HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 86 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia
Autor Správa

Old Elf
Obrázok používateľa

Založený: 04.10.2004
Príspevky: 2992
Body: 4
Bydlisko: UK
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Twoflower napísal:
Finrod Elensar napísal:
Na prezitie druhu je potreba minimalne 12 jedincov.  8)
Tým sa asi myslý, že ak počet klesne na 12, stále je ich dosť aby sa rozmnožili (za predpokladu rovnomerného zastúpenia samcov a samíc). Nemyslím že počet 12 kusov ako maximum je dosť.

Presne tak, a ved som pisal minimalne 12 :)

_________________
Život je nanič, ale na niečom sa zabaviť treba.
Live as if your were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever.


Hore
 Profil ICQ  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 09.09.2004
Príspevky: 222
Body: 5
Bydlisko: Košice / Trebišov / hladajte v lese

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nikdy som si draka nepredstavoval ako len taku dajaku bestiju. Podla mna by mali byt draci nieco ako druhe nebo a peklo. Proste ukazat sa len ked je nieco treba spravit a aj to prostrednictvom postav. Nenapadne v zmysle ich presvedcenia.... Proste prefikany ako sam stvoritel a hlavne nedotknutelny a strasny prostrednictvom svojho dychu a starodavnej magie. ... etc.

_________________
Let Light be with you,...
... Darkness will be my power.


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Já jsme nedávno vyděsil celou družinku při putování horama vlezli do staré pevnosti a pak na ně padl stín dračích křídel.

Kousek před nimi přistála bílá dračice s červenýma očima, když s všechny postavy i hráč ze...li tak teprve přišli na to že je to stříbrný albín!!!!


Hore
 Profil  

prekladateľ
Obrázok používateľa

Založený: 27.10.2004
Príspevky: 1558
Body: 10
Bydlisko: Pratscha on Wineroad
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Celkom ma zaujala koncepcia drakov u Feista. Žijú si ako klasický drak kým nedospejú - zopár desťročí - a potom postupne získajú inteligenciu a schopnosť maskovať sa za človeka.

_________________
Personally, I like the university. They give us money and facilities, we don't have to produce anything! You've never been out of college! You don't know what it's like out there! I've *worked* in the private sector. They expect *results*.


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No pokial si dobre pamatam tak takto (v podstate) fungovali draci v 2E... teda co sa tyka schopnosti vziat na seba ludsku podobu.

A ked uz som v teme o drakoch: Smrt steel dragonom!  :P

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
No pokial si dobre pamatam tak takto (v podstate) fungovali draci v 2E... teda co sa tyka schopnosti vziat na seba ludsku podobu.

Ne v3ichni, pokdu si dobre pametam yvladal to akorat GOLD v original pravidlech, ale uy si to fakt mo nepamatuju. V Dragonlance to zvladnou vsichni


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dalcor napísal:
Silverbow napísal:
No pokial si dobre pamatam tak takto (v podstate) fungovali draci v 2E... teda co sa tyka schopnosti vziat na seba ludsku podobu.

Ne v3ichni, pokdu si dobre pametam yvladal to akorat GOLD v original pravidlech, ale uy si to fakt mo nepamatuju. V Dragonlance to zvladnou vsichni

Moj arch-nemesis steel dragon to vedel urcite... pozriem do monstrous manualu...

Takze jak som narychlo pozrel vie to gold, silver, deep, steel

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jo pozapoměl jsme na nedragonlance draky


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
toto bude asi trosku od veci ale nie celkom OT

V jednom dobrodruzstve v DrD som mal regenerujucu sa modlu ktora bola po kazdej reg silnejsia o 1 v kazdej vlastnosti a navzdy sa dala zabit iba specialnym kladivom ukrytym inde v komplexe.
Ale na to som neprisiel a ako trpaslik valecnik som si kladivko s krasnymi ciselkami vzal so sebou a bol som stastny.
Potom som bol na lodi ale stroskotala a kladivko ostalo na dne oceanu
Ale to uz modla nespocetne krat zabita davala o sebe vediet a jedinou nadejou pred celosvetovym kolapsom bolo podplatit modreho draka aby po kladivo isiel ale z nepochopitelnych pricin ma zozral no a to bol koniec celeho sveta DrD


Hore
 Profil  

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.09.2004
Príspevky: 206
Body: 5
Bydlisko: dublin/bb

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thuriazs napísal:
toto bude asi trosku od veci ale nie celkom OT

V jednom dobrodruzstve v DrD som mal regenerujucu sa modlu ktora bola po kazdej reg silnejsia o 1 v kazdej vlastnosti a navzdy sa dala zabit iba specialnym kladivom ukrytym inde v komplexe.
Ale na to som neprisiel a ako trpaslik valecnik som si kladivko s krasnymi ciselkami vzal so sebou a bol som stastny.
Potom som bol na lodi ale stroskotala a kladivko ostalo na dne oceanu
Ale to uz modla nespocetne krat zabita davala o sebe vediet a jedinou nadejou pred celosvetovym kolapsom bolo podplatit modreho draka aby po kladivo isiel ale z nepochopitelnych pricin ma zozral no a to bol koniec celeho sveta DrD


Tak tomu hovorim hardcore :-)

_________________
www.rpg.sk
Slovensko-český portál venovaný stolným RPG hrám
rpginspirations.blogspot.com
Find your RPG inspiration here. One idea a day.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
crowen napísal:
Thuriazs napísal:
toto bude asi trosku od veci ale nie celkom OT

V jednom dobrodruzstve v DrD som mal regenerujucu sa modlu ktora bola po kazdej reg silnejsia o 1 v kazdej vlastnosti a navzdy sa dala zabit iba specialnym kladivom ukrytym inde v komplexe.
Ale na to som neprisiel a ako trpaslik valecnik som si kladivko s krasnymi ciselkami vzal so sebou a bol som stastny.
Potom som bol na lodi ale stroskotala a kladivko ostalo na dne oceanu
Ale to uz modla nespocetne krat zabita davala o sebe vediet a jedinou nadejou pred celosvetovym kolapsom bolo podplatit modreho draka aby po kladivo isiel ale z nepochopitelnych pricin ma zozral no a to bol koniec celeho sveta DrD


Tak tomu hovorim hardcore :-)

heh no tomu ver
dlho sme rozmyslali co dalej ale k nicomu rozumnemu sme nedospeli tak sme jednoducho zacali odznova


Hore
 Profil  

Bojovník
Obrázok používateľa

Založený: 28.01.2006
Príspevky: 189
Body: 5
Bydlisko: KE

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Moj nazor na draky:        http://www.blizzard.com/books/waroftheancients.shtml
tuto knihu si precitajte. 8)


Hore
 Profil ICQ  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
War of the Ancients - Studna prastarych (Well of Ethernity) neni to nahodou prvni dil z te trilogie, tam o dracich neni ani radka, pokud se nepletu. Vlastne jo jsou tam jako intrikujici figurky na pozadi.
Hmm to si radeji prectu Dragonlance, Well of ethernity je prvni ne DL knihou od Knaaka ktera ma docela dobrou uroven. Ale to jsme jiz trosku vedle


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ale no tak ved ta kniha je prvy diel trilogie ale zo sveta WarCraft a s Dragonlancom to nema nic spolocne ak som ta spravne pochopil
http://www.brloh.sk/kniha.php?id_knihy=3614


Hore
 Profil  

Šéfkuchár
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 1648
Body: 5
Bydlisko: Krynn, Mirrodin a Praha
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nepochopil a o tom tohle forum neni


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 86 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: FaceBook [Linkcheck] a 6 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun