HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Která IE hra se Vám nejvíce líbila?
Baldur´s Gate Saga 56%  56%  [ 14 ]
Icewind Dale + Hart of Winter a Trials of the Luremaster 12%  12%  [ 3 ]
Icewind Dale 2 12%  12%  [ 3 ]
Planescape: Torment 20%  20%  [ 5 ]
Celkový počet hlasov : 25
Autor Správa

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Jak jistě víte na Infinity Engine byly postaveny hry Baldur´s Gate, Icewind Dale, Planescape Torment. A spoustu modů. Takže sem do tohoto tématu směřujte dotazy, názory nejen na samotné hry, ale i na módy a přepracování (Glory of Istar, Battle of Helm Deep a další).
Popřípadě i své zkušenosti s modingem :)


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 39
Body: 5
Bydlisko: Považská Bystrica

Neprítomný
Mne sa najviac páčil Baldur´s Gate (a to všetky diely) - od začiatku ma chytil dej a ja som nebol schopný cca 2 dni vstať od počítača (mama sa obetovala a nosila mi jedlo :lol: ) Bol trošku problém s metabolickými dejmi ale čo by človek pre kvalitné RPG neurobil. Po skončeni jednotky som sa chvíľu cítil ako úchyl (kto by povedal že Imoen je moja sestra ?!?) ale to prešlo (dúfam)... V dvojke to bolo podobné, lenže ten stav trval 2x toľko. Čo som si však všímol je - SERTE NA NÁVODY, NEPOSKYTUJÚ ANI TRETINU HERNÝCH MOŽNOSTÍ a k tomu, nenašiel som návod pre zlé presvedčenie...

Torment som chvíľku hral ale nenašiel som na to češtinu, takže tak. Z tých pár dialógov s akosi ukecanou lebkou som pochopil veľké nič tak som to zabalil...

Icewind Dale je hra skôr iného razenia. Ono je to brutálna sranda po sieti ale nikdy som sa neprinútil to prejsť ako Single Player. V Údolí tieňov ma to začalo nudiť (podobne ako Diablo) a tak som to zabalil...

K módom som za bohužiaľ nedostal, takže ak by niekto vedel čo kde ako, tak mi môžete mailnúť na dobiaso@centrum.sk...

_________________
Bežné veci na počkanie, zázraky do troch dní...


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
(DArk)_OnDro#1 napísal:
Mne sa najviac páčil Baldur´s Gate (a to všetky diely) - od začiatku ma chytil dej a ja som nebol schopný cca 2 dni vstať od počítača (mama sa obetovala a nosila mi jedlo :lol: ) Bol trošku problém s metabolickými dejmi ale čo by človek pre kvalitné RPG neurobil. Po skončeni jednotky som sa chvíľu cítil ako úchyl (kto by povedal že Imoen je moja sestra ?!?) ale to prešlo (dúfam)... V dvojke to bolo podobné, lenže ten stav trval 2x toľko. Čo som si však všímol je - SERTE NA NÁVODY, NEPOSKYTUJÚ ANI TRETINU HERNÝCH MOŽNOSTÍ a k tomu, nenašiel som návod pre zlé presvedčenie...

Torment som chvíľku hral ale nenašiel som na to češtinu, takže tak. Z tých pár dialógov s akosi ukecanou lebkou som pochopil veľké nič tak som to zabalil...

Icewind Dale je hra skôr iného razenia. Ono je to brutálna sranda po sieti ale nikdy som sa neprinútil to prejsť ako Single Player. V Údolí tieňov ma to začalo nudiť (podobne ako Diablo) a tak som to zabalil...

K módom som za bohužiaľ nedostal, takže ak by niekto vedel čo kde ako, tak mi môžete mailnúť na dobiaso@centrum.sk...

http://addoncz.jinak.cz/viewtopic.php?t=60

A mám je doma celkem asi na tři až čtyři CD


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No u mna tiez jednoznacne vedie BG saga, bola to proste zverina z nadhernym dejom a tak... A este ked si clovek postahuje kopec modov do toho... Len ma stve ze tie mody nejako pokaslaly hru a nejde sa dostat do niektorych lokacii popripade mi to v niektorych lokaciach na urcitom mieste blbo zmrzne....
A ku Planescape. To bola jedna genialna hra, lenze jej "problem" bol v tom ze nebola zalozena na bojoch ale na kooooooopci dialogov. A tiez mala nadherny dej. A bola tam jedna skvela postava, Annah, kto ju nezazil nevie o com vravim. Po Imoen moja laska numero dva :) A myslite si o mne co chcete :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Shadow napísal:
A tiez mala nadherny dej. A bola tam jedna skvela postava, Annah, kto ju nezazil nevie o com vravim. Po Imoen moja laska numero dva :) A myslite si o mne co chcete :D

Já byl takhle zamylovanej do Anežy ve Vampire the Masquarade


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Heh nic v zlom, ale mniska :) Aj ked potom z nej bol upir ale aj tak :D A proste na Imoen a Annah nedam dopustit :D Dieta Bhaala a Tiefling, juj :D
No jo, ale "Čechy" jsou Čechy :lol:

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Shadow napísal:
Heh nic v zlom, ale mniska :) Aj ked potom z nej bol upir ale aj tak :D A proste na Imoen a Annah nedam dopustit :D Dieta Bhaala a Tiefling, juj :D
No jo, ale "Čechy" jsou Čechy :lol:


Ty čechy jsem dopsal já, nemůžu si zvyknout že jsem admin a automaticky sahám tam kde v Czech DnD fóru :)


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Dobre, pre tentokrat ti odpustim :D Ale mas pravdu cechy su cechy, aj ked tu prahu mohli spravit daleko vacsiu...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Torment, jednoznacne. Potom BG 2 a BG 1. IWD 1 je nuda, IWD 2 je dobra hra tak po koniec Chapter 1, dalej to je des.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Pripajam sa k nazoru ze Baldur's je najlepsi :D aj ked Imoen ma svojimi kecmi obcas pekne srala...najlepsia postava bol podla ten barbar so skreckom...ehm Minsk? 8)


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Hej hej Minsc a Boo... Ale co mas proti Imoen? Mila, zlata, zranitelna. A k tomu squely zlodej a neskor mag :D Proste zenska na pomilovanie :D

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Shadow: no mne tie ich (ich = Imoen a ta lietajuca elfka z cirkusu) nekonecne citove vylevy strasne vadili :P


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
NOoooo ta lietajuca elfka sa snazila ta zbalit wole :D Skoda ze sa imoen nedala zbalit :D A tie citove vylevy boli sucastou pribehu...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja viem ale nakoniec sa do nej zamiloval Minsc a to so mu nemohol urobit ze by som si s nou nieco zacal :P

To ze boli sucastou pribehu chapem ale mohli byt strucnejsie..fakt ma nebavilo preklikavat sa cez tolko kecov :?


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
No neviem, ja som ju nikdy nemal v parte, nepotreboval som :D a ono to treba prekecat aj precitat, stalo to za to :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 73 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun