HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 61 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia
Autor Správa

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nostalgicke velice :)

a zaujimava vec http://www.annun.sk/access/

tak sak, aj tie fora tak nejak prezivaju bez oficialnej podpory... :)

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Teraz som sem zafucal a tak nejak podrobne presiel po hadam aj roku a pol ci viac, zo zvedavosti. A z nostalgie, lebo to bolo asi prve miesto na internete kde som sa kedy pokusal komunikovat s ludmi (a ze to aj bolo poznat). Kristu šat, pred 7 rokmi, ako pozeram.
Ale dost som sa tu toho naucil. A dodnes mi Vincko dava v presovskom Brlohu zlavu.

Ale hlavne som chcel vidiet toho legendarneho Risa.

Kazdopadne mam pocit ze tu uz asi nezavitam. Aspon vyuzijem tuto prilezitost a okazalo sa podakujem. Diki, Annun, fakt.


Hore
 Profil  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nostalgia, ale polka mojho zivota je nostalgia. povodne som prisiel kvoli amaterskym poviedkam, neskor som vcelku zil v geekovskom svete tak tu bolo o com pokecat, dnes uz len prebehnem dake linky co tu postujete, pripadne dam taky rychly scan toho co sa tu udialo
moja pritomnost tu ma taky zvlastny nadych, je to tu u mna v takej unikatnej kategorii virtualnych ludi, kedze som tu uz vyse 6 rokov, za ten cas som si uz dokazal utvorit rozmanite predstavy o jednotlivych veteranoch, pritom som nikdy nikoho z vas realne nevidel


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ak ti to pomoze, osobne mam 107kg, 2m6cm, hlboke modre oci, tmave vlasy a som uzasny

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho napísal:
nostalgia, ale polka mojho zivota je nostalgia. povodne som prisiel kvoli amaterskym poviedkam, neskor som vcelku zil v geekovskom svete tak tu bolo o com pokecat, dnes uz len prebehnem dake linky co tu postujete, pripadne dam taky rychly scan toho co sa tu udialo
moja pritomnost tu ma taky zvlastny nadych, je to tu u mna v takej unikatnej kategorii virtualnych ludi, kedze som tu uz vyse 6 rokov, za ten cas som si uz dokazal utvorit rozmanite predstavy o jednotlivych veteranoch, pritom som nikdy nikoho z vas realne nevidel


no ja chcem Wlacha vidiet uz dva rokoy, ale furt sa mi vyhyba. Treba to napravit, imho.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
no ak ti to pomoze, osobne mam 107kg, 2m6cm, hlboke modre oci, tmave vlasy a som uzasny

Wait, wat? Ja som ta videl asi polkrat, ale nemam dojem ze by si mal cez dva metre. :D

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Na tvoje 2,20 nema, ale Annun je povestny svojou mohutnou postavou. Od obocia az po necht na nohe.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dafaq?

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vsetky tie hodiny a dni stravene v posilovni sa predsa museli prejavit. Som jednoducho strasne namakany.


Thuriazs napísal:
Kazdopadne mam pocit ze tu uz asi nezavitam. Aspon vyuzijem tuto prilezitost a okazalo sa podakujem. Diki, Annun, fakt.

Ja dakujem, naozaj. A vazim si!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Yeah, I got now.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun napísal:
no ak ti to pomoze, osobne mam 107kg, 2m6cm, hlboke modre oci, tmave vlasy a som uzasny

presne tak som si ta predstavoval :ikonka19:

alef0 napísal:
no ja chcem Wlacha vidiet uz dva rokoy, ale furt sa mi vyhyba. Treba to napravit, imho.

:lol: preco prave dva roky? teraz som uz pevne usadeny v meste na dunaji, ale pokial viem, silne jadro hostinca je z dalekeho vychodu...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silne urcite, ale nemenej silne na zapade.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2007
Príspevky: 53
Body: 29
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho napísal:
nostalgia, ale polka mojho zivota je nostalgia. povodne som prisiel kvoli amaterskym poviedkam, neskor som vcelku zil v geekovskom svete tak tu bolo o com pokecat, dnes uz len prebehnem dake linky co tu postujete, pripadne dam taky rychly scan toho co sa tu udialo
moja pritomnost tu ma taky zvlastny nadych, je to tu u mna v takej unikatnej kategorii virtualnych ludi, kedze som tu uz vyse 6 rokov, za ten cas som si uz dokazal utvorit rozmanite predstavy o jednotlivych veteranoch, pritom som nikdy nikoho z vas realne nevidel

:)


Hore
 Profil  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aaaaa ok, ale ty si tu byvas velmi poriedko (resp nepatril si ani zdaleka k hlavnym diskutujucim v casoch, ked som sa tu vyskytoval denne ) :)


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak som sa rozhodol že prispejem aj ja do tejto témy

Som sa zamyslel a vyšlo mi že toto je jediné fórum kam niečo málo prispievam a na ostatných som zaregistrovaný len z dvôvodu:
a) niečo som tam raz potreboval pozrieť a bolo to len pre registrovaných
b) niečo odtial stále potrebujem (že lamky) :)
c) je to forum nejakej hry (LoL napr.) kde som zaregistrovaný a vživote som tam nebol
d) niekde som aj chcel prispievať pre spoločný záujem a stať sa top Weertym fór, ale nakoniec som to po dvoch príspevkoch vzdal pre zlú komunitu
e) čo nie je prípad hostinca :)
f) Facebook - the fórum killer (lebo osobne si myslím že totok je hlavný zdroj vymierania fór)


A som asi už moc starý a pohodlný hladať nejaké nové :D takže bude to asi tá nostalgia a pocit uspokojenia že akosi poznám ludí so spoločnými záujmami (aspoň virtuálne :) ) aj od niekadial inakadial ako len zo školy a z práce.

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 61 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun