HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 14 ] 

Čítaš Fantáziu?
Áno, mám ju predplatenú 11%  11%  [ 2 ]
Pravidelne si ju kupujem 17%  17%  [ 3 ]
Prečítam si raz za čas 11%  11%  [ 2 ]
Nemám na to čas 33%  33%  [ 6 ]
Nie, nemám záujem 17%  17%  [ 3 ]
Fantázia? Čo je to? 11%  11%  [ 2 ]
Celkový počet hlasov : 18
Autor Správa

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ako je možné že ešte nevznikol topic o "jedino slovenskom sci-fi a fantasy magazíne"? To treba hneď napraviť a preto je tu táto téma. Tu môžete povedať svoje názory, postrehy, či kritiky (aj keď verím, že tu bude skôr chváľa).

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
PAR KRAT SOM SI JU KUpIL ALE NIKDY MA NeZAUJALA DOST NA TO ABY SOM POOKRACOVAL
UHM CAPS LOCK

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
kruta realita:

nebyt IstroCONu 2003 tak nemam ani jednu

myslim ze Pevnost je oblubenejsie :roll:

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
No, Fantáziu mám predplatenú, ale je fakt, že na ňu akosi nemám čas. Ale to len pre povinnosti, od ktorých budem mať začiatkom júla konečne na dlhú dobu pokoj! :) No a potom hurá prečítať všetky Fantázie!!!

Asi máš pravdu, Horus. Pvenost je populárnejšia a možno aj lepšia. Jej úroveň je proste úžasná, je farebná, sú tam dobré veci, vždy dostatok informácii o čom len chcem a tak podobne... Možno je trošku komerčná, ale bez peňazí toho už človek veľa nedostane. Akurát tak päsťou medzi oči....

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 13.01.2005
Príspevky: 1193
Body: 5
Bydlisko: ako kedy - najma BA

Neprítomný
nage napísal:
Asi máš pravdu, Horus. Pvenost je populárnejšia a možno aj lepšia. Jej úroveň je proste úžasná, je farebná, sú tam dobré veci, vždy dostatok informácii o čom len chcem a tak podobne... Možno je trošku komerčná, ale bez peňazí toho už človek veľa nedostane. Akurát tak päsťou medzi oči....

or na oci :lol:

jj, prachy hybu svetom, jeden a ani skupinka nic na tom nezmeni .......

ale sranda je ze necitam ani Pevnost, ako ty Nage-chan ,neni na to casu (ked si predstavim ze by bolo pekne aspon kuk tie Animanie a Levely :roll: ) , a mam rad knihy .......... no asi sa zameriam len na knihy :)

_________________
Obrázok
deti .. neverte setkemu co sa povie, bozeee  :P


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 19.01.2005
Príspevky: 562
Body: 5
Bydlisko: Banská Bystrica

Neprítomný
Občas ju kupujem. Hlavne vtedy, keď si náhodou spomeniem, že by už mohlo byť nové číslo.


Hore
 Profil  

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Mne sa dostalo do ruk par vytlackov fantasie, nejak ma neohurila, ale pravdepodobne by som si ju aj kupoval, ale tych par vytlackov bolo vsetko co som videl v Prievidzy a aj to kamos doniesol z blavy. :(

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja si ju kupujem pravidelne, ale vacsinou zostane neprecitana :roll: Nejak na to nemam cas. Je pravda, ze na Pevnost po grafickej stranke nema, ale mne sa na nej paci jej zameranie na poviedky. Ja si casopis kupujem hlavne koli nim a nie pre recenzie, plagat, a podobne "kraviny" ktorych je Pevnost plna.


Hore
 Profil ICQ  

Doomed eternally
Obrázok používateľa

Založený: 13.11.2004
Príspevky: 2819
Body: 57
Bydlisko: Košice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nikdy som to necital,nieco som o tom len pocul,ale z pocutia som dal prednost Pevnosti,ale aj to len do doby,kym som ju mal zadarmo :lol:

_________________
An nescis, mi fili, quantilla prudentia mundus regatur?

Bet’ Kindlein bet’,
morgen kommt der Schwed’
morgen kommt der Oxenstjern’
der wird dem Kindlein ’s Beten lehr’n
bet’ Kindlein bet’


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ja som sa k tomu dostal ešte pred rokmi cez spolužiaka a nechytilo ma to. Až pred nejakým poldruha rokom som si ju začal pradplácať, postupne som skúpil aj skoršie čísla (v Brlohu) a nakoniec na Biblotheke som sa dostal aj k 0-ke a 3-ke. Odvtedy mám kompletné vydanie.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Vdaka tomu casopisu som sa dostala az sem. Tiez si ju kupim, ked si spomeniem, ze uz by malo nejake cislo vyst. Pruser je, ked si ju niekde pytam, sa ma opytaju, ci je to eroticky casopis :lol: Tazko ju niekde kupit. Sem tam v Tescu, vzdy sa chystam si ju predplatit, ale kedze posledne cisla som ani nestihala poriadne precitat...
Velmi sa mi tam pacili poviedky a hlavne recenzie od Cervenaka. (dufam, ze som neschumelila meno) :)


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 14.09.2004
Príspevky: 59
Body: 5
Bydlisko: Wutai

Neprítomný
Pevnosť si kupujem pravidelne už asi dva roky. K Fantázii som sa dostala cez ľudí zo Spoločenstva Tolkien, rozhodla som sa kupovať si ju a NIKDE JU NEMAJÚ. To človeka naštve.

Tieto dva časopisy porovnávať nemienim. Obidva majú svoje klady aj zápory, ale pri tom počte takto zameraných časopisov na našom trhu by sme mali byť vďační za všetko, čo obsahuje sci-fi a fantasy.

_________________
"I am known by the sky, the earth and the people, if you want me to defeat the evil, just call my name…the flower from Wutai..."


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Ako to že tak veľa ľudí na to nemá čas. Veď vychádza len raz za "dva mesiace" (oficiálne, minule som na ňu čakal skoro pol roka). Ja ju zhltnem za dva dni (potom sa k nej síce mesiac vraciam ale to vy nbemusíte). To si neviete nájsť ani takú chvíľku?

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

Barónka
Obrázok používateľa

Založený: 06.03.2005
Príspevky: 152
Body: 5
Bydlisko: Trencin
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Twoflower: Aj ja sa vzdy cudujem, ako si nemozem nast cas, ale praca, stretka s kamosmi, knihy, filmy, pc, pes, upratovanie, vybavovanie. Niekedy nemam cas ani na odpisanie sms-ky priatelom. :( Niekedy mi chyba vela casu a to si este kradnem zo spanku.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 14 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun