HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 99 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia
Autor Správa

Lord of the flies
Obrázok používateľa

Založený: 19.06.2005
Príspevky: 5195
Body: 37
Bydlisko: Under the moon
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
andelika napísal:
a prečo by to nemalo patrriť do tejto sekcie????

tez si myslim zeby sa to asik viachodilo do toho neverejneho stola o satanskych ritualoch...

_________________
"There isn't anyone to help you. Only me. And I'm the Beast."


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Nepaci sa mi to. Mozno to ani nepatri do tejto sekcie. Pripada mi to by byt cudne. Nech uz to alef0 napisal z hocijakeho dovodu, pochybujem, ze si uvedomuje co napisal.


ja by som rad poprosil touto cestou vsetkych veriacich, ktory tu chcu plakat nad alefovou zjavnou provokaciou, nech nelozia na toto forum a nech nas svojim svetonazorom neotravuju. nemam chut ani naladu citat si polocitove vyplakavacky nejakeho fanatika...
kludne napis na nejake UPC forum ako si tu robia srandu z najlepsieho fantazy ever (alebo aspon fantasy s najvacsim obratom. hned po scientologii of korz) ale nepis tu svoj nazor plz.

ak sa nevies povzniest nad vlastnu vieru, hanba ti. si poblazneny fanatik a nic viac. rovnako ako arab paliaci dansku vlajku koli karikature proroka mohameda...
rovnaka uroven, rovnaka hodnota cloveka, rovnaka zbytocnost existencie...
zobudili ste sa do zleho tisicrocia... GTFO

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Majo napísal:
Nepaci sa mi to. Mozno to ani nepatri do tejto sekcie. Pripada mi to by byt cudne. Nech uz to alef0 napisal z hocijakeho dovodu, pochybujem, ze si uvedomuje co napisal.

Niektor vety mi nie su jasne. Resp. ako si to pochopil (a bokom: teda ak si precital diskusiu hore, co sa ti na tom nepaci, ak sa to da vysvetlit slovami?)

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
ja by som rad poprosil touto cestou vsetkych veriacich, ktory tu chcu plakat nad alefovou zjavnou provokaciou, nech nelozia na toto forum a nech nas svojim svetonazorom neotravuju. nemam chut ani naladu citat si polocitove vyplakavacky nejakeho fanatika...
kludne napis na nejake UPC forum ako si tu robia srandu z najlepsieho fantazy ever (alebo aspon fantasy s najvacsim obratom. hned po scientologii of korz) ale nepis tu svoj nazor plz.

ak sa nevies povzniest nad vlastnu vieru, hanba ti. si poblazneny fanatik a nic viac. rovnako ako arab paliaci dansku vlajku koli karikature proroka mohameda...
rovnaka uroven, rovnaka hodnota cloveka, rovnaka zbytocnost existencie...
zobudili ste sa do zleho tisicrocia... GTFO


amen

toto by som dal hore nad forum namiesto

"Ehm.. Necítiš sa osamelo? Len tak tu sedíš pri bare a leješ do seba pohár za pohárom.. Nie, nie, mne to nevadí, veď mi to prináša zis.. hm.. potešenie. Ale som rád, ak sa tu ľudia cítia dobre. Čo takto sadnúť si k niektorému stolu a porozprávať sa s niekým?" spýtal sa hostinský a spikleneckým hlasom pokračoval. "Napríklad, tamtá elfka, tá má isté .. prednosti. Hop, hop, už nech si pri nej!"

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Kráľ
Obrázok používateľa

Založený: 08.10.2007
Príspevky: 726
Body: 5
Bydlisko: ríša stredu
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Sorry, ak teraz rozprúdim debatu, pretože zrejme už nebudem mať čas (a ani chuť) sa tu ukázať.
ADD 1: Vtedy nebola lekárska veda natoľko vyvinutá, aby DOKÁZALI umelo spôsobiť potrat. Čiže celé je to jeden veľký nezmysel.
ADD 2: Uráža to samotnú podstatu kresťanstva, keďže Ježiš je jeho podstatou. On jej dáva zmysel a pokiaľ niekto položí takúto otázku, nemôže to mať iný cieľ ako zosmiešniť, sparodovať, ponížiť, uraziť ... kresťanstvo a kresťanov.
Každý pravoverný kresťan by MAL BRAŤ svoju vieru na najvyššie miesto, preto sa nad ňu nemôže povzniesť.
ADD 3: Toto nie je citový výlev, je to Alefovo žiadané vysvetlenie.
A som zvedavý, o by sa stalo, keby ste niečo takéto spravili z Islamským Koránom. Zrejme by ste už mali v hrudi zopár guliek... Ale kresťanstvo je mierové náboženstvo, snaží sa šíriť mier a lásku. Tak prečo toho nevyužiť? Prečo to nezneužiť a neurobiť paródiu na neho, keď nám "aj tak nič nemôžu"?!

Preto tvoj počin považujem za primitívny. Myslím, že ak je aj človek neveriaci ale má určite spoločenské cítenie a je dosť inteligentný, aby vedel čo sa v slušnej spoločnosti, v pôvodom kresťanskej Európe dá ešte považovať za dobrý vtip a čo za primitívne parodizovanie.

To je to isté, akoby som napísal nejakú poviedku, z ktorej by vyplývalo, že keby sa nenarodil Einstein, Newton, Edison alebo iný človek, ktorý toho pre ľudstvo urobil naozaj veľa, nebolo by to podstatné, lebo jeho život bol vlastne úplne zbytočný. A pritom toho urobili pre ľudstvo naozaj veľa.
Predstavte si, že ste ich veľký fanúšik a niekde nájdete túto úvahu smerujúcu k tomu, že vlastne keby sa nenarodili, nič hrozné by sa nestalo. Mohli by ste sa ohradiť, veď by nebola teória relativity, nebol by telefón, telelevízia, neboli by položené ani základy fyziky...
A predstavte si, že pre pravoverného kresťana je Ježiš mnohokrát hodnotnejší než ktorýkoľvek z nich... Čiže tak. To bola moja reč. Teraz si ma sparodizujte, nazvite ma ufňukancom, fanatikom, je mi to jedno. Len hovorím Alefovi: Klesol si v mojich očiach. Myslel som, že si inteligentnejší a slušnejší človek, ktorý vie, čo je dobrý vtip a čo hlúpa urážka určitej náboženskej skupiny, rasy či pohlavia...

Ale sklamal som sa. :wink:

_________________
Nie je múdry ten, kto to o sebe tvrdí, ale ten, o kom to vravia iní.
Žiadny učený z neba nespadol


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2008
Príspevky: 131
Body: 2
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na toto (ak môžem) zareagujem len takto: dal by sa islam zosmiešniť rovnakým spôsobom? (Áno, asi to nepatrí do tejto témy, ale nedalo pokoja...) Teda, viem, že korán uznáva ježiša ako proroka a tak, ale je pre islam mohamed toľko ako ježiš pre kresťanstvo? Teda, keby sme ježiša vymenili za mohameda, malo by to rovnakú silu? Neviem, korán som ešte nečítal :) odpusťte ot...


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki napísal:
Sorry, ak teraz rozprúdim debatu, pretože zrejme už nebudem mať čas (a ani chuť) sa tu ukázať.
ADD 1: Vtedy nebola lekárska veda natoľko vyvinutá, aby DOKÁZALI umelo spôsobiť potrat. Čiže celé je to jeden veľký nezmysel.
ADD 2: Uráža to samotnú podstatu kresťanstva, keďže Ježiš je jeho podstatou. On jej dáva zmysel a pokiaľ niekto položí takúto otázku, nemôže to mať iný cieľ ako zosmiešniť, sparodovať, ponížiť, uraziť ... kresťanstvo a kresťanov.
Každý pravoverný kresťan by MAL BRAŤ svoju vieru na najvyššie miesto, preto sa nad ňu nemôže povzniesť.
ADD 3: Toto nie je citový výlev, je to Alefovo žiadané vysvetlenie.
A som zvedavý, o by sa stalo, keby ste niečo takéto spravili z Islamským Koránom. Zrejme by ste už mali v hrudi zopár guliek... Ale kresťanstvo je mierové náboženstvo, snaží sa šíriť mier a lásku. Tak prečo toho nevyužiť? Prečo to nezneužiť a neurobiť paródiu na neho, keď nám "aj tak nič nemôžu"?!

Preto tvoj počin považujem za primitívny. Myslím, že ak je aj človek neveriaci ale má určite spoločenské cítenie a je dosť inteligentný, aby vedel čo sa v slušnej spoločnosti, v pôvodom kresťanskej Európe dá ešte považovať za dobrý vtip a čo za primitívne parodizovanie.

To je to isté, akoby som napísal nejakú poviedku, z ktorej by vyplývalo, že keby sa nenarodil Einstein, Newton, Edison alebo iný človek, ktorý toho pre ľudstvo urobil naozaj veľa, nebolo by to podstatné, lebo jeho život bol vlastne úplne zbytočný. A pritom toho urobili pre ľudstvo naozaj veľa.
Predstavte si, že ste ich veľký fanúšik a niekde nájdete túto úvahu smerujúcu k tomu, že vlastne keby sa nenarodili, nič hrozné by sa nestalo. Mohli by ste sa ohradiť, veď by nebola teória relativity, nebol by telefón, telelevízia, neboli by položené ani základy fyziky...
A predstavte si, že pre pravoverného kresťana je Ježiš mnohokrát hodnotnejší než ktorýkoľvek z nich... Čiže tak. To bola moja reč. Teraz si ma sparodizujte, nazvite ma ufňukancom, fanatikom, je mi to jedno. Len hovorím Alefovi: Klesol si v mojich očiach. Myslel som, že si inteligentnejší a slušnejší človek, ktorý vie, čo je dobrý vtip a čo hlúpa urážka určitej náboženskej skupiny, rasy či pohlavia...

Ale sklamal som sa. :wink:


-tak potom naco sem lozis,potazmo rozprudzas debatu, ked
Citácia:
už nebudem mať čas (a ani chuť) sa tu ukázať.
?
vykrik zomierajuceho jedinca je dobry tak do holywoodu a ne medzi normalnych civilizovanych ludi.

-1. waw to sme fakt potrebovali teba, aby si nam to povedal. si genius, vies? nie genius. si mesias. ale nemas pravdu. kopnes do brucha, potrat zaruceny. mi nehovor, ze to nezvladne banda zidov/rimanov. navyse vtedy potrat ani neprichadzal do uvahy. cim viac deti, tym viac pracovnej sily. a tym vacsie percento ze sa tvoj genom prebije cez vysoku mortalitu deti...

-2. v tom pripade by mal kazdy taky clovek byt okamzite postaveny k muru a zastreleny. okamzite. stavat nad zdravy rozum fanatizmus nepatri a nesmie patrit k modernej zapadnej kulture. nikdy. konec. ak tak zmyslas, prosim pouzi 9mm kamarata a vymaluj mozgom izbu, lebo s takym clovekom odmietam zdielat spolocny europsky priestor. ppr pod do Iranu.

-3.to zvysne su totalny blabol ku ktoremu sa neda slusne vyjadrit :)

a posledne vety len zaklincovali tvoju neskutocne hlboku hlupost, dogmatizmus a primitivny pohlad na svet. ako mozes prosim ta clovece, zit, existovat v 21. storoci a nehanbit sa za to co si napisal? keby si bol byval v Unejtid Stejtz of Holy Christ&Emericuntz, potom to chapem. net je plny zbastardelych emerickych dementkov (a polskych katolikov) ale clovek z europy? z tej europy ktora dala svetu nabozenske slobody, ateizmus a kopu inych skvelych ROZUMNYCH veci? hanbim sa za to, ze tato krajina vychovala takeho ako si ty. a rodicov, ktory to dopustili.
niekedy zasnem s kym musim zdielat tento maly kus sveta... ked sa to deje v irane, v amerike tak ma to netrapi az tak. to je..daleko. ale toto je ako kopanec do guli. sklamanie. proste... pwn.

btw: povodom krestanskej europe? taku ti slahnem, ze ta okolo olympu 3x obtoci... :ikonka01:

Wosp napísal:
na toto (ak môžem) zareagujem len takto: dal by sa islam zosmiešniť rovnakým spôsobom? (Áno, asi to nepatrí do tejto témy, ale nedalo pokoja...) Teda, viem, že korán uznáva ježiša ako proroka a tak, ale je pre islam mohamed toľko ako ježiš pre kresťanstvo? Teda, keby sme ježiša vymenili za mohameda, malo by to rovnakú silu? Neviem, korán som ešte nečítal :) odpusťte ot...


ked vidis ako argumentuje clovek co povazuje :
Citácia:
kresťanstvo je mierové náboženstvo, snaží sa šíriť mier a lásku.
tak myslim ze radikalnejsieho araba by z takeho niecoho porazilo (ale to kazdeho. zivo si pamatam svoje flejmi s pohanmi... ). ide o to ze im si urazil rozpravku a im si urazil ich dogmu...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Kňažná
Obrázok používateľa

Založený: 29.09.2007
Príspevky: 326
Body: 5
Bydlisko: ja som vsade
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki napísal:
Každý pravoverný kresťan by MAL BRAŤ svoju vieru na najvyššie miesto, preto sa nad ňu nemôže povzniesť.

toto je asi jedina zmysluplna veta v celom tvojom poste ked vezmem do uvahy, ze toto "pravi" veriaci hlasaju, ale aj napriek tomu.....ja si nemyslim, ze Alef0 to myslel urazlivo alebo dehonestujuco v akomkolvek zmysle takze sa nemas ani nad co povznasat....Nanajvys to malo sposobit zamyslenie sa.......a to aj sposobilo.....ze to jedna skupina ludi vzala ako dobry vtip je jedna vec, ale uznaj, ze aj "zla" reklama je niekedy na nieco dobra, aj ked v tomto pripade by som to nezvala ani zlou reklamou. Nechcu predsa krestania aby mladi ludia aspon porozmyslali nad otazkami a zmyslom krestanstva? ak si jedna skupina ludi povie, ze zmysel nema, dojde k tej istej odpovedi aj po Alefovom prispevku........ergo myslim, ze tvoje rozhorcenie vobec nie je na mieste. Tolko moj skromny nazor.

_________________
Don't let your head rule your heart or vice versa


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
venus napísal:
Joki napísal:
Každý pravoverný kresťan by MAL BRAŤ svoju vieru na najvyššie miesto, preto sa nad ňu nemôže povzniesť.

toto je asi jedina zmysluplna veta v celom tvojom poste

Nechcu predsa krestania aby mladi ludia aspon porozmyslali nad otazkami a zmyslom krestanstva? ak si jedna skupina ludi povie, ze zmysel nema, dojde k tej istej odpovedi aj po Alefovom prispevku........ergo myslim, ze tvoje rozhorcenie vobec nie je na mieste. Tolko moj skromny nazor.


-neviem. nesuhlasim asi. proste ked niecomu verim, mam byt natolko self-reflekšn ze si dokazem urobit z toho prdel. alebo sa povzniest. inak som fakt poondiaty fanatik, obycajny chudak, ktory si moze ruky podat s teroristami (nabozenskymi), nackami... proste s najvacsiou spodinou sveta. ak nemam nadhlad, som primitiv a chudak. niesom clovek mysliaci... som clovek pocuvajuci, som fanatik som dogmou zviazany zbytocny kus chodiaceho masa, ktore tym mysliacim zerie jedlo, dycha vzduch, pije vodu a bere posledne zvysky ropy. a byva v bytoch, ktore mohli obyvat ludia.

-keby ludia (akehokolvek vieroviznania) premyslali, bolo by super. zial. nemyslia. a ked chces ludi ovladat, nesmies im dovolit mysliet...

ono existuju aj slusny a rozumny krestania. len skoda ze im taketo dementne hlavy kazia meno.

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pobavil som sa.

Na druhu stranu si myslim, ze clovek musi byt absolutny retard, aby mu nebolo jasne, preco je tento typ textu urazlivy pre vacsinu silne veriacich ludi.

Tolko mojich pat centov. :)

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Kňažná
Obrázok používateľa

Založený: 29.09.2007
Príspevky: 326
Body: 5
Bydlisko: ja som vsade
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no, ja som nepovedala, ze s nim suhlasim, len ze ta jedina veta asi dava zmysel, pretoze to pocuva uz asi od malicka a keby tomu neveril, necitil by sa ako pravy veriaci pre ktoreho je jeho viera nadovsetko => ta veta dava zmysel (pre neho a celu krestansku komunitu), no este raz zdoraznujem, ze som tym nechcela povedat ze s nim suhlasim a zdielam jeho nazor (moj nazor na vieru je velmi vlazny, no snazim sa na vec pozerat z jeho pohladu).

cely zmysel mojho postu spocival v snahe mu vysvetlit, ze Alefovi krivdi a nema sa na neho preco hnevat. Podla mna to nemyslel ani trosku provokacne a Joki by sa tiez mohol na vec skusit pozriet trosku triezvejsimi ocami.

_________________
Don't let your head rule your heart or vice versa


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Joki napísal:
Sorry, ak teraz rozprúdim debatu, pretože zrejme už nebudem mať čas (a ani chuť) sa tu


Dúfam, že si myslel fórum celkovo.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 27.07.2008
Príspevky: 131
Body: 2
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
venus napísal:
no, ja som nepovedala, ze s nim suhlasim, len ze ta jedina veta asi dava zmysel, pretoze to pocuva uz asi od malicka a keby tomu neveril, necitil by sa ako pravy veriaci pre ktoreho je jeho viera nadovsetko => ta veta dava zmysel (pre neho a celu krestansku komunitu), no este raz zdoraznujem, ze som tym nechcela povedat ze s nim suhlasim a zdielam jeho nazor (moj nazor na vieru je velmi vlazny, no snazim sa na vec pozerat z jeho pohladu).

cely zmysel mojho postu spocival v snahe mu vysvetlit, ze Alefovi krivdi a nema sa na neho preco hnevat. Podla mna to nemyslel ani trosku provokacne a Joki by sa tiez mohol na vec skusit pozriet trosku triezvejsimi ocami.


pekne povedané...
ako fajn, je to urážlivé (nielen pre "fanatikov"), ale ide o to, z akej strany sa na to človek pozrie.... teda alef je nevinny :)
ja som tiež kresťan, ale aj keď sa mi moc nepáčilo, (nasilu) som sa zasmial a idem ďalej.. keby ma podobné kúsky mali urážať, tak dneska už som alebo šialený fanatický masový vrah, alebo emo... ne som ani jedno, lebo sa viem ponad to povzniest :)


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
toto je omnoho prijatelnejsi pristup veriaceho cloveka :)

Citácia:
Na druhu stranu si myslim, ze clovek musi byt absolutny retard, aby mu nebolo jasne, preco je tento typ textu urazlivy pre vacsinu silne veriacich ludi.


na tretiu stranu si ale myslim, ze clovek musi byt absolutny retard (rozumej fundamentalista), ked ide spilat alefovi tak ako henten...
fakt keby bol moslim z chudobnej rodiny v chudobnom state s vmasirovanym fanatizmom ad absurdum a alef by urazil v danskom denniku jeho vieru, pochopim to.
doteraz som vsak myslel, ze takto postihnuty krestania su len v rozpravkach a nad 70 rokov. zial, mylil som sa

elune: dufame dvaja :D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

víla stratená
Obrázok používateľa

Založený: 25.01.2007
Príspevky: 2769
Body: 86
Bydlisko: Ostrovné Kráľovstvo
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
[quote=Joki] Ale kresťanstvo je mierové náboženstvo, snaží sa šíriť mier a lásku.[/quote]
o ano. cela historia to potvrdzuje, ze krestanska cirkev je mierumilovna a laskyplna a nepreliala jedinu kvapku krvi.. take kriziacke vypravy sa niesli v duchu rozdavania poucnych letacikov, vsakze. takisto palenie nevynnych (prevazne) zien oznacenych ako carodejnice sa nikdy nekonalo... a takto by sa dalo pokracovat.. a mimochodom poodla mna prave ti mierumilovni krestania prelievaju pocas celej historie najviac nevinnej krvi. katolicka cirkev je jedna z najbohatsich institucii na svete. A preco? prave preto, ze zabijala a zabavovala pozemky a majetky v 'mene viery'. ano krestanstvo je naozaj plne lasky a mieru...

_________________
We can not forget who we are...


NEdavajte mi pluska za prispevky vo vtipkoch. dik


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 99 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun