HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Ďalšia
Autor Správa

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
[vymazané] ono to nelen grafiku ale aj herne elementy ma ja MM6. :ikonka42:

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will- Neviem ci fakt tak tazko zavidis ale tvoje utocne prispevky su zbytocne a nic nove nepovedia len: vy sa idete posrat ked vam vyjde hra lebo mne ich vychadza cela kopa :D
Na konzoly je tych rpg vela len ty o nicom nevies. Skus pochopit ze vies hovno o hrach co vychadzaju na konzolach a nehral si ani jednu. Fakt neviem ako ti to mam inteligentne povedat lebo toto sa uz neda. Jedine vetou: nevies o tom nic tak si to uvedom a nehubuj do nicoho co si v zivote nevidel. Ak mas s tymi hrami taky problem tak chod hrat baldurs gate. Ja som ti do tej hry nehuboval ani neurazal ziadnu staru hru o ktorej viem malo. Ty vies o tej hre hovno a hras sa tu na majstra profika.
alef0- nie nieje to hra typu valhala knights akurat clovek musi vediet co robi nie len hranie typu diablo: budem buchat do neho, on do mna a dufam ze zhebne prvy. Preco ju hraju? Mozno maju radi vyzvu.
silver- chod si to zahrat a napis OBJEKTIVNY nazor co povies?


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Si si fakt isty, ze som ziadnu konzolovku nikdy nehral? :D

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
Will- Neviem ci fakt tak tazko zavidis ale tvoje utocne prispevky su zbytocne a nic nove nepovedia len: vy sa idete posrat ked vam vyjde hra lebo mne ich vychadza cela kopa :D


iste v mnozstve je sila. to vedel uz Stalin :D
quantity over quality...

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Si si fakt isty, ze som ziadnu konzolovku nikdy nehral? :D


No tak pocuvam ake hry si hral a na akej konzle. Pochybujem ze sa tam bude nachadzat ps3 alebo xbox. (myslim hral akoze presiel a vnimal pribeh atd. nie nieco take ako bol som u kamarata a na chvilu mi pozical ovladac)
warrior- mna nesere ze vela ludi je tu vymletych lebo aj tak som sa sem regol len kvoli tejto teme a fakt ma netrapia ludia co su tu a ako vidim 3/4 ludi tu trpi demenciou a su to ignoranti a 1/4 polozi niaku otazku a normalne su ochotni diskutovat a nedavaju len odpovede typu: lol omg [vymazané] [vymazané] to som uz niekde videl OMFG
EDIT: will a hral si aspon jednu z hier do ktorych v tejto teme hubujes?


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
alef0 napísal:
Citácia:
Ta hra je tak tazka ze sa nemala povodne predavat ani v europe ani v USA.

Neznamena v tomto pripade "tazka" = "nevybalansovana"?

Napr. v tomto zanri je slovenska legenda Spellcross, ktora vraj bola genialna a prelomova, len od iste fazy taka sialene narocna, ze sa jednoducho nedala hrat.

Ked budeme hrat Clovece nehnevaj sa, kde ti povolim len hrat mincou a ja budem hrat kockou, urcite budu ludia, ktori v tom najdu zalubenie.

Alebo inak, ked je hra fakt taka tazka, tak preco ju ti ludia hraju? Pytam sa zvedavostne.


Alef - Táto hra bola prevratná obtiažnosťou a ešte Multi.
Prvú vec už napísal predtým a teraz niečo k multi, ktorý obsahuje. Ak máš pripojené PSko k netu a hráš si pekne Single, tak v jednotlivých častiach hry môžeš niekedy vidieť postavy, ktoré vyzerajú ako duchovia - sú to iní hráči, ktorí hrajú taktiež v tej úrovni. Môžeš sledovať ich hru, čo niekedy pomôže, keď nevieš, kade ďalej alebo kde je nejaký ten fasa bonus ( mám pocit, že hra je celkovo dosť skúpa ).
Hráči môžu na zemi nechávať odkazy, ktoré si potom môžu všetci ostatní prečítať - napr. look up or die a podobne.
Na zemi sú ešte krvavé škvrny, ktoré po aktivácii ukážu ducha ( tentokrát červeného ) a môžeš si pozrieť, akú spravil chybu hráč, ktorý umrel. Všetko je v real time, takže žiadne trápne animácie.
Zabíjanie bossov je tu o dosť ťažšie ako v Monster Hunter a preto je nutné si zavolať do svojho sveta hráčov ( odmena pre nich je navrátenie ich tela, keďže ak v hre umrieš, všetky staty idú o dosť dole, HP a mana sú menšie. Preto toto nie je hra - You have died.. so what? ale je to You have died - Do [vymazané]! )
Táto vec prinútila hráčom, aby si pomáhali.
Ešte je v hre jedna možnosť návratu tela a to je zabiť toho, kto si ťa privolal na pomoc. Tým však dostávaš zlú tendenciu a jej následky boli napísané hore.
Preto je naozaj skvelé a hlavne nutné byť stále online, lebo hra sa takmer nedá prejsť ( teda určite nie, ak je hraná s novým charakterom ).

Príbeh je dosť zvláštne, originálne podaný. Podobnú atmosféru som zažil, keď som si voľakedy pustil Diablo 2 a hneď prvý akt ma vtiahol do toho. Z tejto hry je cítiť utopickosť ako zo žiadneho iného titulu.
Nielen, že je potrebné načasovanie - jedna rana a si dole je už hneď na začiatku hry.

Alef - ona je vybalancovaná, len to nie je panoramatické RPG, kde len beháš a nič ťa nezastaví.

Edit - pri zabíjaní zbieraš duše nepriateľov, za ktoré si potom vylepšuješ char ( treba naozaj veľa bodov ). Ak umrieš, tak na mieste posledného výdychu ostanú na zemi, čiže stačí si po ne zájsť. Ak sa to nepodarí, umrieš v dosť stupídnej časti, čo sa stáva skoro vždy a umrieš ešte pred ich dosiahnutím, už ich nie je možnosť dostať späť.


Hore
 Profil ICQ  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit> Kedze RPG na ktore som zvyknuty na PC az do DA na konzolach nevyslo moje odohrane konzolovky su z kategorie, Halo, Gears of War, Tekken, Soul Calibur, Burnout Paradise, Saboteur ked uz sa pytas priamo na Xbox a PS3.

Pod pojmom konzlovky teda myslim veci ktore mam odohrane na konzole nie hry ktore vysli multi platform ale odohral som ich na PC. Narozdiel od teba sa tu takmer nikto z nas totiz neobmedzuje na jednu platformu. Mohlo ti to napovedat aj to, ze porovnavame priamo verzie hier na rozne platformy cim cela tato zabavna debata zacala.

Som zvedavy aky bude Zaklinac 2 PC vs konzolova verzia ;)

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Naposledy upravil Will dňa Po. 10. Máj 2010, 13:19, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
F5 F5 F5 F5 F5 F5 F5 F5 F5 F5 F5 F5 F5


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
warrior- mna nesere ze vela ludi je tu vymletych lebo aj tak som sa sem regol len kvoli tejto teme a fakt ma netrapia ludia co su tu a ako vidim 3/4 ludi tu trpi demenciou a su to ignoranti a 1/4 polozi niaku otazku a normalne su ochotni diskutovat a nedavaju len odpovede typu: lol omg [vymazané] [vymazané] to som uz niekde videl OMFG

EDIT: will a hral si aspon jednu z hier do ktorych v tejto teme hubujes?


este, ze ty si lietadlo. nehovoriac o tom, ze z celeho mojho prispevku si vyberies jednu vec este k tomu zpola zo srandy a ides to riesit. zvysok ignorujes. tym sa vlastne stavias dementom a/alebo ignorantom z mojho pohladu.
na otazku, cim je hra vynimocna, si odpovedal az na druhy pokus

odpovedou
Citácia:
UTFG
si sa sam zaradil do skupiny typu
Citácia:
: lol omg [vymazané] [vymazané] to som uz niekde videl OMFG


este raz: nieje potrebne hrat/zazit, aby si si spravil nazor. druha vec je, ze samotny zazitok moze ale nemusi zmenit uhol pohladu

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Naposledy upravil Warrior dňa Po. 10. Máj 2010, 13:34, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Kainit> Kedze RPG na ktore som zvyknuty na PC az do DA na konzolach nevyslo moje odohrane konzolovky su z kategorie, Halo, Gears of War, Tekken, Soul Calibur, Burnout Paradise, Metal Gear Solid, Saboteur ked uz sa pytas priamo na Xbox a PS3.

Pod pojmom konzolvky teda myslim veci ktore mam odohrane na konzole nie hry ktore vysli multi platform ale odohral som ich na PC. Narozdiel od teba sa tu takmer nikto z nas totiz neobmedzuje na jednu platformu. Mohlo ti to napovedat aj to, ze porovnavame priamo verzie hier na rozne platformy cim cela tato zabavna debata zacala.

Som zvedavy aky bude Zaklinac 2 PC vs konzolova verzia ;)


Takze z toho vypliva ze si nehral nikdy nic do coho hubujes.
Jasne obmedzujem sa na jednu platformu :D A to som ani raz neurazil hry na PC a napisal som ze mam PC takze si mozem zahrat tie stare hry :D
Ja uz idem prec tak si tu flamujte chvilu sami.
warr- snazim sa vzdy odpovedat na cele prispevky a vsetky otazky tak zakial tu nebudem mozes najt veci an ktore som ti neodpovedal. A hlavne ze will mi na dlhu spravu napise len na vec ze nehral ziadne konzolovky.


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
este raz: nieje potrebne hrat/zazit, aby si si spravil nazor. druha vec je, ze samotny zazitok moze ale nemusi zmenit uhol pohladu


Na to ale zas treba mat nieco odohrane...

Kainit> Skusal som hrat FF, Connana, God of War a pod ale fakt ma to nechytilo.

Tvoj prispevok o nehrani konzoloviek pokracoval dalej tym, ze nemam hubovat na nieco co som v zivote nehral a nevidel a ci som hral nejaku hru vobec. Mozem na to zareagovat na cele chces? :D Ale myslim, ze sa tak udialo v dalsom prispevku. Teda aspon z casti kedze sme presli iba na Xbox a PS3.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
warr- snazim sa vzdy odpovedat na cele prispevky a vsetky otazky tak zakial tu nebudem mozes najt veci an ktore som ti neodpovedal. A hlavne ze will mi na dlhu spravu napise len na vec ze nehral ziadne konzolovky.


kaíímajíít-nepodarilo sa ti to. snahu by som ocenil, keby som ju videl.
a napr ako taky velky znalec konzoloviek si mi ani neodpovedal na otazku ohladom die by the sword :P

i ked to tak moze vyzerat, nejsom willova [vymazaná] ergo nemozem byt zodpovedny za willove odpovede tebe :)

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
E´lune napísal:
alef0 napísal:
Citácia:
Ta hra je tak tazka ze sa nemala povodne predavat ani v europe ani v USA.

Neznamena v tomto pripade "tazka" = "nevybalansovana"?

Napr. v tomto zanri je slovenska legenda Spellcross, ktora vraj bola genialna a prelomova, len od iste fazy taka sialene narocna, ze sa jednoducho nedala hrat.

Ked budeme hrat Clovece nehnevaj sa, kde ti povolim len hrat mincou a ja budem hrat kockou, urcite budu ludia, ktori v tom najdu zalubenie.

Alebo inak, ked je hra fakt taka tazka, tak preco ju ti ludia hraju? Pytam sa zvedavostne.


Alef - Táto hra bola prevratná obtiažnosťou a ešte Multi.
Prvú vec už napísal predtým a teraz niečo k multi, ktorý obsahuje. Ak máš pripojené PSko k netu a hráš si pekne Single, tak v jednotlivých častiach hry môžeš niekedy vidieť postavy, ktoré vyzerajú ako duchovia - sú to iní hráči, ktorí hrajú taktiež v tej úrovni. Môžeš sledovať ich hru, čo niekedy pomôže, keď nevieš, kade ďalej alebo kde je nejaký ten fasa bonus ( mám pocit, že hra je celkovo dosť skúpa ).
Hráči môžu na zemi nechávať odkazy, ktoré si potom môžu všetci ostatní prečítať - napr. look up or die a podobne.
Na zemi sú ešte krvavé škvrny, ktoré po aktivácii ukážu ducha ( tentokrát červeného ) a môžeš si pozrieť, akú spravil chybu hráč, ktorý umrel. Všetko je v real time, takže žiadne trápne animácie.
Zabíjanie bossov je tu o dosť ťažšie ako v Monster Hunter a preto je nutné si zavolať do svojho sveta hráčov ( odmena pre nich je navrátenie ich tela, keďže ak v hre umrieš, všetky staty idú o dosť dole, HP a mana sú menšie. Preto toto nie je hra - You have died.. so what? ale je to You have died - Do [vymazané]! )
Táto vec prinútila hráčom, aby si pomáhali.
Ešte je v hre jedna možnosť návratu tela a to je zabiť toho, kto si ťa privolal na pomoc. Tým však dostávaš zlú tendenciu a jej následky boli napísané hore.
Preto je naozaj skvelé a hlavne nutné byť stále online, lebo hra sa takmer nedá prejsť ( teda určite nie, ak je hraná s novým charakterom ).

Príbeh je dosť zvláštne, originálne podaný. Podobnú atmosféru som zažil, keď som si voľakedy pustil Diablo 2 a hneď prvý akt ma vtiahol do toho. Z tejto hry je cítiť utopickosť ako zo žiadneho iného titulu.
Nielen, že je potrebné načasovanie - jedna rana a si dole je už hneď na začiatku hry.

Alef - ona je vybalancovaná, len to nie je panoramatické RPG, kde len beháš a nič ťa nezastaví.

Edit - pri zabíjaní zbieraš duše nepriateľov, za ktoré si potom vylepšuješ char ( treba naozaj veľa bodov ). Ak umrieš, tak na mieste posledného výdychu ostanú na zemi, čiže stačí si po ne zájsť. Ak sa to nepodarí, umrieš v dosť stupídnej časti, čo sa stáva skoro vždy a umrieš ešte pred ich dosiahnutím, už ich nie je možnosť dostať späť.


Hore
 Profil ICQ  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
e´lune: nastenkovy tender? :shock:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
:ikonka16:


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun