HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 834 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To som hovoril o starom iPade mini: v jeho pripade je tych 270 fakt na zvazenie (Datart, vypredaj).

Ten novy samozrejme 399€ za 16GB, ale techradar.com napriklad ocakaval nejakych 320-340.

Aj ked ani tam ta cena nie je nejaka mimoriadne sialena, 16GB Samsung Galaxy Tab 3 (8'') stoji tusim 370, a to nema hightech displej.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jop. Tak ani tym starym mini sa neda nic pokazit. Vies co cena nieje sialena mozno poroti konkurencii ale z viacerych dovodov sa mi za taketo zariadenie nechce davat viac nez 300 nech je akokolvek hi-tech a vydrzi roky. Stale je to len spotrebny device ktory sluzi v prvom rade na konzumaciu a nerobi to tak uplne zazraky.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
http://mobil.idnes.cz/nokia-lumia-prodeje-04d-/mob_nokia.aspx?c=A131029_221845_mob_nokia_vok

Taky typicky nadpis "Nokia prodala za čtvrtletí stejně Lumií jako Apple iPhonů za tři dny" akurat ja by som povedal ze win je predavat vyrobok stale a nie iba tri dni do roka.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
to je taky retardovany novinarsky zvrat: vsak je jasne, ze apple to predava jak teple rozky, a nokii sa zrazu dari, ale vo vzajomnom porovnani to vyjde divne

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno jo, ja iDnes proste nemaju radi Nokiu :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Updatol som iPad na iOS 7. Zatial spokojny, vsetko prebehlo hladko, novy flat dizajn vyzera pekne ;)


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tot vsjo?

On unrelated note: do zajtra su v iStoroch na Slovensku iPad Mini 16GB WiFi za 250€.

A drzal som v ruke iPad Air: je divne, ze aka je to velka krava, aj ked lahka.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
iPad mini mi pride dost maly.... osobne sa mi paci velky iPad.... velka obrazovka s retina rozlisenim.... je to perfekne na netflix napriklad... filmy a serialy na tom vyzeraju velmi dobre... na mini ipade (alebo nexuse ci niecom s podobne drobnym displejom) by som asi filmy nepozeral, ta obrazovka je trochu mala podla mna... takisto internetovanie ako facebook ci citanie novin je na vacsej obrazovke lepsia user experience.

tot moj nazor


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
inac ze vraj apple pracuje na novej verzii ijfonu, ktora ma byt vyrazne ina od vsetkych doterajsich.... suska sa, ze bude novy displej velkosti cca samsung galaxy.... cize koniec drobnych ajfonov... apple presedlava na velke obrazovky.... aspon tak sa hovori na internete.... moze to byt iba povest. takisto vraj bude ohnuty displej a sensory budu vediet rozoznat tlak prstov, cize budu nejake nove ovladacie prvky zalozene na tom, aky silno prstom pritlacite.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a tie rozlisenia ako chcu vyriesit?

kedze maju teraz de facto tri:
* 1024x768
* retinu (cize krat dva)
* dlhe iphony

lebo android to viacmenej uz osetril, len u nich to bude celkom sranda

ci bude retina na vsetkom?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No asi bude vsetko retina, nechajme sa prekvapit. Podla mna, len zdvojnasobia fizycku velkost iphonu a bude to retina rozlisenie. Netusim.

Rozlisenie velmi menit nemozu, lebo vela apps by prestalo spravne fungovat.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso napísal:
iPad mini mi pride dost maly.... osobne sa mi paci velky iPad.... velka obrazovka s retina rozlisenim.... je to perfekne na netflix napriklad... filmy a serialy na tom vyzeraju velmi dobre... na mini ipade (alebo nexuse ci niecom s podobne drobnym displejom) by som asi filmy nepozeral, ta obrazovka je trochu mala podla mna... takisto internetovanie ako facebook ci citanie novin je na vacsej obrazovke lepsia user experience.

tot moj nazor


To s filmami je svata pravda, preto nepozeram filmy na 7" ani 10" tablete ale na 40" telke.

Actually ta velkost displayu je podla mna tak jedina vec co si Apple udrzuje konzsitstentne ok. Osobne nemam pocit, ze by trebalo na telefone display vacsi nez 4,3" a cele to nahananie sa za phabletmi je nieco ako megapixely vo fotakoch. Hlavne ked ma clovek druhe zariadenie ako tablet tak proste nepotrebuje velky screen na telefone. V telefone je dolezity HW lebo ked tam daju iba jednojadro a 512MB ram tak je cely 5"+ display na dva [vymazané].

Tie Applove suskandy su z roka na rok zabavnejsie. Objavia sa vzdy tak dva mesiace po uvednei noveho eyephonu a zasadne opakuju vsetko co sa suskalo o prave uvedenom ale Apple sa zase na vsetkych vyprdol takze to tam nedal. Proste normalne strielanie od boku a zbozne priania. Take suskandy mozem pisat aj ja.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No hej, tablet je ale niekedy pohodlnejsi ako telka a je dobre mat velky displej z toho dovodu.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Riso napísal:
No hej, tablet je ale niekedy pohodlnejsi ako telka a je dobre mat velky displej z toho dovodu.


Tak to sa mi este nestalo.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne sa stalo.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 834 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 51, 52, 53, 54, 55, 56  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun