HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja myslim ze teraz Lilla a Jay dali celkom pekne krytie...aj keby nie...tak Jayovi stacilo len suhlasit s tym co Lilla napisala a uz vyzera ovela menej podozrivy...a to ze "preveroval" annuna do toho dokonale sedi...ehm ehm...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z mojho pohladu ani vypoved jedneho a ani druheho nevypoveda ze dotycny nie je mafian... ak to berieme zo strany Lilly, nikde v jej poste som nepostrehol ze by zistila ze Jay nie je mafian, jemu potom stacilo vyjst z teoriov ze preverovat mozu len mestania, na druhej strane mozu byt mafianmi obaja, lebo nikto dalsi nevie povedat ze vraveli pravdu...
Aj tak tvrdohlavo podozrievam Mortiho :)

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja vravim, ze jay kludne moze byt mafian- ale nemam na to dokaz. nepaci sa mi a neverim mu, preto som ho chcela preverit. A tym ze, verim aj tej informacii, ze nie je saso, moze podla mna kludne odvisnut. a k tomu preverovaniu annuna som sa uz vyjadrila = podla mna je to priehladne a alibisticke a este viac to vo mne vzbudzuje podozrenie.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a z coho ma to upodozrievas = )? ...ze som ta obvinil? hehe ...
a k tam tomu...Lilla stale nejak nerozumiem preco si len tak vytiahla svoju schopnost...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to uz som povedala tiez - nudilo ma, ze sa to nijak nehybe. a tak trochu som dufala ze aj ostatni vytiahnu na co v noci prisli a konecne sa niekam pohneme. sice sme sa trosku pohli ale zase stojime na mrtvom bode. hram mafiu lebo sa chcem hrat a bavi ma to, a nie preto, lebo ma bavi dva dni cakat na dalsi hodnotny post...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Konateľ
Obrázok používateľa

Založený: 13.03.2005
Príspevky: 1811
Body: 7
Bydlisko: Drakulovce nad Torysov
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
a z coho ma to upodozrievas = )? ...ze som ta obvinil? hehe ...

predpokladam ze toto bolo namna, tak podme poporiadku....
Iste, i to ze si ma obvinil beriem osobne, ale tym ze si zahral na kartu poctu postov, si sa dotkol i ostatnych hracov z vyssim poctom postov, (v mojich ociach) a nasledne smrt najaktivnejsieho hraca v noci, mi prisla velmi podozriva a ako sa snazim, tak sa snazim, stale sa mi akosi spaja z tvojim postom obvinujucim ma z prilisnej aktivity minuly herny den... preto ta upodozrievam :)

_________________
"Vincent, Tiger s ručaním obmedzeným..."
P.S.:Nechceš šalátik?


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Preverovanie Annuna mi pripomína, keď som bol vraždiaci neutrál a použil som tú istú hlúpu výhovorku. No ale aj tak, keďže si chcel potvrdiť, že Lilla mala pravdu, potreboval si to aj niečim podložiť a ak je to pravda, aj ja by som preveroval toho, kto ma najviac obviňoval.

Ale skôr by som uveril tomu, že ste obaja mafiáni. Dvaja preverovači (aj keď nedokážu preverovať kompletne), pri tomto počte hráčov je trochu veľa.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Yop, máš pravdu. Jeden z nich klame, alebo rovno obaja.
Stále upodozrievam Jaya z toho, že on je zlý chlapík, ktorý len využil lillinu pravdu/lož vo svoj prospech, ako bolo vyššie napísané.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aj mne to nesedi a hovorim ze neviem o tom, ze by som mala s jayom nieco spolocne ... ale ak si jay vie overit, ze som ho preverovala, tak vie preverit to co uz sa stalo? docela by ma zaujimalo ako to tvoje overovanie/preverovanie funguje Jay.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 30.04.2007
Príspevky: 1081
Body: 2
Bydlisko: ZA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nemozem si pomoct, ale pre mna je stale najhorucejsi kandidat Kleriker.

Ale tiez mi pripada riadne cudne ze by v mafii mali dvaja ludia rovnaku abilitu. Lilla aj Jay su mi riadne podozrivi. Jeden z nich ma asi maslo na hlave.


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Nemozem si pomoct, ale pre mna je stale najhorucejsi kandidat Kleriker.

Ale tiez mi pripada riadne cudne ze by v mafii mali dvaja ludia rovnaku abilitu. Lilla aj Jay su mi riadne podozrivi. Jeden z nich ma asi maslo na hlave.

vynimocne suhlasim... s oboma postami... Kleriker sa tvari ako mrtvi chrobacik, a obaja taky pochybujem, ze yb mali rpeverovaciu schopnost... 2 konradovia su privela, navyse ma to byt len obycajna mafia... takze nie som isty... jednemu z tych troch by som hlas dal

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kludne aj mna obeste. aj tak vyjde najavo, ze s jayom nemam nic spoolocne... a pokial ano, tak o tom neviem, co znamena, ze tym padom sme obaja mestania...

a mohli by ste uz aj ostatni vyklopit, co ste v noci zistili....

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dvojica Lilla - Jay je zaujimava.
Som velmi zvedavy na to, co nam Jay povie k svojmu povolaniu - pozadujem detailny popis, lebo teraz nanho akurat hadze tien pochybnosti. Ziadne take ze "nechcem prezradit lebo by ma zabili" - je uz jasne (ak hovorite pravdu s Lillou) ze mas istu formu preverovania. Pritazit si uz nemozes, ale mozes nam to vysvetlit.

Navyse, prilis tomu neverim. Vyzyvam vas na skusku:
Jay: povedzme, ze teraz vyhlasim, ze mam istu formu preverovania. V noci si ta bud preverim, alebo nepreverim. Ty si to vies zistit, udajne. Zajtra mi povies ci som si ta preveril alebo nie ;) ak len tipujes, mas 50% sancu ze trafis. Podla toho ale mozem zistit, ze klames. Plus ak mas este nejake preverovacie schopnosti navyse, zajtra ich sem napises.
Lilla: mas moznost si ma preverit, tj zistit co robi moje povolanie + mozno nejaku informaciu ohladne sasa. Prever si ma v noci, a zajtra sem napises moje povolanie a tiez akukolvek informaciu ohladne toho, ci som saso alebo nie. Podla toho tiez hned viem, ci klames alebo nie :)

Pre poctivych dedincanov: vyvstava otazka, ci mi mate verit. Ak by ma chcel niekto obvinit z toho, ze sa snazim spravit trojuholnik ja - Lilla - Jay, ktory sa navzajom kryje - ozaj si myslite ze by som bol tak sprosty a zo svojej relativnej anonymity a nenapadnosti takto okato upozornil na tuto moznost? :D
A ze preco toto robim? Lebo ako som uz napisal, viem prd a hneva ma sa len prizerat a tliachat do blba.

Inak annunov vykrik do tmy vobec nebude?

este edit, kedze zatial pribudli dalsie posty:
Lilla napísal:
kludne aj mna obeste. aj tak vyjde najavo, ze s jayom nemam nic spoolocne... a pokial ano, tak o tom neviem, co znamena, ze tym padom sme obaja mestania...

a mohli by ste uz aj ostatni vyklopit, co ste v noci zistili....

prosim? to je co za dedukciu. Ako z tvojej smrti vyplynie ze s nim nemas nic spolocne? :D Kebyze si mestan, on stale moze byt mafian co sa chytil tvojej prilezitosti...kebyze si mafian, on taktiez moze byt mafian (dokonca velmi pravdepodobne). Ehm, trosku preklep? :P

a ze by ostatni mohli vyklopit? Aby sme vytvorili zoznam preverovacov pre mafiu? :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Lilla napísal:
kludne aj mna obeste. aj tak vyjde najavo, ze s jayom nemam nic spoolocne... a pokial ano, tak o tom neviem, co znamena, ze tym padom sme obaja mestania...

a mohli by ste uz aj ostatni vyklopit, co ste v noci zistili....
To by bolo pekné, keby si bola mafiánka, aby sme vyklopili, čo sme v noci robili, čo?

Ale dobre. Nieže by som čakal, že mi bude niekto veriť, ale mám schopnosť, čo sa nedá použiť. Takže sa musím spoliehať, iba na diskusiu.


Hore
 Profil ICQ  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jednoducho - ak som mestan, tak on moze byt mafian, a moze byt aj mestan a ja o tom neviem. ak som mafian, a mafian je aj Jay, tym padom klamem, ze s nim nemam nic spolocne...

ja vravim ze neviem o tom ,ze by som mala nieco spolocne s jayom. a ano kludna ta v noci preverim, a presne sem napisem co mi pride. ale nebude to presne co je tvoje povolanie - citaj vyssie, kde som pisala, ze mi pride nejaka docela random info o tom, co mozes urobit... ale ano slubujem ze ta preverim.

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 175 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun