HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 47 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
meloolem napísal:
neviem ci urcite sapkowski....inak crta sa tu novy dost nadejny podla mna clovek...Christopher Paolini...napisal eragon a na to ze to vymyslel vo svojich 15 rokoch a do finale do dotiahol v dakej 20 je to huste az prilis.....nieje vela ludi ktori to vyriesia v takom veku a je to aj dost citatelne.....

inak hovori niekomu ieco meno David Gemmell???

Toto je OT. Prosím, ak by si to rád predebatoval, založ novú tému.

Ďakujem.

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Knieža
Obrázok používateľa

Založený: 02.04.2005
Príspevky: 631
Body: 5

Neprítomný
pre mna

som cital aj jedneho aj druheho......avsak uz si nepametam o com pisal sapkowski - aj to asi o niceom hovori - dufam ze nie iba o mojej skleroze.

Ujo Tolkien so svojou fajockou, pohodou a perfektnym stylom bude asi dlho nezdolanym podavacom problemov, ktore trapia ludi skrze svet fantasy. Pretoze ak fantasy neriesi nieco podstatne, je pre vacsinu citatelov... minimalne nezapametatelna a ako prisla, tak aj odide.

Ujo JRR nam vsak krasne poriesil vo svojom diele nieco take, ako je 2svetova vojna skrze niciva sila malych casti, az po priatelstvo a pevne hodnoty....a popri tom vsetkom este stihol aj vytvorit pre tuto svoju uvahu svet fantasy, aby bolo citatelovi lahsie.

Vdaka Ujo JRR TOLKIEN.

A mozno budem kusok zly, ale velmi by som sa chcel podakovat aj ujovi sapkovskemu, ale nespominam si na nic z jeho diela co by ma nadchlo. Uprimne nepametam....a to mi staci na porovnanie tychto dvoch panov.

:ikonka19:

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 47 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun