HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia
Autor Správa

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pohoda vobec to neries niektore postavy skratka nemaju az take problemy s diablom
ked som hral za barbariana tak som ani nevedel ake maju bosovia specialne strikes
lebo som ich eliminovat hned po ich velkolepom vstupe hehe
diabla som s barbarom skratka ustunoval jednym zakladnym uderom a bolo
ani si neprdol
Podla mna podobne to ma aj monk ako som pocul
u DH neviem ale je mozne ze ho skratka rozstriela na maderu lebo asi nemusi tak strasne utekat ako wizard
A ja sa priznam ze som u wizarda solo diabla nedal
parkrat som zomrel a kedze som sa ponahlal dohnat na EU servery kamosov tak som ho presiel cez multiplayer
a na nigthmare som ho presiel uz s kamosmi
Ako som tu uz pisal vizsie tak wizard musi hrat arcadu a uskakovat tym jeho specialnym utokom a to sa mi nechcelo

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
DH musi tiez, predsalen je to papier... Akle ma vyhodu ze ma kopec skillov na uhybanie, odskok, schovanie sa do tienov, proste da sa.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hrali sme to DH a Wizzard ... dalsie otazky? Ano minibosov sme dotrhali ako noviny.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jaj tak shadow ma ocividne nakupene tak ma trosku ine dps nez my.. druha vec, mozno to bolo aj tym ze som mal na DH skor AOE skilly ktore davaju slabsi damaz a neprehodil som si to pred diablom

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na normale nemal :) Som siel s tym co som nasiel, bol to boj ale nijak zavratny.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
AH je normalna sucast hry a ked niekto AH ignoruje tak nech sa nedivi ze ma slabsiu postavu
U barabara som si myslim ze som si dal stit lebo dovtedy som behal s dvoma zbranami
a prehodil zakladny utok na ten bash stunovaci
a u wizarda som si jedine prehodil blizzard na hydru a dal iny magicky armor ale nepresiel som to tak neviem co je najlepsie

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Wizardi medzi nami, co hovorite na Archon mod? V tretom a stvrtom akte mi to prisla ako ultimatna schopnost kedze za kazdeho zabiteho sa pridava 1 sekunda. Uz som si takto vaic krat vratil cas dakde z polovice na zaciatok.

Archon dobre vyzera a vyzera byt aj celkom v pohode ale mna stval ten cooldown 120 sekund..to je fakt dost aj ked si das ten pasivny skill co dava dole cooldown a na tazsich modoch uz tak rychlo nebudes davat dole tie prisery
ja v tej kategorii pouzivam mirror image..nic nestoji coldown ma 15 sekund a celkom ti aj sejvuje ass
hlavne u bosov a ked si zahnany do kuta je moznost ze sa vtelis do duplikatu co ma volnu cestu a je za mobmi
plus zachvilu dostanem runu u ktorej budu davat tie duplikaty aj nejaky maly dmg tak sa tesim

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm mirror image som zatial dost ignoroval, na vytahovanie sa z kutov pouzivam teleport. To vtelovanie sa do duplikatov mi ale pride zaujimave.
Hydra je aj efektivna ked stale niekto pobehuje hore dolu? Ja viem, ze ju mozes prekastovat inde ale prisla mi prilis slaba ay som sa s nou hral. Povacsine blizzard alebo meteor s runou na mensi casting cost. Signature spell povacsine lightning (ajked MM ma najvacsi damage takze tu na bossov) a death ray.
Ked mas mirror image, co pouzivas na jednotke? Chvilu som kombil casovu bublinu (s runou na vacsi dmg) a meteor ale nechal som to tak.
Magic armor pouzivam mraziaci - s runou ze ma vacsi area of effect. Bossovia nemaju imunitu, co je sice lame ale dost casto zachranuje ked po tebe nahle vybehne.

AH - minule som tam zo zvedavosti nakukol, chcel som lepsiu zbran, chceli za nu 100K ktore nemam ani zdaleka, takze AH budem nateraz ignorovat aj dalej ;)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Treba si dole nastavit maximalnu buyout cenu, by si neveril ake fajnove veci sa daju kupit za 20k...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veril, ale boli horsie nez to co mam momentalne.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
primary: V podstate celu hru elektrocute

secondary:Tam podla toho ci som sa hral na mrazika alebo fire maga bud ray of frost alebo desintegrate
frost dava vetsi dmg ale zase desintegrate ma dobru runu co striela na dva targety a nedaju sa resovat moby ked zomru
paprsok sa dobre komby s pasivnym skillom arcane presence lebo mas vir v mane
mam pocit ze kontinualny paprsok co stale dava dmg kym sa mob dostane k tebe( a ty ho zmrazujes ,spomalujes a stunujes ;-) )je lepsi ako ten arcane orb

defensive:ten teleport sa mi zda kravina na single ti to berie slot ale bude to pecka na pvp podla mna
celu hru pouzivam frost novu a runu co znizuje cooldown .teda permafrost hehe
plus sa to kombi ked hras na cold dmg(pasivny skill cold blooded)
ostatne som velmi neskusal..ten diamond skin mi pripada strasne kratky a slow time som neskusal ani

Force: V podstate cely normal Wave of force a runu co stunuje
a potom som presidlil na blizzard a runu co freezuje..nic to nerobi ale aspon to spomaluje
hydru pouzivam ako pojazdnu strielnu ..teda kastnem ju a pobehujem okolo nej a ona dmguje bossa
ten twister je kravina a meteor strasne dlho trva kym dopadne

conjuration:Tam mas viac ciest podla mna
stunovanie:storm armor a passive skill paralysys
cold dmg: ice armor a passive skill cold blooded...ja som pouziva runu chilling aura
vetsia obrana :energy armor..ja som pouzival runu energy tap
vetsi dmg: bud magic weapon alebo familiar a runa sparkling
Inak ked sa ti otvory passive skill galvanizing ward co je uplna pecka tak sa oplati mat na sebe akykolvek magicky armor s tohto slotu

mastery: ten explosive blast som este ani neskusal ale vyskusam
celu hru pouzivam miror image
Archon ma podla mna velky cooldown ale vyzera cool

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Naposledy upravil buči dňa Pi. 08. Jún 2012, 15:14, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Veril, ale boli horsie nez to co mam momentalne.

To je ina, daj par levelov a pozri sa znova :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Plus minus to iste, akurat na vyssom leveli mi uz frost nova prisla prditko tak radsej port, ajked to bohuzial nieje port z dvojky a nevie ta preniest za steny co dost suckuje.
Meteory si treba iba vyskusat a casovat, nakociec nieje problem pustit si ho na hlavu a tak damagnut aj rychlo behajuce potvory ktore su hned pri tebe. Blizzard je super lebo je instantny ale mam pocit, ze na Nightmare uz trochu nestiha (ale iba teraz cerstvo som donho dostal prvu runu tak uvidim este). Meteor kazdopadne dava vacsi dmg, plus krater po nom tiez dava dmg.
Explosive blast bol fajn ale neskor uz prestal byt efektivny.
Archon je naozaj postaveny na tom, ze ziskavas cas zabijanim, takze ten do najvacsej mely, pripadne na bossov kedze davas masivny damage. Efektvine imo v tretom a stvrtom akte kde sa na teba stale sypu nejake potvory.

Pasivne skilly momentalne:
Astral Presence
Evocation
Power Hungry

Shadow> Som lvl 35 ci 36, hram nightmare a zbran potrebujem ked tak teraz. Na normale sa s AH vobec nemusim obtazovat.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Weretroll
Obrázok používateľa

Založený: 19.09.2005
Príspevky: 1637
Body: 57
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No jednoznacne vyhod z paprce offhand a daj si do ruky najsilnejsiu obojrucnu zbran aku dokazes zohnat
(je uplne jedno co robi a ako vyzera dolezity je vysledny dmg v statistike)..dobre ked je socceted lebo tam mozes supnut rubin najvetsi aky dokazes zohnat na plus dmg ..
era jednorucnych zbrani bude asi az od lvl 60..aspon to vidim na mojich kamaratoch co maju wizardov lvl 60
resp.vraj 60 lvl zbrane su silnejsie...kamos wizard ma jednorucnu sekeru co ma 800 dmg..tak to by som si offhand dal aj ja :)

_________________
Neplač, že zapadlo slnko, lebo slzy ti zabrania uvidieť hviezdy.
Albert Einstein


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nosil som mec a stit ako spravny Gandalf ale teraz mam zase dlhu palicu :D Skoda, ze tie tie klobuky sa uz nerobia s takym armorom.
Off hand vtakovinu som pouzival iba na zaciatku asi tak po druhy akt.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 305 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 15 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun