HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Ďalšia
Autor Správa

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Warrior napísal:
Kainit napísal:
warr- snazim sa vzdy odpovedat na cele prispevky a vsetky otazky tak zakial tu nebudem mozes najt veci an ktore som ti neodpovedal. A hlavne ze will mi na dlhu spravu napise len na vec ze nehral ziadne konzolovky.


kaíímajíít-nepodarilo sa ti to. snahu by som ocenil, keby som ju videl.
a napr ako taky velky znalec konzoloviek si mi ani neodpovedal na otazku ohladom die by the sword :P

i ked to tak moze vyzerat, nejsom willova [vymazané] ergo nemozem byt zodpovedny za willove odpovede tebe :)


Tu otazku som si nevsimol a ten styl boja nepoznam ale podla toho co si napisal tak som taku hru nevidel a snazil som sa odpovedat na vsetko ale ked vidim vela sprar tak zabudnem.
will- No tak kazdheo bavi nieco ine akurat neviem ako ta nemohol bavit God of war :D


Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Snáaď srandujete s tým OT čo ste tu urobili =) Alef0 n Silverbow, ste si mohli založiť tému PC vs KONZOLY a vymieňat si názory až do ošalenia =) Moje stanovisko k tomu je asi také že na PS3 si nepustím PHOTOSHOP, DREAMWAVER, FRAPS, CS, INTERNET, FACEBOOK, ICQ, SKYPE..... tak prečo investovať do PS3 abo xboxu? Radšej zainvestujem do železa a dnes sa dá celkom dobre železo do tých 600-700 E vpohode a nemusím na ňom nič meniť ešte 2-3 roky. Konzoly sú tu pre tých čo majú radi v rukách vibrátor a nemajú PC na High-End hry. Na druhej strane si ale kuknite na tie ceny za hry na konzoly. Mňa chuť na hranie na konzole prešla pri PS 2 kde čo hra to dve-dve a pol tisícky. To je neúnosné. Počítač ma výhodu WAREZ, TORRENTov a ďalších vecí a hlavne lepšiu cenovú politiku čo sa týka hier. Dáva nám možnosť vyskúšať si hru (nie úplne legálnou cestou, áno) a pokiaľ sa nám hra páči tak si ju kúpime. Ja som si takto kúpil mnoho hier....a ešte viac ich nekúpil. Napríklad hra Two Worlds, úplne krásne popkornovo sa tváriac bulshit ktorý som odinštaloval po hodine hrania.

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
600-700€ za PC co nemusis dva az tri roky menit a 299€ za konzolu ktora ma zivotnost viac ako 10 rokov. Poviem ti ze kazdy kto ma konzolu ma aj PC takze to s tym photoshopom atd. je argument ako .... Konzoly su pre tych co si radi zahraju exkluzivity kedze konzoly ich maju ovela viac a kvalitnejsie ako PC. Pokial sa mienis chvalit tym ze si zlodej tak to si velky frajer. :D Niekto si rad kupi original hudbu a druhy si to nevie predstavit za to vyhodit peniaze. Ty si typicky slovak takze si nevies predstavit vyhodit peniaze asi za nic :D


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Stale tu nevidim akykolvek dokaz, ze konzoly maju kvalitnejsie hry (uz len to, ze su usposobene ovladanim na primitivne konzolove ovladace, to akosi vylucuje).

BTW 700e kazde dva tri roky za komp = lol.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
To s tym PC napisal on tak som odpisal to iste... Napis kolko tych exkluzivit priblizne chces aby som to tu dlho nevypisoval a potom povies ze ti stacilo 5... ale rozmyslis si cislo lebo potom chcem aby si mi napisal pc exkluzivit tolko isto ale neberem hry typu ze este ps3 ani nebola.


Hore
 Profil  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Škriatok Puk napísal:
INTERNET, FACEBOOK, SKYPE.....


Si znalec :lol:

Silverbow napísal:
Stale tu nevidim akykolvek dokaz, ze konzoly maju kvalitnejsie hry (uz len to, ze su usposobene ovladanim na primitivne konzolove ovladace, to akosi vylucuje).


Stále nevidím žiadny dôkaz, že by malo PC lepšie hry.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Ergo DS:
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... mons-Souls

Hehe.


Btw pc vs konzoly, ked na konzole vyjde nejaka poriadna strategia zacnem mozno o tom uvazovat. A nebude mi s vibratorom trvat minutu zamierit na hlavu nepriatela...

Btw ste OT az strach :lol:

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A lepsie hry:

Zaklinac, X3(ukaz mi kde na konzole mas nasimulovany vesmir...), vyber si lubovolnu strielacku(konzolovy ovladac... bleh)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Čo tak pri streľbe použiť na mierenie funkciu sixaxisu alebo jednoducho pripojiť na PS3 myš alebo použiť Move?


Naposledy upravil E´lune dňa Po. 10. Máj 2010, 18:44, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
600-700€ za PC co nemusis dva az tri roky menit a 299€ za konzolu ktora ma zivotnost viac ako 10 rokov. Poviem ti ze kazdy kto ma konzolu ma aj PC takze to s tym photoshopom atd. je argument ako .... Konzoly su pre tych co si radi zahraju exkluzivity kedze konzoly ich maju ovela viac a kvalitnejsie ako PC. Pokial sa mienis chvalit tym ze si zlodej tak to si velky frajer. :D Niekto si rad kupi original hudbu a druhy si to nevie predstavit za to vyhodit peniaze. Ty si typicky slovak takze si nevies predstavit vyhodit peniaze asi za nic :D



no ty si dobrý tukan, tebe asi v škole čítanie textu s porozumením nikdy nešlo že?

Citácia:
Počítač ma výhodu WAREZ, TORRENTov a ďalších vecí a hlavne lepšiu cenovú politiku čo sa týka hier. Dáva nám možnosť vyskúšať si hru (nie úplne legálnou cestou, áno) a pokiaľ sa nám hra páči tak si ju kúpime. Ja som si takto kúpil mnoho hier....a ešte viac ich nekúpil. Napríklad hra Two Worlds, úplne krásne popkornovo sa tváriac bulshit ktorý som odinštaloval po hodine hrania.


v tom som jasne povedal že si hry kupujem. Mám doma vyše 200 rôznych originaliek rôznych titulov. Koľko ich máš ty?

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
Konzoly su pre tych co si radi zahraju exkluzivity kedze konzoly ich maju ovela viac a kvalitnejsie ako PC.


exluzivity sa hovori tym [vymazané]? aby som vedel

ad god of war: PROSIM? to bolo dobre? okrem teda odreagovania sa na tom, ze sekam variouz <> z "antickej" "mytologie" ...
nejako mam vyssie standardy zabavy

Citácia:
Stále nevidím žiadny dôkaz, že by malo PC lepšie hry.

hearts of iron, civilization, alpha centaury, IL-2 Sturmovik, Planescape, X3
a aby kainikilikitua neklepla pepka, Hearts of Iron III je z minuleho roku

Citácia:
v tom som jasne povedal že si hry kupujem. Mám doma vyše 200 rôznych originaliek rôznych titulov. Koľko ich máš ty?

jaj sak povim, ze mam fotrovcov co mi sypu penaze...
to by som aj ja chytracil

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Cestovateľ

Založený: 08.05.2010
Príspevky: 47
Body: 5

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Shadow napísal:
Ergo DS:
http://www.escapistmagazine.com/videos/ ... mons-Souls

Hehe.


Btw pc vs konzoly, ked na konzole vyjde nejaka poriadna strategia zacnem mozno o tom uvazovat. A nebude mi s vibratorom trvat minutu zamierit na hlavu nepriatela...

Btw ste OT az strach :lol:


Ta najvacsia kravina aku som videl. Ale fakt vsak pri konci som to len preskakoval vsak on povedal ze videl duse ale nemohol reagovat s inymi hracmi- kravina. mozete hrat s nimi alebo ich napadat. Ze hp sa daju doplnit len po zabiti bossa- kravina... ked clovek napadne a zabije hraca alebo ked pomoze dalsiemu hracovi. Ze nic nedostal poriadne z bossa- pri tomto vidim ze ten chalan sa nedostal ani do polky hry kde sa za duse z bossov kupuju kuzla. Ze ho zabil drak na jednu ranu- Tak toto ma zvlast rozosmialo lebo ked to cloveku pusti animacku ako tam beha drak a zapaluje cest asi sa tam len tak nerozbehnem :D Ze su tam len vybrate slova- preto aby tam hraci nepisali kraviny ako chcel on(tych slov je tam tak vela ze hrac z toho posklada co chce ale to by musel niakto z vas vidiet ako to funguje)... ze sa uhol ale aj tak ho sekol- staci pockat kym nepriatel doutoci(tak zlozite)
Takze ked si to tak zratam dal si mi sem video dementneho hraca co sa nedostal ani do polky hry :D :D Sweet
shadow k tym hram- mass effect, star ocean a strielacky- killzone 2, halo 3, mag (pochybujem ze to niekto pozna ale pre zaujimavost only mp hra kde proti sebe hra 256 hracov) A ano na ps3 sa pouziva aj mys :D

warr ekluzivity sa hovori tym- 3d dot game heroes, afrika, agent, buzz!, demon's souls, disgaea, the eye of judgement, eyepet, FF versus, folklore, GT5, heavenly sword, heavy rain, infamous, killzone 2 a potvrdene je uz aj killzone 3, lair, last guardian, little big planet, MAG, MGS4, motor storm, motor storm 2, naruto (ak to tu niekoho bavi :D), ninja gaiden sigma, ninja gaiden sigma 2, ratchet and clank TOD, ratchet and clank QFB, ratchet and clank: crack in time, resistance, resistance 2, socom confrontation a je potvrdeny uz aj socom 4, siren, uncharted, uncharted 2, untold legends, valkyria chronicles, warhawk, white knight chronicles, wipeout HD, yakuza 3
Edit: zabudol som tie god of war 3 a collection. A inak toto su len exkluzivity na ps tie multiplatformove tu niesu alebo take ze len xbox a ps3 bez pc lebo takych je dost tiez.


Naposledy upravil Kainit dňa Po. 10. Máj 2010, 19:50, celkovo upravené 2 krát.

Hore
 Profil  

Dobrodruh

Založený: 02.06.2008
Príspevky: 51
Body: 6
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Žiaľ bohu fotrovci mi nesypu peniaze, ale keďže pracujem ako freelance webdesigner popri škole tak s financiami nemám problém. Stačí ak má človek trocha trpezlivosti a nekupuje hneď každú novinku ale vždy si aspoň rok počká a až na pár výnimiek mám väčšinu hier kúpených takýmto spôsobom keď zlacneli. Ďalšiu skupinu hier ktoré mám tvoria hry ktoré som si kúpil na steame. Steam je taká herná sieť kde majú všeliake hry a stále majú nejaké akcie, zľavy atď, veľmi sa to oplatí, takto som si kupil napríklad Star Wars: KoTOR a KoTOR 2 dokopy za 7,99 E =)

Takže ešte nejaký pokus o bagatelizovanie, hranie sa na pseudointelektuálov alebo niekto ďalší kto ma ráči osočiť že som zlodejský slovák? =)

_________________
Obrázok


Hore
 Profil  

TaliBAN
Obrázok používateľa

Založený: 13.08.2004
Príspevky: 4287
Body: 3
Bydlisko: Bansville

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Kainit napísal:
ze sa uhol ale aj tak ho sekol- staci pockat kym nepriatel doutoci(tak zlozite)

Uuuu ten realizmus.

_________________
Siel som na vylet do Himalayasu, ale stretol som tam Polyneikesa z Thebesu, a isli sme pit do Los Angelesu.


Hore
 Profil ICQ  

Lost memoir...
Obrázok používateľa

Založený: 12.04.2006
Príspevky: 2823
Body: 2
Bydlisko: In your mind
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Silverbow napísal:
Kainit napísal:
ze sa uhol ale aj tak ho sekol- staci pockat kym nepriatel doutoci(tak zlozite)

Uuuu ten realizmus.


Skoro ako v BG ;-)


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 199 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 14  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 16 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun