HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 65 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Urobit z toho osvetleny hostinec v noci by stalo za pokus :) ale inac je to paradny obrazok. Odkial ho vlastne mas?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
ale inac je to paradny obrazok. Odkial ho vlastne mas?


!tak tak! odpovedz annun plz :D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Phinea napísal:
a co sa tyka obrazku, chcelo by to nieco viac "sexy

Dragonlord napísal:
a moju fotku! :D:D
ale uz so mako isty iny pan :D

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak neviem ako ostatni, ale horny obrazok nicim nepripomina "hostinec u stareho elfa", mozno by sa hodil nejaky viac fantasy obrazok, v idealnom pripade by na obrazku mal figurovat "stary" elf (kedze elfovia nestarnu). Ale ak to zostane ako to je aj teraz tak to bude stale o dost lepsie ako terajsi design.

Ta trava dole je lepsia s novym kontrastom, snad by mohla byt trochu nizsia (transparentny gradient by mohol byt vyssi).

Takisto vyzkusaj logo presunut viac dolava (napriklad medzi 2 stromy) - mozno by to vyzeralo lepsie.


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:x mne sa paci

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne teda tiez navodzuje atmosferu priam az rozpravkoveho hostinca.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Phinea napísal:
ja mozem hodnotit iba esteticky..trava sa mi tam pacila, podla mna ju tam nechat:) a co sa tyka obrazku, chcelo by to nieco viac "sexy"..ja som mala rada tu dryadu zelenu, nieco putavejsie by som dala..nech sa aj oci potesia:)

Moj problem je v tom, ze sam kreslit neviem, nikoho, kto by mi bol ochotny nove logo nakreslit nepoznam a tak jedina moznost ako vyrobit legalne logo je pre mna pouzit vlastne fotky - a sexy veci velmi nefotim, takze som na suchu. :( Ak by sa nasiel niekto ochotny skusit nieco pre mna nakreslit, budem milerad *wink wink* :)

Will napísal:
Again, cropni travu minimalne na polovicu nechaj ten spodny vyrazny pas a zuz prechod do stratena.
Ramiky jednotlivych bocnych modulov kludne aj inou kontrastnou farbou (cierna napr.).

Skusim. Sensk!

Dead Boss napísal:
A ja again tvrdím, že krajšie by to bolo so západom slnka(alebo rovno noc). Také slniečkové všetky farby jasné, až je to... no nepáči sa mi to.

Bohuzial sa tam uz neviem vratit a odfotit to v zapade slnka, v kazdom pripade ked tam budem nabuduce, budem na to mysliet. :)

Will napísal:
Urobit z toho osvetleny hostinec v noci by stalo za pokus :) ale inac je to paradny obrazok. Odkial ho vlastne mas?

Je to fotene v Skotsku, miesto sa vola Culloden, uzasne atmosfericka zalezitost. V 18. storoci sa tam odohrala jedna z rozhodujucich bitiek Jakobitskich povstani (skoti Vs anglani) a to miesto tym stale dycha. Je to tam plne klanovych nahrobkov a vlajok znaciacich pozicie jednotlivych plukov a je to divne mrazive cele.

Ked niekedy budete v Skotsku a mate radi taketo miesta, doporucujem.

Riso napísal:
Tak neviem ako ostatni, ale horny obrazok nicim nepripomina "hostinec u stareho elfa", mozno by sa hodil nejaky viac fantasy obrazok, v idealnom pripade by na obrazku mal figurovat "stary" elf (kedze elfovia nestarnu). Ale ak to zostane ako to je aj teraz tak to bude stale o dost lepsie ako terajsi design..

Ako som uz pisal Phinei, moj problem je, ze sam kreslit neviem a viem teda pouzit len to, co si sam nafotim. Toto je bohuzial to najviac fantasy, co som vo svojej zbierke nasiel (ale hladam vytrvalo dalej). Uvedomujem si, ze to nie je celkom koser, na druhu stranu, nik nepovedal, ze hostinec je uzasna budova s vikiermi atd. Osobne som hostinskeho vzdy povazoval za sedliaka (aj ked elfa), takze mi to az tak nevadi. :)

Riso napísal:
Ta trava dole je lepsia s novym kontrastom, snad by mohla byt trochu nizsia (transparentny gradient by mohol byt vyssi).
Takisto vyzkusaj logo presunut viac dolava (napriklad medzi 2 stromy) - mozno by to vyzeralo lepsie.

Skusim.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
Bohuzial sa tam uz neviem vratit a odfotit to v zapade slnka, v kazdom pripade ked tam budem nabuduce, budem na to mysliet. :)

Annun napísal:
Je to fotene v Skotsku,

Akože díky :P :lol:

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, vyrobil som funkcny prototyp noveho dizajnu.

Novy skin si viete pre hlavnu stranku zapnut kliknutim sem:
http://www.annun.sk/?styl=_Culloden.css

Ak to chcete mat bez travy, klikajte sem:
http://www.annun.sk/?styl=_Pokoseny_Culloden.css

Ked sa vam to zunuje, vratit sa k staremu skinu viete normalne pomocou prepinaca "Vzhlad" v menu, dajte si tam Siroky Hostinec, alebo cokolvek ine co ste tam mali predtym.

Niektore vase pripomienky som zohladnil, ine zatial nie, ale stale na tom pracujem (planujem este skusit polovicny rozmer travy ako pisal Will napriklad). Akekolvek nazory su vitane, ako vzdy. Upozornujem, ze je to prudko testovacia a nedoladena vec, niektore prvky zrejme este nebudu vyzerat dobre a mozu sa vyskytnut vizualne chyby - ak cokolvek take najdete, dajte mi sem prosim hned vediet.

Co sa tyka rozlozenia funkcnych blokov, asi si vsimnete, ze to sa vobec nezmenilo, neda sa to nijako elegantne bez sahania do kodu stranky samotnej a to zatial nechcem, ale este si to premyslim.

A nakoniec, co sa tyka loga, momentalne nieco skusam vymysliet s Phineou, neviem, ci sa aj nieco uspesne podari spravit, ale uvidime. Opat zaroven opakujem, ak viete kreslit a chcete nieco vyskusat sami, ste viac ako vitani!

EDIT: jedna vec, ktoru si mozno vsimnete je, ze v novom dizajne nie su nikde pokecy hostinskeho - toto je vec o ktorej viem a zrejme to tak aj ostane. Nie je na to velmi miesto.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mam siroky monitor a stranku vycentrovanu na stred, to robi velke problemy a je to extremne nepohodlne, prazdne biele boky tahaju oci, v predoslej verzii to nie je tak citit, mozno by pomohol gradient zelenej, alebo podobny obrazok ako je trava fadeovany do stratena, nejaka genericka textura luky mozno,

dalej by som navrhol zmenit ramce z tych prilis geometrickych a priamych na nieco jednoduche a ornamentalne, hnedy pletenec, mozno sem tam kvet...
priklad random image z googlu, nepredstavujem si to presne takto ale hadam vies co myslim

Obrázok

edit tiez som si uvedomil ze horny hostinec podobne ako trava by nemusel byt useknuty ale mohol by mat postupny fade, myslim z hora dole

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kolko pixelov mas na sirku?

ja mam relativne malicky monitor a nevytiahnem to na viac ako tych 1280, tak sa mi to dost blbo skusa

nieco vymyslim, vdaka za upozornenie

gradientom (fadom) som sa chcel vyhnut, bola to jedna z veci ktore som si predsavzal ked som to zacinal navrhovat (aj ked v trave som to uz stihol porusit), v logu ho velmi nechcem

ramcami myslis okraje?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
trava by mala byt! :)

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
trava by mala byt! :)


legalizovana!

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
1680x1050

preco sa chces vyhnut gradientom? to nie je vyctika ale zaujem, najme ked si si to predsavzal

ramceky myslim oramovie bocnych a hlavneho boxu, kde mas kalendar vyroky , vyhladavanie, su to vsetko priame linie, podla mna by bolo pekne keby to bolo robene z nejakej velmi elegantnej vlnovky, napriklad runy na prsteni v lotrovy

_________________
Blep


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
kriste to je poriadna sirka :) to uz musis mat problem s vacsinou na stred centrovanych dizajnov, ci?

skusim nieco spravit s tou bielou, mozno fakt nejaku texturu alebo co, ale neviem este presne. rozsirovat to nechcem, dal som si podmienku ze to musi fungovat bez scrollovania na sirku na 1024 a automaticky sa to rozsirovat nevie, ked to ma ostat navrhnute priblizne tak ako to je :(

gradientom sa chcem vyhnut lebo zatial kazdy hostinec mal na nich zalozeny dizajn a uz sa mi okukali (a pridu mi aj trochu nemoderne). plus, neviem ako by som pridaval gradient pre horne logo, musel by zaberat hrozne vela miesta (nesmel by zacinat prilis skoro, lebo by z loga dokopy nebolo nic vidno - vsimni si kolko miesta zabera gradient na tej trave dolu a kolko je z nej realne dobre vidiet). alebo by musel byt velmi prudky a to sa mi velmi nepaci.

s tymi oramovaniami nieco skusim, ale som lama v kresleni kriviek, tak neviem ako to vypali. ale pohram sa

v kazdom pripade vdaka za tipy!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 65 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun