HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia
Autor Správa

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 15.10.2004
Príspevky: 116
Body: 0
Bydlisko: BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dnes vyšlo demo nového Mass Effectu,
takže ak by ste sa naňho chceli pozrieť:

Demíčko/Origin

Origin je taký pokus EA o konkurenciu Steamu, a treba ho aj na plnú verziu, minimálne kvôli aktivácii.

Hral som len chvíľu, potom mi to celé padlo :D

Ale celkom sa na ME 3 teším :)

_________________
Only a fool is sure of anything,
a wise man keeps on guessing.


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
taakze.. origin.. hm... prihlasenie na origin mi rozhadzalo vsetky ostatne hry.. skoda nebola az taka velka ale stratil som stuff pre dragon age 2 (emporium) lebo vraj uz to je na moj ucet registrovane.. lol nehovorte tak preco mi to nejde... ak zistim ze som stratil aj ME2 dlccka tak sa asi budem stazovat nech mi s tym nieco spravia
inak origins je dalsia debilnost EA.. najviac.. na keru [vymazané] potrebujem nieco taketo ked mam Steam.. oh right lebo EA potrebuje aby islo vsetko cez nich a mat nad tym este vacsiu kontrolu...

samotna hra. eh.. ja neviem.. mam hooodne zly pocit z pohybu.. som myslel ze je to mouse sensitivity ale to nepomohlo.. uf..

dissapointed

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ked mi steam dovoli instalovat veci tam kam chcem ja a nie kam si zmyslia vyvojari, mozme sa zacat bavit...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ok tak mass effect dlc mi idu ale obavam sa ze iba pokial nebudem odinstalovavat hru alebo instalovat ju inde pretoze sa mi tam neda prihlasit ani heslom co som mal spolocne na obe ME a DA, ani tym novym na origin ktorym sa mi teda aspon do DA2 sice prihlasit da ale ako som uz pisal neuzna mi tym padom ziadny content navyse (a to pritom tych par veci co v DA mam ani nebolo DLC ale rovno pri kupe hry)

takze ak mi EA dovoli pristup k stuffu ktory som si zaplatil mozme sa bavit :D

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dufam, ze to dpc pojde aj bez dalsej [vymazané] online sluzby.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
odmietam si installovat akykolvek dalsi sajrajt spolu s hrou (steam mi staci a to mi trvalo hodne dlho kym som to prekusol);
chcem si zahrat bezproblemov hru ak si za nu zaplatim, toto mi je zase raz odoprete.... :roll:
radsej si stiahnem torrent, ktory urcite ziaden origin vyzadovat nebude a vsetko mi pojde bez problemov.

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
1) Will Origin be a requirement to play all versions of Mass Effect 3? (Digital and/or from a retail brick and mortar store)
Yes, Origin is required for all PC editions of Mass Effect 3, physical or digital.

2) Is constant Origin connection required or is it a single one off authentication when the game is first installed. Is there also a limit to the number of installations available?
Mass Effect 3 will require a one time, single authorization for the single player game. There is no limit to the number of installs. Playing Mass Effect 3 Multiplayer will require a constant connection.

3) Is Origin required for the retail versions of the game?
Origin is required for the PC versions of Mass Effect 3, both physical and digital.

4) Will ME3 be available on Steam?
During initial release Mass Effect 3 will be available on Origin and a number of other 3rd party digital retailers, but not on Steam at this time. Steam has adopted a set of restrictive terms of service which limit how developers interact with customers to deliver patches and other downloadable content. We are intent on providing Mass Effect to players with the best possible experience no matter where they purchase or play their game, and are happy to partner with any download service that does not restrict our ability to connect directly with our consumers.

5) Is there an opt in or opt out clause for data collection?
Users will be allowed to opt-out of Mass Effect 3 data collection from inside the game.


http://social.bioware.com/forums/forum/Mass-Effect-3/Mass-Effect-3-General-Discussion/Origin-and-Mass-Effect-3-8975536-1.html

Pokial to je iba connection na server priamo z hry ako v RA3, ME2 a pod ta s tym nemam az tak problem.

Uz len nech mi niekto vysvetli preco to stoji 60EUR normalna verzia ... ?

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm, tak som si stiahol a installol origin. Pamata si to moj stary EA login ... tak mam v pecku :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ZOMG detinske EA.
FAQ k ME3, clovek hlada veci o Origine, nie FAQ obsahuje otazky typu "Naozaj dostanem tu predobjednavkovu borokovnicu v hre?"
FAQ k Originu, clovek hlada ako funguju platby atd, nie. FAQ "KEd si stahnem a nainstalujem Battlefield 3 cez Origin, naozaj to budem moct hrat?"

Uz len pre toto sa Origin Steamu nikdy nevyrovna a moznost vyberu kam si hru nainstalujem je asi tak podstatna ako hore uvedene FAQ. Keby som EA nepoznal tak im nezaplatim ani cent sak to musi byt nejaka falosna garazova Mexicka firma a nie seriozny vydavatel.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja to vidim na to ze po ME3 s EA koncim... nejak uz proste nemam nervy na tie ich bullshity neustale

a 60E je collectorska.. aspon teda v brlohu a to ti su este drahy.. kde stoji 60 normal verzia?

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Chaos Sorcerer
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1277
Body: 16
Bydlisko: the Screaming Vortex
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
.... Keby som EA nepoznal ...

No to ti teda trvalo sundať si tie ružové brýle IMO. EA sa zhovadilo už pekných pár rôčkov dozadu, Origin je len (pred)posledný klinec do rakvy.

_________________
Chaos is the only answer


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Will napísal:
.... Keby som EA nepoznal ...

No to ti teda trvalo sundať si tie ružové brýle IMO. EA sa zhovadilo už pekných pár rôčkov dozadu, Origin je len (pred)posledný klinec do rakvy.


Ty o com? EA u mna skoncilo po tom co pochovalo Westwood a to si ty este tahal dreveneho kacera po pieskovisku.


Wolf> Ked som siel cez stranku, mozno to bolo v dolcoch neviem ale cez Origin je normal verzia za 50 a collector's takmer 100. Keby bola za 60 CE tak do toho by som aj siel.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm vyklikal som objednavku :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ahaha.. tak to im bud uz cisto [vymazané] alebo ma brloh zle info :D alebo to boli dolare teda?

edit - objednavka brloh? ja si asi tiez dam.. 60 je kay.. sak to mas o 10 viac ako normal nova hra

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
EA [vymazané], vedel som, ze CE stoji do 80 a preto ma takmer zhodilo z kresla ked som videl 50 za normalnu. Uvidime teda co teda bude z Brlohu a kedy :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 111 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun