HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 139 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalšia
Autor Správa

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
ideologiou.. ak niekto system prekukne a da najavo ze je to "fanaticke a vymyvanie mozgu"(dost "vulgarne napsiane ale nesce sam i to rozpisovat) etc.. tak ho exkomunikuju aby sa o tom vymyvani nedozvedeli deti..

No prave o tom by som chcel vediet viac.

Citácia:
ad ostatok.. skauti z BA si objednavaju drevo na tabory uz popilene na kusy... to je fakt zivot v prirode

Pockaj, ty si necital Chlapcov od Bobrej rieky? [Aka skauting spin-off?] Vsak tam tiez prisli do tabora a mali drevo na podsady uz spravene  :D

Citácia:
o tych pravidlach tazko rozpisat.. to musis zazit

To je zial informacia, ktora mi nic nedala :-)

Citácia:
organizacia - nooo napr wargamingovy junior klub

Kolko clenov ma wargamingovy junior klub na kolkych miestach Slovenska?

-------------------

Este inak, ceske stranky neuvadzaju "sluzit Bohu", ale "sluzit Najvyssej pravde", cize pokryju aj pripadnych budhistov a finalne ustanovenie ("K tomu mi dopomahej Buh") beru ako volitelne (uvadzaju to v zatvorke).

Briti slubuju Bohu a kralovnej. [Vlozte melodiu Rule, Britannia]

Cize dovolim si povedat, ze to velmi velmi zalezi od toho, kto dany skautsky oddiel vedie. Nasiel som na Googli kosicke Biele vrany a tie su ciste a biele sta ... vrany, ziadne "nepristojne" navstevy kostola sa nepropaguju.

Na druhej strane SNVsky oddiel Jana Vojtassaka... no, nad tym sa kazdy uz zamysli, mozno odtial pramenia tvoje negativne skusenosti.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Citácia:
ideologiou.. ak niekto system prekukne a da najavo ze je to "fanaticke a vymyvanie mozgu"(dost "vulgarne napsiane ale nesce sam i to rozpisovat) etc.. tak ho exkomunikuju aby sa o tom vymyvani nedozvedeli deti..
No prave o tom by som chcel vediet viac.
vyhodia ta alebo ta zdiskredituju ak - sa nezucastnis spolocnej omse na nejakej akcii, popriapde kazdodenneho modlenia
- povies na skauting cokolvek nei koser, napr o zneuzivani autority a vychovnych metodach a.k.a si skaut- bud krestan
-v civilnom zivote sa nespravas ako skaut, teda pijes, navstevujes punkove koncerty, fajcis, nadavas..
-vyhlasis napr ze sucasny stav je uplne mimo originalneho co sa tyka vychovy deti a woodcraftu, a namiesto toho je to krestanska organizacia zamerana na moc a pytome hry
-zameras sa mierne na infantilonst :D
- ale hlavne - MAS VLASTNY NAZOR odlisny od vseobecne platneho..

staci takto? :)
Citácia:
Pockaj, ty si necital Chlapcov od Bobrej rieky? [Aka skauting spin-off?] Vsak tam tiez prisli do tabora a mali drevo na podsady uz spravene  :D
hej podsady sa robia iab raz.. a te pouzivas kym sa nerozpadnu :D ale taborakove drevo viackrat nepouzijes :lol:  a nie necital :)

Citácia:
organizacia - nooo napr wargamingovy junior klub

Kolko clenov ma wargamingovy junior klub na kolkych miestach Slovenska?[/quote] to bol joke :lol:

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Opytam sa inak: do akej miery je na vine to, ze je na cele knaz (a Jan Vojtassak) a do akej miery je na vine samotny skautizmus?

Inak povedane, to ze sa nezucastnis spolocnej omse a bude na teba zoslany hnev organizatorov vyplyva z toho, ze porusis ich krestanske predstavy alebo z toho, ze porusis skautske idealy? Povedal by som, ze to prve a teda, ze problem nie je v skautoch ako takych, ale v rozdielnych predstavach veduceho a clenov a rozhodne by som to nezvseobecnoval na vsetkych skautov sveta.

Citácia:
Kolko clenov ma wargamingovy junior klub na kolkych miestach Slovenska?

Poznas teda nejaku inu nevtipnu hromadnu mladeznicku organizaciu?

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no je to tym ze pani veduci si myslia ze tym tvrdo porusujes pravidla skautingu, chyba je v ludoch, a to je odvod preco skauting je pitomy.. a kao som napsial.. o celom slovensku/svete to povedat neviem ale o vychodnom slovensku ano :) + co poznam ludi vo vedeni na celoslovenskom ustredi.. tak ako dovidenia :)
skauting ako samotny nemusel byt v dobe ked vznikol zly, ale v sucasnej dobe by potreboval riadne zmenit te pravidla a idealy + vymenit veducich ludi..

:)

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:

To iste mozem povedat o percentualnom podiele hracov Magicu, ktorych poznam ;-)




povedz to ,nic nemeni na tom ze moja skusenost je empiricka a osobne mna prekvapila

_________________
Blep


Naposledy upravil Ozzy dňa Ne. 03. Feb 2008, 20:49, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
radsej skaut ako raper!  :lol:

ma vcelku prekvapila tato diskusia...osobne poznam tak pol skauta a ani ich cinnost takmer neregistrujem, bral som ich len ako akychsi...turistov
ale popravde, urobili tie satanove dietka nieco hrozne, ze ich tak kritizujete? ze je tam nabozenstvo? a co? hadam to nie je nejaka sekta- komu sa paci, nech tam je, a komu nie, myslim ze nie je problem ich opustit...


Hore
 Profil  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
niekedy mam pocit ze su vyvinovo 10 rokov pozadu

lepcie povedane.. zastavia sa vo veku 15 rokov a dalej sa nevyvyjaju

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wlacho napísal:
radsej skaut ako raper!  :lol:

ma vcelku prekvapila tato diskusia...osobne poznam tak pol skauta a ani ich cinnost takmer neregistrujem, bral som ich len ako akychsi...turistov
ale popravde, urobili tie satanove dietka nieco hrozne, ze ich tak kritizujete? ze je tam nabozenstvo? a co? hadam to nie je nejaka sekta- komu sa paci, nech tam je, a komu nie, myslim ze nie je problem ich opustit...

Mne na tom oi. vadi, ze tam malym deckam sucasne s inymi vecami (ktore nemusia byt zle) tlacia do hlavy aj nabozenstvo.


Hore
 Profil ICQ  

Arnold for the president!

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 1679
Body: 67
Bydlisko: Piestanska drzava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neviem, ale ked sa da decko na skauting, tak ho k tomu asi vedu aj rodicia, t.j. nabozenstvo dostava uz doma...


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
imho vacsina ludi ma o skautoch predstavu ako o tych (divnych) ludoch v uniformach co sa hraju v lese a zbieraju bobrikov. Teda v podstate pre dieta neskodna zabava a moznost priucit sa niecomu uzitocnemu. Ten nabozensky podtext vela rodicov nevnima podla mna.


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
poznam jedneho cloveka ktory bol ateista a rodicov mal dokonca antinabozenskych, ale po vstupe do skauting uetc.. sa z neho stal krestan, dal sap okrstit etc etc..
:)

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Kráľovná
Obrázok používateľa

Založený: 09.01.2008
Príspevky: 732
Body: 5
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragon: V takom pripade je tazko sudit co je pricina a co dosledok :) Migracia na nabozenstvo sa moze stat aj v skole, aj kdekolvek inde. Myslim, ze taky clovek by skor ci neskor na nabozenstvo prestupil tak ci tak (keby tebe ako - zda sa - ateistovi zacali hovorit o viere a nabozenstve, tak sa pozbieras a odides, neprestupis na vieru...ci ano?)


Hore
 Profil ICQ  

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
v skole ti to nepodavaju takym peknym podlizavym sposobom :)

Skauting deformuje a brainwashuje mysel preto su jedinci nachylnejsi...

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dragonlord napísal:
poznam jedneho cloveka ktory bol ateista a rodicov mal dokonca antinabozenskych, ale po vstupe do skauting uetc.. sa z neho stal krestan, dal sap okrstit etc etc..
:)


A urobilo to z neho horisieho cloveka ci co? Par byvalych skautov poznam a su to v pohode typci

K skautingu mi nejake modlenie a omse vobec nepasuju, podla mna ak maly chodi do skautu tak je to ovela lepsie ako keby sa mal len tak flakat po ulici. Ak sa mu tam pacit nebude tak nech tam nechodi, ale za pokus to stoji.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Sanjuro
Obrázok používateľa

Založený: 05.02.2006
Príspevky: 6707
Body: 5
Bydlisko: BA
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
celkom ma prekvapuje ze skauti su spojeni s nabozenstvom... vobec som o tom nevedel..:o
ale ako som uz povedal takemuto organizovanemy traveniu volneho casu som sa vzdy vyhybal..

_________________
Barbarism is the natural state of mankind.
Civilization is unnatural. It is a whim of circumstance.
And barbarism must ultimately triumph.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 139 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 18 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun