HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Ďalšia
Autor Správa

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
cisty ANTIGRAF stranka fuj....

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 70
Body: 5
Bydlisko: f Kosicoch

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dneska ste sa vazne predviedli...

clowek na zaciatku povie ze sa mu neco paci
(zastava sa toho a aj sa sem tam angazuje ) a vy ho za to zakopete pod ciernu zem lebo tim ohrozuje spolocnost ( je netolerantny debil ktoremu treba utnut ruky) a vazne rozpravate o veci ktoru proste nemozte xapat kym si ju sami neskusite ( ako tu uz bolo spomenute.. preco horolezec lezie na skalu.. pritom vie ze sa moze zabit- cisty lolko ne?? hlupak...)
dalej typizujete writera ako dajakeho trota co musi byt najwisse na cool'o'metri ( citujem Anuna) a podobne... ciste hadzanie do jedneho vreca...

setci fantazy fans su trotovia co sa nevedia zmierit s tymto svetom tak radsej utekaju do ineho jaaaj paan prstenov.. vazne super... a xodia spat s mecom a plysovim dracikom ne?? asi tak ste sa zaxovali ( ciste skatulkovanie ktore nieje absolutne na mieste )

bravo...


mam rad fantazy ale tak toto ma vazne sklamalo

som rad ze ste taky dobryy ANTIGRAF kolektiv

_________________
And the sun rises...


Hore
 Profil  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ach jaj,ty si tiez neskonale tolerantny,clovek povie nazor a dozvie sa nakoniec,ze ma problem s tymto svetom.Nehraj sa na urazeneho psychologa.BTW:mas nieco proti spaniu s mecom a plysovym dracikom?? :)WRITERI NAM VNUCUJU SVOJ SPOSOB ZIVOTA A STYL A NAZORY A K TOMU NAM NICIA PROSTREDIE,A PRITOM SA POVAZUJU ZA SPASITELOV.BURN THEIR HEARTS.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
ulmian napísal:
a vazne rozpravate o veci ktoru proste nemozte xapat kym si ju sami neskusite

Na toto sa už naozaj nedá povedať iné ako: "Ja nejsom rapper. Ja som writer a ak nevieš čo to znamená, tak sa spýtaj, ale myslím, že to nevieš" (parafrázujem, nechce sa mi to teraz púšťať). Niekedy sa divím, ako si všetci tí filmoví kritici môžu dovoliť kritizovať, keď nikdy nič nenatočili?
ulmian napísal:
ako tu uz bolo spomenute.. preco horolezec lezie na skalu.. pritom vie ze sa moze zabit- cisty lolko ne?? hlupak...

Ako si si všimol, náš argument bol hlavne ten, že writeri poškodzujú majetok, ktorí im nepatrí a vnucujú nám svoj názor / svoje umenie bez toho, aby ich o to niekto žiadal. K tomuto si sa za celú diskusie de facto nevyjadril. Horolezec ohrozuje seba (nie ostatných) a robí tak na miestach, kde to ľuďom neprekáža. Porovnávať ho so sprejermi je zcestné a nelogické.
ulmian napísal:
dalej typizujete writera ako dajakeho trota co musi byt najwisse na cool'o'metri ( citujem Anuna) a podobne... ciste hadzanie do jedneho vreca...

Neviem síce, čo znamená "trot" a slovo "lolko" tiež počujem prvý krát (aj keď, možno som len... hmm... "priwisoko nexapavy"?), ale obavam sa, že writeri sa tak typizujú celkom sami. Alebo na tých ich internetových stránkach vidím niečo iné ako ty?
ulmian napísal:
setci fantazy fans su trotovia co sa nevedia zmierit s tymto svetom tak radsej utekaju do ineho jaaaj paan prstenov.. vazne super... a xodia spat s mecom a plysovim dracikom ne?? asi tak ste sa zaxovali ( ciste skatulkovanie ktore nieje absolutne na mieste )

Možno ak by si dokázal prispieť aj nejakým rozumným argumentom a nevyčítal nám dookola, akí sme bastardi (a možno sa pokúsil pochopiť, čo sa Alef snažil naznačiť tými autami, aj keď mám strach znova to spomínať, lebo už vidím odpoveď "AUTA SA NEROBIA"), ako škatuľkujeme a ako nemáme právo "riešiť" lebo "nechápeme", zachovali by sme sa inak.

A keď už teda nemáme právo riešiť, kto presne dal vám právo maľovať po cudzích stenách? Čisto zvedavostná otázka.
ulmian napísal:
som rad ze ste taky dobryy ANTIGRAF kolektiv

Pekné slovo, Goebbels by mal radosť.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hmm,viete co je ale zle?Ze on teraz skoncil s hostincom na dobro.

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 1779
Body: 213
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Trapna a smiesna , presne taka je tvoja nulova argumentacia a vacsina tvojich odpovedi. Snad ani jedna 100% odpoved na alefovu otazku, vecsina odpovedi uplne odveci , kazda skor pridavala otazky namiesto toho aby na ne odpovedala, v skratke si nenapisal nic co by len trochu zmenilo moj nazor (nechcem hovorit za ostatnych).
Neznasam ludi ako ty. Ludi co otravuju ludom zivot , za cielom zabavy , obohatenia sa , ci predvazania. Ludi co neberu ohlad na to , ze na sidlisku , dedine , meste , neziju sami , ze tam ziju aj ostatny ludia s ktorymi by mal vychadzat v ramci urcitych pravidiel. Ludi co si myslia , ze z nejakeho dovodu su oni iny a ich sa tie pravidla netykaju. Za cely cas si ani jednym argumentom nedokazal , pozitivne reakcie ludi na Tagy, ze sa im to paci , alebo , ze im to nevadi. Vzhladom na reakcie prislusnych uradov, ci inych vlastnikov pocarbaneho majetku , by som povedal , ze prevaznej vacsine obyvatelstva sa Tagy nepacia. Za cely cas si mi tak isto nedokazal , ze nejaky majitel , vam dal povolenie na "vyzdobenie" jehomajetku, a tak isto si nedokazal ich spokojnost s touto "umeleckou" upravou. S toho usudzujem , ze ta skupinka , ktorej sa to paci je velmi mala , a urcite neni vlastnikom nejakeho potagovaneho majetku.
Dalsie tvoje smiesne a trapne je tvrdenie , ze pokial Tagom neohrozis funkcnost podkladu tak je vsetko v pohode. Podla toho totiz vypliva ,ze pokial si ta odchyti nejaka skupinka bitkarov a zmlatia ta , je to v poriadku , kym neohrozia tvoju "funkcnost". Tak isto je v poriadku ked ti vreckovi zlodej ukradne penazenku , kym neohrozi jej funkcnost. A tiez keby ti energeticka spolocnost ( majitel rozvodnej skrine o ktorejtu bola rec) natiahla cez tvoj byt vysokonapatovi kabel je to v poriadku , lebo neohrozila funkcnost tvojho bytu. Ty totiz nemas pravo zasahovat do prava vlastnika, nech je to sukromna osoba ci firma.
Ty si to mozno neuvedomujes (alebo si to uvedomujes, a je ti to fuk) ale svojou cinostou pachas trestny cin. Ked potagujes barak , zmensujes jeho cenu . Ked potagujes cele sidlisko , zmensis hodnotu bytov v celom okoli. Ked majitel poskodeneho majetku , chce tagy odstranit, musi to spravit na vlastne naklady , ktore niesu vobec male. Ked potagujes elektricku a vlak , skoda ,ktoru tym sposobis uz presahuje hranicu priestupku a stava sa trestnym cinom.
Trapne a smiesne je aj to tvoje fnukanie o tom aky sme zly, na chudacika grafitaka, ktory si chce iba pokreslit po stenach , co na tom ze to vacsine ide na nervi. Najprv poriadne argumentuj a az potom sa tu urazaj , pretoze zatial si tu nic nepredviedol. Maximalne si sa strapnil a zosmiesnil , a nastval zopar ludi (napr. mna).


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
thats what i call: the most legal flame ever-ale inak zdielam vas nazor

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
niekto nechape kulturu grafitty.......sory ludia ale fakt asi nevidite dalej od nosa.......a precital som tu aj take veci ze writer je na najvyssom stupni coolmetra???do certa....to bola pecka ktoru som len tak lahko nevykryl......ten kto to robi preto aby bol cool alebo aby na to rieshil lubnicky je cisty uboziak...to sa nerobi preto aby si xodil po meste a vykrykoval ja som DAOR alebo ja patrim k MUTANTS (pozn...niesom daor ani nepatrim k mutants...to su uz iny ganxstri)...s takymi ludmi ozaj do <->......jednoducho ti ludia o sebe vedia, stretavaju sa na jamoch alebo inych akciax, poxvalia sa medzi sebou a to je vse.......a to ze niekto pocmara kulturne pamiatky je ozaj trestuhodne...take veci by sa proste nemali robit......ale co uz najdu sa aj degeshi.....ale ako clovek co s tym neprisiel do styku inak ako:"ten tag to je ale svinstvo...." nemoze riesit o grafitty nic viac iba ako povedat ze k tomu nema co dodat...........

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
meloolem: pardon ale argument "nechapete grafitty" je uplne zcestny
CO treba chapat na grafittoch aby som mohol povedat, ze je to prznenie cudzieho majetku?
takisto nemusim byt expert na pravo aby som mohol povedat ze vrazda je trestny cin (trochu blby priklad, ale...)
ad coolmeter: no, podla toho ako sa drtiva vacsina "ako faqt zupa hustyx kewl undaground" writerov sprava a vyjadruje (+ ich argumenty o tom, ze na legaloch je to o nicom atd) mi vazne pripada, ze vacsine ide iba o to vyzerat husto
niekde davnejsie niekto spominal, ze tagovat nemoze kazdy... blbost, uz len u nas kvazi-taguje dost vela deti ktore na zaciatku chytia nejaku fixku a nieco hodia na stenu a potom niekde ukradnu sprej a zacnu si carbat kade tade
su to toyovia? su, ale vobec sa tomu nedivim, ked im "ti spravni" nejdu najlepsim prikladom

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:lol: ja už som spreyer... raz, v navale akcie všakovakej sme si nejake tri veci dali...  :lol:  
ale nič moc teda zabava... navyše sme stratili spray, takže sa nepokračuje a sme lenivy kupit novy :lol:  
takže tak. IMHO. ked spreyneš nejaky panelák, tak čert to zatrať. ale keď vidiš tie zničene domy na malinovskeho...ehm šancovej, tak scem zabijat :twisted:

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Profesionálny flákač školy
Obrázok používateľa

Založený: 06.06.2005
Príspevky: 1833
Body: 0
Bydlisko: Somewhere
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ulmian&Co: 1.) nenarusuje to povrch stavby
taze ked vam posprejujem prdel(Annun, sorry za vyraz) a pol xichtu nejakych ruzovym sprejom, ktory sice nenarusi povrch vasej pokozky,ale ostane tam pol roka, tak je to ok? Alebo nie?
2.) pripad horolezca: 2.1) horolezectvo je sport sam o sebe, kym to vasee "writerstvo, tagovstvo a ine lamerstvo" nie
2.2)horolezec ohrozuje seba a inych horolezcov. Este myslim nebol ziaden taky pripad, zeby horolezca svojim padom zabil(alebo inak poskodil, popripade vyvolal zhnusenie) nejakeho "nehorolezca"
2.3) horolezca ked nechcete vidiet, tak ho nevidite... nato aby ste ho videli museli by ste ist do hor... ale ked nechce niekto vidiet tie vase "umelecke diela" tak nema sancu, lebo kam kukne tam tie kraviny su (sorry Annun)
3.) Umelecka hodnota) ako uz newim kto poznamenal, tak kazdemu sa nieco  ine paci, ale kym u inych umeleckych stylov(hocico co si len najdes okrem tej tvojej blbosti) sa to okrem umelcov paci aj nezasvetenym ludom, tie vase hluposti obdivujete len Vy a nikto iny

_________________
"You're welcome on my boat. God ain't."


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Illiathan _ klaním se a přidávám se k tomu co jsi napsal. Člověk chápe když je občas pokreslená betonová zeď třeba takového barandovského mostu, a některé graffiti ketré vypadají celkem povedeně.

Už jsem se setkal i s tím že byly počmárány zdi na starém městě Pražském i na množství hradů a kulturních památek a to mi připadá jako ..... byl bych sprostý. Dřív se některá individua projeviovali vyrýváním oslavných názorů do kamene (třeba SPQR v Trenčíně :) J-a-J), nyní "čmáráním" po zdech.

Mimochodem vozy metra jsou oblíbeným terčem podobných individuí, jeden metr čtvereční umytí stojí víc jak 200 Kč (informace je víceméně tajná) a boky vozu metra mají dohromady 80 metrů čtverečních. Podle některých soudních znalců by si DP Metro mohlo účtovat i více jak 700 kč za odstranění 1metru čtverečního projevů spreyerů na vozu metra.

Jakékoliv argumenty spreyerů tak neobstojí bavíme li se o obyčejné lidské slušnosti a pochopení.

A argument nenarušuje to povrch stavby - představi s tag nebo cokoliv an Pražském hradě, bych rovnou střílel, navíc pokud se jakákoliv značka objeví na omítce tak celá omítka může jít do .... Viděl jsem dům, jeden den sundali lešní poté co mu udělali novou fasádu a druhej den už se tam opět projevovali individua. To mi příjde ne jako přestupek ale jako svinstvo a jako odvikací kůru bych nechal ty inteligenty aby si šli podobné projevy sundavat a tu fasádu obnovovat.


Naposledy upravil Dalcor dňa Pi. 22. Júl 2005, 15:33, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Cerebro napísal:
3.) Umelecka hodnota) ako uz newim kto poznamenal, tak kazdemu sa nieco  ine paci, ale kym u inych umeleckych stylov(hocico co si len najdes okrem tej tvojej blbosti) sa to okrem umelcov paci aj nezasvetenym ludom, tie vase hluposti obdivujete len Vy a nikto iny

Já musím říct že některá grafiti blížící se k airbrushovému umění se dají skouknout a nevadí mi, dokonce někdy i ibdivuju co se sprey dokážou,ale s mírou - třeba spomenutý betonové zdi, hlukové stěny apod.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
na tie pekne sa da pozerat ale kolko pi*** musia ti voli naspreyovat aby nieco take dokazali a potom je mesto zahltene absolutne skaredym sprostym a nudnym bombingom a inymi volovinami

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 13.05.2005
Príspevky: 805
Body: 5
Bydlisko: Shadows of Beroun

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
M

_________________
Show weakness to hide your strength.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 190 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 13  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun