HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 34 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia
Autor Správa

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No tak ľudia radte......

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Chceš ju stavať, alebo poraziť?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Co takto skusit porozmyslat sam? Na nete sa da najst plno balikov (ked ju chces stavat) a aj plno strategii (ked ju chces porazit). Kopirovat vie ale kazdy, deckbuilderov je len par...


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Poraziť. Mne osobne ja tá taktika strašne nesympatická aj keď nepopieram ,že je fest silná...

Šak ja nechcem konštrukciu celého decku iba typy na nejaké karty čo proti nej dobre fungujú.....
Napr. viem ,proti nej fest dobre fungujú biely Silwer Knighti...

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nu, všeobecne je najlepším oponentom červenej fritky biela. Stačí do hry položiť Worship a príšeru s protekciou od červenej a ak červený mág nehrá aj inú farbu, viac-menej skončil. To ale platí aj pre všetky enchantmenty, ktoré nejako zabraňujú zabiť ťa, keďže mono červený deck sa ich vlastne nemá ako efektívne zbaviť.

Inak sa na ňu chytajú protekčné kruhy (červené COP boli asi jediné, ktoré sa hrali aj turnajovo), regenerácia, veľké, veľké (a rýchle) zelené mäso, masové pridávanie životov (ale musí to byť v kvantách a lacno) a prípadne rušenie kombinované s kontrolovaním príšer na stole (Flood je starý klasik v tomto, keďže červená až na drakov moc nelieta).

Ak sa bavíme o buildoch viac zameraných na príšery ako na fritku (goblini a spol.), chytá sa hlavne lacné masové zabíjanie (teda hlavne čierna a červená) často spojené aj s vymielaním hrobu (to keby prišiel Patriarch's Bidding), alebo dobre postavený biely kontrol.

V skratke:
farby dobré proti červenej: biela
farby niekedy dobré, niekedy hrozné (záleží od konkrétneho čeveného buildu): zelená, modrá
farby väčšinou zlé (ale výnimky existujú): čierna


Jo a samozrejme, proti akémukoľvek červenému balíku je obstojným súperom iný dobre postavený červený balík.

PS: osobne červenú milujem, takže vlastne ani neviem, prečo ti radím kurnik. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Apropo protekčných kruhov oni platia aj proti kúzlam npr. Shock?

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jo.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.01.2005
Príspevky: 28
Body: 5
Bydlisko: Dolná Mariková, Olomouc

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Netreba zabudat na nicenie artefaktov, taky Talon of Pain prekvapi kazdu priserku s protection from red :twisted:

_________________
Nepropadejte panice!!!!!


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak som si skúšal postaviť balik proti fritke to je jedno proti akej, ale 100 percentne funguje proti mono červenej.
Prosim o nejaký ten názor prípadne ak je to poľa vás aspon trochu k svetu tak o radu na nejaké to vylepšenie.

Tak tu je:
11x Plains
10x Forest

4x Pacifism
4x Arrest
4x Solar tide
4x Dienchant
4x Haling salve
4x Giant growth
4x Circle of protection:Red

4x Rhox
4x Razor golem
4x Staunch defenders

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Po prvé, vyraz zelenú. Je tam absolútne zbytočná a foresty ti spomaľujú vyloženie golema a nefungujú s protekčnými kruhmi. Rhox je drahý a proti monored pomalý. Budem sa tváriť, že giant growth som tam ani nevidel. :)

Pridaj 4x silver knightov. Namiesto Staunch defenders tam daj radšej Radiant's Dragoons, keď už tam chceš mať príšeru podobného typu. Namiesto Healing Saliev tam daj doslova hocičo iné. Doporučujem napríklad Mother of Runes, keby sa dalo zohnať, lebo tam aj tak nemáš nič normálne za jednu manu.

Miesto Solar Tide ja oveľa lepšou voľbou samozrejme Wrath of God, no môže byť problém toto zohnať.

Po týchto úpravách získaš relatívne slabý balíček, ktorý bude podávať celkom schopné výsledky proti červenej. Proti zvyšku poľa ale zrejme bude ľahať.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No rhoxa som tam strčil preto abz som mal čím umlátiť súpera bol to podľa mňa dosť vhodnź kandidát pretože uberá 5 a môže damage umiestniť rovno do súpera a ma aj regeneráciu.takže keď mám dosť času nazbiera sa dosť manny na jeho vyloženie aj na regeneráciu.Ten čas mi mal ziskať protekčný kruh a nejaké to liečenie( staunch defenders,healing salve). Keď vyložím rhoxa súper za štyry kola kolá ľahne. Giant growty a a healing salvy by mu mali pomôcť aby si´vôbec udrel a potom uˇy mu je jedno koľko obrancov po ňom skoči lebo sa aj tak regeneruje.
Tak takto nejak som nad tým premýšľal možo by to mohol fungovať čo ty na to?

Inak na misto Healing salvu som tam mal predtým Hallow myslíš ,že by sa tam lepšie šykol?

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Healing salve je priserna karta, pouzitelna v jednom jedinom decku na zemeguli (False Cure, prave sa to snazim dat dokopy). :P

A ako Annun povedal, Silver Knighti! Alebo aj ine veci s prot. red... aj taky obycajny Freewind Falcon vie fritku nastvat. :lol: :twisted:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 172
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trosku sa zamiesam aj ja. Ak mas po ruke, je proti fritke skvela zbran taky Sword of Fire and Ice. Ten da protekciu hocikomu, dokaze tahat karty a este aj fritovat spet supera.


Hore
 Profil  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 03.12.2004
Príspevky: 13
Body: 5
Bydlisko: Považská Bystrica

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ak chces nieco proti fritke, tak skus Aegis of honor. ak je to cista fritka, tak ta bude mat rad :wink: lebo tusim ani nie je cervene nicenie enchantov.. :P :twisted: Absolute law tiez nie je na zahodenie, to ti prejdu vsetky tvoje potvory a to uz je len krok k vitazstvu :D ale stavat nieco cisto proti fritke je hovadina, to uz si tam mozes dat rovno Sanctimony 8)
skus postavit skor nieco, co by mohlo fritke konkurovat rychlostou...

a ak chces ten Sword of Ice and Fire, tak by sme sa snad vedeli nejak dohodnut :wink:


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 10.08.2004
Príspevky: 109
Body: 5
Bydlisko: Blava, ne?

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Regis> sword of fire and ice nechaj radsej pre mna :D

_________________
Still P.T.P


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 34 ]  Prejsť na stránku 1, 2, 3  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 17 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun