HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 207 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ze chystaju, uz pomaly mesiac su platne...

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ak som dobre pochopil tak prisery mozu uz utocit aj navzajom na seba? Lebo z toho promotion videa o pravidlach na stranke wizardov to tak vyzera...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Samozrejme ze NIE.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Dreamer
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2005
Príspevky: 1453
Body: 8
Bydlisko: Trencin/Brno
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tiez sa mi to zdalo divne, v tom prvom videu (combat) ale utociaca prisera ubera neblokujucej tak ma to zmiatlo...

_________________
We are the wounds and the great cold death of the earth
http://last.fm/user/vampirequicky


Hore
 Profil ICQ Facebook  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aj ja by som chcel vedieť čo je to kurňa toto "Planechase."
Bol som prváve na CS a tam som to videl ale vôbec netuším čo to je ani aké to má pravidlá.

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neviem presne, ale možno to je niečo ako planeswalker - niečo čo ti pomáha v hre

Mne sa páči jeden biely, čo má schodnosť: Každá tvoja kreatúra má Exalted. (dobré do token decku :-)


Skús pozrieť na nete alebo na magicthegathering.com (hodí ťa to na správnu stránku)

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 26.10.2007
Príspevky: 165
Body: 5
Bydlisko: PN\BA

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Su to karty, ktore reprezentuju planes, na ktorych hraci bojuju. Su urcene len na casual ( podobne ako boli svojho casu Vanguard karty ). Pri kupe v balickoch ( samostatne preconstructed decky ) je tusim 8 planes kariet. V jednom momente je aktivny efekt iba jednej karty. Kazda z nich ma 2 ability: jednu ktora je spustena stale a druhu, ktora sa spusta pri hodeni symbolu na kocke ( ta je sucastou kupeneho balicka ). Po spusteni 2. ability sa nahodne vytiahne z balicka novy plane a stary sa zamiesa naspat medzi ostatne.


Hore
 Profil ICQ  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 18.01.2007
Príspevky: 586
Body: 31
Bydlisko: Zlaté Moravce

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
jj dik lidi už som sa na to pozrel na ich stránke :)
ale pripadajú mi dosť presilené, niektoré dávajú poriadny boost

_________________
Keď má problém riešenie starosti sú na nič. Keď problém riešenie nemá starosti nepomôžu. (Dalajláma)


Hore
 Profil  

Vojvoda
Obrázok používateľa

Založený: 01.10.2006
Príspevky: 538
Body: 6
Bydlisko: Slnečné Mesto
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podľa pravidiel je treba mať 60 kartový klasický deck, aspoň desať rôznych Plane kariet, jednu špeciálnu kocku (dá sa aj s obyčajnou) a počet hráčov do 6 (nie rokov!)

Na začiatku hry sa otočí vrchná prvá Plane karta a platia jej efekty. Ale bacha, ten kto ovláda a používa plane kartu je ten kto je na ťahu a jeho kolo práve prebieha. Teda jeden plane deck používajú všetci, no musia byť na ťahu.
Citácia:
A plane card's controller is the player whose turn it is

Ak hodíš kockou "nič" alebo čiernu stenu, tak sa nič nedeje.
Ak hodíš kockou chaos symbol (gulaté dačo) tak sa aktivuje spodná schopnosť plane karty.
Ak hodíš kockou planeswalker symbol (vydličku) tak ten vrchný(práve používaný) plane dáš na spodok a otočíš ďalší plane (a platia schopnosti toho nového)

Prvý hod je zadarmo, druhý za 1manu, tretí za 2, štvrtý za 3 atď (myslí sa tým, počas jedného bežného kola)

Ešte sú dve pravidlá, keď hráč odchádza (umiera) a čo sa deje s plane kartami, ale tomu som už neporozumel.

Niektoré plane karty majú ozaj pekné obrázky. Vďaka tým planesom je hra omnoho peckovejšia až overpowerová, tak odporúčam to hrať hlavne zo srandy (so srandovými deckmi)

_________________
Múdri musia byť silní, aby sa ich zlí báli.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Slovensko majstrom sveta v Magic-u :)


Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh
Obrázok používateľa

Založený: 08.08.2004
Príspevky: 100
Body: 5
Bydlisko: Warrington
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Zdravim, po veeelmi dlhom case (tak dlhom ze ani neviem ci mi niekto odpovie :) ) si staviam deck a mam otazky.
1. V pripade ze mam na ploche dvoch Knight Exemplar mali by byt moji rytiery rezistentny proti wrath of god i malym damagovym spelom ala fireball nie? a v pripade ze mam len jedneho Knight exemplar(KE) a niekto zahra Wrath of god zomrie iba KE a ostatny rytiery su v bezpeci...

2.Levelovaci knight: Student of Warfare zacina na leveli 1 alebo aj ten level 1 mu musim zaplatit? v praxi tzn. Aby sa z neho stal 3/3 First striker musim don investvat 1 ci dve manny, podla mna je od zaciatku lvl1 a je 1/1 a ked mu prihodim este jednu mannu je z neho 3/3 FS a ak by som ho vyvolal za8 many bol by z neho 4/4 Double strike samozrejme vsetko treba postupne hlasit aby mal super cas reagovat ale v bojovom plane mozem ratat s 3/3 FS za dve manny ci 4/4 DS za 8...

3. Mozem pouzit dve Planeswalkerske schopnosti v jednom kole pytam sa koli PW Gideon Jura. Planeswalkerske schopnosti sa hraju ako instant ci sorcery ak sa pametam spravne tak sorcery ale nik nevie....

Vsetkym vam dakujem vela stasti pri potulkach sferami.

_________________
Moja česť je môj život.


Hore
 Profil  

vis maior
Obrázok používateľa

Založený: 20.07.2004
Príspevky: 4458
Body: 21
Bydlisko: Morava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Laguna: Tu je to uz prakticky mrtve, takze odpovede sa asi nedockas.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 207 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun