HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 11 ] 
Autor Správa

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Trochu serióznejšia téma na motívy novej knižky Vladimíra Palka.
Čítali ste? Pamätéte na opisované udalosti? Ja osobne sa čudujem, koľko mi toho už vypadlo. Ak sa chcete podeliť o svoje postrehy tak je táto téma pre vás.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nejake blizsie info? O knizke pana Palka som nepocul a teda ani neviem, na ake udalosti sa mam pamatat :-)


Hore
 Profil ICQ  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Na véľké politické kauzy z čias Veľkej nežnej revolúcie až po dnes nevyriešené.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Hm, zlocinec pise o zlocincoch? Pekna ironia...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Na kauzy, ako to uz byva, sa zvacsa po kratkom case zabudne (pamata sa niekto napr. podpacanie novinarov od SDKU?).


Hore
 Profil ICQ  

Cisár
Obrázok používateľa

Založený: 19.07.2004
Príspevky: 876
Body: 5
Bydlisko: Hmm to akože má byť čo??

Neprítomný
alef:iste, ti vraj podplateni novinari co nevideli ani fuka isto :P :P

_________________
Blahoslavení tí, ktorí nicia falošnú nádej, lebo oni sú pravými Mesiášmi - prekliatí tí, ktorí sa klanajú Bohu, lebo budú ostrihaní ako ovce!


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
To som uviedol len ako priklad (pravdupovediac, tiez sa nepamatam na detaily :-).


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 24.12.2004
Príspevky: 441
Body: 5
Bydlisko: Kováčová

Neprítomný
to je muka...co tak megakauza Zavlecenie michala kovaca mladsieho alebo technopol.....do certa tu sa uz toho prepieklo......ale palko tu ide vypisovat o zlocinoch ale nech radsej napise o tom ako si podrzali bielika (starosta race ak by ho niekto nepoznal) alebo podobne veci.....ako sa stratili nahravky ktore je nemozne stratit (viem o tom dost aby som to mohol takto prehlasit) a podobne veci...palka by mali zavriet az kym nescernie hajtrak jeden......to je najveci idiot v naej vlade...hned po nom ide fronc a chmel.....KDHaci......stale tu chcu krestansku republiku.....

_________________
SAD ponuka zajazdovu dopravu pre zahranicie, tuzemsko, za poznanim, za oddychom.


Hore
 Profil  

Dream
Obrázok používateľa

Založený: 23.07.2004
Príspevky: 4004
Body: 43
Bydlisko: Londyn

Neprítomný
Táto téma bola presunutá.

_________________
There be the dragons.


Hore
 Profil Facebook  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 07.03.2005
Príspevky: 24
Body: 5

Neprítomný
Tak pozor nazyvat absolventa matfyzu(dnes FMFI) idiotom je silna kava. Ja tu studujem a odhliadnuc od osobnych sympatii k Palkovi, ma hneva nazyvanie kohokolvek idiotom bez vaznej priciny. Co sa vam nepaci? Kazdy moze zalozit stranu a kandidovat. KDH je jedina strana ktora prezila od revolucie(HZDS vzniklo z VPN) a este nepovedala posledne slovo (na rozdiel od mnohych ktory uz nemaju co povedat). Ale vratme sa k Palkovi. Ked niekto nazve ineho cloveka idiotom mal by to dokazat. Preto mily meloolem
bud nehovor nic, alebo hovor k veci. Ostatne k tej krestanskej republike, toto je hlavny argument proti KDH zalozeny na predpokladoch a fobiach. Co take urobila KDH ze ju nemaju radi? V Palkovej knihe je naznacene ze za tym su byvali komunisti. Asi na tom nieco je.


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
meloolem napísal:
to je muka...co tak megakauza Zavlecenie michala kovaca mladsieho alebo technopol.....do certa tu sa uz toho prepieklo......ale palko tu ide vypisovat o zlocinoch ale nech radsej napise o tom ako si podrzali bielika (starosta race ak by ho niekto nepoznal) alebo podobne veci.....ako sa stratili nahravky ktore je nemozne stratit (viem o tom dost aby som to mohol takto prehlasit) a podobne veci...palka by mali zavriet az kym nescernie hajtrak jeden......to je najveci idiot v naej vlade...hned po nom ide fronc a chmel.....KDHaci......stale tu chcu krestansku republiku.....


A čo Vlado, aj on si ochraňoval Lexu a ďaľších a proti nemu sa nič nepísalo. Bolo by treba rozlišovať "zločiny" jednotlivcov a "zločiny o ktorých strana vedela a kryla ich, alebo ich dokonca robila.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 11 ] 

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun