HuSä

Najzelenšie fóra slovenského Internetu.

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]




Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 418 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Ďalšia
Autor Správa

Schattenjäger Inquisitor
Obrázok používateľa

Založený: 14.05.2006
Príspevky: 21708
Body: 61
Bydlisko: Holy Terra
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Will napísal:
Roboti v F3 boli gay v modernom vyzname slova.

Furt ako furt... odkedy na seba narazia Sihti a Republika je to +- konstantna vojna ale ta sa odohrava v rozmedzi 5000 rokov takze to nieje jeden event za drhuym. Medzi velkymi konfliktami je par storoci kludne az tisicrocie. Ono zas ta Republika je trochu vacsia nez Zapadne pobrezie U.S. of A. tak to mas ako s tymi invaziami do Ruska. Az kusok pred Core Worlds si niekto povie, ze stacilo pohranicnych sarvatok :D

Ked zoberies KOTOR ako seriu, zaobera sa v dvoch dieloch konkretnym obdobim v rozmedzi 18 rokov.
Filmy zaberaju obdobie asi 30 rokov, z toho je 20 rokov medzi trilogiami neukazanych.
Imo ten Fallout to [vymazané] natahuje ale je tam radiacia tak to nemoze byt tak rychlo zasebou ja to beriem :)


myslel som tactics

no neviem. kotor jedna, kotor dva a mmorpg je myslim v priebehu dvoch storoci...
Citácia:
Az kusok pred Core Worlds si niekto povie, ze stacilo pohranicnych sarvatok :D

:ikonka42: :ikonka42: :ikonka42: hell yeah

nehadam sa. a nechce sa mi nad tym premyslat a vyvracat ti to. som prikovany k panakom :ikonka01:

_________________
We are the Pilgrims, master; we shall go
Always a little further: it may be
Beyond that last blue mountain barred with snow
Across that angry or that glimmering sea ...

fly me to the moon and let me dance among the stars
=][=


Hore
 Profil  

Commander
Obrázok používateľa

Založený: 04.04.2006
Príspevky: 9934
Body: 398
Bydlisko: Trvale
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Nah ja si robim trochu samovzdelavanie ked uz si to nacal :) ale plne chapem tvoju frustraciu. Pre mna boli do KOTORu hlavne dva pribehy svetlo v temnote a to Empire Strikes Back a Tie Fighter, z toho teda PC hra je len jedno. Chapes kam tym mierim...

MMORPG zachadza dalej do obdobia Starej Republiky ano. Ale s KOTORom priamo toho ma malo spolocne. Skor ukazuje veci ktore boli v KOTORe spomenute ako historia aj preto sa vola genericky Old Republic.

_________________
Obrázok
"He who controls the past commands the future, He who commands the future, conquers the past."
--Kane--


Hore
 Profil  

Paladin
Obrázok používateľa

Založený: 19.10.2004
Príspevky: 404
Body: 5
Bydlisko: BA - Gunshell station

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak som to vcera presiel (postava Dwarf Noble, v parte vacsinu casu komplet babinec). Povodne som bol trocha skepticky a necakal som, ze to dosiahne kvality napr BG ci Witchera, no stalo sa

Plusy
- pomerne siroka moznost rozhodovania, je vidno ze si s tym dali sakra vela roboty, pritom vela z ich roboty ostane pri prvom prejdeni skryte, co sa v hrach casto nestava
- hra celkom pekne sita na mieru v zavislosti od povodu ktory zvolite, nove moznosti, dialogy atd.
- pekne tuha obtiaznost a vela vybornych taktickych subojov v style BG, presiel som to na normal a obcas to fakt dalo zabrat. Asi najvacsie plus proti Witcherovi, kde boli sice suboje OK, ale dost lahke...
- dobre dialogy, pomerne ukecane a dobre napisane
- slusna atmoska obcas ("First day they come, and took everyone")
- slusne zvraty v pribehu obcas, teda v subquestoch myslim
- udrzalo ma to pri compe do 2-3 v noci, co sa mi uz dlhsie nestalo
- ovladanie a interface na jednotku
- Codex

Minusy
- je to take "americke", proste vidno ze ludia co to robili nemali o historii moc potuchy a tak to obcas vyzera ako v Xene (postavy maju moderne ucesy ci totalne neprakticke saty, krcmar nosi napr polokoselu s limcekom, kovacsku zasteru a kozene natepniky). Asi najvacsi minus oproti Wicherovi.
- zakladny pribeh je dost klise a predvidatelny, proste clovek uz po 5 hodinach vie ze nasledujucich 40 hodin bude obiehat spojencov a nakoniec vyprasi Velke Zlo
- suboje obcas unavne a repetitivne, hlavne ked nad tym clovek prilis sedi
- vstavanie rano do roboty

Celkovo som ale velmi spokojny, slubovali nastupcu Baldurs Gate a ten slub celkom aj splnili, Dragon Age u mna s prehladom tromfol FO3, Oblivion ci Icewind Dale. Idem kupit origo (nerobim casto, ale tato hra si to zasluzi) a za nejaky cas si to prejdem zas na Hard aj s DLC contentom

_________________
Obrázok


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 07.10.2004
Príspevky: 7236
Body: 121
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
prave som to zacal hrat

zatial sa mi paci ze hrdina vyzera jak ja
a mam super psa, este sa aj podobaju

_________________
Blep


Hore
 Profil  

Legenda

Založený: 19.10.2005
Príspevky: 1885
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak uz som zacal hrat aj ja :lol:
Momentalne som v Redcliffe, je to prva lokacia, ktoru som sa rozhodol navstivit (viac menej po Alistairovej rade, a navyse mi prisla najviac "ordinary", trpaci a elfovia mozu byt zaujimavejsi :P). Hram za zlu postavu, fakt prvy krat v akomkolvek RPG VOBEC a navyse pri prvom hrani. Co vsetko Morrigan nesposobi... :ikonka01:
Do party som si zatial zobral ju, psa (Seymour :lol: ) a Stena (ten je uplne uzasny, najviac zerem jeho jednoslovne odpovede), takze sa veselo smejem vsetkym dedincanom na ktorych natrafim do tvare. Dufam ze mi to nezatvori cestu k sidequestom :)
Akurat riesim problem, ako sa dostat do Redcliffe Castle ked uz som sa rozhodol nepomoct dedincanom, tak nejak som dufal ze to vyriesim (citaj: vymlatim) na vlastnu past, akurat je zavreta brana, uvidim co a jak. Tiez neviem ci sa to da vyriesit bez toho questu na Urn cosi nech sa Eamon vylieci. Musim prekusnut ze bude disapproval abo sa to da aj evil way?
Akurat ma sere ze som si toho svojho human maga vytvoril tak desne skaredeho :lol:
V character creatori vyzeral o dost lepsie, nuz co.
Inak, co ste spominali narocnost subojov, nevim, hram na normal a zatial som ziadne vacsie problemy nemal. Odkedy mam stabilnu partu (teda ziadnych random Soldierov a Tower Guards), ani mi nikto nechcipol. Ogra na vrchole veze som dal tusim na stvrty krat, chcelo to len spamovat potiony :lol:
Vlastne prakticky vsetky suboje riesim tak ze pauznem, kazdej postave nakazem nech daco casti a ked to spravi, pauza, dalsi povel, atd. Niekedy mam pocit ze ten system az priam zneuzivam. Holt naucilo ma BG2, kde som sa fakt nevedel pohnut kym som neobjavil zazracne herne mechanizmy :lol:


Hore
 Profil  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Mno mas vyhodu ze mas hned od zaciatku maga a predpokladam ze rovno aj lieciace spelly, my, normalni ludia co sme si dali thiefa a zobrali morri do party nemame healspambota kym morri nelevelne alebo nejdeme do magovskej veze :lol: A poty sa minaju zazracne rychlo, normalne som zacal trpiet ich akutnym nedostatkom niekde v polke redcliff castle a obtiaznost prepol ked som siel teraz neviem ci vymlatit druhe poschodie hradu alebo ked sa na mna vrhla smecka asi 10 vlkov ktorych som za toho oneho nevedel vymlatit.
A uplne ma dostaly vsetky tie pasce, ktore boli na tych vlkov nastrazene ale samozrejme, oni sa do nich nechytali, ja s velkou radostou ano....

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

the exorcist
Obrázok používateľa

Založený: 19.02.2005
Príspevky: 3015
Body: 194
Bydlisko: Miskatonic
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
a ak mas patch, tak uz ten samotny hodne znizuje obtiaznost

_________________
""There is no worse tyranny than to force a man to pay for what he does not want merely because you think it would be good for him.""
Robert A. Heinlein


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
A haaaa tak tam je vianocna srnka zakopana...

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

I am your father!
Obrázok používateľa

Založený: 16.07.2004
Príspevky: 6471
Body: 222
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
No, prave som to presiel, mozem hrdo povedat ze cele na normal a bez patchu. Tajomstvom bola Wynne, ktora healovala ako sialena celu hru.

Inak som mal standardne v grupe Alistaira (tank), Leilanu (hlavny zlodej grupy) a seba (dalish rogue lukostrelec). Najuber specializaciou okrem Healera je podla mna Ranger, dal som ju sebe a Leilane a je to dost rozdiel, ked je vas zrazu v grupe sest (4 + 2 zvierata).

Celkovo to bola zabava, len boje boli uz niekedy znacne unavne a repetetivne.

Inak aky ste mali ending, ti z vas, co to uz presli?

Moj bol nasledovny:

Spoiler! :
Najprv som dohodol svadbu Anory a Alistaira, ten debo ale potom odmietol nechat nazive Loghaina, tak sme ho museli popravit, manzelstvo sa tym rozpadlo este skor ako sa zacalo a Alistair sa stal kralom.
Odmietol som ponuku Morrigan na sex a vytvorenie bohodecka.
Nasledne som nechal Alistaira, aby odfaklil Archdemona, cim samozrejme umrel a kralovnou sa tak nakoniec stala predsa Anora.

V Orzamare sa stal kralom Bhelen a stal sa reformnym tyranom. Anvil of Void som znicil, ale trpaci ho znova nasli a par ich potom kvoli tomu umrelo.
Dalishovia si zacali spokojne nazivat v novej zemi, ktoru som pre nich vypytal od Anory. Prekliatie vlkolakov som ukoncil.
Mage Circle znova opravili vezu a bolo im fajne.
Ta trpaslicka co ku nim pricestovala napisala knihu.
Usrna svateho popola sa stratila, draka som odfaklil sam.

Wynne ostala na kralovskom dvore, Oghren sa vratil za frajerkou, Sten odisiel domov, Morrigan zmizla nasrata v dial (haha), Zevran povedal ze ostane so mnou a bezhlavo do mna zamilovana Leilana samozrejme ostala so mnou tiez, rovnako ako havo. A my styria sme sa potom spolu znovu vydali na cesty.

Je mi smutno z Alistaira, ale tak, dopadlo to ako to dopadlo. :(

_________________
Tak sme konečne so ženou boli v tom Westerose.
- sent from my iPhone


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
dohrany awakening... imo hrozne kratucke to bolo, novy companions zdaleka nie tak dobry ako ti predosly a hlavne co mi vadilo tak bugov som nasiel snad viac ako v celom origins povodnom...
po tejto vete to vyzera zle ale pacilo sa mi to nakoniec celkom.. dobry pribeh, a rozhodovanie my dalo zabrat niekedy viac ako v povodnej hre

este dam do spoileru ending - (s ktorym som spokojny, hlavne poznamka o wardenovi potesila)
Spoiler! :
vojakov som poslal na farmy - farmy boli znicene ale lud sa zhodol ze to mohlo dopadnut bez ochrany horsie
smuggleri boli z amaranthinu vyhnany po konci
vdaka tomu ze som pri poslednom boji ochranil mesto, bolo coskoro zrenovovane, vigils keep zrenovovali za 5 rokov
vigil bol upgradnuty ako sa dal, vydrzal odolavat utokom dlho, nakoniec ale podlahol (varel pri obrane umrel), trpaslik stavbar sa vyjadril ze obrana veze bola "akceptovatelna" - nikdy v zivote nepovedal nic lepsie o ziadnej ludskej stavbe
alec ktoreho som poslal do armady sa stal hrdinom
mec vigilance, wadeov masterpiece bol ukradnuty, mnohokrat vystriedal majitelov a stal sa legendarnym

spojil som sa na konci s architektom (aj ked po tom co potom povedala matka som si nadaval a mal som sto chuti loadnut to.. ale to by bol metagame) ktory v epilogu dodrzal slovo a zacal stahovat darkspawnov do podzemia, dokonca aj deep roads boli v nasledujucich rokoch prazdnejsie
messengera som po tom ako mi pomohol bojovat v meste pustil, rozpravaju sa pribehy o tajomnej postave ktora putuje krajinov a ochranuje putnikov

companions -

anders (posledny fight bol so mnou)
- zostal s wardenmi ale iba nejaky cas, po jeho odchode sa z neho stal apostate ale templari ho uz nikdy nechytili, posledne informacie o nom poukazuju ze odisiel na lodi z fereldenu

justice (posledny fight bol so mnou)
- odisiel do sveta, za niekolko rokov sa objavil pred dverami kristoffovej zeny, kde sa usmial a kristoffovo telo spadlo bezvladne na zem a jeho zena ho mohla konecne pochovat, co sa stalo z jeho spiritom nieje zname

nathaniel (posledny fight bol so mnou)
- zostal u wardenov, v buducnosti sa mu podarilo zachranit za neupresnenych okolnosti teyrna fergusa couslanda a boli mu darovane spat pozemky jeho rodu, ktore prenechal synovi svojej sestry

oghren (zostal vo vigils keepe)
- po tom ako zabil dvoch ogrov skolaboval na stratu krvi a po par tyzdnoch ked sa prebral bol sam najviac prekvapeny ze sa stal hrdinom, zostal wardenom a v buducnosti ohromoval novych rekrutov ako v boji tak v posteli (hehe), obcas sa stretaval s felsi a svojim dietatom ale nakoniec sa prestali vidat (toto jedine ma na tom celom mojom epilogu naozaj stve pretoze som jeho osobny quest nemohol dokoncit kvoli bugu ktory sposobil nemoznost dostat jeho approval nad 50)

velanna (vigils keep)
- pri dobyvani vigilu na nu padla cast hradby, ale telo sa nikdy nenaslo

sigrun (vigils keep)
- znova celila darkspawnom s legiou za sebou bez sance na prezitie. tentokrat neutiekla. tj. asi umrela kedze nic viac k tomu nebolo

no a moj charakter
- s tym ako ubudalo darkspawnov sa nakoniec commander rozhodol odist od wardenov a zit vlastny zivot. rok po smrti archdemona bol spozorovany v denerime s istou cervenovlasou bardkou. do vigilu sa uz nevratil.


kazdopadne..dohrane za 15 hodin ( plus 2 hodiny co som stratil ked som musel loadovat stary save kvoli fuck-upu a hodinu stravenu pokusmi zabit spektralneho draka) aj s tym ze som spravil vsetky questy co som dostal.. kratucke..

_________________
meh.


Naposledy upravil Wolf dňa Pi. 09. Apr 2010, 9:42, celkovo upravené 1 krát.

Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Datac, co by si chcel...
Ja rozmyslam ze to prejdem znova a skusim ine endingy.

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Pútnik
Obrázok používateľa

Založený: 06.04.2010
Príspevky: 18
Body: 5
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Tak tie endingy su aj tak len formou textu :-/ To sa mi nejako nepaci mohli to nejako zanimovat


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Meh, shit happens, fungovalo to v Baldure, v IWD aj v NwN, dokonca aj v Doome (tom uplne prvom), preco to menit? :lol:

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  

Tommy
Obrázok používateľa

Založený: 05.03.2005
Príspevky: 1560
Body: 46
Bydlisko: Somewhere far beyond reality...
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
fallout anyone?

pisane epilogy su a pre mna vzdy budu ok :)

_________________
meh.


Hore
 Profil ICQ  

Legenda
Obrázok používateľa

Založený: 01.08.2004
Príspevky: 1040
Body: 43
Bydlisko: Kosice
Pohlavie: Muž

Neprítomný
Odpoveď s citáciou
Vidis, na ten som zabudol :)

_________________
Go for the beer Boo! GO FOR THE BEER!!!!
WAAAAAAGH!!!


Hore
 Profil ICQ  
Zobraziť príspevky za obdobie posledných:  Usporiadať podľa  
Vytvoriť novú tému Odpovedať na tému  [ Počet príspevkov: 418 ]  Prejsť na stránku Predchádzajúca  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28  Ďalšia

Všetky časy sú v UTC + 1 hodina [ letný čas ]


Kto je prítomný

Ľudia sediaci pri tomto stole: Žiadny registrovaný používateľ a 28 hostí.


Nemôžete zakladať nové témy pri tomto stole
Nemôžete odpovedať na témy pri tomto stole
Nemôžete upravovať svoje príspevky pri tomto stole
Nemôžete mazať svoje príspevky pri tomto stole

Hľadať:
Skočiť na:  
cron
Little spaceships
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Karma MOD © 2007, 2009 m157y, modifications © 2010 Annun