HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Ďalšia
Autor Správa

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Celu noc si nespal no nad ranom si zaspal. Zobudil si sa na hukanie siren. Otvoril si jedno oko. Slnko stavalo krvave. Pozrel si sa z okna dole. Sanitaci niekoho nakladali. Cierne vrece znamenalo len jedno. Mrtvi.
Pozrel si sa na tu kopu co si mal vcera na sebe. Ponosky uz od spiny sami stali. Esteze si si vcera dal nieco vyprat k susedke. Len dufas ze ta mrtva nebola ona.
Ako kazdy den si si zaobstaral noviny. A tam :


Citácia:
Agent FBI brutalne zavrazdeny! Telo Seeleyho Bootha nasli dnes rano uskrtene a hodene v priekope v zapadnej casti mesta! V blate v blizkosti miesta cinu boli najdene stopy pneumatik. Forezny experti su uz na mieste a zabezpecuju dokazy. Nacelnik policie sa k tomu zatial nechce blizsie vyjadrovat. No z dobreho tajneho zdroja vieme ze pri obeti sa nasiel vlast ,nejaky prasok a v tajnom vrecku mal nejaky dokument. Dalej od cloveka z timu coronera vypadlo, ze agent ani nestihol vytiahnut zbran, pretoze ho utocik pravdepodobne napadol zo zadu, obtocil drot takou silou ze takmer oddelil hlavu od tela. Ako sa k tomu postavy vlada?


Citácia:
Policia sa stalenechce vyjadrit rannej vrazde specialneho agenta v utajeni.

Citácia:
Coroner dokoncuje pitvu.... dozvieme sa nieco sokujuce?

Citácia:
Podla hovorcu ,policia vcera vecer hliadkovala na uliciach a chranila obcanov, no tazko tomu verit , ked su noviny opet plne vrazd!

Citácia:
Strach prenikol aj do kruhov mafie, utocia sami na seba. Mozme tejto sprave verit ? Blizka sa na lepsie casy?

Citácia:
Taxikary strajkuju voci zvysenym daniam a poplatkom, nastane v meste kolaps?

Citácia:
Z ankety robenej v uliach gothemu vypliva , ze nevinnych obcanov je stale menej a menej , dokonca niektory vyhlasuju ze mafianov a uplatkarov je dvakrat viac ako dokaze bezny obcan s beznym platom pokryt....



Citácia:
Skandal na spadnutie! Policia dnes vtrhla do bytu prominentneho pravnika Ernesta Valka. Jeho dceru odniesla socialna starostlivost. Na verejnost prenikli informacie , ze zatial nieje ani obvinenie a ani dokazy voci jeho osobe. Experti preto prehladavaju jeho kancelariu , luxiusne auto a byt. Je vsak jasne ze ak bude prepusteny zazaluje cele mesto :D


Citácia:
Run to the bedroom, in the suitcase on the left
You'll find my favorite axe
Don't look so frightened
This is just a passing phase

Váš anonimný novinár


Citácia:
Taxikari sa obavaju svojich zivotov! Mafianske prejavy su coraz castejsie a ich vycinanie nepozna hranic.


Dnes umrel Mr. Crow .... nech mu je zem lahka.... smutocna hostina sa uskutocni dnes na obed, kde ak bude Seeley chciet precita sa jeho posledny dopis ( alias mozes napisat jeden prispevok)
v hre zostava 9 hracov a dvaja su vo vezeni (Juro a marty)

marty moze nevyuzit svoje pravo nevypovedat ( napisat jeden prispevok)

den zacina dnes o 7:00 a trva do piatku do 7:00

btw : tymto naposledy napominam taysika!
Jay - v realnom zivote okradli , tak riesi neodkladne zalezitosti a nema pristup na internet z toho dovodu sa mu udeluje imunita do doby nez sa vrati do gothemu

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Naposledy upravil JuK-i dňa St. 13. Apr 2011, 22:29, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalsi den a hned od zaciatku je vidiet,ze takymto tempom dlho ziva nezostanem. Nejaky nocny demon zavrazdil policajta a nejake podplatene hovado zbalilo martyho do basy... to bola zase noc... som rada ze ste dycham

Ludia ale vazne ... vsak takymto tempom zajtra uz nebude mat kto hrat :D toto je mafia so specialnou ediciou a.k.a hektolitre umelohmotnej krvi
inak do neskoreo vecera nebudem na nete tak ma neobvinujte z neaktivity... ja sa potom ku vsetkemu vyjadrim

edit: zblbla kurziva opravil som

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no do kelu, už sa v tom absolutne prestávam vyznať... Stojí za tým agentom mafia? Agent bol teda Mr.Crow-nepochybne patriaci k systému... Jo ten právnik ma dostal :lol:


Hore
 Profil ICQ  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty napísal:
no do kelu, už sa v tom absolutne prestávam vyznať... Stojí za tým agentom mafia? Agent bol teda Mr.Crow-nepochybne patriaci k systému...

ty si sa v tom aj niekedy vyznal? :D
no osobne mi to skor vyzera ani nie tak na systemaka, ako na toho pomocnika obycajnym ludom :-/

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hej, tiez to tak vidim, ze Mr. Crow bol nieco napomocne.

Citácia:
. Stojí za tým agentom mafia?

WTF je toto za otazku?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak sa zdá že buď mafia alebo systém nám občanom odbachol tajného agenta čo mal mestu pomôcť.
Chudák seleey.

Ten Marty to je prekvapenie... otázka je či robí pre mafiu alebo pre systém... či nebodaj je nevinný?

všimli ste si to s tými taxikármi... štrajk taxikárov... prečo... žeby Juro bol taxikár?

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:

Weerty napísal:
. Stojí za tým agentom mafia?

WTF je toto za otazku?


Či mafia odtrepala agenta, či systém... to by som rád vedel

Jo a ten taxikár.. nemyslím že by to bol Juro


Hore
 Profil ICQ  

poet
Obrázok používateľa

Založený: 30.10.2008
Príspevky: 1862
Body: 1
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Spoiler! :
Kráčajúc z miestneho väzenia po vypočúvaní Jura som dospel k názoru, že je nevinný. Dokazuje to aj jeho biely taxi peugeot. Budem ho musieť odtiaľ dostať...


tieto myslienky sa mi honili hlavou, ked v tom ma niekto napadol odzadu... nestihol som sa branit, utocnik dokonale vyuzil moment prekvapenia a na mieste ma zabil. tym skoncilo nielen moje vysetrovanie v snahe ocistit mesto od kriminality ale aj moja zivotna put

_________________
Každého umelca kvôli niečomu považujú za šialeného; ja som pre iných šialený, lebo sa považujem za umelca.


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 22.12.2007
Príspevky: 167
Body: 15
Bydlisko: v sirej krajine plnej slnecnic :-)
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mr. Crow napísal:
Spoiler! :
Kráčajúc z miestneho väzenia po vypočúvaní Jura som dospel k názoru, že je nevinný. Dokazuje to aj jeho biely taxi peugeot. Budem ho musieť odtiaľ dostať...

tak vidiš Weerty Juro je taxikár....

_________________
i love chaos! it is my life!!! :-)))


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak Mr. Crow by som nebol čakal. Nezdalo sa mi, že by sa včera nejako prejavil nebezpečne.
Ale hej, tiež si myslím, že bol skôr ten tajný agent vyslaný do mesta.
No a k tomu, či strieľala mafia, alebo systém: Je možné že strieľal neutrál, strelil na slepo a zabil agenta. Možné je v tejto mafii všetko.

Skôr ma zaujali tieto veci:
JuK-i napísal:
Z ankety robenej v uliach gothemu vypliva , ze nevinnych obcanov je stale menej a menej , dokonca niektory vyhlasuju ze mafianov a uplatkarov je dvakrat viac ako dokaze bezny obcan s beznym platom pokryt..

Znamená to, že pomer síl bol na začiatku 4:4:4?
JuK-i napísal:
Strach prenikol aj do kruhov mafie, utocia sami na seba. Mozme tejto sprave verit ? Blizka sa na lepsie casy?

Ak útočili sami na seba, prečo nie je niekto mŕtvy? (Predpokladám, že Mr. Crow nebol mafián.)
JuK-i napísal:
Taxikary strajkuju voci zvysenym daniam a poplatkom, nastane v meste kolaps?

Juro, alebo marty?
JuK-i napísal:
Podla hovorcu ,policia vcera vecer hliadkovala na uliciach a chranila obcanov, no tazko tomu verit , ked su noviny opet plne vrazd!

Niekto v noci niekoho chránil? Ako doslova?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z ankety moze vyplyvat, ze

kto je mrtvy? Mr. Crow. Kto je v base? Juro a marty. Ak je jeden z nich nevinny obcan, tak zo znamena, ze obcanov tu uz vela nie je. Inak povedane, da sa trafit do hocikoho a bude to mafian.

To, ze mafiani utocili sami na seba, moze znamenat, ze nevedia, kto je kto.

Tu sa mozu diat uplne nahodne efekty, naozaj sa mohlo stat, ze utocnik isiel naslepo, alebo, povedzme si to rovno, pomyli sa: kedze v nasej mafii nik nevie, kto je kto, pokojne si mohol mysliet, ze Pan Vrana je mafian, ale realita bola ina.

Ale zase verim Mr. Crowovi a jeho zahrobnemu vykriku.

Ak policia niekoho chrani, znamena to, ze v hre je Protektor, ktory ma moznost v noci niekoho ochranit.

Ok, bafnem si zo zrolovanych novin podpalenych kvalitnym zapalovacom zn. Zhuba a reciem

Vina: Weerty
Pretoze sa mi zdas az prilis maskujuci sa:

Ty hovoris:
Citácia:
Jo a ten taxikár.. nemyslím že by to bol Juro

Mr. Crow hovori, ze to bol Juro a ja mu verim, lebo jeho biely peugeot je presne to, co som videl na pive s nim. (A ak som tvrdil predtym, ze som videl ine auto, tak som zamerne klamal, aby som nevzbudil pozornost. Ano, je to samovrazedny argument, ale killnite ma a uvidite.) A Mr. Crow nema dovod klamat, lebo kedze vypadol, uz nema co ziskat svojim klamstvom.

Plus tvoja veta ,,ci mafia alebo system" je presne kuzelne maskovanie sa. Rovnako ako zamerne ,,uz sa prestavam vyznat, stoji za nim mafia".

Come, get some!

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
som tu necakane = ) ...ale zachvilu utekam na trening tak len v kratkosti
2 Alef0: Weerty je sice podozrivo zmateny ale nejak si myslim ze to uz je proste zaciatocnicka vlastnost (vid moja oblubena hracka Patria :twisted: ) ale ja by som skor chcel vediet co za plany pletie potichu Cerebro a Quicky...teda len narazam na to ze su nejako prilis moc potichu a ako zo statistiky vyplyva vacsia sanca sejmut mafiana ako obcana ... pri nasom stasti Weerty sa zabije sam ked padne na hrable v Patriinom obchode a ona zomrie od smiechu :ikonka17: ...no offence = )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak nech Weerty povie, preco si nemysli, ze Juro nie je taxikar, ked mam dva zdroje, ktore to potvrdzuju.

A ty ho preco branis?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Weerty naozaj veľmi jemne naznačuje, že je taxikárom on, alebo že má nejaké informácie o taxikárovi. Všimol som si to aj minulý deň (ale netuším kde presne). To sa zdá byť ako priehľadné krytie.
Keď už sme pritom Weerty: Načo ti je dobré vedieť, či vraždila mafia, alebo systém?

No ale alef0, ty si mi tiež podozrivý s tým tvojím permanentným ignorovaním existencie troch frakcií. Správaš sa ako občan, ktorému je jedno ktorý bad guy je ktorý, ale veľmi mi to nevonia.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Weerty naozaj veľmi jemne naznačuje, že je taxikárom on

a Mr. Crow by preco klamal?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 273 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun