HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Ďalšia
Autor Správa

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Priznavam sa ze v robote nemam internet tak to bude tazsie ako som si myslel ale tak ludia... tento den ma 2 krat viac prispevkov ako najdlsi den v mafii doteraz... citam 6 stran a na nich je tak najviac 10 zmysluplnych veci inak su to proste prispevky tipu
Citácia:
moje farby su farbami mesta Gottem .. pokial si spomínam z filmu tak to bola modra a červená
...okej raz za cas je to v pohode a o tom je mafia...ale nie 6 stran! ...
dalej Patria ...uvedom si konecne ze nehrame RealTime...dnes je Pondelok vcera bol pondelok a aj zajtra bude necakane Pondelok! ...herny den trva 3 normalne...chapes? Dalej by som vazne poprosil ludi ak by to bolo mozne pouzivajte kurzivu alebo nieco na rozlisenie role playu od vasich argumentov ...to ze sa weerty zamiloval do Patria ...dokym to neznamena ze su obaja mafiani je to uplne zbytocna infromacia... taktiez dufam ze si uvedomujete ze pozvania su jednorazove...lebo ako to tak pozeram vazne nesetrite...
ja by som bol vazne strasne vdacny ked by mi niekto zhrnul co su fakty( teda relativne fakty...nehovorim ze to nemozu byt klamstva) co vieme o jurovi...a stale neviem co mate s tou mrtvou starkou... stalo sa to pred zaciatkom hry... cize mate k tomu nejake fakty alebo je to vsetko len bezcenne mlzeni Weertyho Patrie a este neviem koho vsetkeho....
a ak mozem poprosit GM mohol by postnut up to date hlasovanie...pekne prosim = )

teraz moj nazor...Juro mi je z toho co som cital podozrivy..lebo nemyslim ze obcania predavaju drogy...ale stale u mna vedie Patria a jej podla mna bezcenne mlzenie... nic osobne = )

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
taka metaotazka ale mozno by zaujimala viac ludi tak to pisem sem...
potrebujeme na odsudenie nadpolovicnu vacsinu vsetkych alebo len tych co mozu hlasovat (ti co nemaju noviny) popripade ako to ovplyvnuje double hlas

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
taka metaotazka ale mozno by zaujimala viac ludi tak to pisem sem...
potrebujeme na odsudenie nadpolovicnu vacsinu vsetkych alebo len tych co mozu hlasovat (ti co nemaju noviny) popripade ako to ovplyvnuje double hlas


no podľa mňa, nie som presvedčený že na odsúdenie potrebuješ nadpolovičnú väčšinu - stačí obyčajná väčšina hlasov.. nadpolovičná sa spomína ia v prípade že nikoho nechceš odsúdiť, pri obviňovaní len "obvinený s najväčším počtom hlasov".. :)


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
aha dobre... len vzdy to v prvy den byvalo inak a hladal sa spravodlivy funkcny sposob...ale ked si to zoberies ze ludia co chcu novinu su teoreticky proti poprave, alebo zeby sa len spoliehali ze sa niekto odsudi a potom povedia ze krv neni na ich rukach? ... tak preto by som chcel vediet ako to funguje teraz v Gotheme... noviny su novinka s ktorou som este nehral

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Morti napísal:
aha dobre... len vzdy to v prvy den byvalo inak a hladal sa spravodlivy funkcny sposob...ale ked si to zoberies ze ludia co chcu novinu su teoreticky proti poprave, alebo zeby sa len spoliehali ze sa niekto odsudi a potom povedia ze krv neni na ich rukach? ... tak preto by som chcel vediet ako to funguje teraz v Gotheme... noviny su novinka s ktorou som este nehral


no priznám sa, rád by som aby to bolo inak, veď momentálne "vediem" ja.. :) k tomu ja som to ešte nehral. ktovie čím nás / Vás pani Boh prekvapí a usmerní.. :)


Hore
 Profil  

Dau?ur Stjóri
Obrázok používateľa

Založený: 26.07.2007
Príspevky: 1331
Body: 102
Bydlisko: 48°44'27.99" N 21°15'8.57" E
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Pokiaľ sa JuK-i nevyjadrí, tak by som povedal, že každý nech hlasuje podľa svojho vedomia a svedomia, či už má hlas, alebo nie, nedbajúc na to, či niekoho reálne pošleme do väzenia, alebo nie.

Morti napísal:
ja by som bol vazne strasne vdacny ked by mi niekto zhrnul co su fakty( teda relativne fakty...nehovorim ze to nemozu byt klamstva) co vieme o jurovi...a stale neviem co mate s tou mrtvou starkou... stalo sa to pred zaciatkom hry... cize mate k tomu nejake fakty alebo je to vsetko len bezcenne mlzeni Weertyho Patrie a este neviem koho vsetkeho....

O Jurovi nevieme nič na isto. Vytvára si imidž taxikára, feťáka (alebo dílera, alebo oboje). Alef nám povedal, že údajne prišiel na stretnutie autom ale nie v taxíku a bol namakaný.
Odvolávanie sa na starenku je čistá fikcia (a som vinný).
Ak je tam ešte niečo podstatné, tak nemyslím. Padali ešte detaily sem, detaily tam, ale celkovo nevieme nič (aspoň ja nie).

Joj a ešte Juro hľadá maloletých na nejakú prácičku na piaty deň. Dočítal sa totiž v novinách, že deti sú super hackery. Čo za prácu to chce vykonať neviem, ale znie to minimálne podozrivo.

_________________
Die, ctfmon, die!


Hore
 Profil ICQ  

átra
Obrázok používateľa

Založený: 13.02.2008
Príspevky: 1360
Body: 13
Bydlisko: Tešik-Taš
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vidím, že som toho celkom dosť premeškal, ale bol som s trénerom na pohov ore pri pohári piva...

No, kveci: Jurove svaly a podobne ako písal DeadBoss, zháňanie maloletých sa mi akosi nepozdávajú.


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 09.10.2007
Príspevky: 492
Body: 13
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
presne to som myslel s tym Jurom... ze ci je nieco okrem toho co hovori Alef0 pravda alebo len vyplody role play-u ... kazdopadne je zaujimave naco by bol Jurovi hacker....

_________________
http://www.lfgcomic.com


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
akoze roleplay je super a funkcny, ale spocitajte si, ze kto je na odstrel

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

vajco
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1844
Body: 135
Bydlisko: Blava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
nO TakZE

jajaaaj vazeni, co vy tu po mne chcetE?: D ja som vam toho praveze povedal uz viac nez dost
Obrázok

*natiahne si lajnu*

DROGY NEPREDAVAM CO VAM DRBE SAK TO JE SKODA. ale vykupujem. STALE PLATI TEN MEFEDRON
i'm bi-winning
a ano, stale plati ten underage job. Weerty, tak mas pod 18 ci ne? Ked vravis ze mozno nemas len si "obdareny", ci to sa mi len zda?
a taxikar? :D nech zdvihne ruku ten kto chce ist so mnou na "jazdu" :P

a ze co je alef0? :)
alef0 je swath tedder

ach a este pravidla
Citácia:
Den konci, ked sa vacsina hracov dohodne na jednom obvinenom, alebo po 72 hodinach ked bude uvazneny obvineny s najvacsim poctom hlasov.
Vynimkou je prvy den, ak sa nadpolovičná vacsina zhodne na tom, aby nik nesiel do basy, bude to den bez strát.

(dovolil som si opravit chyby a preklepy aby nikto nebol vymiesany)
na zaklade tohto vravim
vina: nikto
aj ked moj hlas samozrejme nic nezavazi teraz, lebo som ho prefetoval pri citani novin :)
inac neviem co sa tak velice hrniete do toho obvinovania niektori. Ved iste, ten clovek sice nemoze v noci pouzit svoju abilitu, ale ani vam nic nepovie najblizsie tri dni, a to je pre obcana vcelku handicap. Ako som vravel uz, obcan potrebuje co najviac informacii z najvacsieho poctu zdrojov (tak jak som vas naucil pouzivat noviny a stretavky, ze :D), pretoze chce zistit kto je mafian a kto systemak (a tychto ludi drbat do vazenia nech nemozu v noci zabijat, a tym drzat nejaky balance). Cize obcanovi su dobre vsetky indicie a cim viac niekto hovori, tym lepsie pre obcana. A odstavit si hned v prvy den niekoho na tri dni - to nie je celkom rozumne, lebo najblizsie tri dni sa o nom nic nedozvies, ani ho nemas ako nachytat na slovnych pascach, lebo v jednom prispevku sa tazko moze obhajovat. Clovek, ktory neuvazene obvinuje hned v prvy den ide tak trosku proti svojmu obcianstvu, alebo je tak trosku mafian alebo systemak :D

prove me wrong

_________________
Juro alias Archi


Hore
 Profil ICQ  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hrac v base = mrtvy hrac, ktory sa vie po 3 dnoch respawnut. Ved to je to iste ako s beznou standard issue mafiou alebo mi nieco unika?

Je to rovnaky risk ako s mafianom.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Bojovník

Založený: 15.02.2011
Príspevky: 166
Body: 23
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Juro, teda alef klamal o tebe či hovoril pravdu? :)


Hore
 Profil  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Dead Boss napísal:
Neviem či to už nepreháňate s tým role-playom.


Podľa mňa by toto celé mal byť LEN RP... + RP's MY LIFE!


Hore
 Profil ICQ  

Ja XXII.
Obrázok používateľa

Založený: 02.03.2011
Príspevky: 2155
Body: 21
Bydlisko: Pressburg
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
+ Juro, podelíš sa s nami o informácie ako sa podelil Alef0 o tebe? Weed Smokar :ikonka16:


Hore
 Profil ICQ  

Daitenshi
Obrázok používateľa

Založený: 23.01.2007
Príspevky: 1533
Body: 33
Bydlisko: hore na kopci a dole pri rieke
Pohlavie: Žena

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
len opravim chybky ..... hrac v base ma 3 dni nato aby ste ho pripadne z basy dostali inak ho po 3 dnoch caka kreslo :)
Inak pripominam bod v pravidle ze kazdy musi hlasovat
a nie GM nebude taky dobry GM je v terene , pride .... niekedy potom :)

_________________
Já tvora divokého nespatřil, jenž by se litoval. Pták zmrzlý jistě z větve spadne, leč nikdy neproklíná svůj osud.
Pád to je poslední vec co andel citi.... vzdaleny hlas mu neustale zni v hlave .... ale vubec poprve je to jeho vlastni


Hore
 Profil ICQ Facebook  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 462 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 31  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun