HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Ďalšia
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Jo full moon grass stoji tiez za to.

Na grafike mi prd zalezi, ovsem ked napises, ze ta hra ziskala cenu za najlepsiu grafiku, a pri tom vyzera na urovni predpotopnych hier na PC, tak amen tma.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E'Lune> jop v HD tie hry vyzeraju super, akurat na to potrebujes HD televizor aspon tak 40" ktory stoji najmenej 550 eur. Co to tu bolo o financnej nenarocnosti konzoly? :D a hlavne ta hra este stale musi byt pre HD stavana. Kopa hier nieje takze vyzeraju tak ako vyzeraju aj na velkej telke.

Fuuu ale podla toho meca [ikonka] na obrazku som sa nachvilu zlakol, ze je to screen zo Zaklinaca dvojky :D

Kainit> Taketo awardy pozbieral aj Fallout 3 a je to v lepsom pripade priemerna hra. Preco PC review ohodnoti konzolovku? Pretoze maju aj konzolovu sekciu ;) to ficalo odjakziva.


Grafika ten ultimatny argument :D :D :D skoda, ze PC vzdy ponukalo vyssie rozlisko ked by iba o to slo. Argumenty malych deti sa nikdy nezmenia, uplne to iste co pred 10 rokmi len teraz s moznostou HD :P Akurat pre PCckarov to prestalo byt zaujimave uz pri flameoch PC vs Amiga :D

Jediny rozumny ktory som pocul pro konzolovy su patalie s anti piratskymi ochranami na PC, nejaky sweep od Microsoftu a pravidleny povinny update ROMky je rozhodne mensia otrava nez dufat, ze orginalka sama seba zdetekuje ako originalku a nebude robit problemy pri kazdej dalsej instalacii.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
dufat, ze orginalka sama seba zdetekuje ako originalku a nebude robit problemy pri kazdej dalsej instalacii.


och, moj original Silent Hunter III plače.. :_(
vzdy ho musim cracknut :D

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Neni nad to v obchode zakaznikovi radit ked vam zlyhaju vsteky standardne postupy ako vypnutie virtualnych mechanik no... tak si to cracknite :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Aeris napísal:
Meh, vám sa tá prehnane "wannabe realistic plastic" grafika fakt páči? Keď už s konzolovka s naj grafikou, jednoznačne BlazBlue :P

/troll


Ono je pravda, že táto hra nie je vrcholom. Atlus nie je uber ako Naughty Dog a táto hra mala byť čisto len pre japonsko. Keďže v krajine mala veľký úspech a japonské verzie obsahovali už angličtinu, tak ju potom vydali aj v ostatnej časti sveta.
Však Atlus má zázemie hlavne u DS a predtým spravili nejaké veci aj na PS2. Toto bol čistý objav z nikade a malo to úspech. Nie ako MW2, ktorý vďaka kampani musel mať úspech.

Will - ja som mal TV s poriadnym HD rozlíšením skôr, ako konzolu a nekupoval som ju len pre konzolu.

Inak máš pravdu, že väčšina štúdií robieva to, že ešte si retušuje aj screeny, ktoré počas vývoja posiela herným stránkam. Najviac za minulý rok takto klamala Forza 3 a týmto štýlom pokračoval L4D 2 a najčerstvejším je Halo: Reach, ktorý funguje stále na tom istom ako Halo 3. Aspoň Gears pokračuje v niečom normálnom - lenže toto je posledná exkluzivita od Epic, ako sa zvykli čerstvo vyjadrovať všade. Jednoducho sa im to neoplatilo.
Prekvapil God of War 3 ale najviac prekvapil Uncharted 2.

Ja viem, že tuná je mentalita iná, ako písal Thur, tak toto nemá ani zmysel :)


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E'Lune> Ani ja nechcem HD TV telku len koli PC ale to nieje argument. Ked sa chcem hrat na takej obrazovke tak si ju musim kupit a je to suma sumarum investicia do PC.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
hole - diera.... kde tam mas vulgarizmus. Strieborna diera. Aspon viem ako urazat ludi ked ti to pride take vulgarne :D
silver- ja som napisal ze vyhrala ta hra cenu za grafiku? Keby si pozeral par prispevkov dozadu uvidel by si link na wikipediu a ja som z neho pokopiroval odcenenia :D Co to ma so mnou spolocne ako sa rozhodol niaky PC world?
warrior- Ta hra nieje o velkych mecoch a ked uz taky mas sekas raz za minutu nie ako vo FF. Pokial beres vsetko kde je napisane grass ako marihuanu tak by som byt tebou ani nesiel von na travnik lebo dostanes infarkt od tolkej nadhery.
edit: warr- magic weapon je kuzlo na zvysenie dmgu na zbrani. Neviem co je na tom uber japonske a ci si to v zivote nevidel v ziadnej hre.
Neuveritelne ze nikto to tu nehral a kolko znalcov tej hry tu je :D :D :D


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
hole - diera.... kde tam mas vulgarizmus. Strieborna diera. Aspon viem ako urazat ludi ked ti to pride take vulgarne :D

Vulgarne jak vulgarne, ale minimalne infantilne. Nejak som nepostrehol, ze by ta tu niekto volal Kaitwit or whatever.

Citácia:
silver- ja som napisal ze vyhrala ta hra cenu za grafiku? Keby si pozeral par prispevkov dozadu uvidel by si link na wikipediu a ja som z neho pokopiroval odcenenia :D Co to ma so mnou spolocne ako sa rozhodol niaky PC world?

Ma to to spolocne, ze to evidentne dokazuje, ze tie ceny stoja za hovno.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Podla mna je rozdiel ked niekto napise hole a [vymazané] .... warr pod sem a cituj to vymazane a napis ze si zase serem do huby :wink:
Ja by som skor povedal ze je to nazor toho kto mu tu cenu udeluje. A ako mozes povedat ze ceny stoja za hovno ked skoro kazdu cenu udeloval niekto iny a nie ten isty? :D Normalne sa musim na tvojej snahe potopit tu hru smiat :D :D :D


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
warrior- Ta hra nieje o velkych mecoch a ked uz taky mas sekas raz za minutu nie ako vo FF. Pokial beres vsetko kde je napisane grass ako marihuanu tak by som byt tebou ani nesiel von na travnik lebo dostanes infarkt od tolkej nadhery.

edit: warr- magic weapon je kuzlo na zvysenie dmgu na zbrani. Neviem co je na tom uber japonske a ci si to v zivote nevidel v ziadnej hre.
Neuveritelne ze nikto to tu nehral a kolko znalcov tej hry tu je :D :D :D


kaiiiiiitiiit:
-ma tam velky mec? ma:P navyse som vymenoval dalsie znaky, ktore mi vadili (neboj, na dragon age mi vadilo omnoho viac veci.. ale to je tym, ze som ju hral... )
-no zas tak prudko vazne to neberiem,ale to si si myslim domyslel

-magic weapon... ono keby mali trosku originality, dalo by sa to kuzlo nazvat aj inak (odhliadnuc od toho, ze rovnaky nazov a +-rovnaky efekt ma aj kuzlo v d20systeme.. a tam mi prijde ten nazov rovnako [vymazané].
videl som to v inych obmenach. nie drb mazik weapon. ano, vzite sa do naseho fantazy worldu, ale prosim insert coin to continue blik blik cez celu obrazovku...
neuveritelne, kolko ludi nikdy nebolo v dachau a vie si o tom urobit nazor na zaklade clankov, vyskumov etc etc.. :P
takze inak. cim je tato hra taka uzasne uchvatna a uplne ina nez ine? (hint: velki zli ohnivi chrobaci to nebudu) daj vediet :) mozno ma zaujme

inak neviem ci si šušni pamataju na Die By the Sword, ale existuje na konzolu nejaka hra, kde sa bojuje rovnako? tj udieras mecom nie ako - Attack, ale tlacitkami urcujes kam [vymazané]?
useknute ruky, nohy a tak?

Citácia:
Normalne sa musim na tvojej snahe potopit tu hru smiat

budes mat vrasky

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A ty si cital o tejto hre niake vyskumy alebo clanky? :D Ocividne nie ked nevies cim je zaujimava. Je zaujimava tym ze nieje spravena pre priemerneho hraca lebo v normalnej hre hrac stoji a klika si na kuzla. V DS sa musi snazit kazdemu jednemu utoku vyhnut lebo nikdy nieje dost lekarniciek a vo vela pripadoch clovek neprezije jednu ci dve rany. Ta hra je tak tazka ze sa nemala povodne predavat ani v europe ani v USA. Kazdy Cakal ze si tu hru nikto neupi ale nakoniec sa to ludom zapacilo a zacali ju predavat na celom svete. Vsak preto ziskali na gametrailers odcenenie za najvacsie prekvapenie roku. Samozrejme ze na slovensku to skoro nikto nehra lebo na gamepage ju neukazali. :D


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
A ty si cital o tejto hre niake vyskumy alebo clanky? :D Ocividne nie ked nevies cim je zaujimava. Je zaujimava tym ze nieje spravena pre priemerneho hraca lebo v normalnej hre hrac stoji a klika si na kuzla. V DS sa musi snazit kazdemu jednemu utoku vyhnut lebo nikdy nieje dost lekarniciek a vo vela pripadoch clovek neprezije jednu ci dve rany. Ta hra je tak tazka ze sa nemala povodne predavat ani v europe ani v USA. Kazdy Cakal ze si tu hru nikto neupi ale nakoniec sa to ludom zapacilo a zacali ju predavat na celom svete. Vsak preto ziskali na gametrailers odcenenie za najvacsie prekvapenie roku. Samozrejme ze na slovensku to skoro nikto nehra lebo na gamepage ju neukazali. :D


hej.
este raz, cim je nova?
malo lekarniciek bolo uz v doomovi na najtazsiej obtiaznosti... chapeme sa :) velka obtiaznost bojov nieje zrovna originalita (ale pokial to nieje frustrujuce -> dragon age, tak je to prijemne spestrenie)
snazit sa utoku vyhnut... to myslis vazne, ze to je akoze dobra hra koli tomuto? v mariovi si sa musel vyhnut korytnackam... :)
pribeh? je jaky? interakcia s inymi postavami?
priniesla hra nieco nove ako napr komplexny rozvetveny pribeh? udalosti meniace sa na zaklade hracovych rozhodnuti?
pocas rozhovorov je tvar staticka,alebo sa hybe a vyzera realne? (mass efekt 2)
skratka je nejaky dovod, preco si ju zahrat?

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vyhnut korytnackym- urcite iny sposob na aky ty myslis
pribeh- zlozity jak prasa tak ak chces chod si hladat na net :D
meniace udalosti- ano, podla tendencie charakteru alebo svetu sa meni aj obtiaznost nepriatelov, kde sa nachadzaju a co robia. Priklady: v jednej hry ked mas dobru tendenciu tak si v pohode ides a pozbieras na jednom mieste par itemov, ak mas zlu tendenciu nachadzaju sa tam draci a tazke sa k tym veciam dostat alebo drak poletuje nad jednou cestou a musis si dobre nacasovat beh aby ta netrafil. Alebo ak nemas dobru tendenciu nemozes najst niaky mec alebo sa ti neotvori brana, alebo nepriatel dropuje nieco ine ked ma hrac zlu alebo dobru tendenciu. Par npc s nim ani nekomunikuje alebo sa tam nachadzaju ine npc a aj na konci hry co si pametam je na vyber. V jednej casti sa tam objavi phantom jedneho typka ak ma hrac zlu tendenciu. V tom meneni tendencie ide hlavne o zabijanie npc ktore dropuju par zaujimavych itemov napriklad je jeden rytier ktory ak ho nezabijes da ti par uloh atd. ale ak ho zabijes dostanes z neho kluc na jedni dvere kde mozes zabit jedneho krala a dostat jeho eq ktory je vzacny. Potom sa zabijaju npc kvoli brneniu. Napriklad mozes zabit jedneho rytiera pre jeho brnenie alebo ti moze neskor pomoct s bossom. Mozes zabit jedneho ucitela a budes mat jeho oblecenie ale nenauci ta uz kuzla atd.
to s tou tvarou som si nikdy nijak moc nevsimol
To je na tebe ci je dovod si ju zahrat.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Uhybat sa ranam, kryt ich stitom ktory sa po case rozbije pretoze sa opotrebovava to bolo uz v Rune 7 rokov dozadu. Rovnako cielene sekanie na koncatiny, hadzanie zbrani a useknuych koncatit... ale na to si asi na konzolach pockate az do druheho dielu tejto prevratnej hry ;)

Zabijes postavu dostanes item, nezabijes dostanes ulohy... takze konecne je na konzolu nejake RPG od dob Dragon Ageu? :P Ale chapem, ze sa idete posrat blahom ked vam raz za par rokov vyjde takato hra aj vsetky jej ocenenia.

Pockaj ked vyjde Zaklinac 2, na tieto roky sa bude este dlho spominat ako na zlate obdobie :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

röndör
Obrázok používateľa

Založený: 21.07.2004
Príspevky: 15706
Body: 310
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Citácia:
Ta hra je tak tazka ze sa nemala povodne predavat ani v europe ani v USA.

Neznamena v tomto pripade "tazka" = "nevybalansovana"?

Napr. v tomto zanri je slovenska legenda Spellcross, ktora vraj bola genialna a prelomova, len od iste fazy taka sialene narocna, ze sa jednoducho nedala hrat.

Ked budeme hrat Clovece nehnevaj sa, kde ti povolim len hrat mincou a ja budem hrat kockou, urcite budu ludia, ktori v tom najdu zalubenie.

Alebo inak, ked je hra fakt taka tazka, tak preco ju ti ludia hraju? Pytam sa zvedavostne.

_________________
Light hand of Empelol.


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 12 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun