HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia
Autor Správa

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
lenze v tych implantatoch sa nevyspis

to je vyzva ,trend ktorym by sa mali uberat turisticke karavany

vadi vam colnik? vyuzite nasu novu ponuku a uz dnes !
a k zakladnej vybave dostanete este jedno gulometne dvojca raze 7.62 mm zadarmo....

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Na ceste krve je dobré, že Maximilan nie je superhrdina, ale normálny človek a tento nedostatok kompenzuje super technika.

Saladin je inak spomínaný aj v Divokých aj zlých. Ako som písal, páči sa mi to prepojenie.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
inak saladin myslim aj existuje neviem ci ho nepouzivaju indicke ,pakistanske jednotky ale nie som si isty

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
a tu je nas saladin


http://blueprints.onnovanbraam.com/blue ... aladin.GIF





Obrázok



pravdupovediac tosku sa lisi od popisu 300 tonoveho stroja u kulhanka ale nemam mu to za zle

Saladin je pekne meno

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
Saladin je krasne meno s krasnou minulostou. VEd ten manik co ho nosil rozbijal kriziakov jedna radost. Inak kto cital dost pozorne Nocny klub tak si urco vsimol, ze je tam odvolavka na vsetky ostatne kulhankove knihy. Dost to potesi:))

No ludia na co vam bude saladin ked zo mna bude alchimista po siedmom zube? :lol: :lol: MNo ale som zvedavy co bude v ceste krve tri :D :D to bude celkom slupka. Dufam ze ho kulhanek dopise :P

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
ale ma clekom zarazalo ze 8 rocny chalan zvladne rozborku pistole -to celkom prehnal

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
farar: ani nie, bol by si prekvapeny co dokaze clovek ked je k tomu nuteny. A deti su az privelmi ucenlive. LEn vacsinou ich ucia citat a nie bojovat :D Nic nie je horsie ako ked sa niekto uci zabijat od nejakych tich rokov, to je potom stelesnena smrt

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
myslis mossad tie trojrocne siroty?

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
no aj to je priklad ale to je rychlo var. To sa dnes uz nerobi alebo sa o tom aspon nehovori ale si vezmi ze ta niekto ledva nauci citat ale ucis sa vsetko tak aby si bol schopny vybit celu jednotku nepriatelov dakde v horach alebo v dzungli a to od malicka. To obycajny vojak nema sanc :lol:

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 10.08.2004
Príspevky: 109
Body: 5
Bydlisko: Blava, ne?

Neprítomný
Selar napísal:
Saladin je krasne meno s krasnou minulostou. VEd ten manik co ho nosil rozbijal kriziakov jedna radost. Inak kto cital dost pozorne Nocny klub tak si urco vsimol, ze je tam odvolavka na vsetky ostatne kulhankove knihy. Dost to potesi:))


Toto toto :D ... "Mám toho už přes devět set stránek. Divocích a zlých." :lol: :lol:

Selar napísal:
No ludia na co vam bude saladin ked zo mna bude alchimista po siedmom zube? :lol: :lol: MNo ale som zvedavy co bude v ceste krve tri :D :D to bude celkom slupka. Dufam ze ho kulhanek dopise :P


Cestra Krve 3 je napisana, ale nie Kulhankom. Napisal to nejaky manik, ktori je este vacsi megalozabijak ako Kulhanek :D ... ale jeho styl je veeeeeeeelmi podobny Kulhankovmu (uvazujem ci to nebude sam Majster pod inym menom) :)

Inak, myslim ze je to na Kulhankovej stranke (zabudol som url), ale mam to aj na compe, takze ked chcete poslat tak povedzte :)

_________________
Still P.T.P


Hore
 Profil  

Banned
Obrázok používateľa

Založený: 23.08.2004
Príspevky: 4230
Body: 5
Bydlisko: Korova Milkbar

Neprítomný
Najlepšia od kulhanka bola aj tak Vládci Strachu 8)
a často punk spomína... v knihách

_________________
We are legion, voice of anarchy
This is revolution, new disorder
So take my hands and come with me
We will change reality...


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
cesta krve 3 nestoji za rec . do 42 percent to vyzera vyborne ak to pisal kulhanek drzal sa zabehaneho a kniha mi len odsypala ,ale to co sa stalo s pribehom ma tak zklamalo
je to zlee

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
dobre ti radim ak si nechces skazit dobry dojem necitaj to

_________________
Blep


Hore
 Profil  

el Moderatoro
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2004
Príspevky: 253
Body: 5
Bydlisko: Espana

Neprítomný
Senoras y senores. Si quieren algo de alguien (mandar, grabar...), aprovechan el PM, y no mandan los mensajes en el topico. Gracias.

El topico estuve arreglado.

/

Dámy a páni. Ak chcete od niekoho niečo (poslať, napáliť...), používajte PMky a neposielajte takéto správy do fóra. Vďaka.

Téma bola uprataná.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
mne sa pacil hlavne zaciatok presne ako moje nocne mory ,na svete nikto ,si sam ,po prazdnych uliciach letia igelitky

_________________
Blep


Naposledy upravil Ozzy dňa Ut. 19. Apr 2005, 15:50, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 50 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun