HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
meloolem napísal:
kulhanek? tak to nie. cital som od neho daco o upirox. uz neviem ako sa to volalo. jasne vladci straxu(dufam) ale vacsiu blbost som necital nikdy. proste vsade sa liali hektolitre krvy a vseci boli nesmmrtelni a tak. horko tasko som docital a povedal som:"nikdy viac"...


niegde som vydel stručný a vystižny popis ku nočnému klunu:
Upíři! Spravedlnost! Spousta bublající krve! Tisíc slonů! ,-)

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Ak je tam naozaj 1000 slonov, tak si to MUSIM precitat! :lol:

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 410
Body: 5
Bydlisko: Fokin Koshice Sity

Neprítomný
nage napísal:
Ak je tam naozaj 1000 slonov, tak si to MUSIM precitat! :lol:


Tisic slonov nie... ale krv s tisic slonov dost pravdepodobne

_________________
I´m not Jesus. I´m just full of peace.


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
tak tej krvi je tam fakt ze dost. je to cudne. proste ani horor ani fantasy ano hororove fantasy. keby som sa pritom aspon bal. ale muka


Hore
 Profil  

Cestovateľ
Obrázok používateľa

Založený: 16.01.2005
Príspevky: 41
Body: 5
Bydlisko: Košice

Neprítomný
Kulhanek je perfektny... Necitala som sice vsetko, ale mam to pekne krasne na disku a ked raz budem velka, pekna a bohata s kopou casu tak si to precitam :) Ale Nocny Klub je povinna literatura :) Sa mi to najviacej pacilo...


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 444
Body: 5
Bydlisko: Bratislava - Šedé Veže

Neprítomný
Uz som povedal Kulhanek je perfektny, a ked si este predstavym co by s Kulhanka dokazal vystruhat na platne Tarantino alebo Rodriguez, fuuuuuuuu - to by bola paradicka :)

_________________
"I wanted to be a Teminator but they require you have an armored hyperalloy skeleton and mine's mostly recycled truck tires."
Obrázok
http://mickmage.bloguje.cz
http://www.kulturakriplu.net


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
ako film by to mozno bolo stravitelnesjie ako kniha...film underworld mi pripada na taky divoky styl...jednoducho upiri vs. vlkodlaci, krv, vela zbrani a zabijania....film bol dobry ale za knihu by som asi nedal vela penazi....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Grófka
Obrázok používateľa

Založený: 28.08.2004
Príspevky: 235
Body: 5
Bydlisko: Jižní čtvrtka
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Má to spád i děj a skoro nikdo vlastně neumře protože jsou nesmrtelný.Vlastně pohádka! :D


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
heheeee mam za sebu nocny klub 1 a 2

1 som zacal citat v nedelu o 11 a o 2 v noci som zaklapol palm

rano som natiahol dvojku

a kedze ju mam uz za sebou moje postrehy.

Vsade som pocul len same - je to maso je to rychle takze som cakal niaku strasnu kingovku s osuchanymy frazami a hordy masa
masa bolo dost ale menej ako som cakal
a malo to ducha, mozno som primitiv ale kniha sa mi pacila hlavne po dejovej stranke, autor sa az na par vynimiek neopakuje, dej je neuveritelne dynamicky ,nestagnuje, uvahy (hoci je ich pomenej) neretarduju dej
, pan kulhanek vyzera byt celkom sympatak, v podstate tie knihy cezo mna presly ako uhorky zo slahackou , ale zanechaly vo mne velmi prijemny dojem

-lenze sa mi nepacilo ze vsade chvalil glock
a obcas si niektore veci ulahcoval na ukor realizmu -hoci toto ma skrie menej ako tie otravne glocky

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 30.09.2004
Príspevky: 73
Body: 5
Bydlisko: Spodne vrstvy spolocnosti

Neprítomný
No hej, mne sa tiez najviac pacilo, ze Kulhanek si dokaze robit srandu sam zo seba...

_________________
"Mors principum est..." Smrť je len začiatok....


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
farar_metod napísal:
masa bolo dost ale menej ako som cakal
a malo to ducha, mozno som primitiv ale kniha sa mi pacila hlavne po dejovej stranke, autor sa az na par vynimiek neopakuje, dej je neuveritelne dynamicky ,nestagnuje, uvahy (hoci je ich pomenej) neretarduju dej
, pan kulhanek vyzera byt celkom sympatak, v podstate tie knihy cezo mna presly ako uhorky zo slahackou , ale zanechaly vo mne velmi prijemny dojem


Plne súhlasím. Dynamický dej, veľmí pútavý (tiež jeho knihy čítam z večera do rána) a humorný. Píše síce krvavo, no vôbec nie nejak nechutne, v jeho knihách nevadia odsekané údy a vyťahané črevá. Jeho čierny a sarkastický humor je skvelý.

Proste všetky knihy sú super - a nie preto, že by nejak príliš oslovili hlbokou myšlienkou, alebo neskutočnou originalitou, proste preto, že poskytujú tú pravú, pobhodovú zábavu a oddych. Takže ani nevadí, že sú si tie knihy trochu podobné, však Nightfall :wink: .

A to že si v Nočnom klube robí srandu sám zo seba je fakt sranda, no plne si to vychutnáte, len ak ste predtým čítali Divokých a Zlých, Vládcov strachu aj Cestu Krve. To že sú v podstate všetky tie knihy poprepájané je fakt zaujímavý prvok.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
sa mi pacilo jak pisal tie knihy napr. cestu krve -vydavatel mi prikazal to rozdelit na dve knihy

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
meloolem: ty lamo, underworld bol lamaisticky zblaf lamy co sa po upiroch pozrela tak vo filmoch. KEd si niekto precita nocny klub tak jeho zapojenie upirov do reality je dooost mozne.

INak ak chces fakt ze vela krvi tak viac jej je v Divoci a zli, mily farare :lol: :lol: A v Cesta krve je to zas sama mrtvola, ale na nocny klub aj tak nic nema :lol: :lol:

A inak lihen je tiez dost dobre citanie :D :D

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
cestu krve citam akurat

ja chcem saladina, alebo aspon bradley FAV

sa mi paci ake je vsetko opustene a strasidelne, a hlavne ako popisuje tu strasnu unavu ,absolutne realisticky

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
farar: suhlas ale ja chcem skor take implantaty ake mal patejl v divoci a zli..alebo rovno dormula siedmeho zubu to isti :lol: :lol: :lol:

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun