HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Ďalšia
Autor Správa

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ja by som lenivu sochu pomaloval ruzovimi srdieckami :)))))
( nevies o neakej mozno sa zastavim :))))

je to vandalizmus... nikdy som nepowedal ze nieje :)

ja len proste tvrdim ze na takej leektrickej skrini to nieje takym trnom v oku ani pre spolocnost + ZIADNY WRITTER NEPOPISE OSOBNE AUTO :)))

poxoooop! :)) by musel byt spity skureny a nadrogovany aby si ho pomylil za nieco ine ale inak nie hehe

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dobre, jasne, chapem. Proste, neslusi sa to. (vyryv: Aj ked rovnako sa asi neslusi tagovat pamiatky a malokto to dodrziava.).

Ale stale mam pocit, ze ste v pozicii ,,ano, vieme, sme vandali, ale je to kewl a nedajboze aby nam niekto spravil s NASIM majetkom to iste".

Ja som stale mozgom v oblasti, ked beriem na vedomie satanistov, fetisistov a vsetky mozne mile stvorenia, ale akosi miera pochopenia konci vtedy, ked svojimi vecami zasahujes do prav inych.

Plus, povedzme, ze je to nejaky boj za lepsiu spolocnost, proti imperialistickym vykoristovatelom, ci proti skazenej spolocnosti. Ale neviem, ci tento boj ziskal niekedy aspon pozitivne ohlasy spolocnosti (jestvuju nejake prieskumy o oblubenosti tagovacov).


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no ale zase mozes tym padom dost bezpecne vediet ze to stvojim majetkom nikto nespravy lebo tym padom ho ty poznas priapdne poznas ludi ktory ho poznaju a potom by si to riesil inak takze s tohto pohladu sa na to divat neda :)

ale inak si to dost dobre vystihol :)

co ja viem ako keby niekto nalepil nalepku alebo zrobil maketu na MOJU znacku aj ked si neviem predstavit ze by som mal moju znacku v meste :))) tak by som proti ja osobne nebol


ak by nekto zbombil blok v ktorom byvam ja by som proti nebol...
ak by som zil v dome... a niekto by my potegoval fasadu to by uz bolo horsie...
ale stale su iste hranice

a proste musis uznat ze cesrtve fasady ani umelecke pamiatky naozja nepatria k prave vyhladavnym plocham + ze to nerobia writtery ale na 90% neaky lolkovia

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale no,writeri su lolkovia,tak ko aj sprejeri a iny mantaci.Neohladuplny,nafukany and so on.No nie Ulmian??(pamatas na mp3-Ja nie som raper?)

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
matej ty sa neplet :))))

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ulmian napísal:
no ale zase mozes tym padom dost bezpecne vediet ze to stvojim majetkom nikto nespravy lebo tym padom ho ty poznas priapdne poznas ludi ktory ho poznaju a potom by si to riesil inak takze s tohto pohladu sa na to divat neda :)


Ech, tuto vetu som si precital trikrat a nepochopil :-)

Citácia:
ak by som zil v dome... a niekto by my potegoval fasadu to by uz bolo horsie...


Zas a znova, zas a znova tu vidis ten problem, ze ,,ja to mozem, ale nech vas neviemkto zavaruje robit to mne"? To nie je podla mna velmi inteligentny pristup...

Citácia:
a proste musis uznat ze cesrtve fasady ani umelecke pamiatky naozja nepatria k prave vyhladavnym plocham + ze to nerobia writtery ale na 90% neaky lolkovia


Ano, ja som nakloneny pochopit, ze v kazdej skupine su inteligentni a ,,inteligenti" aj viem, ze asi nie ste nijak organizovani. Lenze tragediou kazdej skupiny je to, ze
* vsetci vas nahadzu do jedneho vreca
* nie dobre, ale zle priklady vytvaraju nazor
* svojim konanim ste za na zlej strane verejnej mienky a dva centimetre nalavo od hrany zakona.
* a pri vsetkej ucte na tom vacsina ludi nevidi nic pozitivne (nejake prieskumy?) a aj ked, tak je to kvapka v mori. Ja si tiez poviem, ze ,,tie veci v Prahe boli uzasne, keby to bolo vsade takto, tak nedbam", lenze to je jedna kvapka oproti oceanu tagov, ktore sa vynimaju kade-tade (aka je stredna doba do prvehu tagu na stene v centre mesta? tri dni?)

(posledne dva body hovoria o tagoch)

Vskutku, nemate vela miest na akceptovanie vasho nazoru.


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no tymto poslednym prispevkom si ma potesil :)
ze uz to nieje len omielanie dookola ze NIEEEE :)

hmm no organizovany? :) co si...
mozno v ramci crew:)

stredna doba?? co ja viem

ja som si kreslil take graffitoidne veci mozno od 8 rokov... prvu dozu som mal v ruke mozno ked som mal 14... a to som bol tiez na jednej kosickej nedostavanej stavbe panu bohu za ocami

potom par vytvorov pod mostami... a tak... vrchol bol na telocvicni jednej skoly tak tiez daleko od "centra"

potom som prestal



nalepky "centrum" ONLY :)))

makety tak isto :))

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Beriem na vedomie, ale nechcem ta sklamat, zda sa mi, ze nazory ostatnych sa po tejto vymene asi velmi neposunuli a ani neobjasnili.

Osobne: jedna-dve nalepky na opacnej strane ano. Pokial maju nejaku myslienku (zatial som ziadnu taku nepostrehol) ano. Ak je toho vela, a ak je to navyse tag krizom cez stopku, na budove, a podobne, tak to je podla mna vandalizmus a suhlasim s nazormi ,,tunajsej" vacsiny -- robte si co chcete, ale na svojich domoch a svojich rozvodnych skriniach.

Btw. kolko rokov ma najstarsi respektovany writer na okoli?


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
co sa myslienky tyka


http://www.ppgnd.szm.sk


cekni si myslienky ( prelez viacere galerky )

samozrejme ze sa postoj watsiny nezmenil... ako inak.. tak je to vzdy... a vsade...
vzdy je neaka majoritna kultura i nazory ktore zastava

amen:)

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
wek??

no neviem... ale taky ariel alebo keys s BA ma myslim zasebou uz vysku sa mi zda
maros zo ziliny takisto
aj v KE... je dost ludi nad 20 rokov....

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
V letku som to preletel. Ono tie otaznicky maju nieco do seba, ale miestami v zalahe (podla mna) bombingu akosi nevidim ich zmysel.

Nejake ,,filozofickejsie" a ehm textovo obsiahlejsie stranky by sa nenasli? ;-) Pri vsetkej ucte, ale niektore slogany mi pripadaju z celade ,,autor tusi problem, ale nenachadza riesenie" alebo su prilis vagne...

Co sa tyka postoja vacsiny -- ten sa podla mna zmeni, ked uvidia, ze je v tom aky-taky zmysel. Co ide v pripade tychto aktivit je dost tazke. Plus, ako vravim, tento sposob prejavu je uz sam o sebe agresivny a nie nevandalisticky. Ba az by som si povedal: je niekto okrem skupiny writerov, ktory tento sposob neznasa?

A co sa tyka veku: bude to zniet fotrovsky, ale zda sa mi, ze tieto (no, nechcem vas urazit epitetom ,,pubertacke") cinnosti vacsinu ludi drzia tak do prvej roboty?


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hmm no co aj viem mne rodicia nikdy nedavali wela penazi...
brigady a tak.. vsetko sa da ked sa xce..

tie texty na nalepkach....

zase na nalepku nemozes dat neaviem aky dlhy slogan... kto ti to bude citat... kto k tomu pride tak blizko aby si cital dlhe preslovy chapes..

musi to byt kratke a trefne

btw skus ceknut aj "propaganda loves inwaders " :)

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
no cekol som galeriu a pripomina mi to mudrosti z krizoviek
a taggery s tagom na nalepke su este smiesnejsi ako magnumkari ,a ked posprejujes pns -sko -mimochodom sukromny majetok je ti dobre na dusi? a pns-skarke?a sofer elektricky asi tiez nie je rad -sa uvedom rob si to doma a na legalnych stenach ktore su na to vyhradene, daj si zaplatit ale neser nam do kurnika!

ked chces byt revolucionar kup si kalacha za 50 dolarov a navstiv centralu smeru ale tym ze zaondis elektricku nic nevyriesis akurat ze budes este viac cool.

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
skoda reci...

ked nie tak proste nie...

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
neee, ale ked to supnes niekde kde to nikomu nevadi a je to pekne tak nic proti

_________________
Blep


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun