HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A vyzistilo sa a vzhliadlo sa, že Osoby vykonávajúce Pirátske lúpeže & Neprístojnosti
v Moriach blízko Indiám Východných & Západným & v Miestach nanajvýš vzdialených, nemohli
byť privodené k Trestaniu bez toho, aby tým vyvstalo mnoho Problémov pri ich Prevoze
do Anglicka, kde by boli súdení tak ako tento Štatút nariaďuje...

-- Akt o pirátstve, 1698, odvolaný v roku 1993

Nadišiel tretí deň plavby. Daphné uháňala smerom k Západu. Bez kapitána, našťastie však s posádkou. Po vlnách búrlivých, po vlnách nepokojných. Tie sa upokojili až ráno.

Ráno....

Ráno sa ľudia zhromaždili na palube a pátrali po pirátskych stopách. Ukázalo sa, že nič významné sa nestalo, až... v strážnom koši na stožiari našli Dragonlordovu mŕtvolu. Bol pevne priviazaný k stĺpu, ale tak dokonale, že sa udusil. Akýsi Satanov syn mu navyše napchal ústa peniazmi. Prečo? Načo? Nik nevie....

Dragonlord bol nevinným pasažierom a jeho strata otriasla všetkými.


POZOR ZMENA PRAVIDIEL!
Hraci, ktori na konci herneho dna nebudu mat aspon styri prispevky s aspon jednym zahlasovanim za hraca, budu automaticky zabiti pre neaktivitu. Vynimkou su hraci, ktori si dopredu vyprosia imunitu, lebo budu mimo internetu.

Hraci, ktori budu pristihnuti pri tom, ako kecaju mimo fora, pripadne kecaju v noci, ked nemaju, budu zabiti tiez.

Hra 18 ludi: Baelara, Cerebro, E'lune, Finrod, JuK-i, Kleriker, Meatatron, Morti, Ozzy, Patria, Quicky, Saimon, Silverbow, Specter, The Andy, Thuriazs, Vincent, Wlacho

Na obesenie potrebujete 10 a viac hlasov.

Patria ma imunitu do utorka vecera. Takisto Cerebro. Wlacho do piatka.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dnes len jedna vrazda, cize pirati bud vrazdia dva krat len kazdu druhu noc, alebo niekto s tou abilitou len kazdu druhu (cau Specter)

Som za Spectera, o nom jedinom vieme, ze jasne klamal, Annun asi bol policajt a odhalil teda Spectera, ten sa vsak nepriznal, ak by ano, mohol zachranit Annuna i seba. Kedze sa nepriznal, tak nema cestne umysly, alebo skor, ma ablitu, ktora by nam prisla zla. AK nie zla, tak mozno uz zle pouzita. Ako napriklad vrazda z prveho dna, ked umreli dve nevinne osoby. Nazvite to konspiraciou, blabotanim, ale ja to vskutku tak vidim.

Som si vedomy toho, ze sa pojde asi i po mne, lebo som jedne z tych co orodovali za Annuna. Rovno vsak poviem, ze som jednak bol jeden z 11tich, cize ak na mna budu hadzat spinu ti co hlasovali za Annuna, nech si pozru Bibliu, odporucam pasaz - Kto je bez viny, nech prvy hodi kamenom.

Nevraviac o tom, ze ja som chcel 3/4 dna zabit Spectera, v com mi Annun chcel zabranit a vyslo mu to, inu, Specter si moze za svoj ortiel, konanim zabil Annuna v skutocnosti on.

Este by som rad reagoval na posty, ktore som vcera uz nestihol kvoli koncu dna. CO sa tyka konspiracnych teorii a prekrucania, co som vraj pisal, citujte ma a ja to vysveltim, stojim si za vsetkym co som povedal, vsetky vety mali logiku a argumentoval som aj prikladom z minulej hry, takze ziadnym nerealnymm vyplodom chorej mysle priaznivca konspiracnych teorii.

Aby som to nenatahoval
vina: Specter

Tesim sa na dnesny den, ja pisem rad :)
The end is really nigh

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mne v 2. den nepacil svojim skoro az vyhrazanim E'lune.
Mimochodom, zacina umierat vela ludi, mali by sme zacat s vesanim piratov  :?

vina: Elune


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Takže.. netreba to ďalej tajiť.

Som neutrál.

Áno, Annun mal pravdu a ja som to vedel. Videl som však Annunovu hru a ako obrátil ľud na Thuriazsa a bál som sa o svoj krk. To snáď chápete. Je mi ho ľúto a ďakujem mu, že sa ma zastal, keď mi horelo za zadkom.

Teraz vám ponúkam pakt, námorníci. Nemá pre mňa cenu sa skrývať a ponúkam vám moje spojenectvo.
Moje povolanei je Vúdú - každú noc sa mi vylosuje schopnosť a tú môžem použiť. Zabíjať asi vedieť nebudem, je tu totiž (tuším to alef vravel) odpadlík a ten má schopnosť zabíjať. Chcete dôkaz? neviem či vám to bude stačiť, ale kvôli tej schopnosti roleplayujem Indiána.
Takže takto - ja vám budem pomáhať ako sa dá a nebude mať pre mňa cenu vás zradiť, ani keby vyhrávali mafiáni. Bolo by totiž pre nich účinnejšie odstrániť námorníka ako neutrála. A lepšie by bolo pre nich dokonca strieľať na slepo, keďže môžu trafiť námorníka s cennou schopnosťou.
Moja schopnoť môže byť pre vás v noci užitočná. Samozrejme ju radšej použijem na ochranu seba ak budem mať na mále - to snáď chápete. Ale mafiánov sa pokúsim vystopovať a odstrániť.
A ak ma aj mafiáni v noci zabijú - pre vás to taká strata nebude.

Tak čo? Dokážeme všetkým neutrálom, že sa dá vyhrať aj keď budú aktívny?


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No najradsej by som videl visiet ludi v poradi Silver,Baelara.....:) ale aspon nazeme Specterovi strach tak vina:Specter....ale ked da niekto hlas tym dvom vyssie spomenutym pridam sa k nim

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
No najradsej by som videl visiet ludi v poradi Silver,Baelara.....:) ale aspon nazeme Specterovi strach tak vina:Specter....ale ked da niekto hlas tym dvom vyssie spomenutym pridam sa k nim

EDIT z dvovodu mojho spomaleneho netu som si nevsimol Specterov prispevok a moja reakcia....neveeeeerim:) dvovod obvinenia: spojenec ktory moze zabodnut dyku do chrbtu:)...

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neviem ci len ja som taky naivny ze specterovi verim alebo co, ale zda sa mi uplne hlupe vesat ho. sak je neutral, aj chudak zosnuly annun to tvrdil. este ked nam ponuka nejake spojenectvo, o to hlupejsie by bolo zabit ho

uz umrelo dost nevinnych a nam sa treba zbavit piratov, inak prehrame a zatial to tak vyzera
spectera sa minimalne nemusime bat a bolo by zbytocne zabijat ho sak musime nahanat TYCH SPRAVNYCH LUDI  :roll:


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti - Budiš :roll: ale mafiáni získajú noc naviac a vy sa pomaly míňate.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter napísal:
Morti - Budiš :roll: ale mafiáni získajú noc naviac a vy sa pomaly míňate.

Ty sa mozes minut rychlejsie:)...
nvm ci som pochopilu thuriazsa ale ja nehovorim ze specter nieje neutral ale ze mu neverim ze zostane spojencom:) ved ako sam povedal pomaly sa miname

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Er-hem. Čítal si môj post? ak áno a napriek tomu mi neveríš, tak už neviem ako ťa mám presvedčiť.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter, jedna otazka, preco si to nepriznal? Lebo uvedeny argument mi akosi nestaci.  Vies, vysvetlim ti to asi takto.

Ak by si napisal tento post vcera, mnoho ludi by ti uverilo, Annun by prezil asi a vsetko by bolo super. Namiesto toho si mlcal a zrazu staci jeden moj post, ktorych som inac mal milion den predtym voci tebe, a ty sa poskladas a hned vsetko vyklopis. Prepac, ale akosi ti to nedokazem uverit, nedava to logiku. Co sa zmenilo oproti vcerajsku, ved ty si vlastne pomohol zabit Annuna, lebo si poprel jeho schopnost. A dnes nemas problem sa priznat? Ja ti nemam dovod verit a prepac, ale ani nemozem, ani keby som chcel, videl si ze Annun ma na male a zapieral si, teraz mas jeden hlas a prosim, si zrazu udajne uprimny. Ved to je tak neskutocne priehladne.

Argument, vy sa minate, nezabijajte ma, je dost pateticky, jednak pre vcerajsi den a smrt Annuna, ano, jeho krv je hlavne na tvojich rukach, a navyse nevieme kto je pirat, moze to byt ktokolvek, jednak mame 11 hlasujucich za Annuna. Dalej pirati nemuseli hlasovat len zanho, neposkakali by hadam do jedneho kosa, stacila relativna vacsina hlasov. Takze tak ako dnes mozeme zabit pirata, mozeme i nevinneho. A ty si podla mna zasluzis.

Preco by si nemal mat mozno i schopnost zabit, ked sa losuje nahodne..
Ozaj, kedze si uz mal isto schopnost, tak co si mal a co si s nou vykonal??
Noo, ano, odpadlik, pekne, lenze neviem, ci ti to uverim. Navyse neviem, ci by ti Alef povedal o inych neutraloch, nevidim dovod.
A napokon, co ma pre pana Jana spolocne vudu s cervenokozcami?

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Naposledy upravil Kleriker dňa Po. 21. Jan 2008, 20:56, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale mne je uplne jedno co napises lebo klamta mozes...mozes nejak dokazat ze budes snami ?...ale ja tam nechcem silou mocou obesit ....radsej by som niekoho ineho ale no co uz :) je lepsie obesit neutrala ako slusneho obcana no nie?
edit ..stale ma niekto predbehne...cize ked mi budete nadavat ze som nic nove nepovedal pozrite si pls cas odoslania lebo ak je rozdiel 5min a menej je takmer 100pro sanca ze som ten post nadomnov  nevidel

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kleriker - Včera som sa neprinal z jedného dôvodu. Bol na mňa tlak a bál som sa. Bál som sa Annuna, ako som už vravel, pretože som to bol práve ja, po kom išiel, keď mal na mále.
- napadlo ma to až túto noc.

Krv Annunovu mám na rukách aj ja. :( To už som vysvetlil a nemám to ako poprieť. No viac krvi je imho na rukách Baelari.

Možno sa aj mne dostane schopnosť zabíjať, len som vravel, že by bolo divné keby mali dvaja neutráli tú možnosť. O odpadlíkovi hovoril alef verejne.. myslím, že to bolo v téme grand finále.

Červenokožci a vúdú? nerobili indiáni vúdú? Ja neviem, možno nie, ale kto potom? mne sa to tak spojilo. :-)

Túto noc som mal vyžrebované ničnerobenie.. tú noc predtým som mohol ochrániť človeka. Ochránil som sám seba, ale zjavne to bolo iba proti výstrelom,


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Specter tak preco za niekoho nezahlasujes? ved sa m hovoris ze Annuna odsudili iny nie len ty( ak som spravne pochopil) bran sa obvin niekoho ponor niekomu inemu hlavu podvodu:) (len obrazne)

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 14.07.2006
Príspevky: 884
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
vina: Baelara
Už som vravel, má na svedomí Annunovu smrť.

Potom je tu ešte Silverbow, ktorý prišiel nakoniec a pomaly zabil posledné klince do Annunovej rakvy.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 232 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 21 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun