol:


ak ma este nieco napadne tak to sem hodim
neviem ako vam , ale mne sa tato mafia pacila , sice nie vsetko co som chcela mi vyslo , niektore veci neboli vobec podla mojich predstav ale co uz, som sa na vas velmi dobre bavila , boli super a tak vam velmi pekne vsetkym dakujem a sklanam hrb :ikonka19: mate u mna velke plus :ikonka18:

inak nieviem ci uz Bimbo odtajnil stoly ak nie tak mu to zasa pripominam.

Dakujem deti. S laskou Vas GM alias JuK-i.

cakam na vase nazory atd .... :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
myslim, ze tie sily boli celkom vyrovnane, mozno kebyze je viac poctivakov, tak yb to bolo lepsie,.... inac som spokojny, mne sa to pacilo... hlavne moje uvedomovanie si, ze Jura je nas... :D to bola nadhera... :-) a aj vrazdenie ludi cez den... :-)

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
btw mas trochu chaos co som robil v noci....napr jednu ...uz neveim ktoru noc
som ochranoval Peekaya..

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ach jasne dala som tam dvakrat to iste :lol: hehe nevies ktoru noc bo ..... som to uz jaksi ... :oops: :lol:

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na JuKinu ziadost som zviditelnil sukromne stoly, ktore pocas hry sluzili mafianom a policajtom.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jej ja len taka otazocka, ako je mozne, ze ma v prvu noc tolko ludi blokovalo a morti mi aj pretocil zistenie a ja som sa aj tak dozvedela o baelare pravdu? :D

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ty kokos, Morti ma furt blokoval :ikonka42: :ikonka42: :ikonka42:

a to som bol neškodný občan a gigolo!!!!! :ikonka42: :ikonka42: :ikonka42: :ikonka42:

bola to sranda, no nabudúce chcem byť aspoň mafiánom :lol: :wink:

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak predsa bol Elune systemak! A aj Lilla a Quicky...hehehe :lol:

S tym alefom, no to ste mali dost smolu :) on bol moj counter a aj ma pozna, rychlo by sa dovtipil co som zac :)
Inak furt nijak neviem prist na to, preco zomrel Kleriker. Ale to bude aj tym ze som moc nespal.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
JuK-i napísal:
o 20 sekund neskor a skoro po polmetrovom Jurovom podpise s velkymi pismenami a cervenou farbou si Martin konecne vsimol Jurov podpis ,

Co bolo v tom podpise?

a kto do p*** je martin? :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
bolo tam:
majitelo del restauranto stupido
Even if you're not with me
I'm with you


Totiz Cerebro pouzil v prvu noc tuto frazu:
Cerebro napísal:
ja som nejaky majitelo del restauranto stupido..

tak som dufal ze mu dopne, ze v noci citam ich diskusie a cize som ich exekutor. Postupne som podpis zvacsoval a vyfarboval aby si ho vsimol :D

Martin je zrejme Cerebro.

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 23 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 25 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun