HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia
Autor Správa

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mna len napadlo ci by sa nedalo zmenit usporiadanie tem nie podla abecedy, ale podla datumu posledneho prispevku. Pripadne tam dat moznost vyberu, aby si kazdy mohol nastavit ako chce mat temy usporiadane.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nightfall napísal:
Mna len napadlo ci by sa nedalo zmenit usporiadanie tem nie podla abecedy, ale podla datumu posledneho prispevku. Pripadne tam dat moznost vyberu, aby si kazdy mohol nastavit ako chce mat temy usporiadane.

Nedalo by sa to. :(

Viem to presne, lebo som to riešil minulý týždeň.

Bez toho, aby som zachádzal do technických detailov stačí povedať, že keď som vyrábal Davano, nielen, že som zrejme prekonal malú mozogvú príhodu a čiastočne som odementnel, ale zrejme som fičal aj na tvrdých drogách a pil čaj od Vinca. :(

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
nedalo by sa to riesit pridanim unikatneho auto_increment stlpcu do tabulky so zaznamami? z databazy by sa vybrala jeho najvyssia hodnota, precital by sa k nemu prislusny datum a usporiadalo by sa to podla prave toho unikatneho stlpca

myslim, ze to je jednoduche a efektivne riesenie. mohol by som navrhnut aj nieco ine, ak by trebalo..

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Cyric napísal:
nedalo by sa to riesit pridanim unikatneho auto_increment stlpcu do tabulky so zaznamami? z databazy by sa vybrala jeho najvyssia hodnota, precital by sa k nemu prislusny datum a usporiadalo by sa to podla prave toho unikatneho stlpca

myslim, ze to je jednoduche a efektivne riesenie. mohol by som navrhnut aj nieco ine, ak by trebalo..

Nedalo.

Vážim si tvoju snahu o pomoc, ale netušíš, akým spôsobom to je riešené. A ja to zrejme nikdy verejne neprezradím, lebo by som sa už potom nemohol ukázať na ulici. Bol to môj prvý php projekt.

To treba celé prerobiť.

Ono jasné, nejako by sa dalo to usporiadanie zriešiť. Ale chcelo by to tak komplikovaný systém, že to už radšej napíšem celé odznova (priaznivci davana - neberte to ale tak, že sa to stane niekedy v dohľadnej dobe).

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.03.2005
Príspevky: 788
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
V pripade zaujmu by som s tym mohol niekedy pomoct.
Isty cas som chcel spravit nieco podobne davanu, no nedokoncil som to - nebol o to zaujem :?

(moj prispevok c. 100  :lol: )

_________________
Miskatonic University, external student


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Annun napísal:
(priaznivci davana - neberte to ale tak, že sa to stane niekedy v dohľadnej dobe).

V pohode, vydržíme. Keď ty niečo sľubuješ, to už sa bere ako samozrejmosť, že apoň pol roka treba čakať tvoje rozmyslenie, potom pol roka na rozhodnutie a potom ešte pol roka kým ti to niekto pripomenie a za ďalšieho pol roka máme čo sme chceli.  :lol:  :wink:  :P  8)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 23.10.2004
Príspevky: 567
Body: 5
Bydlisko: (Belfast, UK, NI) okr. Nitra, mala dedinka na konci sveta

Neprítomný
Ziadny smiech to je pravda..... :(  :(  :(

_________________
Žijem chaosom a vládnem chaosom.
Som Mág Chaosu. Kto sa postaví mojej vôli??
http://www.youtube.com/watch?v=kNBAl-vADZE


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 189
Body: 5
Bydlisko: KE

Neprítomný
Annun, a nedal by sa aspoň rozšíriť profil užívateľov, že by tam bolo aj icq/msn/yahoo!messenger...?


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.03.2006
Príspevky: 175
Body: 5
Bydlisko: Hell

Neprítomný
Annun , taka vec mi tam strasne vadi ... neda sa tam s inými uživatelmi vobec hovrit ...teda pisat ..chcem mu nieco napisat ale nemam kde. a ked to napisem na forum ...tak to len možem dufat , že si to prečíta, ale pochybujem. Čo tak urobiť tam poštu alebo nieco jednoduhsie: chat. A nemožem si vymazať ani postavu ani sa neda premenovať dobrodružstvo.


Zváž to!!!

_________________
Keby nebolo rebelanstvo, neboli by ludia. Albert Camus
Z radegastu sa dobre grga. Toto forum nema zmysel, naco sa hadat o nazoroch, ked ho aj tak nikto duhemu nezmeni.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Annun, mal by som jednu prozbu. Písanie v Davane je trochu zlé. Nedajú sa tam písať spodné uvodzovky ako vo Worde. Kazí to priamu reč. Poprosil by som ťa, keby si to trochu upravil a ešte ten druh písma je trochu nepekný (iný ako normálny), a šírka textu (okienka) by sa mohla trošku zväčšiť.
Ďakujem za pochopenie.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nerozumiem celkom, ako sa dajú v internetových textových políčkach vyrobiť dolné úvodzovky (ja používam dve čiarky, viem, že to nie je správne, ale som zvyknutý z TeXu).

Písmo sa môže upraviť, keď mi Annun prezradí heslo k FTP kontu.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Velitel napísal:
Annun, mal by som jednu prozbu. Písanie v Davane je trochu zlé. Nedajú sa tam písať spodné uvodzovky ako vo Worde. Kazí to priamu reč. Poprosil by som ťa, keby si to trochu upravil a ešte ten druh písma je trochu nepekný (iný ako normálny), a šírka textu (okienka) by sa mohla trošku zväčšiť.
Ďakujem za pochopenie.

Dolné úvodzovky sa nedajú žiadnym jednoduchým spôsobom vytvoriť. Dalo by sa to programovo vyriešiť, ale bolo by to nie úplne triviálne programátorské cvičenie, na ktoré ja nemám čas, o to skôr, že Davano už oficiálne nie je mnou podporované, lebo je celkovo spravené veľmi zle (čo je moja chyba).

Napiš mi prosím ktoré okienko konkrétne by si rád zväčšil a aký font by si rád použil, lebo ja si netrúfam typnúť, s čím by si bol spokojný.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Sice to moze posobit dojmom, ze prava ruka nevie, co robi lava, ale zmenil som pismo v textovom policku pre text prispevku na Arial a chlievik som rozsiril na vysku i na sirku. Malo by to pomoct.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ďakujem veľmi pekne, už sa mi píše (omnoho) lepšie.
Ďakujem. Mám takú menšiu kontrolnú otázku:
Dalo by sa tam pridať aj obrázok? Nemusíte to spraviť, ja sa len pítam.


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 03.07.2007
Príspevky: 4
Body: 5

Neprítomný
1) pise sem niekto?
2) pise do davana niekto?
3) neda sa zredukovat pocet prispevkov?? takto je tam 500 pribehov kde pisu dvaja ludia


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 19 ]  Prejsť na stránku 1, 2  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun