HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 11 ] 
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://torrentfreak.com/file-sharing-re ... en-120104/

Svedsko oficialne uznalo cirkev "The Church of Kopimism" ako oficialnu cirkev. Kopimismus povazuje zdielanie za posvatnu vec, CTRL+C a CTRL+V su ich svate symboly a namiesto Amen pouzivaju Copy and seed.

Hnutie vzniklo aj vdaka podpore Svedskej piratskej strany (ktora ma par stoliciek aj v europskom parlamente) a toto je pre nich velky krok vpred.

V boji za slobodne torrenty asi nie je nic svate (alebo naopak, je svate kadeco). :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Naposledy upravil Annun dňa Št. 05. Jan 2012, 11:07, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Oh my ... dufam, za svoju Bilbliu skompilovali vsetky textaky ktore sa kedysi prikladali ku cracknutemu softu, taky ten maly manifest tej ktorej skupiny pripadne aj s BBS adresou kde sa ich da kontaktovat ked chces s nimi robit, dodavat im soft atd.

:roll:

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tu je nieco lepsie :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Flying_spaghetti_monster

http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zahran ... hlave.html

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Oh my ... dufam, za svoju Bilbliu skompilovali vsetky textaky ktore sa kedysi prikladali ku cracknutemu softu, taky ten maly manifest tej ktorej skupiny pripadne aj s BBS adresou kde sa ich da kontaktovat ked chces s nimi robit, dodavat im soft atd.

:roll:

OMG OMG toto je uplne [vymazané], ale take jedi! to uz je zmysluplne nabozenstvo. Dufam, ze sa svoju bibliu skompilovali vsetky vyroky darth vadera a kazdy den ich 5x odriekaju smerom k death star.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
axxis: pekne prosim, mohol by si sa prestat do willa navazat v kazdej teme, kde na neho natrafis? mersi


Hore
 Profil ICQ  

tuláčka po hviezdach
Obrázok používateľa

Založený: 07.12.2006
Príspevky: 2299
Body: 117
Bydlisko: Spálene mlyny
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nightfall napísal:
axxis: pekne prosim, mohol by si sa prestat do willa navazat v kazdej teme, kde na neho natrafis? mersi
navazanie bolo v teme o SNG, toto mi tak nepripada. Akurat nechapem myslienkove pochody cloveka, ktory by zrejme nemval velky problem prihlasit sa k nabozenstvu z filmu ( a z toho ako vystupuje okolo celeho SW predpokladam, ze by to dokonca bral aj bez recesie), ale toto poklada za infantilne. :)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
axxis napísal:
Will napísal:
Oh my ... dufam, za svoju Bilbliu skompilovali vsetky textaky ktore sa kedysi prikladali ku cracknutemu softu, taky ten maly manifest tej ktorej skupiny pripadne aj s BBS adresou kde sa ich da kontaktovat ked chces s nimi robit, dodavat im soft atd.

:roll:

OMG OMG toto je uplne [vymazané], ale take jedi! to uz je zmysluplne nabozenstvo. Dufam, ze sa svoju bibliu skompilovali vsetky vyroky darth vadera a kazdy den ich 5x odriekaju smerom k death star.


Nabozenstvo Jedi nema s filmami a fanusikmi filmov medzi ktorych sa ja radim takmer nic spolocne okrem toho, ze pouzili nazov ktory este aj stihli vrcholne skomolit na Jediizmus. Co znie skor ako diagnoza nez zabozenstvo. The Church of Kopimism nepokladam za infantilny ale za rovnaku hovadinu ako Jediizmus.
Napriek mojej dlhorocnej podpore piratskych skupin a pirateneho softu, toto nepovazujem za spravnu cestu ako sa prezentovat ani s nadhladom a ironiou.

Skus si do buducna nedomyslat co robim a nerobim, lebo akurat tak ty zo seba robis idiota.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Napriek mojej dlhorocnej podpore piratskych skupin a pirateneho softu, toto nepovazujem za spravnu cestu ako sa prezentovat ani s nadhladom a ironiou.

Ja mam podozrenie, ze oni tu cirkev nezakladali vylucne len pre srandu. V mnohych krajinach totiz cirkve maju niektore vysady, ku ktorym sa inak bezne obcianske zdruzenie nedostane a preto byvaju niekedy zakladane prave z tychto dovodov. To je ale len moj dohad..nijak blizsie som to nestudoval.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja by som tiez povedal, ze to bude nieco take ako vravel Nightfall, ale dost pochybujem, ze sa im to v praxi aj podari.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ano tiez typujem ze su v tom vsetky tieto veci na druhu stranu maju uz politicku stranu ... urcite aj nejake odnozove zdruzenie ... no kto vie ako to presne vo Svedsku maju, co sa im oplati viac.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Debatu o atributoch cirkvi som presunul SEM


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 11 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun