HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 337 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Ďalšia

Ktorý doteraz vydaný album sa vám najviac páči?
Angels Fall First 17%  17%  [ 8 ]
Oceanborn 21%  21%  [ 10 ]
Wishmaster 11%  11%  [ 5 ]
Over the Hills and Far Away 9%  9%  [ 4 ]
Century Child 6%  6%  [ 3 ]
Once 36%  36%  [ 17 ]
Celkový počet hlasov : 47
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Naposledy ma fascinoval nový klip Nightwishu (na názov si [i]alas[/i] nespomeniem). Prečo prepánajána(tm) chcú z Nightwishu urobiť producenti druhý/druhú Evanescence?


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm, ja sa ti aj tak čudujem. Ako je mnoho vynikajúcich kapiel, ktoré hrajú hudbu ako Nightwish a sú neznáme a tak nehrozí, že by ich komecia zničila.

Komercia ničí hudbu. Komercia je huobná smrť.

A teraz odpoveď :Porducenti chcú spraviť nighwish slávny aj v širšom ako vlastnom publiku a tak ho musia presadiť v telke. A keďže metal ako taký a metalové skupiny/zvlášť tie dobré/ nie sú pre každého. A tak ich treba meniť na také aké sa budú predávať. :twisted:

Selar


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 27
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ta skladba sa vola Nemo, je z noveho CD Once a myslim ze producenti im do toho moc nekecaju, skor manazer...a je pravda ze ich chce dostat z andrgraundu

_________________
I'm the air, the wind and the breeze
I'm the one, the bringer of ease
I lead your soul to eternity
I set your spirit free


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
Ja si myslím, že skôr manažment Evanescence chce napodobňovať Nightwish, ale tak to je už na zvážení jednotlivca, Nightwish má stokrát lepšiu hudbu.


Hore
   

Cestovateľ

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 27
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
sorry ale evanescence sa nemoze NW ani zdaleka rovnat...je to uplne o inom..NW je proste viac metalova kapela, nie len take odrhovacky, ale kvalitka...proste umenie

_________________
I'm the air, the wind and the breeze
I'm the one, the bringer of ease
I lead your soul to eternity
I set your spirit free


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ako chcete umenie....z tych maksich je Avantasia metal opera I je uplne uzasne dielo. Je toho vazne dost co sa da pocuvat. JA si nemozem pomoct le Nightwish ma nicim nezaujal a to sa mi u dobrych metal kapiel nestava. Inak Avantasiu odporucam zohnat....aj II je fajn.

A inak skoro vsetko na com robil Sammet je fajn. Ta hudba ma grady aj ked ja mam vacsinou rad tvrdsie veci.

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hm,ked som pocuval Nightwish-Angels Fall First,tak mi to moc metalovo nepripadalo.


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj o tom hovorim :twisted:

Nightwish, niektore ich songy mi ani poriadne nepripadaju ako metal ale kedze je tam zas par co sa tak uspesne tvaria tak to volaju ze metal :evil:

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 27
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja myslim, ze NW mozeme kludne za metal vyhlasit...ved taky Pharao sail to Orion, alebo napr. Stargazers(hihi) to su cisto peckametaloveskladby!!

a ta Avantasia...tak to je [vymazané], aj vsetkoo co Tobi Sammet splodil(Edguy)

_________________
I'm the air, the wind and the breeze
I'm the one, the bringer of ease
I lead your soul to eternity
I set your spirit free


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čo hovoríte na Visions of Atlantis?


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 22.07.2004
Príspevky: 27
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nepocul som, ale zevraj cista kopirka NW..ale niektori to chvalia, aj na MOR zevraj boli celkom fpohode
ked sme uz pri skupinach si zenskym vokalom...mne sa celkom lubia Within Temptation, After forrever, ale na NW sa nechytaju

_________________
I'm the air, the wind and the breeze
I'm the one, the bringer of ease
I lead your soul to eternity
I set your spirit free


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
stargazer napísal:
ked sme uz pri skupinach si zenskym vokalom...mne sa celkom lubia Within Temptation, After forrever, ale na NW sa nechytaju


WT > Nightwish :P

Inak cela ta snaha o dotrepanie Nightwishu do mainstreamu je IMHO trapna... hudba je stale dobra, ale trepat sa do (v zaujme zachovania dusevneho zravia) nemenovanych relacii na nemenovanych TV staniciach... ugh. Radsej zostat cely zivot v undergrounde (aj ked Nightwish by som teda za underground rozhodne nepokladal) ako byt v mainstreame vedla nejakeho Pimpin' Parku...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No tak to si dovolim nesuhlasit..podla ma Nightwish dost velke ambicie uspiet aj v normalnych komercnych hitparadach. Nie su nijak extremne tvrdi a v sucasnosti ked sa rockova hudba tesi relativne velkej popularite by sa na tejto vlne mohli zviest aj oni.

Ono, oznacovat Nightwish ako Underground sa mi zda byt dost pritiahnute za vlasy :o


Hore
 Profil ICQ  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
^ dvakrat by som nepovedal ze sa "rockova hudba" (co NW aj tak nie je) tesi v sucasnosti nejakej popularite - bola na tom uz aj ovela lepsie (od 70-tych cez 80-te roky az po koniec Nirvany). Teraz je akurat era rapu... :evil:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pod rockovou hudbou myslim vsetko do rock'n'rollu po death-metal :) o jednotlivych skatulkach by sme sa mohli hadat do nekonecna takze to radsej vsetko oznacujem ako rock :)

A co sa tyka tej popularity tak oproti 90tym disco rokom kedy bola Nirvana vrcholom undergroundu je to urcite zmena :P


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 337 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 19 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun