HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 201 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalšia

Ako vidite sa staviate k perspektive Hostinca?
Je to super, len tak dalej 23%  23%  [ 12 ]
Je mi to jedno, s Hostincom zostanem na vecne casy 48%  48%  [ 25 ]
Je to super, ale pomaly ide do do kelu 13%  13%  [ 7 ]
Hostincu skoncili zlate casy 15%  15%  [ 8 ]
Celkový počet hlasov : 52
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pred rokom Nightfall napisal:

Všimli ste si to tiež, alebo len ja mam ten dojem? Dojem, že Hostinec už neni čo býval. Že kvalita príspevkov je stále nižšia a zaujímavých tém je stále menej...

Myslíte si, že všetky témy sú už vyčerpané a starí uživatelia nemajú viac čo povedať? Ja občas áno


Zacinam mat tiez ten dojem. Starousadlici zvacsa poutekali, alebo prispievaju velmi zriedka (dokonca uz aj Hostinsky sa tu zjavuje s dvojtyzdennou periodou), fantasy zameranie tu nie je uz ani nahodou... som zmateny.

Co si o tom myslite?

_________________
Light hand of Empelol.


Naposledy upravil alef0 dňa Št. 18. Máj 2006, 16:03, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no, oproti minulemu roku je ale zasadny rozdiel, zatial co minuly rok tu bolo mrtvo a ledva sa zjavil jeden pripevok za tyzden, teraz je to inak

hostinec zaciatkom skolskeho roka a koncom praznin znova ozil, a dokonca este zije, je tu pomerne dost ludi, ale klesla kvalita prispevkou a takych serioznejsich tem

na druhu stranu- obdobie maturit a skusove a letne prazdniny vzdy znamenali pre hostinec uhorkovu sezonu, takze moc by som sa nelakal

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Těžko říct. Já bohužel nemám čas psát články, mám jiné věci které dělám a na tohle mi čas tolik nezbývá. Rozhodně sleduji pár zajímavých témat, když se něco najde. Co se týče kvality hlavní stránky tak pořád se potýká s leností návštěvníků.

Pravda je že směrování hsotince díky tomu prošlo mnoha změnami, od původně High Fantasy zaměřenéí na BG hry a FR v současnou povidkovou knihovnu, s pár jinými příspěvky. Z nás opravdu starých starousedlíků je nás tu málo (pokdu se dobře pamatuji tak Annun, Silver, já - nechci urazit další, už je to pár let co ještě existovalo staré fórum a já si nicky už nepaamtuji...a ani já nepatřím k nesjtarší generaci).

V podstatě zde není žádný nový obsah týkající se nových PC her (návody, recenze a pod) což je škoda, ze stoolních RPG jsou zde občasné člányk ode mě a hlavně od Alefa. Já už několik let slibuji že budu lepčejší)

Vidím úpadek ve směru globálnějšího zaměření a fór. Většinou už je to tu čistě komunitní záležitot, místo debatování nad tématy.

Ale vzheldem k Annunovu výročí přeji aby to šlo dál a dál...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja mam prave pocit, ze z uzko zameraneho fantasy fora sa stalo forum pre mladez a deti. Na druhej strane je tu pomerne uzavreta komunita - znacnemu mnozstvu tem rozumeju len zasvatenci.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
mozno by pomohlo trochu lepsie podchytenie novych clenov, lebo mne to pripada (ja tu lapim od februara), ze tu funguje stara klika, ktora toci diskusie a novi su vcelku nesmeli, len sem-tam vystrcia hlavu...a tiez mozno trochu nejakeho vzrusenia, sutaze, hoci len o facku  :P  (inak ten naj clanok mesiaca je super napad)


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chystá vedenie nejaké regulácie?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ake regulacie mas na mysli?

Mna napada len extremisticka pozicia: urobit Viziu a tej sa drzat a ostatne temy nemilosrdne vrazdit. Napr. kedysi bola (mozno) Vizia fantasy a sci-fi fora. Tej by sa malo drzat. Neprimerane temy vrazdit ,,na potkani". (Berte to ako napad do diskusie, nie postoj).

Inak povedane, svojho casu som nakukol do mangy.sk a hned som z nej aj odkukol, lebo sa tam riesili temy ako programovanie kvantovych pocitacov.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no šak sci-fi fantazy temy tu mate a niesu zasierane ludmi ako ja, pokial nieje niečo k teme...

to že su tieto temy zvačša menej zabavne ako dvor, je ICH chyba, nie chyba uživatelov...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co sa tyka Dvora: je to velmi dobry napad. Dvor je nieco ako chat: nezavazna, zabavna diskusia, ktora je ale v 90% stratou casu.

Je otazkou co s tym, ked je vacsina tem urcena na zanik na dvore.

Chcem povedat to, ze radsej sa budem zapajat do diskusii, ktore cloveka obohatia, nez do Dvorov (to ale neznamena, ze som proti dvoru ako takemu, len ... s mierou).

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Chcem povedat to, ze radsej sa budem zapajat do diskusii, ktore cloveka obohatia, nez do Dvorov (to ale neznamena, ze som proti dvoru ako takemu, len ... s mierou).


Kristove uhry :lol:

tak ja radšej čitam diskusie čo ma obohatia, lebo to znamena že o nich viem malo a nerad kecam o niečom, v čom lietam

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Inak povedane, svojho casu som nakukol do mangy.sk a hned som z nej aj odkukol, lebo sa tam riesili temy ako programovanie kvantovych pocitacov.

 :lol:  jesis! (dobry priklad inac, ale berme vseobecne:)


ked ces spoznat v nejakej skupine (ktora ti je v niecom blizka) novych ludi-->kamaratov, tak sa zacnes zaujimat aj o ine temy (co oni riesia), nielen o tu temu kvoly ktorej si povodne prisiel a pridal sa do diskusie ....


ehm, tak nejak

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 29.04.2005
Príspevky: 35
Body: 5
Bydlisko: Zvolen

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem či sa hostinec za rok nejaki výrazne zmenil. Raz za čas sem zaskočím pozrieť čo je nové, prečítať si nové príspevky, poviedky alebo recenzie. neprispievam mnoho pretože nemam veľky prehľad ani o počitačových hrách, teda okrem tych pre pamätníkov (pracovná vyťaženosť mi nedovoľuje hrať sa na počítači tak ako na strednej či vysokej škole kedy som mal o nich poriadny prehľad), ani o filmoch. Stolové hry ako Warhamer a spol sa mi nikdy nedostali do rúk tak ani k tomu nemám čo povedať. Napriek tomu sa mi hostinec páči (dokonca ma inšpiroval a poslal som aj daku tu poviedku a mam rozpisanu po dlhej dobe dalsiu, len neviem kedy ju dokoncim). Pači sa mi hlavne to že sa tu nestretávam s príspevkymi kde by sa ludia navzájom urážali. ...
No praca vola musim bežať
Všetko dobre ANNUN :D


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Volsung napísal:
Pači sa mi hlavne to že sa tu nestretávam s príspevkymi kde by sa ludia navzájom urážali. ...


:oops:  :oops:  :oops:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 29.04.2005
Príspevky: 35
Body: 5
Bydlisko: Zvolen

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fajn nič vážne to nebolo:)
Alex je fajn že sa červenaš ale ja som to myslel fakt vážne, Skus sa pozrieť na diskusiu napriklad o hokeji ktora ma viac ako 10 prispevkov, som presvedčeny o tom že už na piatom bude niekto niekomu nadavať. Ja nie som nejaka citlivka ale take prispevky nikam nevedu a odradzaju diskutovat rozumne a pouzivat logicke argumenty.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja viem, toto je asik najslušnejšie forum čo navštevujem aj čo sa off topicu tyka aj nadavok...

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 201 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun