HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak, kedze cas bezi a taketo veci treba mat upresne v dostatocnom predstihu, navrhujem nasledujuci scenar:

Stretko sa uskutocni 16.8.2004 v malom meste zvanom Bratislava (na zapadnom cipe Slovenska, ak by to niekto nevedel najst na mape).

Navrhujem, aby sme sa relativne skoro zisli niekde v centre mesta, osobne som bud za Hlavne namestie, alebo (Galthea nesmej sa) Michalsku branu, ktore dokaze najst aj taky sedliak z vychodu, ako napriklad ja.

Relativne skoro je podla mna cas doobeda, do 12:00.

Potom sa pobudne v meste, ked bude hlad, skoci sa niekde na pizzu / burger / hotdog / oprazene detske prstiky a stravi sa prijemny, spolocensky cas. Poobede je moznosti niekolko, bud sa moze ist niekam vyzit (kino, ten bowling, mozno aj nejaka disco - aj ked v pondelok to asi bude problem, pripadne nieco ine, to musia vymysliet blavaci), alebo sa pojde niekam na kratky vylet. Vecer potom opat nejaky ten nocny zivot a odchod domov.

Podla zaujmu sa teoreticky mozeme opat stretnut aj den na to, nevidim v tom ziaden zasadny problem.

Co teraz od vsetkych potrebujem:
a) napiste tu, ze pridete, nech vieme, ze na vas mame cakat
b) dajte nejaky navrh na program, hlavne ak ste z BA a viete, co a ako
c) ak vam nieco nevyhovuje, vyjadrite sa


Kazdy, kto splni aspon bod a, obdrzi odomna bud email, alebo osobnu spravu tu na forach (prosim napiste, co vam viac vyhovuje), kde bude uvedene moje cislo na mobil. Vasou jedinou dalsou ulohou bude nasledne mi na toto cislo poslat sms, alebo zavolat (len sa prosim nezabudnite podpisat), vdaka comu budem mat kontakt aj ja na vas a budeme sa moct navzajom dorozumievat.

Tak do toho!

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takze vsetko zatial vyzera tak ze dojdem. V dohlade nie je nic co by mi skrizilo plany. Idem na takych 80% a kazdym dnom sa sanca zvysuje:DDDD snad nakoniec dorazim. NApad na program velmi nemam, kedze nie som prilis mestsky typ a radsej bludim po lesoch ako nocnych podnikoch. Ale kedze som bol posledne dva tyzdne v hlbokych lesoch/kde nebolo ani nohy:DD okrem tej mojej samozrejme/ na severe Slovenska tak to kvoli vam prekusnem :twisted:

Selar

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 19
Body: 5
Bydlisko: Prostějov/Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ahoj všetci.Ja sa dostavím asi tak na tých 50%.takže je to fifty-fifty.Uvidím podľa toho,koľko času sa budem musieť venovať rodine.Ešte Vám dám vedieť.určitě do konca tohto týždňa.

_________________
...Jsem temný anděl, zrozen pro zlý svět...


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
:P Tak čafko. Annune, určite dojdem... Ak nezabudnem :D


Hore
   

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja a smiat sa? hostinsky, prosim ta nezartuj:)
takze o dvanastej hovoris?...heh, len aby sme tam my dvaja netrcali uz o jedenastej, ze snubence;)
takze ja sa hlasim. poctivo.
odo mna pokoj mat nebudete. cha cha :ikonka04:

inak ten program...tak ja uz som klasicky za cajovnu. a hostinsky, ty nezalamuj rukami, ja ta vidim!
to kino by som neriskovala (vsak :ikonka02:)
alebo mozeme zorganizovat nejaku opekacku, popr. session na hrade alebo ja neviem, cokolvek...

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 29.07.2004
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:D takže Bratislava Rulezzz!!! Sa hlásim dobrovoľne a bez nátlaku ako prípadný sprievodca. Inak po tej dvanástej už budú otvorené aj iné podniky ako čajovňa :P
No a čo sa týka programu tak ...asi to bude tiež záležať od počasia. Ak xete môžem zistiť tie kiná, čo kde kedy hrajú.


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Heh tak ja som navrhoval bud nejaky podnik/sorry Galthea ale cajovne moc rad nemam. Kofolku tam nejak nevedu :P / Taze ten podnik by siel. Ta opekacka tiez ale kam vecer?? :? Kino neodporucam......ale inak to vyzera best ten podnik.

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
akoze co mate proti cajovni? hm? hmm???
ved cajovne su fajn!

a kino tiez neodporucam, hlavne nie orange imax;)
to az ked dvaja stali navstevnici hostinca absolvuju kurz poznavania hodiniek :lol:

a ked podnik, tak podnik, ale to si organizujte sami :?
osobne odporucam verne, alebo kut.
alebo take nieco.
ved to nexam na vas.
dufam, ze neskoncime v dune... :ikonka06:

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 29.07.2004
Príspevky: 20
Body: 5
Bydlisko: Bratislava

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Galthea čo máš preboha proti Dune. Osobne nepoznám lepší Sci-fistický podnik. Jeho nezameniteľná postapokaliptistická atmoséra, chladné steny, dva bary, každý štvrtok už 4 roky, moje fotky na nástenke slávy ... ách nostalgia :)
Osobne mi vôbec čajovňa nevadí, práve naopak by to bola príjemná zmena. Ale ber to tak, že až na pár vínimiek (niektoré čaje), pivo omnoho viacej rozväzuje jazyk a zhlučňuje debaty :wink:
A ten kút je v pohode - tak v kúte. A prípadne si môžte v Nepále nakúpiť lacné CD - secondhand.
Akurát sedieť v nútri v prípade pekného počasia je škoda.
Najlepšie bude sa stretnúť, prejsť sa a zakotviť.


Hore
 Profil  

Princezná hostincová, retired
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 1303
Body: 3
Bydlisko: Munich
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ganjalf: ja proti dune nemam nic. ale vzdy ked skoncim v dune, tak sa tam nenormalne vsetci rozbijeme a tak...akoze, nie ze by mi to vadilo...ale zase to netreba prehanat, ze ano.
aj ked teraz ma napadlo, ze z toho ich maximalne vodou neriedeneho alkoholu sa opit...no...ved dobre no, duna je fajn. to ja len tak, zase cerpam z mojich spomienok:) a ty si na nastenke?? jeeeeej, tak to si pozriem tu foto:)

_________________
"Now I will believe that there are unicorns..."
--William Shakespeare; The Tempest


Hore
 Profil ICQ Facebook  


Odpoveď s citáciou
:P Ehm pani... a dáma... ja osobne som squor za nieco, gde je pivo. Nič proti iným pitinám, ale... Pifčo ye pifčo.
A program??? kino je dufam len taký žart :twisted: už ani neviem jak to tam vypáda...
Opekačka je fayn, dalo by sa. a hrad?? akurat tak devín je fajn. Ale ako je otvorený??? Hell knows...

Inak fajn a teším sa 8)

Mirrorshades rulez!!!


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak fajn, na čom ste sa vlastne dohodli? :)

Môj návrh je takýto: stretneme sa o... hmm... o dvanástej (aj keď teraz rozmýšľam, či by nebolo rozumnejšie spraviť to až poobede, keď budeme všetci najedení) na Hlavnom námestí, sadneme si niekam do letnej záhrady, hodíme reč, dáme pivko / kofolu a potom podľa nálady, chute, počasia a financií vymyslíme ďalší program.

Súhlas?

A napíšte, či je podľa vás lepšie doobeda, alebo poobede, lebo fakticky som bezradný. :roll:

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
8)
Takže záhrada?? Medická? odtiaľ je blýzko všadä! A skôr tak light poobede, okolo 14.00 or tak nejako. Co vy na to??? By the way annune. nejako sa musime i najst. Doporucujem, aby si každý účastník kúpil veľký bochník chleba a držal ho nad hlavou :P :P :P ... Alebo nie???
Bo ja neviem ako vyzeráte.... :cry: smrk...
Blbé je, že in da Bratislava sa nedá fantazi/scifi kultúrne vyžiť, pokiaľ neatakujeme Brloh a nebudeme ho hodne dlho okupovať. :D

PS: Whooah. akurat som si asi stiahol Vampire na pdf... teda dufam :twisted: yupííííí!!!


Hore
   

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, s Ganjalfom a Galtheou sa už poznám osobne, takže my traja sa nájdeme. Ganjalf má dosť nezameniteľný ksicht (to je kompliment, priateľu :) ) a ja si môžem nasadiť svoj povestný modrý klobúk, v ktorom ma určite spoznajú aj bytosti z inej slnečnej sústavy. (plus, moja fotka sa dá nájsť na stránke v sekcii O autorovi)

Nie som si istý, ze viem, kde je medická, ale letnou záhradou som myslel akúkoľvek krčmu, v ktorej sa dá sedieť vonku.

Za miesto stretávky by som fakticky rád určil Hlavné námestie, dá sa tam posedieť kým sa všetci zlezieme a je to priamo v centre.

Inak do Brlohu skočiť môžeme, potrebujem zase nakúpiť nejaké kusovky z Magicu. :) (keď som tam bol naposledy, tie najdôležitejšie karty som kúpiť zabudol, kretén)

Čo sa týka toho času, mne je to asi jedno, počkáme, či sa vyjadrí aj niekto iný, ok?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Annun pocuj, ako je to s tym Heart of Winter? Ak ho budes moct priniest, tak sa potom niekde dohodneme, a ja ti donesem jedno prazdne CD a zamenime. A ak nebudes moct doniest CD tak sa nic nedeje.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 33 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun