HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3
Autor Správa

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Nezaloží nejaká ochotná duša novú tému pre slovenské hry, nech sa tu môžete vrátiť ku Spellcrossu?

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Ugly Retarded Homo

Založený: 05.09.2004
Príspevky: 1321
Body: 5
Bydlisko: Zvolen
Pohlavie: Muž

Neprítomný
stalo sa :P

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Sorac Hostinsky. Trochu sme odbehli od temy. :wink:
Takze spat k Spellcrossu.


Hore
 Profil  


hi all.....prave som spellcross nasile na http://www.the-underdogs.org...lenze stahujem este lords of magic a je to desne pomale a nemozem tahat dve naraz.....tak si este chvilu pockam kym to vyskusam...nieco som o tom pocul ale este som to nevidiel.....


Hore
   

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 29.11.2004
Príspevky: 1094
Body: 77

Neprítomný
Myslim, ze budes spokojny. :) Spellcross ma sice na dnesnu dobu smiesne animacie a grafiku, ale hratelnost je skvela. A ked to budes instalovat, tak si daj pozor na nastavenie zvukovej karty. Ja som sa so zvukom trapil hooodne dlho! :ikonka27:


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Problem moze robiť aj grafika... ja som musel celú grafiku softwerovo vypnuť naištalovať a znovu zapnuť. :ikonka44: naistalovať ten spellcross samozrejme...


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 07.12.2004
Príspevky: 30
Body: 5

Neprítomný
S grafikou som mal problem aj ja....ale stalo to za to


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik

Založený: 30.01.2006
Príspevky: 1
Body: 5

Neprítomný
SPELLCROSS je pre mna srdcova zalezitost.... Hral som ju hned ked to bola novinka a hravam ju dodnes... niekedz ma to prestane bavit a odinstalujem to ale   ta hra ma vzdy bavi..ked sa nudim vzdy si ju nainstalujem a vzdy je to to prave orechove ako sa hovori  :D   Za tuto hru uznavam slovensky vyvojarsky tym ze boli schopny urobit taku perfektnu hru... A som rad ze sa posnayili a urobili na to patch a mozem to hravat aj teraz na XP... A je to dobry patch lebo tam dorobili este nejake tie vecicky ktore mali chyby a teraz to je dobra hra... sice ta hra BOLA, JE , a aj  BUDE STALE TA NAJLEPSIA  :D ...

No tak to je zatial od mna setko a idem si zahrat SPELLCROSS kedze ma ta mania znova vcera chytila... tak zdravim setkych vyznavacov tejto hry ...

                     
                              :D           * R * E * S * P * E * C * T *            :D


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 23.11.2005
Príspevky: 491
Body: 5
Bydlisko: Slovnaft Vlčí chrnát

Neprítomný
Spelcross...
ak sa slovakom nieco podarilo tak to bol spelcross
vynikajuci uzasny proste ...........
spelcross

_________________
Does one ever truly have a choice? One can only match, move by move, the machinations of fate, and thus defy the tyrannous stars.


Hore
 Profil ICQ  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
inak este ku tomu patchu potrebnemu pre hranie na WinXP... vdaka nemu uz to nie je co to bolo... je to teraz niekolko nasobne lahsie...
ale co uz... aspon som dostal chut to prejst na najtazsej obtiaznosti... :D

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 15.06.2005
Príspevky: 10
Body: 5
Bydlisko: Bagdad

Neprítomný
Som rad ze sa tu rozbehla tato tema, lebo Spellcross som prednedavnom vyhral uz po treti krat na najtazsej obtiaznosti. btw ta hra samotna jedost tazka vdaka tomu, ze sa neda pocas misii urobit viac ako 4 save. Prvykrat ma ta hra bavila iba kvoli tomu, ze som chcel vediet ako sa to skonci. Inak myslim ze bola kedysi davno zdarma v jednom Excalibure.


Hore
 Profil  

*meh*
Obrázok používateľa

Založený: 06.08.2004
Príspevky: 1866
Body: 6
Bydlisko: Košice....
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Eunuch napísal:
Som rad ze sa tu rozbehla tato tema, lebo Spellcross som prednedavnom vyhral uz po treti krat na najtazsej obtiaznosti. btw ta hra samotna jedost tazka vdaka tomu, ze sa neda pocas misii urobit viac ako 4 save. Prvykrat ma ta hra bavila iba kvoli tomu, ze som chcel vediet ako sa to skonci. Inak myslim ze bola kedysi davno zdarma v jednom Excalibure.


tu je dovod preco to patch urobi prilis lahke... na lahkej obtiaznosti mozete pocas misie ulozit 12x, na strednej 10x, na tazkej 8x... bez patchu 4x bez ohladu na obtiaznost...
zisky z uzemia boli zdvyhnute na dvojnasobok toho co bolo kedysi... inu koncit hru z 10k prachov bol vzdy moj ciel :roll:
mimochodom rozdiel lahkej obtiaznosti vs tazkej je naozaj smiesny... na tazkej obtiaznosti je o trochu (naozaj len trochu) viac nepriatelov a zacinaju na vyssej urovni (co je haluz lebo ak mate dobru taktiku aj tak vas nedostanu a vy budete mat armadu este pred polovicou hry na 12 urovni :P )

_________________
Obrázok
http://www.eve-online.com
for those better gamers :p


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Stôl uzamknutý Táto téma je zamknutá, nemôžete upravovať príspevky ani posielať ďalšie odpovede.  [ Počet príspevkov: 42 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun