HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Ďalšia
Autor Správa

Žoldnier
Obrázok používateľa

Založený: 11.03.2005
Príspevky: 281
Body: 4
Bydlisko: Bratislava
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inu na konzolach su preto obecne hry vychvalovane viac ako na PC z jedneho jednoducheho dovodu...
Na PC sa uz malokto odvazi plytku sracku nazvat dobrou, kdezto na konzolach su plytke sracky gro celej sceny, cize vsetky tebou spominane ocenenia su pretty much pick of the litter. (cest vynimkam)

_________________
The best ideas often come from the worst minds.


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Človek sem príde a aké je to tu zasraté támi uber postami :D

Takže Will - ak sa ti podarí nájsť flashnutú PS3, tak budeš v hernom svete jednou z naj legiend :)
Každá PS3 má svoj náhodný kód, ktorý by bolo nutné prelomiť každý zvlášť. Zatiaľ sa nepodarilo dostať hlbšie do jej vnútra.. však to má na svedomí žena :)
Flashovanie konzolí, ako napísal Kainit, je hlavne záležitosťou deciek a ľudí z nášho štátu. Však MC začal ďalšiu banovaciu kampaň, čo sa rovnalo za jeden víkend 600 000 banov. Konečne začali bojovať s nimi.

Chlapci konzolisti a ich prehľad. Nechcem byť silno fanboy, ale ak by si sa dostal k E3, tak by si zistil veľmi zvláštnu vec. God of War 3 minulý rok pobral skoro všetky ceny, o Uncharted 2 nehovoriac, ktorý dostal od herných stránok titul - hra s najlepšou grafikou za posledné desaťročie. Hra roku a podobne...
Konzolisti sa nejdú posrať a radšej by som šiel do xboxu ako do PC, pretože takmer všetky hry vychádzajú na tieto platformy spoločne :)
Prečo teda vrážať obrovské prachy do PC, keď si za menšiu čiastku kúpim xbox alebo PS3 a za tie drobné si zoženiem nejaký PC aby sa nepovedalo a zahrám si na ňom tie staré oldschool veci, ktoré ma stále bavia?
Prečo vychádzajú všetky tie DLC len na konzoly?

Ak by si sa aspoň trošku Will pohrabal v googli, tak by si aspoň trošku pozmenil názor na poslednú vetu, ktorú si napísal.

Ak má PC také zázemie, prečo teda aj Crysis 2 ide na konzoly?
Prečo ročne najviac peňazí v hernom priemysle zarobia hry na konzoly?
Za prvý týždeň vypustenia MW2 sa predalo z predaného počtu 66 % na Xbox, 25 % na PS3 a zvyšok na PC. Zvláštne.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dominator napísal:
Inu na konzolach su preto obecne hry vychvalovane viac ako na PC z jedneho jednoducheho dovodu...
Na PC sa uz malokto odvazi plytku sracku nazvat dobrou, kdezto na konzolach su plytke sracky gro celej sceny, cize vsetky tebou spominane ocenenia su pretty much pick of the litter. (cest vynimkam)


Amerika, Nemecko, Japonsko.. whatever... :ikonka42:


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
da sa na konzole zahrat monkey island, pripadne broken swordy? fallout 1 a 2? baldurs gaty?

serious question, som len zvedavy, ale tak nejak tusim odpoved :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dominator napísal:
Inu na konzolach su preto obecne hry vychvalovane viac ako na PC z jedneho jednoducheho dovodu...
Na PC sa uz malokto odvazi plytku sracku nazvat dobrou, kdezto na konzolach su plytke sracky gro celej sceny, cize vsetky tebou spominane ocenenia su pretty much pick of the litter. (cest vynimkam)


A ty si tych konzolovych hier hral asi strasne vela ako vidim :D
will- s tym piratstvo ti uz odpisal elune. PS3 s este nepodarilo flashnut nikomu a torrenty mozu tak na xbox ale hovorim ze to stahuje menej ludi ako hry na PC.
wolf- hry co vysli za doby ked asi nebola este ani ps2 sa asi na ps3 a xbox hrat nedaju. Ale neviem na co by to aj bolo kedze kazdy kto ma ps3 a xbox ma aj pc aj ked nie taky dobry ako niekto kto hrava hry len na PC ale urcite mu bude stacit pc na hry co si prave spomenul.


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Wolf napísal:
da sa na konzole zahrat monkey island, pripadne broken swordy?


DS.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
PS3 nieje jedina konzola vy legendy herneho sveta :)

Ked uz sme pri tom ocenovanom GoW 3, kto si dnes spomenie a hra GoW 1?

Tak 10 rokov dozadu ked bolo prd a ne konzoly vychadzala kazda kravina aj na PC, potom s tym uz prestali, takze neviem preco sa Crysis neuchytilo na PC... fakt netusim, ved to ma uzasnu grafiku :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Ne. 09. Máj 2010, 22:50, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
GoW 1 - God of War collection ( remake jednotky a dvojky do HD a pridané trofeje ) sa umiestnilo v top 10 najpredávanejších hier na PS3 a prvé dva diely sa stále dobre predávajú na PS2.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
PS3 nieje jedina konzola vy legendy herneho sveta :)

Ked uz sme pri tom ocenovanom GoW 3, kto si dnes spomenie a hra GoW 1?

Tak 10 rokov dozadu ked bolo prd a ne konzoly vychadzala kazda kravina aj na PC, potom s tym uz prestali, takze neviem preco sa Crysis neuchytilo na PC... fakt netusim, ved to ma uzasnu grafiku :D


Na ps2 a ps nevychadzaju hry niak uzasne aj bez piratstva. Ak myslis aj na psp a ds tak tam tiez nevychadzaju hry ako volakedy. A kvoli gow3 spravili collection preto aby nekupil hned kazdy trojku ale aby si mohol zahrat aj tie predtym.


Naposledy upravil Kainit dňa Ne. 09. Máj 2010, 22:54, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Z celeho tohoto blebajzu mi vychadza asi to, ze hry su dnes jednoduchsie, ale podla mna to nie je ani tak chyba konzol, ako chyba spotrebitelov (ktoru sposobili nechtiac, nevedomky a prakticky si to ani nevsimli) a je to cena za to, ze sa herny priemysel rozmohol ako sa. Nevidim nejaky lepsi dovod uchylovat sa k prebiehajucemu flejmu, velka cast hier vychadza multiplatformovo, pricom vacsina konzolovo exkluzivnych hier je japonskych (co mnohym ludom, hlavne tym, ktori vyrastali na WRPG prekaza). Take hry ako God of War, Killzone, Little Big Planet a neviem co vsetko vysli vylucne na PS3 z velkej casti preto, ze sa nedaju spiratit.
Na PC sa hry nikdy vyrabat neprestanu (s postupnym nastupom digitalnej distribucie az do vylucne takej v buducnosti niekolko-10 rokov duplom) a zatial je PC jedina platforma, na ktorej sa daju rozumne hrat strategie. A vsetci vieme, ze len sam Blizzard udrzi PC v kurze este dalsich 20 rokov :lol: :lol:

Navyse, v porovnani so mnou, Elunem, (predpokladam) Kainitom a Saimonom (ktory je asi v tomto smere vynimka) su tu vsetci dinosauri, ktori maju aj ine starosti nez sledovat kazdu novu hru na kazdej konzole. A potom ich bashuju. Keby ich bolo menej, este by im trebalo rezervaciu. :P

Ehm, aby som obranil PS2ku, aj 10 rokov po jej vydani na nu stale vychadzaju nove hry, ma niekolko tisic titulov a vyhrala generacnu konzolovu vojnu aj napriek piratstvu, ktore bolo hlavne u nas dost rozsirene.


Naposledy upravil Thuriazs dňa Ne. 09. Máj 2010, 22:57, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Hry nevychadzaju, vydavaju sa collectorky na ziskanie penazi ktore normalne verzie nezarobia ale piratenie na konzolach neexistuje... mhm.

Thuriazs> Sledovat novinky ma fakt prestalo bavit az v obdobi ked zacala vychadzat kazda blbost, ajtak sa orientujes na zaner (zanre) a v tych sledujes novinky.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Ne. 09. Máj 2010, 22:59, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Inak sa divim, ze PS3ka vydrzala tak dlho, realne 4 roky bez funkcneho hacku, ale nie je to aj kvoli tomu bluerayu, ktory sa dost tazko kopiruje?


Citácia:
God of War 3 minulý rok pobral skoro všetky ceny, o Uncharted 2 nehovoriac, ktorý dostal od herných stránok titul - hra s najlepšou grafikou za posledné desaťročie. Hra roku a podobne...

Tu by som uvital nejake citacie, plus ci sa to hodnoti globalne alebo len na jednotlivych platformach. Napr. tu by sa dalo operovat Dragon Ageom, ktory zvalcoval vsetko mozne. To iste operovat single hrami nie je stastne, ked poviem, ze Minesweeper sa predal hlavne na PC, este to nic nehovori o inych veciach.

Inak to by som chcel vidiet toho cloveka, co ma konzolu a nema PC, co je teda vitazna situacia pre vyrobcu konzoly, ktory vytiahne peniaze od zakaznika tak ci tak, hlavne o to viac, cim viac budu uzatvarat hry pre jednotlive konkretne platformy (napr. tym, ze sa nebudu robit konverzie).

Stare PC na Monkey Island si nekupis, to maximalne zdedis po nejakom predkovi.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Thur - hry, ktoré si napísal ( LBP, KZ2, God of War 3 ) sú od štúdii, ktoré patria pod Sony.
Mám pocit, že je to celkovo asi 52 a je tam aj pár, ktoré nepatria pod nich, ale hry robia čisto len exkluzivity len na trojku - Polyphony digital, Naughty Dog, ...

S dino vecami - :ikonka42:

Ešte k Blizzard - dávnejšie sa na nete objavilo, že Blizzard o niečom rokoval s MC.

Will - bež už spať.

Alef - najlepšie by bolo asi toto - http://www.gametrailers.com/game/best-o ... ards/11534
Pre začiatok.


Naposledy upravil E´lune dňa Ne. 09. Máj 2010, 23:01, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Stare PC na Monkey Island si nekupis, to maximalne zdedis po nejakom predkovi.


Steam saves, uvazujem o zakupeni zopar titulov lebo to tam stoji 3-5 eur kus :D Samozrejme krabicu zdedis iba po dedovi.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Ne. 09. Máj 2010, 23:02, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Inak sa divim, ze PS3ka vydrzala tak dlho, realne 4 roky bez funkcneho hacku, ale nie je to aj kvoli tomu bluerayu, ktory sa dost tazko kopiruje?

Aj keby sa dal hacknut hardware PS3ky, stiahnut si BR hru (nechcem trepat kolko GB ma priemerna hra na PS3), kupit prazdny BR disk (naposledy ked som sa pozeral na ceny, jeden bol dost drahy) a mat BR napalovacku (a napalovat na najnizsej rychlosti)....
Dakujem pekne.


Hore
 Profil  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun