HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 52 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak, priatelia, cítim to vo vode, cítim to vo vzduchu. Nemal som jesť tú fazuľu. :?

A z iných správ: nastal čas opäť sa stretnúť. Musím sa priznať, že som dúfal a pevne veril, že sa mi niečo podarí zorganizovať ešte v októbri, no dlhodobá nefunkčnosť môjho internetu a momentálna hrozba zápočtových písomiek na obzore ma núti dívať sa viac do budúcnosti, takže reálne zrejme budem môcť dobehnúť do BA až niekedy v priebehu novembra (zápočty mi začinajú o dva týždne - najhustejšie to bude hneď na začiatku, potom sa už snáď dokážem uvoľniť).

Čo chcem po vás? V prvom rade ma zaujíma, či by ste mali záujem sa stretnúť (predbežný záujem). A v druhom rade chcem vedieť, čo by ste radi robili a kedy presne by vám to vyhovovalo.

Ja môžem do BA prísť buď v štvrtok v noci, alebo v piatok naobed s tým, že piatok a sobotu by som mal voľné a v nedeľu (v prípade maximálnej krízy by to ale bolo možné i v pondelok) by som sa vrátil domov do KE.

Išlo by o stretko na jeden deň, v prípade maximálnej zábavy a túžby opäť sa vidieť by sme sa teoreticky mohli stretnúť aj deň na to (ak ešte budem v BA a budem mať čas, samozrejme). Predpokladám, že by to začalo niekedy okolo obeda, alebo tesne po a skončilo kedykoľvek, kedy sa na to budeme cítiť.

Presný dátum je v tomto štádiu ešte vo hviezdach. Závisí na vás a na tom, či prejavíte záujem.

Tak do toho, chýba mi ľudský kontakt! :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa St. 17. Nov 2004, 12:57, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Záujem je len dúfam že to nevyjde na deň kedy budem mať po šichte alebo pred obednou.....

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak, ZRudi mi prave emailovo potvrdil, že sa určite zúčastní, takže to už sme traja. Juchuchú! :lol:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 11
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ehm...po dlhsej odmlke sa opak hlasim a rada na taketo stretko pridem. Teda ak nebude cez vikend, to by sa mohlo stat ze pojdem domov, ale inak som schopna sa dostavit kedykolvek. Takze...ummm...sa uvidime.

_________________
All I am,
a child with promises
All I have
are miles full of promises...


Hore
 Profil  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
uiiiiiiiii, dalsie stretko, uiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

klobuciky forever! a mam novy!
a kamene tieeeez!!! (tak bacha, aby ste kazdy nedostali odo mna jeden suter - nie, do hlavy nie hostinsky, na co ty zase nemyslis!!! - ako darcek.)

yo, ozaj, pojdeme do kina? na osmu? :ikonka24: ok, takze o siedmej!
:twisted:

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Daaaatum?

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: kusok od BA - hamuliakovo city

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ahojte, som u vas novacik, zacal som prave hrat hry AD&D ale zatial mi to moc nejde, rad by som sa s vami tiez stretol a pokecal,(zaujima ma predovsetkym Icewind a BG)


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoGoYubari napísal:
Daaaatum?

No, hodil som odborný kuk do kalendára a zdá sa, že takého 11. novembra by som mohol byť v Blave, až do takého 14. Ale neberte to ešte prosím ako istú vec, som otvorený diskusii.

Skôr by to ale išlo z mojej strany asi len ťažko, obávam sa. :(
Leuthil napísal:
Ehm...po dlhsej odmlke sa opak hlasim a rada na taketo stretko pridem. Teda ak nebude cez vikend, to by sa mohlo stat ze pojdem domov, ale inak som schopna sa dostavit kedykolvek.

No neviem, okrem víkendu už ja môžem asi len v piatok... Ak to ale vyhovuje, potom no problem!
Galthea napísal:
yo, ozaj, pojdeme do kina? na osmu? :lol: ok, takze o siedmej!

Záleží od času... ja mám v blave momentálne kopec nehostincovských kamarátov, takže zrejme jeden deň (večer) budem musieť venovať aj im. Ale tak ak budeš dobrá, poslušná a nebudeš pľuvať na zem, snáď to nejako zaonačíme! :)
RastyFoX napísal:
Ahojte, som u vas novacik, zacal som prave hrat hry AD&D ale zatial mi to moc nejde, rad by som sa s vami tiez stretol a pokecal,(zaujima ma predovsetkym Icewind a BG)

Si srdečne vítaný, čím viac nás bude, tým lepšie! Daj vedieť, kedy, kde a ako ti to vyhovuje a nejako sa zorganizujeme.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ja dúfam že ked budem mať predbežný rozpis na budúci mesiac tak tam budem mať ako tak volno

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ach Najvznesenejsi, moju narazku na nase orientacne a casove problemy pri vstupe do kina si ladne obisiel, ale tak ok.

no dobre no.

ale tak vazne teraz. stretko. navrhujem zase piatok/sobotu, resp. skorej tu sobotu, ak by sa dalo. ale mohli by sme uz zacat vymyslat nejaky seriozny program, lebo to zase dopadne tak najako nijako. teda tak, ze sa nebude vediet kam a to bude uz teraz problem, lebo v propiku skoncit nechcem - chapete, uz je zima a tak...
a mam vazne opodstatnene obavy, ze urcity ucastnici stretka maju nejake nezmyselne namietky voci cajovni, takze...
no. tot vsjo.
(dufam, ze vrtis chvostom hostinsky;))
zhrnutie: ja som za sobotu a planujme program;)

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  


Odpoveď s citáciou
Mozno sa aj ja dostavim,teda ak sa mi podari presvedcit toho protivneho elfa { no co hladis hovorim o tebe Michael :twisted: } aby siel tiez.

Mne by najviac vyhovovala SOBOTA

Co sa tyka programu necham to na domacich, { mam len malu vyhradu voci podnikom kde NEVISI tabulka ZAKAZ FAJCIT.}


Hore
   

240
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2004
Príspevky: 1996
Body: 5
Bydlisko: Wales
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
SOBOTA-Obednáááá,nešlo by to v piatok?Voľno.....

_________________
Wrr Wrrr Wrrrr


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 19
Body: 5
Bydlisko: Prostějov/Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Milášikovie moji, vy viete ako vás mám rada ( a keď to neviete, tak ste sa to práve dozvedeli), ale v novembri sa neuvidíme, to do Blavy zrovna cestu nemám. Takže na 100% ma tam neuvidíte. Takže si to užite aj bezomňa:o)

_________________
...Jsem temný anděl, zrozen pro zlý svět...


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
laguna: vy pridete? to znamena, ze je nadej, ze zase uvidim to, co je mojmu srdcu tak blizke? naozaj? zase uvidim svoj privesok?

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, tak zatiaľ tu máme dvoch ľudkov za piatok (GoGo a Leuthil) a troch za piatok (Galthea, Michael, Laguna).

Annunkovi to je šumafuk a RastyFoX so ZRudim sa nevyjadrili.

Osobne by som bol rád, keby sa to podarilo zaonačiť nejako tak, aby sa nás zišlo čo najviac, takže sa prosím skúste dohodnúť tak, aby mohol aspoň na chvíľu prísť každý.

TripAlka: budeš nám chýbať, zložíme oslavné piesne na tvoju počesť! :wink: Tak sa drž a snáď niekedy nabudúce, ok?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 52 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun