HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 141 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalšia

Ktorý je váš najobľúbenejší člen SG1?
Jack O´Neill 47%  47%  [ 22 ]
Daniel Jackson 26%  26%  [ 12 ]
Samantha Carterova 9%  9%  [ 4 ]
Teal´c 19%  19%  [ 9 ]
Celkový počet hlasov : 47
Autor Správa

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je to sice stol o Filmoch, ale isto sa nikto nenahneva ak tu spomeniem aj serial :lol:
Takze tema je jasna, diskusia sa zacina

PS: Pre tych, ktori to este nezaregistrovali tak na jednej nemenovanej SVK TV sa dnes SG zacala od prvej serie(pre tych co ju este nevideli :D)

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uz aj na svk tv?Ana ktorej,aspon to naznac,nemam xut za hrabat v tv programe,telku uz skoro ani nepozeram.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  


Odpoveď s citáciou
Kleriker napísal:
Uz aj na svk tv?Ana ktorej,aspon to naznac,nemam xut za hrabat v tv programe,telku uz skoro ani nepozeram.


Tam kde chodila aj doteraz :) TV JOJ.


Hore
   

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aha,tak to ne na prime som pozeral,sice asi aj tam xodilo.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
tak o tom nist neviem, ze by chodila na JOJke, ale moze to byt aj tym ze telku pozeram uz len sporadicky :D Ja som Sg pozeraval na NOVE, popripade niektoru cast ne nemcoch

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja len dufam, ze to bude chodit len cez vikendy, lebo cez pracovny tyzden by som to nestihal. Hlavne preto, lebo prvu seriu som este nevidel. Ta ci tak - Teal'c rules... :ikonka29:


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Veru tak mohlo by to chodit len cez vikend ale aj v nedelu :( :)
Ja som videl prve tri serie okrem dvoch dielov cele a potom nam zrusili Novu takze uz dalej som nevidel :?

Zboznujem tie Jackove poznamky :ikonka42:
Tíelka by som zaradil hned po Jackovi ako mojho najoblubenejsieho clena SG1. Z toho jeho ksixhtu nemozem :ikonka24:

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  


Odpoveď s citáciou
Sorry ja som v tomto TV manik :) Pozeral som SG-1 aj na Prime, aj na JoJ-ke (ale tymto tempom sa dopracujeme k 7 serii az za 100 rokov :( ), a na druhej strane v nedelu dava jojka Andromedu :), este by mohli niekde davad DS9 - hovorim ze manik :)


Hore
   

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ja som vobec nevedel, ze SG uz na Jojke chodila. No co uz, hehe

Andromeda je podla mna obycajny tuctovy serial, ktory bol pre mna neskutocne nudny :? Teda, nie ze by SG bola veldielo hehe

Nema SG uz 8 serii? ci to je uz SG-Atlantis ci ako sa to vola...

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Andromeda - no urcite prve dve stali urcite za to, a ten koniec bol tiez riadne haluzny (i ked ze vraj udajne sa ktosi rozhodol natocit dalsiu seriu - nesledujem priebeh, takze mozno sa uz aj nakruca). Rozhodne si nemyslim, ze to bol zly serial i ked mozem mat xy vyhrad voci hlavnemu predstavitelovi :), zly serial to nebol

Ale spat k SG.

SG-1 uz ma 8 serii a deviata je tusim na ceste. Co sa tyka 8 serie videl som par dielov, ale je to take, hmmm, ked zacne mat serial vela, vela dielov zacinaju dochadzat napady. Mas tam velmi dobre diely, priemerne a dost blbe. Ale vseobecne sa mi paci i to co som videl z 8 serie.

SG - Atlantis - nove obzory, novy hrdinovia. Zatial som videl pilot, + 3 diely. Nove prostredie prinasa nove pribehy a novych nepriatelov, a zatial sa zda, ze je to celkom dostojna SG.

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 284
Body: 5
Bydlisko: Kosice

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
MickTheMage napísal:
SG - Atlantis - nove obzory, novy hrdinovia. Zatial som videl pilot, + 3 diely. Nove prostredie prinasa nove pribehy a novych nepriatelov, a zatial sa zda, ze je to celkom dostojna SG.


No nevidel som ale pozeral som obrazky a ty herci.. :shock: hrozne vobec mi tam nesedia. Ako nehovorim ze to bude zle ako hovorim nevidel som ale uz le ten prvy dojem.

PS: na SG1 sa nic nechyta. O´Neil (ci ako sa pise) ma fakt jedinecne hlasky, suchy trefny humor, ktory ma vzdy dostal. :lol:


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Je to jedeny tých vydarenejších seriálov, kvalitu Krajných medzí nedosahuje ale to
asi žiadny. Minule som videl asi tak polovicu a najviac ma vedeli dožrať diely na pokračovanie keď som to pokračovanie nevidel. To by mali všeobecne zakázať. Ku koncu sa to ako býva zvykom "zvrhlo do konšpiračnosvetozachraňujúceho komplexu vymívania mozgov divákov" ale, čo nebýva zvykom, seriál zostal pozerateľný a čuduj sa svete aj zábavný. A si nájdem čas určite ho budem sledovať, a spravým všetko aby som si čas našiel.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Naposledy upravil Twoflower dňa Pi. 14. Jan 2005, 15:09, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jackove hlasky stoja fakt za to :lol: Ja z nich nemozem
A ten Tealcov kamenny ksicht - nemam slov :lol:

Je to naozaj tak, ze niektore casti boli uplne skvele, niektore take, ze da sa a par ich bolo naozaj straaasne nudnych(napr. ten diel s tymi potomkami mongolov, ktori tam byvali v jurtach, tak to bola fakt ze nuuuuda)ä

Inak neviete ako zomrel daniel??? Som vtedy par casti nevidel a zrazu tam bol ten Jonas Quin ci ako sa to vola, ale som si potom nanho aj zvykol, emzaka jedneho
:D

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyssie niekto spominal Andromedu. Ja som videl par casti, ani si nepamatam, ze z ktorej serie boli. Myslim si, ze so Star Gate sa to nemoze rovnat, dej je v Andromede rozhodne menej putavy a namety sa mi zdali prilis komercne. Hups, ale to som uz kusa odbehol k OT. Spat k SG... :P


Hore
 Profil  

Švárny šuhaj
Obrázok používateľa

Založený: 08.09.2004
Príspevky: 1108
Body: 5
Bydlisko: zatiaľ mám
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dobre odteraz sa vyjadrujte iba ku SG, lebo inak vas vsetkych paralyzujem mojim Zakňaktelom, ktory som dostal pod stromcek od Santa Thora(kde ho zohnal sa ma nepytajte, ale asi to bolo hodne drahe, bo je to podpultovy tovar :lol: )

odchadzam spat cez Šapa áj...
ale ja sa vratim :P

_________________
Hokejžurnál.com


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 141 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 20 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun