HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 34 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Aldebaran: keďže dnes už len veľmi ťažko zohnať mandolínu, môžme gitaru považovať za jej mladšiu upravenú sestru. A taktiež som už počul zopár veľmi dobrých fantasy skladieb, ktoré viedla gitara :)

andelika: no odpovede sa asi nedočkáme (a hádať ani neskúšam, na takýto druh hádaniek ja nie som :) )

Ale pomaly, pomaličky, sa tu zbierajú nadaní (budúci, či už skúsenejší) bardi, tak že ma napadlo či by sme potom neutvorili skupinu a spievali/hrali o svojich zážitkoch návšetvníkom Annunovho Hostinca (samozrejme bez jeho súhlasu :D - Annun nič v zlom ale to moje chaotic good presvedčenie.. :) )


Hore
 Profil ICQ Facebook  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
ha a dockate...malo casu, taky prozaicky dovod...a aj leniovost, ako inak?ale aj teraz ju obcas vytiahnem a co to z nej vyludim...


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Aeris: ja o par takych bardoch viem aj ked nespievaju o hostinci zrovna. A inak pokial mas prasule tak mandolinu nie je problem zohnat. Ale ide to do par desiatok litrikov :P :P

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Selar: povedal som, že môžu spievať o svojich zážitkoch/dobrodružstvách/cestách :) Viem, že pri troche snahy si mandolínu zoženieš, ale ja som prilipol (niektorí laici tvrdia, že ma dokonca posadol) k elfskému duchu, a tým su bližšie nástroje harfy, flauty a píšťaly aj keď to pravdeže nie je pravidlo.

PS: pokojne môžeš tvrdiť, že som len ďalší z radu napodobňovačov Drizzta, ale keby si ma poznal dlhšie, zistil by si, že s ním mám spoločné akurát tieto skutočnosti:
1, som tiež ranger
2, tiež bojujem dvoma šamširmi (ale primárne dlhým lukom)
3, som tiež elf (ale lesný)

to jest odo mňa vše :)


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
myslite ze by mohla byt drumbla fantasy nastroj??? 8)

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
meloolem napísal:
myslite ze by mohla byt drumbla fantasy nastroj??? 8)


je blbe, ked sa spytam, CO TO JE??? :? :shock:


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
take brnkatko do ust -a robi ze brm brm brm

_________________
Blep


Hore
 Profil  

insomniak
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 5461
Body: 46
Bydlisko: dočasné
Pohlavie: Žena

Neprítomný
ahaaa, aj tak z toho nic neviem, musim nastudovat.. :ikonka32:


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2005
Príspevky: 63
Body: 5

Neprítomný
rad by som podotkol ze nic take ako fantasy hudba neexistuje. vzdy je to len nieco co tu uz bolo tak napr. huslicky flauticka atd = renesancia a baroko a tak to ide az do sucastnosti

_________________
quantus tremor est futurus
quando judex est venturus


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mas pravdu, oficialne nie, ale priblizne koldokola mozes naznacit, ze Mondtanz je vhodny do fantasy krcmy, ale Praetorius uz nie.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2005
Príspevky: 63
Body: 5

Neprítomný
iste ze daco sa hodi a daco nie ale v principe moze byt fantasy hudba cokolvek

_________________
quantus tremor est futurus
quando judex est venturus


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Ha a keď označím pieseň gothic metalovej skupiny ako fantasy, ukameňuje ma niekto? Teda, podotknem, že text je plný fantasy prvkov alebo čo....

Ja hrám na flautu.. keď si spomeniem, že ju mám. Chodila som 3 roky na hudobnú. Ale nic moc zo mňa. ja radšej spev keď už. a keď chcete kapelu, tak rýchlo, rýchlo! ja zakladám. :) v BA... a okolí...

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
nage napísal:
Ha a keď označím pieseň gothic metalovej skupiny ako fantasy, ukameňuje ma niekto? Teda, podotknem, že text je plný fantasy prvkov alebo čo....
.


neukamenujeme, nesce sa nam zohyňať po kamene... nechapem inak dobre otazke...ako že nepovažujeme to za FANTAZY alebo za FANTAZY HUDBU??? hm? leboza fantazy hudbu ťažko možem považovať nečo ako sintetizátor... alebo elektricku gitaru... možno ece tak v Arcanum :lol: svete...

hm... a jaka je to ta kapelka?

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
ZRudi T.M. Hein napísal:
neukamenujeme, nesce sa nam zohyňať po kamene... nechapem inak dobre otazke...ako že nepovažujeme to za FANTAZY alebo za FANTAZY HUDBU??? hm? leboza fantazy hudbu ťažko možem považovať nečo ako sintetizátor... alebo elektricku gitaru... možno ece tak v Arcanum :lol: svete...

Myslela som gantasy textovo.... Napríklad keď skupina čerpala námet z fantasy literatúry alebo je to proste fantasy text.. Chápeš? Ak nie, kašli na to. A skupina? Nechaj sa prekvapiť, raz to tu niekde poviem... voľakde na Hostinci, ale to tak dakedy neskôr, heh.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
nage napísal:
Myslela som gantasy

Ganja fantasy ftw!  :twisted:

Inak Zrudi, ono na syntaku sa daju vyludit aj zvuky falzifikujuce "fantasy" nastroje.  :P

A mozno nejaky wizard pustil lightning bolt aj do gitary... lo and behold ze electric guitarissimo!  :lol:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 34 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun